Так і є. Це не та тема про яку хочеться багато говорити, однак, якщо чоловіки, в умовах позбавлення волі, скоріше піддаються побиттям та катуванням, то жінки...Відповідно, кожен хто підтримує жіночу мобілізацію автоматично виступає за те, щоб вертухаї ТЦК отримали можливість гвалтувати ваших дружин, матерів, доньок, сестер в тих же застінках де організовують "епілептичні напади" чоловікам. Для всіх притомних людей подібний сценарій, очевидно, неприпустимий, без оглядки на мету і обставини. Однак, попри неприйняття суспільства, його все активніше просувають у медіа й вже, навіть, йдуть перші спроби тиску ТЦК на жінок.Рано чи пізно, заради збереження влади, уряд спробує протиснути навіть настільки непопулярне рішення. Якщо не хочете щоб в той момент ваша незгода лишилася поодиноким "голосом волаючого у пустелі" – долучайтеся до Білої Варти й разом ми утворимо єдиний народний кулак, чиї вимоги неможливо ігнорувати. Разом ми не лише збережемо ще наявні свободи громадян, але й повернемо чоловікам втрачене право розпоряджатися власними життями. Але для цього ми потребуємо тебе. Вставай до лав Вартових. Борись за свою Україну. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Чого тільки не придумаєш, аби лише не укладати угоди. Дають 15 років гарантій – кажи треба 20. Дають 20 – кажи треба ядерку і НАТО. Дадуть ядерку і НАТО – стане вимагати Зірку Смерті і філософський камінь. В країні склалася ситуація, коли утворено яскраво виражений конфлікт інтересів між президентом і народом України. В звичайних обставинах президент зацікавлений у збереженні рейтингу і прихильності громадян, що досягається, хоча б, видимістю захисту їхніх інтересів. Але, під час військового стану, гарантією збереження президента при владі стає не схвалення його дій виборцями, а продовження війни. Відповідно, Зеленський тепер зацікавлений у тому, щоб війна тривала, навіть якщо це суперечить інтересам і бажанню хоч би й 99% електорату. За настільки глибокого конфлікту інтересів логічно що заангажований управлінець має бути негайно відсторонений від виконання обов'язків. Тільки хто ж його відсторонить? Парламент? Кабмін? Армія? Чи, може, народ? А як ніхто..? Значить так і буде сидіти. До останнього українця. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
До такого Євросоюзу хоче інтегрувати нас українська влада?За правління Білої Варти евтаназія в Україні залишатиметься суворо забороненою. Навіть відкинувши усі можливі ризики зловживань й невиправданого застосування подібного механізму, страх болю та смерті – це природні запобіжники, які існують не просто так. Смерть – це абсолютний і незворотній кінець. Вона не повинна бути легкою та безболісною. Кожен, хто має намір покінчити життя самогубством повинен усвідомлювати – це не буде "наче просто піти до сну". Ви повільно стікатимете кров'ю, хрипітимете у петлі, вибльовуватимете нутрощі від отруєння, летітимете до стрімко наближаючоїся землі... Якщо ви вважаєте що навіть це все ще краще, аніж продовжувати жити – вперед. Але вам доведеться своїми руками зав'язати мотузку, самому різати вени, примусити себе зробити крок з висоти, власноруч натиснути на гачок. Не буде психолога, який розкаже вам, що убити себе це нормально. Не буде лікаря, який введе смертельну ін'єкцію, доки у вашій голові крутяться неозвучені сумніви. Ви маєте право померти. Але подолати бар'єр між буттям і небуттям доведеться самостійно. Якщо ж не можете, якщо на будь-якому етапі вас подолають сумніви, страх візьме гору – значить ви насправді не хочете помирати. Глибоко всередині – ви хочете жити, жити добре. І в вас ще є бажання битися, боротися і вибороти у світу своє "добре". Як би погано не було, доки ви живі, доки ви дихаєте, завжди є шанс на "диво", на порятунок. Після смерті – нема нічого. Держава націонал-гуманізму зробить усе, аби покращити життя українців і зберегти в них бажання жити. Але вона ніколи не допомагатиме вам померти. Це крок, який кожному доведеться робити самому. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Виявляється, наркотики чомусь не допомагають лікувати ПТСР, як про це розповідали лобісти легалізації.Використання медичного канабісу не є ефективним методом боротьби з поширеними психічними розладами, як-от тривогою, депресією або посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).Про це йдеться в огляді 54 рандомізованих досліджень, опублікованому в The Lancet Psychiatry, інформують CNN та The Guardian.Медичний канабіс легалізували для засіб лікування зловживання психоактивними речовинами та психічних розладів у низці країн, зокрема США, Великій Британії, Австралії та Канаді.Аби перевірити ефективність цього методу, група міжнародних науковців з Австралії та Англії провела досі найбільший та найповніший аналіз використання канабіноїдів як терапії."Ми не знайшли жодних доказів того, що будь-яка форма канабісу ефективна в лікуванні тривоги, депресії або посттравматичного стресового розладу – трьох основних причин, через які його призначають", – сказав провідний автор дослідження Джек Вілсон.При цьому регулярне вживання сильнодіючого канабісу може бути небезпечним. Зокрема вживання марихуани під час вагітності, підліткового та молодого віку здатне шкодити розвитку головного мозку.Інтенсивне вживання медичного канабісу підлітками та молоддю з афективними розладами, як-от біполярний чи депресія, пов'язують із вищими ризиками самоушкодження, спроб самогубства та смерті.
Грантожерські лобісти легалізації наркотиків — блюстителі, здавалося б, наукових цінностей, які з депутатських крісел несли антинаукову ахінею та, що ще гірше, відверто експлуатувати в своїх інтересах проблеми ветеранів, про це тактовно замовчать. Але закон вже протягли та прийняли, наркошопи відкриваються по всій Україні, перетворюючи людей в дегенератів, а їхня реклама прикрашає столичне метро. Хтось на цьому заробив, хтось — відпрацював грант, а когось обдурили. Ну не допомагає та й не допомагає, ну поглиблює наявні проблеми та й поглиблює, не відміняти ж вже тепер той закон, правильно? ☠️ @vallholl
Україна в особі свого президента проміняла 800 мільярдів доларів, які передбачалися "Угодою про процвітання України" від США, на 90 мільярдів євро кредиту від Євросоюзу на два роки війни.Це просто факт. Підписання угоди планувалося на економічному форумі в Давосі в січні 2026 року.Угода передбачала залучення 800 мільярдів доларів інвестицій, грантів та позик на відбудову України протягом 10 років.Це все на додачу до гарантій безпеки. Про це багаторазово говорив Трамп. Про це неодноразово говорив Держсекретар США Марко Рубіо — що план на 800 мільярдів доларів розглядається як інструмент не лише відбудови, а й стратегічного стримування.Рубіо підкреслював, що цей пакет допомоги прив'язаний до підписання мирної угоди. Він зазначав, що США готові «йти далі», але якщо домовленості не буде досягнуто, оскільки терпіння Трампа «не безмежне», то нічого далі не буде. Тепер все. США влізли у війну з Іраном. Тепер про 800 мільярдів доларів можна забути. Тепер президент України Володимир Зеленський вчора в інтерв'ю ВВС заявив про "дуже погане передчуття" через вплив війни в Ірані на переговорні процеси щодо миру в Україні.Він навіть закликав президента США Дональда Трампа і прем'єра Британії Кіра Стармера зустрітися та знайти спільну мову після неодноразової критики Трампа на адресу Стармера.Про яку спільну мову говорить президент України. Щоб Європа 90 мільярдів дала і ще 800 мільярдів дали США? Але питання стояло в тому, що або — або. Або 800 мільярдів на відбудову і процвітання. Або 90 мільярдів на два роки війни.Але 800 мільярдів — це під жорстким контролем США. А 90 мільярдів — на війну, де ніхто нічого не буде звітувати. Тому героїчний президент зі своїми героїчними прихильниками і облизувачами типу Лізи Богуцької вирішили воювати далі. Тепер 800 мільярдів тю-тю. Не буде їх. Та й 90 мільярдів кредиту під великим питанням.
PEP – це абсолютно безглузда тема, так само як і заборона на носіння зброї цивільним. Злочинці все одно знаходять шляхи обходу, а законослухняні громадяни – отримують вагони проблем. Тому при владі націонал-гуманізму вся система фінансового моніторингу, не тільки ПЕПів, а й усіх громадян, буде суттєво спрощена. Ми відновимо презумпцію невинуватості у фінансовій сфері за принципом "Гроші вважаються легальними доки не доведено зворотнього". Більше ніяких блокувань ваших рахунків тому що банку здалося що ви забагато заробляєте. Побачили "підозрілу активність" – передали у відповідні органи, а там хай збирають доказову базу й передають у суд, до того ніхто не має права обмежувати свободу громадянина, фінансову в тому числі.Як показує практика, жорсткий фінансовий нагляд ніяк не зупиняє системну корупцію, зате створює державі інструменти контролю та стеження за коштами простих громадян. Відповідно, в націонал-гуманістичній Україні такий інструмент буде визнано недоцільним, а вивільнені ресурси перерозподілено на більш дієві методи виявлення корупціонерів. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Не зрадою єдиною. В 2025-му році Україна п'ять разів знищила флот НАТО. Щоправда, поки лише на навчаннях. У ході навчань було відпрацьовано 5 сценаріїв біля узбережжя Португалії. Вони передбачали захист портів та конвоїв, а також напади на конвої."Червона" команда складалася з американських, британських, іспанських та інших підрозділів, їх очолила Україна. Команда "синіх" – це сили НАТО. У всіх випадках перемогли сили України.Під час навчань вони розгорнули українські підводні дрони Magura V7. Метою було випробувати нові технології в реальних умовах – в середовищі, де глушіння, акустична розвідка та військові контрзаходи моделювалися якомога реалістичніше.Інші країни-учасниці теж розгорнули безпілотні літальні апарати. Окрім морських безпілотників, з обох сторін також були літаки та більші військові кораблі.Наприкінці четвертого тижня навчань, "червона" команда була визнана переможцем. Як зазначає джерело, навчання показали, що безпілотні системи в поєднанні з оперативним досвідом та перевіреним плануванням становлять "реальну загрозу" для військово-морських сил НАТО.Під час імітації атаки на конвой "червоній" команді вдалося завдати стільки "влучань" у фрегат, що той би потонув у реальному бою. Через 5 хвилин "синя" команда, все ще не знаючи про ситуацію, запитала у спільному чаті: "То ви збираєтеся атакувати нас чи ні?"."Проблема полягала не в тому, що вони не могли нас зупинити – вони навіть не бачили нашої зброї",– зазначило українське джерело.Після цих навчань НАТО отримало цінні уроки завдяки досвіду України на передовій.Україна отримала схвальне поплескування по плечу і чергове переконання, що НАТО – не більше ніж паперова фікція🤷🏻♂️👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Законопроект 14283 про нові контракти з чіткими термінами і додатковими виплатами лежить у Верховній раді без розгляду вже 3 місяці.Мінімальний строк контракту згідно законопроекту складає 1 рік без відстрочки від мобілізації або 2 роки з відстрочкою. Нині вирішується питання скільки воюватиме Україна і Зеленський зі своєю корумпованою шайкою во всю старається максимально продовжити тривалість війни, адже від неї залежать їхні влада й надприбутки. Вони чудово розуміють, що більша частина армії на теперішньому етапі війни при нинішніх умовах (і навіть за покращених умов 2-річних контрактів) звільниться при першій же можливості списатися. І якщо вони розраховують, скажімо, ще на 3 роки війни, вони не можуть допустити мінімальних 2-річних контрактів. Це і є реальна причина, чому закон досі валяється у ВР, а держава затягує його прийняття. Котрий місяць МО гучно анонсують нові контракти, а медіа розповідають про них так, ніби ось-ось їх введуть, їх треба лише трохи доопрацювати, а нам трішечки почекати. Хоча по факту нічого не заважає ВР розглянути й прийняти законопроект хоч завтра. Абсолютно нічого, окрім власного небажання. Адже це потрібно військовим, а не владі. Коли щось потрібно владі — закони приймаються за лічені години. Згадайте як швидко ВР прийняла закон про НАБУ і САП. Необхідні правки внесли, розглянули й прийняли в один і той же день. Ніщо не заважає депутатам нарешті почати виконувати свої обов'язки і зробити так само із законопроектом 14283. Наскільки затягнуться нові контракти залежить від того, наскільки Зеленський зможе затягнути війну. А до тих пір можна продовжувати годувати армію надіями й обіцянками, до втілення яких багато хто не доживе. Буде смішно, якщо держава прийме 2-річні контракти, а через 2 роки після цього закінчиться війна.
Нам потрібні трудові ресурси, але не трудові мігранти, а майбутні громадяни. Нам доведеться мати справу з міграцією. Думати, що ми завеземо сюди 500 бангладешців, вони нам щось побудують, а потім поїдуть, — не варто. Досвід країн світу показує, що усі не виїдуть, — керівник напрямку «Демографія і міграція» в Інституті Фронтиру Ольга Духніч.
Близько 100 тисяч осіб на сьогодні офіційно зареєстровані як безробітні у Державній службі зайнятості. При цьому, реальний рівень безробіття в Україні оцінюється МВФ у 11–13%. Більше того, якщо війна колись-таки закінчиться, в Україні буде демобілізовано ще декілька сотень тисяч чоловіків, які теж матимуть десь працювати. Ще 10 мільйонів українців — за кордоном, і хоч якусь частину з них також потрібно повертати. Якісь ноунейм-дегенерати, експерти, рупори міндічів, тим часом, по всім ЗМІ розповідають про етнічне заміщення українців банглаешцями, африканцями, арабами, московитами.Ким завгодно, лиш би після кровопролитної війни в Україні жили не українці. Лиш би Україна в будь-якому випадку війну все одно повністю та безумовно програла, віддавши всі свої етнічні землі окупантам. Бо такою є стратегія московитів на окупованих українських територіях — знищити або виселити українців, замінити їх "більш лояльними" до окупаційного уряду іноземцями, які кожні 5 років фіктивно будуть голосувати за тих, хто їх привіз. Набридли вже подібні заяви, які несуть всі жовті помийки. Але звертати увагу варто на кожну з них. Українофобів потрібно знати в обличчя.☠️ @vallholl
Але є й гарні депутатські ініціативи. У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №15076 щодо врегулювання порядку перевірки військово-облікових документів громадян та вручення повісток про виклик. Він має заборонити ТЦК забирати людей силою."Виклик громадян до ТЦК та СП здійснюється шляхом безпосереднього вручення повісток або направлення їх засобами поштового зв’язку", — йдеться в документі.Згідно з законопроєктом, працівники ТЦК та поліцейські не мают права застосовувати фізичну силу та спецзасоби до громадян.Якщо під час перевірки військово-облікових документів виявиться, що людина порушила правила військового обліку, то представники ТЦК мають роз’яснити їй мету мобілізації, а також вручити повістку про виклик до територіального центру комплектування. За відмову від отримання повістки пропонують карати адміністративною відповідальністю. Якщо людина не виконає і цю вимогу, тоді представник ТЦК може звернутися до поліції, щоб та застосувала відповідні заходи за місцем знаходження військовозобов’язаного.
Дуже правильне і настільки ж запізніле рішення, яке мало бути прийняте у терміновому порядку ще після перших випадків бусифікації. Кажуть – краще пізно ніж ніколи. Проте, все одно маємо великі сумніви що приймуть, адже без силової мобілізації ТЦК втратить свою основну реальну функцію – залякування людей заради витрясання з них грошей. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух