Source
Відгуки про заклади. Чернівці | Добрий день, пишу сюди, бо обнагліли вже до крайнощів. Моя дитина не х...
3 230 Views/Reach
2026-04-06 07:15
Message №4733
Добрий день, пишу сюди, бо обнагліли вже до крайнощів. Моя дитина не хоче вже ходити в магазин, тому що якщо моя дитина немає потрібних дрібних які потрібні касирші, то на дитину можуть накричати. А саме касирша з короткою чоловічою стрижкою. Так ще й мало того вона кричить і ганяє дітей, які сидять за столиками. Відколи це в магазині в місці де є диванчик зі столиками не можна сидіти дітям?! Тим більше коли вони у вас замовляють піцу і купляють інші смаколики. Зате коли якісь чоловіки сидять і п'ють алкоголь в неї перед носом, то вона мовчить! Це як так?! Як стоїш там біля каси то аж смердить перегаром що аж вже не зрозуміло чи то від тих чоловіків чи то від неї. Дивіться кого берете на роботу. Я приїхала у ваше місто і бачу, що ваші магазини тут популярні, але після таких випадків до вас ходити люди не будуть! Це тайстра на вулиці Білоруській.Опублікуєте це будь ласка анонімно, бо це акаунт дитини і я не хочу щоб їй ще тут почали хамити🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами