Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Added 14 Jul 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Number of subscribers: 453
Photos: 735
Videos: 300
Links: 297
Description:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.

👥 Number of subscribers

453
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

211
Average/Day:: 215
Average/Week:: 241
ERR: 46.58%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

‼️Друзі, поширюйте! Українців довели до тарифної катастрофи “ринковими реформами” ЖКГ та енергетики, а тепер хочуть КОНФІСКУВАТИ ЖИТЛО! У 2025 році 40% українців вже боргують за теплопостачання.На другому місці — водопостачання (18%), далі газопостачання (15%) та житлове обслуговування (10%).Ще 8% припадає на вивіз сміття і 6% — на електроенергію.Найбільше проваджень відкривають проти людей віком 46–60 років — це майже 36% усіх випадків.І кожен четвертий боржник — пенсіонер.Уявіть: 61% українців віком від 46 років і старше мають борги за комуналку та не можуть їх сплатити.Це прямий наслідок тієї “ринкової” політики, яку нам продавали десятиліттями.То давайте “подякуємо” за всі ці реформи в ЖКГ та енергетиці — за “ринок” електроенергії, за корупційні схеми, за експерименти над тарифами, які остаточно довели українців до повного зубожіння.Так залишати не можна. Уявіть, це кожного другого держава планує переїхати судовим катком щоб забрати гроші. Є лише один вихід: встановити що платіж за усі тарифи має бути НЕ БІЛЬШЕ 15-20% від доходу родини. Хочете більше на комуналку отримати піднімайте зарплати і пенсії. І не треба брехати що це не можливо. Можливо. Корпорації і держава просто використовує людей як просто безкоштовних рабів. Компенсуйте різницю з податків олігархів і просто багатих людей. Економте на видатках державної машини. Простий приклад, на автопарк Полтавської міськради щороку йде мільйон доларів. Їх колеги в Лондоні їздять на велосипедах або на власному транспорті.
У МІНЕНЕОГО НЕ ЗНАЮТЬ ПРО ТАРИФНЕ МАРОДЕРСТВО НА МІСЦЯХ ТАК САМО ЯК ГІТЛЕР НІБИ «НЕ ЗНАВ» ПРО КОНЦТАБОРИ!Інколи люди просять мене написати петицію аж аж аж майже до Папи Римського, мовляв там зверху не знають що відбувається на місцях в теплоенерго та водоканалах, обленерго і тд. Теплоенерго і Водоканали збирають щороку з людей через драконівські сірі тарифи 1,5 трильйони гривень. Кількість «сімей/домогосподарств» в Україні = 28–30 млн людей ÷ ~ 2.3-2.5 ≈ 11-13 млн домогосподарств. Якщо кожне домогосподарство щороку витрачає ~ 60-100 тис. грн — тоді всі домогосподарства разом сплачують приблизно 1.1–1.3 трильйона гривень на рік (11-13 млн × 50-100 тис. грн). Якщо враховувати, що витрати можуть бути як нижчими, так і вищими — діапазон може бути, скажімо, від ~ 1.8 трлн грн до ~ 1.5 трлн грн на рік.Тепер сміливо вираховуйте 10% відкатів і ми отримаємо просто СТРАШНУ СУМУ. Ця мафія купує суди і поліцію, мерів, депутатів і вся ця машина як каток душить нас з вами. Тепер питання, скільки йде нагору? Більша половина цього кривавого общака. Тому ви кожен маєте бути з нами! Тарифи і є реальна наша економіка, тарифи це її серце. Яке ми маємо вилікувати разом! Поширюйте!
Це реально 37-ий рік! Створено спеціальний відділ у поліції, який тероризує тарифних активістів! Поширюй!!!28-річний колишній «просто слідчий по замовленнях», а зараз — керівник відділу обласного управління поліції Полтавщини Ігор Гармаш, призначений для того, щоб тиснути й фактично тероризувати активістів тарифної боротьби.Вони вже 2 роки разом із 7 іншими слідчими у групі займаються тим, що тероризують літніх людей, вибивають двері, залякують під час особистих зустрічей, порушують презумпцію невинуватості та інші міжнародні правові й конвенційні норми. За нашими даними, вони входять у змову та фінансуються «смотрящими» за Теплоенерго та Водоканалом, обленерго, облгазами і місцевим криміналітетом. Уже довели до лікарні кількох активістів та до смерті одну літню жінку — Раїсу Мех. Вони фальшують справи і потім тиснуть на людей. Виконують замовлення.Ми маємо низку записів розмов слідчого, у яких він відверто порушує закон і тисне на громадян. Ці записи ми передамо правоохоронцям та міжнародним організаціям із захисту прав людини. У цих плівках він називає людей «істотами» і вживає терміни «виловлювати», «давити» тощо. Говорить, що отримує команди від одного з керівників обласної поліції, взаємодіє з криміналом та екс-головою ВЦА області Луніним, який казково збагатився під час війни.Плівки Гармаша чітко показують: усі дії цієї свори мають замовний і політично мотивований характер. Їхня мета — жахлива розправа над тими, хто бореться проти тарифного комунального свавілля, проти грабунку на світлі, воді, опаленні, транспорті, ЖКГ. Енергетика розграбовується не тільки топпосадовцями, але й «з тилу» — через смотрящих на кожному водоканалі та теплоенерго. Це мільярди гривень щомісяця. І живе ця схема через кришування силовиків та мільйонні відкати.Ми не зупинимося у нашій боротьбі. Якщо нам випало зробити самопожертву у справі боротьби за чесні тарифи, за захист результатів праці людей — адже за всі види тарифів кожна сім’я віддає до 70% свого доходу — ми пронесемо цей хрест боротьби. Але 100% переможемо!Поширьте!
Розмов про тарифи мало, треба формувати єдину команду по усій країні яка добʼється ПЕРЕМОГИ НАД ДРАКОНІВСЬКИМИ ТАРИФАМИ! ❗️❗️❗️ПИШИРЮТЕ! ДОПОМАГАЙТЕ ПЕРЕМОЗІ!Перше, вичистити комунальні підприємства від партійних квот і корупціонерів, провести тотальний аудит, сформувати сучасні проекти розвитку підприємств через диверсифікацію, обʼєднання підприємств водо і теплопостачання, скоротити видатки на керівників і прибрати прокладки та відкати на тендерах, модернізувати виробництво та доставку, відтягнути за вуха усіх, хто присмоктався до ціє системи і пʼє кров з людей вже 30 років! Друге, має бути розроблено та впроваджено єдину стратегію розвитку комунальної сфери, антикорупційний пакет реформ в комуналці та план розвитку енергетики і нафто-газовидобутку, енерго і ресурсозбереження.Третє, маємо сформувати єдиний кулак із сил які увесь цей час вболівали та боролися за чесні тарифи. Я з понеділка розпочинаю консультації із всіма в Україні: від Тимошенко до рядового активіста в селі який виступає проти грабунку на доставці газу, рядового активіста який виступає проти грабунку Теплоенерго, водоканалу, обленерго та вашого ЖЕКу. Має бути затверджений план боротьби. Ця боротьба має бути нищівною для тарифної мафії. З тарифів ВСЕ починається, ми віддаємо 75% доходу сімʼї за тарифи які завищені в 7-5 разів. Саме тарифи є ложкою якою жруть наше життя корупційні виродки, саме тарифи - куля яка прямує у серце майбутнього України, тарифи - це кайдани на волі і свободі нашого народу. Ми маємо скинути ці цепи та кайдани, звільнитися від непосильного оброку з якого жирують жирні коти! Долучайтесь! Пишіть у коментарях та мені в особисті повідомлення свої контакти. Сформуємо цілий рух боротьби за справедливість, за свободу, за простих людей, за чесні тарифи! Слава Україні! Смерть тарифній мафії!
Відповідь ЯМЩИКОВІЙ на її шоу-виконком про генератори для шкіл! ‼️Шановна пані меркине,хочу наголосити: батьки Полтави уважно слідкують за кожною сесією міської ради, за кожним засіданням виконавчого комітету, за кожною вашою заявою та “взяли на контроль”.‼️І батьки чекають не на красиві слова — а на результат.Бо нам не потрібно чергове:«ми працюємо»,«ми комунікуємо»,«ми плануємо»,«ми провели брифінг».Це — не рішення.Це — розмови.‼️‼️‼️‼️І щодо комунікації з батьками.Будь ласка, не робіть із батьків дурнів.Кожна мама кожного дня спілкується зі своєю дитиною і знає, як реально проходить освітній процес, у яких умовах проводяться уроки, як виглядають укриття, як працює школа під час відключень.‼️‼️‼️‼️Дітям не потрібно пояснювати “комунікаційну стратегію”.Вони приходять додому й самі розповідають правду —і ця правда дуже далека від того, що ви показуєте у соцмережах.Більше того, батьки можуть вільно зайти до школи і на власні очі побачити, наскільки “все прекрасно”, як ви про це розповідаєте.І, на жаль, реальність — не така ідеальна.‼️‼️‼️‼️Тому ще раз:батьки не хочуть слухати про “динаміку процесів”,вони хочуть бачити світло в школах, безпеку дітей і реальні дії, а не імітацію роботи.⭕️Бо діти не живуть у презентаціях.⭕️Діти живуть у реальних класах, реальних укриттях, у реальних умовах —і ці умови сьогодні залишають бажати кращого.Ми чекаємо не слів.Ми чекаємо відповідальності.І нас точно не обдуриш гарними словами і обіцянками.З повагою до педагогів, а не до Ямщикової - Сергій Каплін та батьки полтавських діточок.
🟢В цей недільний, прекрасний день ми вирішили підняти вам настрій, додати оптимізму та порахувати скільки приблизно зможе піднять бабла Сергій Іващенко на плитці в центрі міста.☝️І того 2 км тротуарів цього та наступного року ремонтуватимуть за 80 мільйонів гривень🍌Потенційне замовлення Іващенку (ті матеріали, які його компанія КВП або виробляє, або перепродає) можна приблизно оцінити в районі 16 млн грн. ❗️Тобіш до 20% від вартості усіх робіт та послуг.🔺Звичайно, що це тільки ті підряди, які стосуються центру. Але усі тендери провели так, шо бабос до Васіліча може потекти рікою🎉🎉🎉Коли довго борешся з Мамаєм то потім сам стаєш ним. А двом мамаям між собою легше домовитись.☝️Там кстаті листівки про пошук російського паспорту Мамаяхтось організовано підчистив за лічені дні. Злі язики кажуть, що без КАТП ця місія не обійшлася. 🟢Якщо це так то виходить, що працівникам КАТП, яке за квотою управляється ЯмщикоБражникоІващєнками дали команду це зробити. ☝️Сподіваємось, що це якесь діке непорозуміння й злі язики піздять про кулуарщину. Бо так виходить, що в Полтаві може з'явитись даблмамай.
