Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лисий з Крипти💰
Added 14 Jul 2024

Лисий з Крипти💰

@cryptonikaua
Number of subscribers: 23
Photos: 928
Videos: 28
Links: 2
Description:
продам продається пиши - @reklama_ukraina_kiev

👥 Number of subscribers

23
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

2 323
Average/Day:: 2,500
Average/Week:: 2,166
ERR: 10100%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

Лисий з Крипти💰 2026-02-06
Cryptonika 🇺🇦 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,670 26-01-16 19:47
Антидетект браузер | Порада від Лисого ✍️Досвідчені люди вже мають знати про антидект браузер Octo. Але для новачків це буде гарною інформацію. Плюсом, кожен з вас в кінці цього посту отримає гарні знижки. Але все по порядку.Octo Browser я використовую ще з 2021 року. На мій погляд це найкращий продукт на ринку по якості, захисту та маскуванню вашого пристрою. Коротко - антидетект браузер це программа, в якій ви створюєте профілі, котрі представляють собою окремий пристрій (компьютер). Для кожного профілю можна задати свої параметри і проксі. Залежно від тарифу ви можете давати доступ воркеру і тд. Гарний варіант коли вже робите більше 5 каналів. Свого часу мені були необхідні одночасно більше 200 таких профілей і окто один з небагатьох хто міг забезпечити стабільність роботи. Взагалі, багато топів в арбітражі користуються саме окто, криптани туди ж і от тепер ютубери. Я тестував GoLogin, ADSpower, Dolphin - з усіма ними були проблеми. Хтось не витримував навантаження, хтось погано маскував, інший декілька разів був зламан. І за ці 5-6 років окто тримався топчиком. Із усіх плюсів єдиний мінус - це ціна на відміну від конкурентів. Тому, якщо ви задумались над тим як масштабуватись якісно,то треба і заздалегідь поміркувати над антидетект браузером для роботи.Тепер з приємного. Зміг для вас вибити наступні умови:Виключно за моїм посиланням - https://octobrowser.org/signup/?p=17721Ви можете використати два варіант промокодів:Промокод 1:Дає знижку 30% на ПЕРШУ оплату (але ні хто не заважає кожного місяця робити на нову пошту, тільки тссс, я вам такого не казав🤷‍♀️)MrBald30 Промокод 2:Дає можливість на користування браузером 4 дні БЕЗКОШТОВНОMrBaldFree Всі промокоди будуть працювати за посиланням https://octobrowser.org/signup/?p=17721 при активації підписки, треба вказати промокод.Якщо вам будуть необхідні проксі, ціни та більш детальні умови я расписав ось тут 🧐Якщо було корисно, тицяй:https://t.me/boost/diamondehead🎥 Лисий в YouTube Лисий в Telegram🔥Чат Лисого з YouTube🤖Софт і Проксі Лисого
👁 2,520 25-12-15 15:52
Мда, щось ця наша крипта взагалі страждає по максимуму... Цікаво як завтра вийде щіток від Сізі - взагалі не робив там нічого. Дивлюсь в цілому, багато в кого ще більше розчарувань в крипті, ніж рік тому. Навіть вперті бики і ті вже наче не вірять в альтсезон 😐В 2023 році задавався питанням, як так що мене хомʼяка ще не змило, шось це все підозріло. І ось вже майже 2026 і на ринку все важче триматись, я вже не говорю про ту кількість людей яку звідси вже побрило... Логічним кінцем мав б бути період тиши, коли біток десь собі пливе за тичиєю і фінальний памп, де віра людей і рівень екстазу в космосі і от там бац по голові на 25к за біточок... Як писала колись Леся Українка "Без надії таки сподіватись"В пошуках цитати, знову перечитав цей вірш. (не думав що в каналі о крипті буду вам вірші кидати), але реально це гімн криптанів на червоних свічках.Хвилинка української поезії Гетьте, думи, ви хмари осінні!То ж тепера весна золота!Чи то так у жалю, в голосінніПроминуть молодії літа?Ні, я хочу крізь сльози сміятись,Серед лиха співати пісні,Без надії таки сподіватись,Жити хочу! Геть, думи сумні!Я на вбогім сумнім перелозіБуду сіять барвисті квітки,Буду сіять квітки на морозі,Буду лить на них сльози гіркі.І від сліз тих гарячих розтанеТа кора льодовая, міцна,Може, квіти зійдуть — і настанеЩе й для мене весела весна.Я на гору круту крем'януюБуду камінь важкий підійматьІ, несучи вагу ту страшную,Буду пісню веселу співать.В довгу, темную нічку невиднуНе стулю ні на хвильку очей —Все шукатиму зірку провідну,Ясну владарку темних ночей.
👁 1,940 25-08-28 11:57
🤑 Вітаю криптопанство та панянство і вірні криптоніанці. Несеться, що та сама Linea готується до виходу вже в вересні, буквально 1-2 тижні і ми станемо свідками дропу, який так довго чекали (більше ніж 2,5 роки). Що я можу сказати? Нарешті, ця епопея закінчиться. Який буде дроп та що з ним робити? Не маю уяви. Те що лінея виходить за рамки звичайного л2 - це добре, але чи зможе проект всмоктати в себе лікву і помірятись піструнами з арбітрумом або оптимізмом - побачимо. Насправді на вересень заплановано багато подій трампіського масштабу, зниження ставки (що зазвичай приводить к падінню), вихід WLFI. Можливо стратегія це зелений ринок на виході WLFI, мейг крипто америку грейт егейн, вихід та обнал хлопців від консенсус, як раз буде тиждень під цей парад і після зниження ставки (17.09) - жорстке кроваве падіння, і далі альтсезон на якому залишаться одиниці 😍. В це віриться більше всього, але якось вже не логічно добивати усе живе, а як же нова кров для ринку нова ліквідність, щоб всі бігли нести гроші бо біток буде 200к... якось не зовсім вкладається в цю картину... А ви шо плануєте робити з дропом лінеа?
👁 2,100 25-04-22 19:36
Шановне панство, вітаю! Якщо ви бачити цей пост, це говорить що ви стійко тримаєтесь на цьому полі боротьби.Особисто щодо мене, продовжую тримати руку на пульсі і останні декілька днів, дивлюсь в сторону крипти трошки більше ніж зазвичай. HYPERПройшов повз мене, єдине - маю ФОМО щодо виходу через панкейк своп, цього разу прийдеться йти та свопати альфа токени, що бути елігбл наступного разу, але скоріш за все таких буде багато, або бінанс вигадає щось нове.ZORAВзагалі 0 очікувань, як і від всього іншого, повна апатія. Маю десь 50к токенів, але треба дочекатись офіційного анонсу. Все віднесу в склянку найкращої біржі (тут би мало бути реф посилання) Із цікавого в нас залишився SOPHON, Linea, Monad (обіцяють майнет в 2025) ...Зміг трошки докупити пару зефірок по 1500$, хочется вірити, що це той самий момент, коли дно було пройдене. Зараз наполегливо формую інше джерело доходу, тому крипті місця стало менше, але я все ще з вами. Торби гімна, пробачте - альтів суттєво зменшились. Тримаю більшість в зефірі, подобається, що хейт в бік ЕТН все ще триває, буду вважати це доброю ознакою. 🤝
👁 2,000 25-04-07 14:22
На мою особисту думку, все буде ок. Це було останнє дно, і влітку ми будемо рости — ETH по 6-7к, а може й ще ліпше: 11к. Вже добили більшість. Не вірю, що підемо вниз і що це нова ведмежка. Трамп — клоун, це було зрозуміло ще до виборів. По факту його заяви та дії — це швидкий шлях трохи спустити фондовий ринок і піти вгору. Плюс, таким чином він змушує пришвидшити друк грошей. Особисто я нічого не купую, бо все, що можна було — або ліквідовано, або ще трохи — і знову ліквідує 😆Вектор з крипти трохи перенаправив в іншу сферу — не бачу й не розумію, що зараз тут робити.Я до останнього, десь глибоко всередині, мав страх, що, пройшовши ведмежку, зміг заробити й накопичити достатньо ефіру, і на просадках міг щось викуповувати — відчував себе добре. Вважаю себе типовим хом’яком, і було дивно бачити та чути, як інших "вимиває", а мені ок. Як виявилось, цей страх був не марним. Сьогодні бачу багато твітів і новин про те, як ліквідує іноземних інфлюенсерів, та й фондовий ринок вже просів на 21%. У 2020 було -35%.Цікаво аналізувати свої помилки, прийняті рішення, згадувати думки, які, по суті, було б дуже важливо почути, а не ігнорувати. Але для нас аналітика заднім числом уже нічим не допоможе — це досвід на майбутнє. Ось що треба запам’ятати.Може бути, що влітку буде ще гірше? Звичайно. Трамп може казати все, що завгодно, і це знову призведе до коливань на ринках і у світі. Але я сподіваюся, що фінал, у якому ще можна буде заробити — це літо-осінь 2025 року.Можливо, у вас, як і в мене, на цей цикл були величезні плани. Нарешті вийти на рівень, коли не треба хвилюватися за гроші найближчі 5–10 років (так і було до запуск мема трампа) І коли всі будуть плакати при BTC по $35k — скупати його без жодних турбот про фінанси. Але це життя — то вгору, то вниз. Головне — не зупинятись. Кризи будуть завжди і ідіоти теж. 🇺🇦
👁 2,200 25-01-30 10:21
Як бачимо, після виступу Пауела, почали зʼявлятися зелені єлдаки по деяким токенам. Цікаво, що особливих заяв від голови ФРС не було, а ріст почався, тобто знову ММ тестував наші паперові руці. Не виключаю, що можемо сходити неприємно вниз, але в цілому, вірю що лютий березень green light після китайського нового року. Наступне засідання Пауела буде в кінці березня, тож є час порости. Всі починають казати про потужний альтсезон в осені (дубль 3).Це виглядає вже на правду. Але я вбачаю два варіанти, обидва суперечать один одному:1. Змова рептилоїдівПочаток буде влітку, коли цього менш всього очікують. Поки всі відпочивають і світ зайнятий витратами грошей на відпустки. Чому б не запампити ринок без зайвих пасажирів і на початку осені в період фінансової активності вже не роздавати за щічки свіжим хомʼякам.2. Фінансова логіка Логічний початок після відпусток, літо в цілому дуже пасивний період для багатьох сфер, окрім туристичних і розважальних. Тому наче логічно запустити музику і виставити стільці в осені. Вчора докупив ARC, AI16z (сумно що будуть робити ребрендинг), NEON.
👁 2,300 24-11-02 23:41
Так чи інакше доводиться читати різну інформацію щодо крипти в російськомовному просторі та різних чатах. І як же крінжово виглядають прихильники руських скрепів та їх агонія щодо виборів у США. Це такий сюр, шо звдц. Краще б про свого презіка думали і тревожились відсутністю вибору.На мою дивану думку - перемога буде за Камалою, а отже, війну так швидко не закінчать (як це могло б бути за Трампа), або закінчать на умовах інших більш позитивних для України. Припускаю, що крипта при Трампі дала б на перших етапах памп, але пізніше відкат і поступове зростання, таке саме як це буде при демократичній владі. Є цікавий матеріал (можна знайти в Гуглі), який демонструє статистичну перевагу і розквіт економіки при той чи іншій партії. Спойлер - саме при демократичній партії, більшість економічних показників позитивні: зростання ВВП, зменшення безробіття і т.д. На ютуб каналі ґрунт нещодавно вийшло цікаве відео про крінж виступ Трампа. Підтримка Маска - сумнівно, но ок. Один багатий фрік підтримує іншого собі подібного. Такий собі козир. Тим часом демократів підтримують зірки Голівуду та світові сілеби музичної сфери з офігеть якою фанбазою. Особисто мені здалось (можливо це через криптанськи інфополя), що про Трампа говорять за межами США більше, ніж в самих штатах. Камала тим часом тихенько та впевнено працює в середині країни, там - де це і треба робити в першу чергу. Полімаркет - це маніпулятивне лайно, котрим намагаються вплинути на уявне лідерство Трампа. Взагалі, це ж США - чорношкіра жінка в кандидати президента, чи не це образ демократичної рівноправної Америки (а потім ще дізнаємось, що у Камали є герлфренд)?Насправді мені байдуже хто стане переможцем, головне це мир в Україні на максимально вигідних умовах з подальшою підтримки іншими країнами, з вектором економічного та технічного розвитку країни. Щоб історія свідками якої ми є зараз - ніколи не змогла повторитись. Покарання московіі і тяжкі муки хуйлу. І авжеж, нарешті ВТС > 110 тис. $ і ЕТН > 10500$ в 2025 році. Старк > 5$ 🥲Результати вже зовсім скоро, тож чекати треба ще трошки. А там, вже почнемо готуватись, підлаштовуватись під умови та заробляти кошти на виживання та життя. Дякую, що дочитали до кінця. 🇺🇦
👁 2,100 24-10-31 22:00
Попросив чат гпт намалювати хомʼяка, якого знов надурили з булраном. Виглядає непогано.Уважно дивився останні декілька днів за ВТС, і в обід батя вже натякнув на слабкість. Ну все як завжди. Хочу написати величенький пост з погляду того, що можуть дати вибори в США, але в кінці кінців все зводиться до "вгадайки"🤬, тому над мемуарами поміркую ще трошки, а поки напишу, що коїться в портфелі.Я вже давненько вирішив продати ті токени, які у мене в маленької кількості на користь тих, які вже тримаю на суттєві (для мого рівня) кошти. Всяке гімно на 50-200$ яке вже дало мінус х2-х3 не хочу тримати. Тепер залишились лише дропи, які теж не аби як просіли. Що куди переклав:ETHFI 🗄 EIGEN (вже мінус)DYM 🗄 APEX (DCA трошки зменшив свої середню, якщо подивитись на графік, наче знайшов своє дно)BLAST 🗄 (тримав бласт в Карак, вирішив вивести, все переллю в Graph)Дуже шкода, що зараз проблеми у IMX, гарний проєкт, свого часу подарував мені чудову машину.Ще б хотілось добрати STX. Дуже боляче тримати всі ці л2, особливо старкнет (5$ soon).На вихідних буду потрошки виводити з рейстейкінгу все що можна, як показав час - з усіх проєктів краще за все дав eigen та etherfi. Zircuit за 5 ефірів нарахував аж 30$. ЕТН які фармили мені марки - відніс в лінею. Якось так.
👁 2,500 24-10-18 16:02
Копійка гривню береже, або скільки можна отримати з лаунчпадів на Bybit та TWTЦього тижня ми бачимо, що ринок прокинувся, і є можливість десь заробити. Я вирішив виділити під це кошти, а також спробувати позики на Bybit. У мене є кілька акаунтів, але на прикладі основного та мульт-акаунту покажу статистику. Щодня всі монети, які я отримую на лаунчпулі Bybit, або зливаю в стейбли, або в токени MNT.Перший пул PUFFER (щоб він всрався)На першому акаунті я стейкав 5000 MNT, 2000 USDT, 370 PUFF. За чотири дні вийшло 55,1$. Попереду ще нарахування за 4 дні, і якщо курс PUFF залишиться приблизно таким, то в сумі вийде близько 100$ за тиждень холду ~8100$.Другий акаунт — 2000 USDTЗа цей період було нараховано 14,5$.Окрім цього, я маю заплатити відсотки за позику USDT.У TWT лаунчпулі я закинув 10 100 TWT. За цей час мені було нараховано 109 млн WHY (28$).Стратегія з лаунчпулом у мене трохи інша: я очікую памп токена після закінчення лаунчпулу, щоб у наступний пул залучити більшу кількість користувачів.Як видно, лаунчпул на Bybit цього разу виявився вигіднішим, ніж попередній з CAT, і в порівнянні з TWT.Далі в планах перевести всі свої MNT в https://rewards.mantle.xyz/ru та пофармити MNT.
👁 3,900 24-07-17 08:58
🔥 Трамп зʼявився без трусів. Шок на біткоін конференції 2024Саме такий заголовок прийшов мені в голову, адже навіть не знаю з чого почати. По-перше, літом дійсно важкувато працювати, особливо тім у кого годинами немає світла ще і в таку спеку. Але гроші саме себе не зароблять, тому хоча б щось, але треба робити.Почнемо с ByBitРинок став зеленим і біржа запустила лаунчпули. Напишу власну стратегію і бачення того, що планую робити. Я откупляв ефіри, пів квартири туди засунув, щоб запобігти можливого СКАМУ з боку рестейкінг протоколів, деяка частина у мене просто лежить без діла. Тому я вирішив взяти позику на 2 000 USDT за ефір, та фармити стейблами те, що зʼявляється на лаунчпулі. Почав з МОСАПо цифрами на сьогодні виходить наступна картина (можете подивитись скріншоти):Борг по відсоткам ~ 2,5$Профіт від фарма МОСА ~ 23,1$Чистими вийшло ~20,5$ *10 аккаунтів = 205$ за 5 днів. Кожного дня отримання токенів зa launchpool я переливаю в MNTL і цими токенами далі додатково фармлю в пулі. Саме такої стратегії я хочу дотримуватись певний проміжок часу. Які плюси:- майже безкоштовний фарм нових токенів- можливість мультити- переливання в MNTL (потенціал росту аналогічно токену BNB)- холд ETH і його безпечне використання Які мінуси:ByBit досить серйозно бустять в СНГ, що може спровокувати блокуваня або санкції руснявим юзерам, і токен MNTL піде шукати своє дно, але теж під питанням бо у мантл судячи з графіку власний ММ - BybIt. Сьогодні запустять лаунчпул А8Виглядає не настільки потужно як МОСА, але в першу чергу буду накаплювати MNTL. Тож якщо вам до душі подібна стратегія або в цілому бажаєте прийняти участь у фармі, не забудьте - старт за годину.🇺🇦 Cryptonika 🧑‍💻 ЧАТ🎬YouTube