Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)
Added 14 Jul 2024

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ)

@dobrobutPoltava
Number of subscribers: 453
Photos: 735
Videos: 300
Links: 297
Description:
Спільнота для громадського батьківського контролю над роботою підприємства «Добробут» яке займається організацією дитячого харчування у нашому місті.
Source

ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) | Наші генератори рятують усі лікарні Полтави та старостати!Кілька років...

Telegram community logo - ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ (ДОБРОБУТ) @dobrobutPoltava
264 Views/Reach 2025-11-08 16:51 Message №1134
Наші генератори рятують усі лікарні Полтави та старостати!Кілька років поспіль ми вимагали від міської влади створення реальної програми енергетичної безпеки на випадок блекауту. Ми пропонували конкретні рішення — автономні джерела живлення для критичної інфраструктури, сонячні панелі для лікарень, шкіл і водоканалу, запровадження муніципальної програми енергозбереження для домогосподарств.Але нас ігнорували, переслідували поліцією, блокували ініціативи, натомість — купували джипи поліцейським і суддям, розписували мільйонні проєкти, які так і не були реалізовані.– За останні три роки через систему пройшло понад 1,2 млрд грн на сумнівні тендери міського рівня, де середня переплата становила від 20 до 40%.– Кожен перевізник, за даними учасників ринку, змушений “віддавати” по 15–20 тис грн щомісяця “на дах”.– Відкати з тендерів на дороги — до 20%, навіть на розмітці чи покосі трави.– На плитці для тротуарів — потрійна переплата, на дронах для піар-закупівель — подвійна.У той час, коли інші громади створювали локальні енергетичні кластери, залучали гранти ЄС, будували міні-сонячні станції, Полтава топталася на місці, поглинаючи бюджет у ямах, плитці й “відкатах”.Замість сонячних панелей на кожен будинок і виробництво — нуль.Замість резервних генераторів на теплоенерго і водоканалі — нуль.Замість систем автономного живлення для транспорту — нуль.А тепер — жодного плану на зиму, жодної скоординованої роботи штабу, немає реального антикризового штабу.Звертаюся до керівництва області:винесіть за дужки “свою Катю”, і створімо справжню енергетичну програму виживання для громади — з конкретними технічними рішеннями, з фахівцями, а не з політичними функціонерами.І звертаюся до Катерини: може, час піти на … відпочинок?Досить корчити “фізіономію” на фото і відео, досить із нас награного реготу, фальші й схем із твоїм Іващенком. Йди. Бо з тобою — ми не переживемо цю зиму.@додати у вибране