1 КГ ЗОЛОТА ВИЯВЛЕНО У КЕРІВНИКА ТЕПЛОЕНЕРГО ПОЛТАВИ! У керівника Теплоенерго виявили 1 кг золота — «комунальний VIP-працівник» міг накопичити такі статки лише за рахунок системно завищених тарифів та тіньових схем. Уже рік ми очікуємо засідання Верховного Суду у справі незаконних нарахувань мешканцям Полтавщини: у Полтаві ми виграли процес, але мафія подала апеляцію і фактично купила рішення в Харкові, про що свідчать регулярні візити до суддів місцевих депутатів, керівництва облради, посадовців Теплоенерго та навіть окремих народних депутатів. Сама апеляція тривала аномально довго — майже рік, із понад десятьма засіданнями. Двоставкові тарифи були запроваджені виконувачем обов’язків директора Полтаватеплоенерго, який одночасно очолював обласний осередок партії Порошенка, а згодом корупційно підтверджувалися облрадою щосезону. За нашими оцінками, це наймасштабніша корупційна схема регіону: щороку люди сплачують мільярди гривень, з яких через тендери та «супутні» механізми виводяться сотні мільйонів; аналогічна ситуація — і у Водоканалі. За даними ринку, «відкати» в комунальній сфері сягають до 25% бюджету закупівель і підрядів. Якщо з 6 млрд грн тарифних надходжень через підряди проходить хоча б 30%, це формує 1,8 млрд грн річного підрядного фонду, з якого до 450 млн грн може осідати в тіні. Саме такі суми й пояснюють золото, елітні авто та регулярні «паломництва» VIP-посадовців до судів. Оскільки Прем’єр-міністр України вже оголосила про аудит енергетичних підприємств, ми публічно звертаємося до неї і виносимо відповідний проект рішення на міськраду: Проведіть аудит Теплоенерго та Водоканалу Полтавщини.
Члени, вставайте!Революція в міськраді з реєстрацією депутата-переселенця до США Тютюнника готувалася давно. Усі знали, що після чергового нахабного кроку «солодкої парочки» Іващенка-Ямщикової потрібне буде судове рішення. Тому заздалегідь «попрацювали» із суддями — купили їх джипами на 4 мільйони. Судді відмовлять тепер у відкликанні Тютюнника. Купівля пройшла “на ура”.Вони також чудово знають про свій рейтинг у 3%, тож збирають гроші — для підкупу виборців і відкупу від правоохоронців. Через фірми Іващенка встановлюють совкові паркани на кладовищах, ремонтують доріжки в Корпусному парку й перекладають плитку, виготовлену на лінії Іващенка. Косять траву “косами” Іващенка. Беруть побори з маршруток — по 20 000 щомісяця, продають маршрути, дерибанять схему електронного квитка, отримують гроші з поховань, із дронів із подвійною переплатою, з дерибану землі, з ремонтів, з тарифів “Теплоенерго” та нескінченних псевдо ремонтів теплотрас і водогонів.І це лише 20% усіх схем. Я просто втомлююсь писати — як і ви, мабуть, читати. Разом це — мільйони доларів на рік. Вибори колись будуть, а ця банда тим часом формує “общак”. Потім ці мільйони підуть на підкуп, сітки, борди, ІРТ, соцмережі, кіно і звичайні фальсифікації.Вони вже “годують” правоохоронців і суддів, щоб прибрати конкурентів — нікого, крім своїх, не реєструватимуть. Це — феодальна диктатура. І це вже не смішно. Це замах на остаточне вбивство міста. Щоб закріпитися, вони захоплять трибуну й печатку партії влади. Вони топчуть авторитет Президента та партії. А це надзвичайно небезпечно саме зараз — коли країні потрібна єдність, спільна позиція для перемовин із росіянами й довіра Заходу та США. У нас немає інших переговорників, інших лідерів — і не буде найближчим часом. Зміни, оновлення — це потім. А зараз ми здаємо іспит у новий світ, у Європу, під безпекову броньовану парасольку.Але тисячі Ямщикових та Іващенків по усій країні на всіх рівнях — це якорі, які тримають країну на мілководді, у совковому багні.А тепер головне. Ямщикова та Іващенко планують прибрати Антона Ярмолюка з посади голови фракції “Слуг”. Ярмолюк і його заяви досі були тим “тефлоном”, який не давав прилипати бруду корупції Іващенка та Ямщикової до партії, лідери якої ведуть діалог із усім світом про мир, опір і фінансову допомогу. У Полтаві ми вже звикли: він — це “Слуга”, а Катька — це якась інша “партія плиточників і крадіїв” — на дронах, похованнях і джипах для суддів. Катястрофічна партія, чи партія «Катястрофа» якщо одним словом. А тепер усе може змінитися — бо головою фракції вони хочуть зробити праву руку Іващенка, Юру Бражника, або самого Іващенка. І пиши «пропало». Це не просто не моя справа. Це відбувається в моєму місті й у моїй країні. А тому хочу зауважити, що у цієї партії є не лише голови, а й члени — то, може, ви скажете своє “ні”, члени?Члени, вставайте!
Наші генератори рятують усі лікарні Полтави та старостати!Кілька років поспіль ми вимагали від міської влади створення реальної програми енергетичної безпеки на випадок блекауту. Ми пропонували конкретні рішення — автономні джерела живлення для критичної інфраструктури, сонячні панелі для лікарень, шкіл і водоканалу, запровадження муніципальної програми енергозбереження для домогосподарств.Але нас ігнорували, переслідували поліцією, блокували ініціативи, натомість — купували джипи поліцейським і суддям, розписували мільйонні проєкти, які так і не були реалізовані.– За останні три роки через систему пройшло понад 1,2 млрд грн на сумнівні тендери міського рівня, де середня переплата становила від 20 до 40%.– Кожен перевізник, за даними учасників ринку, змушений “віддавати” по 15–20 тис грн щомісяця “на дах”.– Відкати з тендерів на дороги — до 20%, навіть на розмітці чи покосі трави.– На плитці для тротуарів — потрійна переплата, на дронах для піар-закупівель — подвійна.У той час, коли інші громади створювали локальні енергетичні кластери, залучали гранти ЄС, будували міні-сонячні станції, Полтава топталася на місці, поглинаючи бюджет у ямах, плитці й “відкатах”.Замість сонячних панелей на кожен будинок і виробництво — нуль.Замість резервних генераторів на теплоенерго і водоканалі — нуль.Замість систем автономного живлення для транспорту — нуль.А тепер — жодного плану на зиму, жодної скоординованої роботи штабу, немає реального антикризового штабу.Звертаюся до керівництва області:винесіть за дужки “свою Катю”, і створімо справжню енергетичну програму виживання для громади — з конкретними технічними рішеннями, з фахівцями, а не з політичними функціонерами.І звертаюся до Катерини: може, час піти на … відпочинок?Досить корчити “фізіономію” на фото і відео, досить із нас награного реготу, фальші й схем із твоїм Іващенком. Йди. Бо з тобою — ми не переживемо цю зиму.@додати у вибране
У Лондоні місцеві компанії вже запроваджують інтелектуальні тарифи на воду, тепло й електроенергію — вони автоматично змінюються відповідно до ринкових цін, щоб люди не переплачували.А в Україні, зокрема на Полтавщині, — навпаки: тарифи беруть «з голови» чиновників і хапуг, щомісяця викачуючи гроші з людей. І так майже по всій країні.Замість того, щоб проводити аудит, боротися з корупцією, модернізувати інфраструктуру, нам пропонують чергові об’єднання підприємств теплоенерго у холдинги — під гаслом «оптимізації».Замість створення наглядових рад і використання штучного інтелекту для контролю ефективності та запобігання зловживанням — усе лишається в ручному режимі, під контролем політиків і «своїх людей».Замість участі споживачів у наглядових радах, замість прозорих конкурсів на керівників комунальних підприємств і відкритих тендерів — ми маємо кулуарність, змови й тарифне безумство.Тарифи — це лакмусовий папірець держави.Вони показують не лише ефективність управління, а й справжнє ставлення влади до людей.Коли 50–70% доходів родини йдуть на оплату комунальних послуг — це не просто про економіку, це про життя.Про життя дітей, пенсіонерів, молоді, людей з інвалідністю, бізнесу.І, головне, — наших воїнів та ветеранів, які заслуговують на чесні й справедливі правила, а не на тарифне рабство.