Source
Лисий з Крипти💰 | Шановне панство, вітаю! Якщо ви бачити цей пост, це говорить що ви сті...
2 100 Views/Reach
2025-04-22 19:36
Message №1887
Шановне панство, вітаю! Якщо ви бачити цей пост, це говорить що ви стійко тримаєтесь на цьому полі боротьби.Особисто щодо мене, продовжую тримати руку на пульсі і останні декілька днів, дивлюсь в сторону крипти трошки більше ніж зазвичай. HYPERПройшов повз мене, єдине - маю ФОМО щодо виходу через панкейк своп, цього разу прийдеться йти та свопати альфа токени, що бути елігбл наступного разу, але скоріш за все таких буде багато, або бінанс вигадає щось нове.ZORAВзагалі 0 очікувань, як і від всього іншого, повна апатія. Маю десь 50к токенів, але треба дочекатись офіційного анонсу. Все віднесу в склянку найкращої біржі (тут би мало бути реф посилання) Із цікавого в нас залишився SOPHON, Linea, Monad (обіцяють майнет в 2025) ...Зміг трошки докупити пару зефірок по 1500$, хочется вірити, що це той самий момент, коли дно було пройдене. Зараз наполегливо формую інше джерело доходу, тому крипті місця стало менше, але я все ще з вами. Торби гімна, пробачте - альтів суттєво зменшились. Тримаю більшість в зефірі, подобається, що хейт в бік ЕТН все ще триває, буду вважати це доброю ознакою. 🤝