Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці
Added 14 Jul 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Number of subscribers: 10 456
Photos: 1,940
Videos: 189
Links: 2,810
Description:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV

👥 Number of subscribers

10 456
Average/Day:: +3
Average/Week:: -26
Average/Month:: -282

👁️ Average views per message

3 244
Average/Day:: 5,200
Average/Week:: 2,884
ERR: 31.03%

📊 Messages per Day

2.6
Last day: 4
Week average: 3.6
Average per day: 2.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Дуже рідко пишу відгуки, тому що завжди ставлюся до працівників сфери обслуговування з розумінням, сама працювала в цій сфері досить довго і знаю, як важко працювати з людьмиАле тут вже не можу мовчати 😅Мова про Базаро Парковий проїзд Не вперше беру там каву, але щоразу дивуюсь обслуговуванню Кожного разу, коли приходжу і на зміні дві дівчини з чорним та білим волоссям, мене зустрічають із незадоволеним виразом обличчя, окей, це ще можна зрозуміти - вигорання, втома, набридла робота з людьми, але те, що вони ніколи не вітаються, це взагалі..Ні «добрий день», ні «до побачення», я вже мовчу про побажання гарного дня чи посмішку Хоча б базове привітання.Спочатку я думала, що мені здається, ніби мені закочують очі та фиркають у відповідь, але потім прийшла туди зі своєю подругою, і вона сама першою сказала, що спілкування з клієнтами там досить зверхнєПізніше я запитала ще кількох людей, які також ходять туди, і в усіх склалася така сама думкаДо кави жодних претензій не маю, вона смачна, але через таке ставлення бажання брати там каву по дорозі поступово зникаєКоли на зміні інші дівчата, все чудово 🫰🏻Можна не анонімно#Бвзаро🔸 Підписатись на канал🔸 Залишити відгук | З питань реклами
🇺🇦 Звертаюся до всіх свідомих українців з проханням підтримати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) капітану поліції Віктору Мельниченку. До завершення збору підписів залишилися лічені дні, і кожен голос сьогодні має особливе значення.Віктор Мельниченко був одним із тих поліцейських, хто з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист нашої держави зі зброєю в руках. У складі штурмового підрозділу «КОРД» він брав участь у звільненні Гостомеля, Ірпеня та Бучі, виконував бойові завдання на Харківщині, Донеччині та Луганщині, був там, де вирішувалася доля України.Його професіоналізм, мужність і відданість справі неодноразово допомагали рятувати життя побратимів.13 лютого 2023 року капітан поліції Віктор Мельниченко загинув під час виконання бойового завдання в Бахмуті внаслідок артилерійського обстрілу.🕯️Прошу кожного, хто ще не встиг цього зробити, підтримати петицію та віддати свій голос за присвоєння Віктору Мельниченку звання Героя України (посмертно):https://petition.president.gov.ua/petition/262806
Усім привітЯ з Рівненської області, а родом і взагалі з Донецької, нещодавно їздив в Чернівці, побував у багатьох відомих місцях, і це місто неймовірно чарівне 😍Ближче до суті. Хочу залишити відгук про заклад BRUNO на Кобилянській — це перший заклад в який я вирішив зайти у Чернівцях, і недарма. Усівся зі своєю компанією за вуличні столики, через хвилину підходить офіціант, і вже розповідає що меню за QR-кодом і так далі. Обрали, замовили, все записали все добре, деякі моменти щодо замовлення навіть уточнили, що за чим подавати тощо. Це дуже добре, не всюди це питають. Приносили замовлення в тому ж порядку що погодили, все доволі швидко. Їжа смачна, без заперечень, подача добра, все складено на тарілці охайно, прибори чисті. На терасі грала музика, додавало атмосфери. Коли майже все доїли до нас повторно підійшли запитали "Чи все Вам смакує?", за кілька відвідувань закладу зрозумів що це їх фішка так питать 😁 Весь їхній персонал приємний, посміхаються, бо часто буває заходиш в якісь заклади а там на тебе дивляться з таким похмурим обличчям ніби нащо ти сюди прийшов 😂 Отже, хотів би подякувати адміністратору Діані, офіціантам Аделі, Марії, Стасу 🤝 Good job and good luckСподіваюсь найближчим часом повернутись у файне місто Чернівці 🙃Анонімно#BRUNO🔸 Підписатись на канал🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Добрий день. АнонімноВідгук на Million Flowers, просто щоб люди знали, що очікування і реальність не співпадуть при замовленні букета з цього магазину.Чоловік захотів подарувати букет, написав в їм в інстаграм чи є тюльпани. Вони скинули приклад і запитали «як Вам такий варіант?», чоловік написав, «ок, давайте 25шт», скинули суму до оплати, чоловік оплатив, приїхав букет в пакуванні, 15шт замість 25 і самі квіти значно відрізняються від заявлених. Написав їм в інстаграм , що квітів не доклали. Відповідь «Вибачте менеджер помилився», запитали їх за суму, вони написали, що порахували правильно, бо порахували 15тюльпанів + пакування.🤡Порада магазину:коли ви оформлюєте букет , пишіть суму квітів + вартість пакування. Абсолютно не уточнили чи воно потрібно, якого кольору. Мова йшла за тюльпани, чоловік не просив букет. Вони намагались спихнути, що референс який вони запропонували містив саме таке пакування і типу чоловік тільки скоригував кількість квітів. Але пакування відрізнялось за кольором і стрічка інша, тож флорист просто зробила як їй хочеться.Порада людям: очікуйте, що тут Вам зроблять пакування і кількість квітів на свій розсуд. І квіти відрізняються від фото. Якщо не хочете псувати настрій собі очікуванням/реальністю і спілкуванням з менеджерами- не замовляйте тут.Вони вибачились і запропонували знижку 7%. Але навіщо ці 7 % колись, якщо ви зараз привезли не те, що у вас просили 😁P.S так можна було перерахувати суму (чи сходиться кількість квітів помножена на ціну за шт) перш ніж оплачувати замовлення, але коли ти зайнятий і просто робиш замовлення типу у професіоналів - ти не очікуєш підвоху. Різниця 15шт з пакуванням і 25шт без пакування +- 100грн. Фото очікування і того, що привезли прикріпляю#Million_Flowers🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Доброго дня! Не знаю, чи до цієї групи «Відгуки закладів Чернівці» можна віднести тролейбус №1 (Держуніверситет — Яська), адже це не заклад, але відгук таки є!Чекаю транспорт на зупинці «Тайстра» (проспект). Затор із машин величезний — всі сигналять один одному, дорогу перейти неможливо. Стою, чекаю хоч якийсь транспорт, щоб доїхати дві зупинки (дуже поспішаю).І тут їде моя «улюблена» одиничка. Яка ніколи нічого і нікого не чекає (включно з людьми з інвалідністю, які іноді змушені добігати).Замість того щоб висадити людей і підібрати пасажирів на зупинці, тролейбус висаджує їх на пішохідному переході за 3 метри до зупинки. Нових пасажирів навіть не збирається брати. Під’їхавши до зупинки, стоїть у заторі й не відкриває двері. Усі в шоці 🤦‍♀️Стукають водієві — у відповідь ігнор.Тепер питання до водія тролейбуса №1 (№504, якщо не помиляюсь):ЯКОГО милого, перепрошую, Ви, стоячи кілька хвилин на зупинці в заторі, маючи напівпорожній тролейбус, вирішуєте, кого брати, а кого ні?!Оцінка тролейбусному управлінню Чернівців: -10/10!!!!!!!!!!!!👎👎👎👎👎👎👎👎Анонімно🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Добрий день, пишу сюди, бо обнагліли вже до крайнощів. Моя дитина не хоче вже ходити в магазин, тому що якщо моя дитина немає потрібних дрібних які потрібні касирші, то на дитину можуть накричати. А саме касирша з короткою чоловічою стрижкою. Так ще й мало того вона кричить і ганяє дітей, які сидять за столиками. Відколи це в магазині в місці де є диванчик зі столиками не можна сидіти дітям?! Тим більше коли вони у вас замовляють піцу і купляють інші смаколики. Зате коли якісь чоловіки сидять і п'ють алкоголь в неї перед носом, то вона мовчить! Це як так?! Як стоїш там біля каси то аж смердить перегаром що аж вже не зрозуміло чи то від тих чоловіків чи то від неї. Дивіться кого берете на роботу. Я приїхала у ваше місто і бачу, що ваші магазини тут популярні, але після таких випадків до вас ходити люди не будуть! Це тайстра на вулиці Білоруській.Опублікуєте це будь ласка анонімно, бо це акаунт дитини і я не хочу щоб їй ще тут почали хамити🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Доброго вечора усім, хочу написати обʼєктивний відгук про заклад Чорноморка, який знаходиться у нашому місті по вулиці Шевченка 23. Почну з плюсів: Інтерʼєр - 100% попадання. Світлі тони, цікаві рішення, хотілось походити як в музеї та все порозглядати.Дуже приємне та ненавʼязливе ставлення персоналу, усі ввічливі, клієнтоорієнтовані та привітні.Офіціант, який нас обслуговував чудово орієнтується в меню, чітко озвучує, що входить в ту чи іншу страву. Щира посмішка та бажання повністю задовольнити наші потреби, це дуже важливо. Я хотіла замовити одну з страв, але без цибулі, він пояснив, що так не можна, але одразу подав на вибір декілька страв без цибулі, одну з яких я і обрала.У закладі була приємна музика, почуття комфорту та затишку.Страви та напої. Найцікавіше напевно у цьому відгуку. Нам принесли меню з морепродуктами, які можна замовити свіжими або приготованими у закладі і також було основне меню по QR-коду. Ми обрали дві основні страви: Різотто з морепродуктами та Мʼясо чорноморського рапана у вершковому соусі, з напоїв Мохіто та Пінк сауер. Основні страви - просто ідеальні, навіть немає, що додати, ідеальне поєднання усіх інгредієнтів, морепродукти свіжі, страви приготовані професійно, до напоїв також питань немає, смачно та презентабельно.Десерти. Враховуючи, що заклад не орієнтований на десерти, чізкейк та яблучний штрудель були смачними і видно, що свіжими.На перший погляд мінусів взагалі немає, але все ж:Коктейлі. Невеликий вибір, хотілося б більш широкого переліку та унікальності. Супи в меню. На вибір є лише три позиції, впевнена, що вони дуже смачні, але знову ж таки хочеться більш унікальні варіанти, які ти більше ніде не спробуєш.Тепер додам загальні факти, які можна віднести до плюсів: є дитячі крісла для малесеньких відвідувачів), столики розташовані не близько один від одного, тому ти не чутимеш як збоку інші люди ведуть бесіду. Очікування страв приблизно 10-15 хв, офіціант завжди поряд і не потрібно бігати за ним і кликати. Ціни - доступні, за ту якість, смакові відчуття, обслуговування та комфорт, які ми отримали. Загальне враження - чудове. Чи повернемось ми ще у цей заклад? Так, обовʼязково. Поділіться Вашими враженнями від відвідування цього закладу.Анонімно#Чорноморка🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Ух, недавновно натрапив на відгук про мультимедію, хотів поділитися своєю ситуацією.Віддав на ремонт я свій ноутбук, dell, як тільки його забрали, мені сказали, що схоже у мене коротке замкнення, ок "чекайте тиждень". прихожу через тиждень, кажуть, що це проблема із блоком живлення, треба замовляти бо в них немає, "чекайте тиждень", телефоную через тиждень, кажуть, що новий блок не вирішує проблему, скоріше всього там проблема з платою, але у нас її немає, ваш ноутбук найскладніший з усіх ноутбуків в ремонті і бла, бла, бла. Прихожу за ноутом, кажуть "віддаємо вам без ремонту", я кажу ок, що мені робити? Викидати його на смітник? Менеджер іде до майстра, той каже, що спробує в сліпу розібратися, що там з платою і знайти поломку "чекайте тиждень". Знайшли поломку треба замовити плату! Менеджер каже, що вірогідність ремонту 90%, декілька днів чекайте зремонтуємо. Супер, прихожу через декілька днів і висновок майстра: 22к грн заміна материнки. Ремонт нерентабельний. 🤑Це мені відповіли через 3 тижня мучання мене і мого ноута. 🙄Ще хотіли взяти 500 грн за діагностику😁, але по телефону мені казали, що оплачувати я не повинен нічого. Мої наступні дії, несу я ноут в інший сервіс, в п'ятницю приніс, забрав його в робочому стані на наступний четвер. 3500 заплатив) Майстер нового сервісу передзвонив в той самий день, сказав що зарядний пристрій в мене справний, там коротке замкнення, в понеділок знайшов проблему розібравши його, коли мені показали фото пломки, там тупо плата поплавилась. Не побачити це за 3 тижні, анріал. Якщо говорити за сервіс мультимедії, менеджерів і тд. Воду льють професійно, ніякої конкретної відповіді не дають. "Ваш ноутбук оглядає майстер" на якому етапі і тд і тп, ніхто не каже, додзвонитися до них нереально. Перетелефоновують через 1 годину. Націнка на той самий БЖ на 1к грн дорожче ніж я знайшов в інтернеті, але то вже таке. Просто для інфи.Враження, що коли дають час очікувння тиждень, то майстер бере його в ремонт в останній день. І абияк. Дуже не задоволений усім, сервісом, очікуванням, комунікацією і результатом. Не рекомендую сервіс мта. Але вирішувати вам.🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Відгук про «Країну мрій» в «Буковина молл»Якщо ви хочете гарне свято для вашої дитини,де ваші всі побажання візьмуть до уваги,тоді вам точно НЕ сюди!22.02 святкували день народження доньки, банкет замовили заздалегідь,склали меню і були впевнені,що все буде ок(за словами адміністратора), але не судилося… Перше,що розчарувало,це те,що офіціанта треба було вічно шукати,замовлене меню вона «забувала» виносити, натискаємо на кнопку,чекаємо і… нічого,данна пані стоїть на барній стійці і лялякає з іншими офіціантами,ок, йдемо на бар , беремо воду,розраховуємось одразу на барі. Проходить хвилин 20, біжить навіжена жіночка з претензіями, «чому ви берете на барі,ви маєте сказати мені?!» ,пояснюємо,що натискали кнопку,чекали, її не було, діти хотіли пити, в чому питання?!?!?Далі краще… принесли торт,той самий з короною,бантиками та блискітками, питаю офіціантку « ви знаєте як він оформляється? Бо блискітки корона і бантики кладуться перед самою подачею??» у відповідь « так ,звісно, ми кожного дня такий тортик маємо», думаю ну ок( перепитала 3 рази), в результаті ці бантики вона всі наліпила на одну сторону торту🤦‍♀️ а не по колу як має бути,але зіпсований торт це нічого в порівнянні з тим,як нам його винесли….Сам торт мав бути «сюрпризом» для дитини! Підходить офіціантка і питає «на яку годину торт?» я кажу на 18.40,буде добре??? Вона відповідає,що супер,якраз сцена буде вільна. У 18.40 ми збираємо дітей по залу і…. Нічого…Шукаю пані , питаю «де торт?» і тут «ой, а ви що вже хочете?» ну то для чого ти уточнюєш час????Йдемо знову до сцени,і в цей час на сцені вже інші діти граються з аніматорами, і офіціантка з тортом… сюрприз бляха на висоті… стоїмо,чекаємо ,дитина не розуміє чого чекаємо, момент втрачено, я питаю « довго ще?» а офіціантка « а я не знаю» і тут мене порвало…. Йду до адміністратора питаю «якого х???» і поки вони « вирішували» це питання половина наших гостей розбіглися гратися… збираємо дітей,стаємо на сцену ,робимо ці «радісні фото», розходимось….Тупо зіпсували свято! І якщо хтось напише типу «людей багато,офіціант не встигає….» я скажу так - я не прийшла туди безкоштовно, я заплатила кошти за банкет,за вхід,і за купу додаткових послуг,і за свої гроші я хочу обслуговування,а не зіпсований настрій дитини!#Країна_мрій🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами
Всім привіт.Відгук про доставку комплексних обідів Good Food. Знайшла їх завдяки відгукам у цьому телеграм каналі, замовила спробувати і дуже сподобалось. Тож, коли не було часу приготувати обід на роботу, замовляла декілька разів цю доставку. Дешево, смачно, ситно, я завжди була задоволена, до одного дня…поки мені не привезли сиру котлету) я одразу їм написала, прикріпила фото, вони вибачились та запропонували замінити обід, я сказала, що скористуюся ним в інший раз. Нагадаю, що замовляла не один раз, завжди була задоволена, тож вирішила дати другий шанс. Через кілька днів вирішила замовити безкоштовний обід собі та вже за доплату своїй колезі (навіть після того випадку я продовжувала рекомендувати цю доставку своїм друзям))). Привезли нам обід і мені замість гуляша, який я замовила, привезли знов ту саму котлету)) їсти я її не хотіла після того разу, але було цікаво чи на цей раз її нормально приготували. Коли я її розламала, не повірите, знову недосмажена котлета) я знову написала їм, без претензій, що ну ось знову недосмажена котлета, прикріпила фото. А у відповідь - ігнор) через годину я надіслала їм текст, в кінці якого попросила їх пояснити, чому дана ситуація повторюється знову - ігнор. Як ви можете зрозуміти, зворотнього звʼязку немає, тож відгук опублікований. Фото також прикріпляю) Висновок: котлету курячу з шинкою та сиром з доставки Good Food рекомендувати не можу)Всім Good Day 😁 Анонімно#Good_Food🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами