Source
CryptoEnjoy 🍀 | АДАПТУЙСЯ АБО КАПІТУЛЮЙ!Саме так я бачу криптовалюту зараз, декілька д...
6 200 Views/Reach
2025-01-20 10:18
Message №3216
АДАПТУЙСЯ АБО КАПІТУЛЮЙ!Саме так я бачу криптовалюту зараз, декілька днів тому писав пост про фомо і що не варто йому підаватись, зараз думка сильно змінилась.Після вчорашнього запуску токена жінки Трампа стало зрозуміло, що ігнорувати це - ігнорувати заробіток, тепер це не одноразовий запуск а стабільність.Вчора можна було заробити тисячою способів, від арбітража в 5х, до банальної покупки, але заробили ті, хто були швидкі або готові до цього.Сьогодні я особисто закинув 20к в USDC на сол( на солі вони в парі юсдс запускають)Закинув 15к в ETH ( думав в стейблах, але роутера може не бути при запуску, буду два рази свапати чим втрачу і час і заплачу ппц комсу) - раджу також це зробити, комісії при запуску на ефірі можуть досягати і 1000$, майте на увазі.Також розкину по пару к на різні відомі мережі типу бейза і т.д + закину на ефір бота , в випадку якщо не вийде взяти рукамиЗагалом, альта зараз виглядає слабкою на фоні всього, також меми солани взагалі мертвими, а ті хто купують ці діпки зі словами дешевше нема куди, думаю і залишиться тими хто не зміг адаптуватись, я не розумію що повинно статись щоб люди почали відкупати інші меми на соліМої очікування що новий токен БУДЕ, та цього разу буде на мережі ЕФІРУ! Тому зроблю більше ставок на це!