Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лисий з Крипти💰
Added 14 Jul 2024

Лисий з Крипти💰

@cryptonikaua
Number of subscribers: 23
Photos: 928
Videos: 28
Links: 2
Description:
продам продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Source

Лисий з Крипти💰 | Вітаю криптопанство та панянство і вірні криптоніанці. Несеться, що та...

Telegram community logo - Cryptonika 🇺🇦 Лисий з Крипти💰 @cryptonikaua
1 940 Views/Reach 2025-08-28 11:57 Message №1924
🤑 Вітаю криптопанство та панянство і вірні криптоніанці. Несеться, що та сама Linea готується до виходу вже в вересні, буквально 1-2 тижні і ми станемо свідками дропу, який так довго чекали (більше ніж 2,5 роки). Що я можу сказати? Нарешті, ця епопея закінчиться. Який буде дроп та що з ним робити? Не маю уяви. Те що лінея виходить за рамки звичайного л2 - це добре, але чи зможе проект всмоктати в себе лікву і помірятись піструнами з арбітрумом або оптимізмом - побачимо. Насправді на вересень заплановано багато подій трампіського масштабу, зниження ставки (що зазвичай приводить к падінню), вихід WLFI. Можливо стратегія це зелений ринок на виході WLFI, мейг крипто америку грейт егейн, вихід та обнал хлопців від консенсус, як раз буде тиждень під цей парад і після зниження ставки (17.09) - жорстке кроваве падіння, і далі альтсезон на якому залишаться одиниці 😍. В це віриться більше всього, але якось вже не логічно добивати усе живе, а як же нова кров для ринку нова ліквідність, щоб всі бігли нести гроші бо біток буде 200к... якось не зовсім вкладається в цю картину... А ви шо плануєте робити з дропом лінеа?