Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці
Added 14 Jul 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Number of subscribers: 10 456
Photos: 1,940
Videos: 189
Links: 2,810
Description:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Source

Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго дня! Не знаю, чи до цієї групи «Відгуки закладів Чернівці» мож...

Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 010 Views/Reach 2026-04-12 07:34 Message №4762
Доброго дня! Не знаю, чи до цієї групи «Відгуки закладів Чернівці» можна віднести тролейбус №1 (Держуніверситет — Яська), адже це не заклад, але відгук таки є!Чекаю транспорт на зупинці «Тайстра» (проспект). Затор із машин величезний — всі сигналять один одному, дорогу перейти неможливо. Стою, чекаю хоч якийсь транспорт, щоб доїхати дві зупинки (дуже поспішаю).І тут їде моя «улюблена» одиничка. Яка ніколи нічого і нікого не чекає (включно з людьми з інвалідністю, які іноді змушені добігати).Замість того щоб висадити людей і підібрати пасажирів на зупинці, тролейбус висаджує їх на пішохідному переході за 3 метри до зупинки. Нових пасажирів навіть не збирається брати. Під’їхавши до зупинки, стоїть у заторі й не відкриває двері. Усі в шоці 🤦‍♀️Стукають водієві — у відповідь ігнор.Тепер питання до водія тролейбуса №1 (№504, якщо не помиляюсь):ЯКОГО милого, перепрошую, Ви, стоячи кілька хвилин на зупинці в заторі, маючи напівпорожній тролейбус, вирішуєте, кого брати, а кого ні?!Оцінка тролейбусному управлінню Чернівців: -10/10!!!!!!!!!!!!👎👎👎👎👎👎👎👎Анонімно🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами