Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці
Added 14 Jul 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Number of subscribers: 10 456
Photos: 1,940
Videos: 189
Links: 2,810
Description:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Source

Відгуки про заклади. Чернівці | Добрий день. АнонімноВідгук на Million Flowers, просто щоб люди знали,...

Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 330 Views/Reach 2026-04-23 05:41 Message №4796
Добрий день. АнонімноВідгук на Million Flowers, просто щоб люди знали, що очікування і реальність не співпадуть при замовленні букета з цього магазину.Чоловік захотів подарувати букет, написав в їм в інстаграм чи є тюльпани. Вони скинули приклад і запитали «як Вам такий варіант?», чоловік написав, «ок, давайте 25шт», скинули суму до оплати, чоловік оплатив, приїхав букет в пакуванні, 15шт замість 25 і самі квіти значно відрізняються від заявлених. Написав їм в інстаграм , що квітів не доклали. Відповідь «Вибачте менеджер помилився», запитали їх за суму, вони написали, що порахували правильно, бо порахували 15тюльпанів + пакування.🤡Порада магазину:коли ви оформлюєте букет , пишіть суму квітів + вартість пакування. Абсолютно не уточнили чи воно потрібно, якого кольору. Мова йшла за тюльпани, чоловік не просив букет. Вони намагались спихнути, що референс який вони запропонували містив саме таке пакування і типу чоловік тільки скоригував кількість квітів. Але пакування відрізнялось за кольором і стрічка інша, тож флорист просто зробила як їй хочеться.Порада людям: очікуйте, що тут Вам зроблять пакування і кількість квітів на свій розсуд. І квіти відрізняються від фото. Якщо не хочете псувати настрій собі очікуванням/реальністю і спілкуванням з менеджерами- не замовляйте тут.Вони вибачились і запропонували знижку 7%. Але навіщо ці 7 % колись, якщо ви зараз привезли не те, що у вас просили 😁P.S так можна було перерахувати суму (чи сходиться кількість квітів помножена на ціну за шт) перш ніж оплачувати замовлення, але коли ти зайнятий і просто робиш замовлення типу у професіоналів - ти не очікуєш підвоху. Різниця 15шт з пакуванням і 25шт без пакування +- 100грн. Фото очікування і того, що привезли прикріпляю#Million_Flowers🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами