Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лисий з Крипти💰
Added 14 Jul 2024

Лисий з Крипти💰

@cryptonikaua
Number of subscribers: 23
Photos: 928
Videos: 28
Links: 2
Description:
продам продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Source

Лисий з Крипти💰 | Так чи інакше доводиться читати різну інформацію щодо крипти в російсь...

Telegram community logo - Cryptonika 🇺🇦 Лисий з Крипти💰 @cryptonikaua
2 300 Views/Reach 2024-11-02 23:41 Message №1657
Так чи інакше доводиться читати різну інформацію щодо крипти в російськомовному просторі та різних чатах. І як же крінжово виглядають прихильники руських скрепів та їх агонія щодо виборів у США. Це такий сюр, шо звдц. Краще б про свого презіка думали і тревожились відсутністю вибору.На мою дивану думку - перемога буде за Камалою, а отже, війну так швидко не закінчать (як це могло б бути за Трампа), або закінчать на умовах інших більш позитивних для України. Припускаю, що крипта при Трампі дала б на перших етапах памп, але пізніше відкат і поступове зростання, таке саме як це буде при демократичній владі. Є цікавий матеріал (можна знайти в Гуглі), який демонструє статистичну перевагу і розквіт економіки при той чи іншій партії. Спойлер - саме при демократичній партії, більшість економічних показників позитивні: зростання ВВП, зменшення безробіття і т.д. На ютуб каналі ґрунт нещодавно вийшло цікаве відео про крінж виступ Трампа. Підтримка Маска - сумнівно, но ок. Один багатий фрік підтримує іншого собі подібного. Такий собі козир. Тим часом демократів підтримують зірки Голівуду та світові сілеби музичної сфери з офігеть якою фанбазою. Особисто мені здалось (можливо це через криптанськи інфополя), що про Трампа говорять за межами США більше, ніж в самих штатах. Камала тим часом тихенько та впевнено працює в середині країни, там - де це і треба робити в першу чергу. Полімаркет - це маніпулятивне лайно, котрим намагаються вплинути на уявне лідерство Трампа. Взагалі, це ж США - чорношкіра жінка в кандидати президента, чи не це образ демократичної рівноправної Америки (а потім ще дізнаємось, що у Камали є герлфренд)?Насправді мені байдуже хто стане переможцем, головне це мир в Україні на максимально вигідних умовах з подальшою підтримки іншими країнами, з вектором економічного та технічного розвитку країни. Щоб історія свідками якої ми є зараз - ніколи не змогла повторитись. Покарання московіі і тяжкі муки хуйлу. І авжеж, нарешті ВТС > 110 тис. $ і ЕТН > 10500$ в 2025 році. Старк > 5$ 🥲Результати вже зовсім скоро, тож чекати треба ще трошки. А там, вже почнемо готуватись, підлаштовуватись під умови та заробляти кошти на виживання та життя. Дякую, що дочитали до кінця. 🇺🇦