Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біла Варта
Added 06 Dec 2025

Біла Варта

@bila_varta
Number of subscribers: 6 285
Photos: 6,370
Videos: 878
Links: 2,720
Description:
Канал позасистемної націоналістичної організації "Біла Варта" @bila_varta_chat - для обговорення Ютуб: https://www.youtube.com/@bila_varta Прямий зв'язок: @white_guard_contact Пошта: [email protected] Резерв: https://t.me/whiteguardua_polit

👥 Number of subscribers

6 285
Average/Day:: +85
Average/Week:: +169
Average/Month:: +280

👁️ Average views per message

2 152
Average/Day:: 1,320
Average/Week:: 2,674
ERR: 34.24%

📊 Messages per Day

3.5
Last day: 2
Week average: 3.7
Average per day: 3.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,580 25-12-21 08:26
Продовжуючи тему трудової міграції – для кращого порозуміння з гостями необхідно потроху ознайомлюватися з культурою прогнозованого джерела міграції. То ж, вашій увазі, стаття про одну із індійських соціальних програм:Нема туалету – нема нареченоїЯк привчити індусів срать в туалеті? Над таким нелегким питанням ламали голову громадські діячі штату Хар'яна не один рік. Справа в тому, що в сільській місцевості штату, а частка сільського населення в штаті близько 60%, якийсь туалет, нехай навіть у формі будки з діркою в підлозі був лише в одному з чотирьох будинків. Та й у містах не все ідеально. Випорожнятися просто присівши де зручно вважалося абсолютно нормальною справою. Це призводило до антисанітарії та значно збільшувало поширеність інфекційних захворювань. І це, загалом, не дикі краї - мобільний інтернет є в цих краях у 75% населення, наприклад.Але запровадити законодавчі вимоги до організації мінімальної гігієни не уявлялося можливим. І борцям за чистоту довелося знайти інший підхід. Було розпочато кампанію "Нема туалету - нема нареченої". Жінок закликали не виходити заміж за хлопців, у яких немає туалету. Це зрозуміло - навіть в Індії дівчата дещо більш прискіпливо ставляться до приватності, не кажучи вже про те, що жінка зі спущеними трусами - улюблена ціль ґвалтівників, з цим в Індії взагалі погано. Попри те, що фемінізм в Індії не надто розвинений, у момент одруження наречена (або мати нареченої, оскільки традиції договірних шлюбів сильні) має достатній контроль над ситуацією, щоб висувати вимоги. З підтримкою держави пропагандистська кампанія, була розпочата в 2005. Рекламні щити, плакати та радіореклама з гаслами «Нема туалету – нема нареченої» та «Немає туалету – і „так“ немає» (No Loo, No 'I Do') проникли навіть у досить віддалені села. Наявність санітарії в будинку подавалося не лише як зручність та гігієнічна необхідність, а й символ достатку. А прослити злидарем не хотілося багатьом.Ефект не був одномоментним та разючим, туалети кинулися будувати не всі. Проте за 5 років частка інвестицій населення в санітарію у штаті зросла на 15%. (Щоправда, непоодинокі повідомлення, що після весілля туалетні кабінки використовуються як комірка під господарчий інструмент, в гидять все одно де попало).Примітно, що в регіонах, де чоловіків молодого віку було більше ніж жінок, ефект був значно більш вираженим, ніж у регіонах з переважанням молодих дівчат. Конкуренція, так би мовити.Це не єдина спроба індійського уряду привчити населення до мінімальної санітарії, але досить цікава та незвичайна. Поки ж "боротьба триває" і чи навчаться індуси срати лише у відведених для цього місцях – залишається однією з багатьох загадок цивілізації...👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,500 25-12-17 20:22
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.
👁 1,870 25-12-16 08:27
Національна поліція підтримує та ініціює комплексні законодавчі зміни, серед яких зареєстрований у Верховній Раді законопроєкт № 13600", - повідомив Вигівський.Він нагадав, що проєкт закону передбачає обов’язкову реєстрацію БпЛА та внесення їх до Державного реєстру повітряних суден, державний облік дронів у підрозділах Національної поліції, унормування правил польотів, зокрема ідентифікацію користувачів та вимоги до документів, що дають право на польоти, а також адміністративну відповідальність - за експлуатацію незареєстрованих дронів, польоти без документів або у стані сп’яніння і кримінальну відповідальність - якщо такі порушення спричинять шкоду людям або значні матеріальні збитки. Дрон (за винятком великих безпілотників) – звичайний побутовий прилад, який потребує реєстрації й обліку не більше ніж машинка на радіокеруванні. Обіг же вибухівки, яка й перетворює дрон (чи що завгодно) на зброю – і так вже контролюється. Бажаючі ж використати дрон для кримінальної діяльності – будь це замовні вбивства, чи доставка наркотиків – використовуватимуть свої дрони як розхідники, очевидно, ніде не реєструючи. Вирахувати такі дрони – майже неможливо. Якщо зараз у зоні бойових дій з відсутнім зв'язком та натиканими через крок РЕБами це проблема, то в цивільному місті – і подавно. Подібна ініціатива створить лише додаткові складнощі для законослухняних громадян й посилить бюрократичне навантаження на систему (при тому породивши нові годівнички для правоохоронців та різноманітних експертиз – як зараз працює схема з холодною зброєю).Якщо Нацполіція дійсно хоче захистити громадян – достатньо однієї простої правки: дозволу збивати усі неідентифікованій дрони, що літають нижче встановленої відмітки поза відведеними зонами для польотів чи злітними майданчиками. Ну і, само собою, врегулювати законодавство про самооборону та носіння й застосування вогнепальної/травматичної зброї таким чином, щоб люди мали не лише юридичну, а й фізичну можливість знищувати невстановлені дрони що наближаються до них на небезпечну відстань. Вітаємо – наші громадяни захищені! (Наскільки взагалі можливо захиститися від дрону)Але інтуїція підказує, що мета цього законопроекту зовсім не захист громадян, а посилення контролю над ними... З такої точки зору логічно прийняти, на перший погляд, безтолкову ініціативу Нацполу. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,940 25-12-15 15:05
Запам'ятайте цей допис!(ц)Відкривається сезон "єврейських ритуалів приниження", коли українські (та не тільки) політики наввипередки поспішають запевнити пейсатих у своїй лояльності. Можна, звісно, заперечувати що то все конспірологія, але коли в країні, де євреї складають 0.2-0.4%, на кожній центральній площі встановлюють символи перемоги юдаїзму, а перші обличчя держави (включаючи безмежно далеких від єврейства, що кровно, що культурно) – як один вітають цю мізерну меншість населення, не шкодуючи виділити час у своєму, особливо напруженому під час війни, графіку – важко трактувати це якось, окрім як ритуальне "опускання" намісників справжніми господарями – щоб не зазнавалися й пам'ятали своє місце. В зв'язку з цим, нагадуємо – якщо коли небудь очільник Білої Варти буде помічений у подібних заграваннях з жидами, привітаннях, запалюваннях їх свічок, чи облизуванні стіни плачу, це може означати лише одне – його купили, залякали, промили мізки, чи ще яким чином вимусили зрадити Ідею. Це не просто слова – кожен учасник нашого руху проінструктований: у такому випадку будь-які вказівки очільника вважаються недійсними, він має бути невідкладно позбавлений усіх важелів управління й з ганьбою виключений з організації. Незалежно від попередніх заслуг, переконливості виправдань подібного вчинку, чи оповідок про хитрі багатокроківочки, що неодмінно приведуть нас до перемоги. За невиконання ж цих заходів, знайте – Білої Варти, якою ви її знали і (сподіваємося) любили, більше нема, а є лише чергова жидівська маріонетка. Лиш настільки радикальне дотримання внутрішніх принципів може захистити від повторення долі багатьох попередніх (((правих))) рухів. Хочеться вірити, що цей допис так ніколи і не стане в нагоді, але збережіть його собі. Про всяк випадок. Поки ж – з тижневиком прославляння юдейської окупації. Не вітаємо. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,080 25-12-13 17:33
Цікаво, чи скористалися вони безоплатними юридичними консультаціями для ромів від Мін'юсту?На світі є багато різних націй, хороших і поганих, зі своїми вадами та достоїнствами, але мало таких, що викликають настільки ж одностайну неприязнь як цигани. Навіть соросята (окрім зовсім вже безсоромних) ніяковіють і стараються перевести тему, коли мова заходить за циганву. Якщо для (((деяких))) націй буття паразита стає засобом до досягнення мети, то для циганів паразитування на інших народах є самою сутністю національної ідентичності. Шахрайства, жебрацтво, грабежі, наркоторгівля і волоцюжництво – от вам і вся "ромська культура". Цигани – не народ, а пошесть, накшталт сарани чи тарганів. І пошесть ця має бути метена з української землі поганою мітлою. Коли при владі стане Біла Варта – усі циганські табори будуть миттєво або депортовані, або асимільовані найбільш рішучими методами: через масове вилучення дітей з неблагополучних сімей (а всі цигани що живуть як цигани – неблагополучні), з подальшим переміщенням у дитбудинки чи прийомні родини для перевиховання у корисних членів суспільства. Дорослі ж що відмовляться покинути свої паразитарні традиції опиняться там де паразитам і місце – у в'язниці. Без жодних умовних строків за 23-тє затримання. Щоб впродовж одного покоління історії про "позолоти ручку" лишилися виключно у дідівських оповідках. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,740 25-12-12 16:41
"Росіяни можуть використати інформацію для оцінки рівня дисципліни, боєздатності українських підрозділів та системи мобілізаційної роботи" - написали у відомстві зазначивши, що ці дані виключені до публічної статистики під час воєнного стану. Росіяни можуть оцінити рівень дисципліни й боєздатності українського війська безпосередньо на полі бою, по наповненості позицій піхотою. Ну і, даємо гарантію 99%, що серед всіх сотень і тисяч чиновників із доступом ДСК знайдеться і вже є хоч один, який буде зливати росіянам цю інформацію напряму, у зручному форматі. Відповідно, єдина мотивація, як і у випадку з втратами, – приховування інформації від власного населення, аби ви не мали змоги оцінити результати управління "ефективних менеджерів".Та запізно спохватилися. Якщо з серпня по жовтень кількість СЗЧ на місяць виросла від 17 тисяч до 21-ї, то громадяни можуть легко продовжити тенденцію, додаючи в умі +2 тисячі щомісяця. А що робити, офіційних даних то нема. Доводиться додумувати 🤷🏻‍♂️👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,290 25-12-10 11:26
Антикорупційний Пилипець5 липня 2024 року ВАКС затвердив угоду між прокурором та шістьома особами (Владислав Каськів та його близьке оточення). Цей вирок відкритий в ЄРСР.Суть обвинувачення – заволодіння в 2011 році під час роботи в ДП «Державна інвестиційна компанія» грошовими коштами на суму 259,2 млн грн. та купівля земельних ділянок за ці гроші на території Воловецької та Пилипецької ОТГ в районі полонини Боржава як спосіб легалізації для будівництва гірськолижного курорту.На той час 259,2 млн грн = 32 400 000 доларів США (долар по 8 грн).За умовами угоди Каськів і компанія повертають державі суму в розмірі 259,2 млн грн в гривневому еквіваленті, що станом на 2024 рік становить вже 6,3 млн доларів (259,2 / 41).Арештовані земельні ділянки передають в АРМА для подальшої їх реалізації.Тому, 32 400 000 – 6,3 = 26 100 000 доларів США (або станом на 2024 рік трошки більше 1 млрд грн).Тобто Каськів і компанія, враховуючи курс долара і повернення державі на умовах угоди вкрадених 259,2 млн грн, залишились в плюсі на суму приблизно 1 млрд грн.Ну і покарання по угоді – 1 рік умовно (як завжди).Далі АРМА декілька разів безуспішно виставляла земельні ділянки в кількості 494 штук на продаж, однак з невідомих причин ніхто не заявлявся на торги і вони не відбулись.На даний час з 15.12.2025 стартують торги на ці лоти на загальну суму (!) 173 млн грн.https://beta.dto.com.ua/auctions/APE001-UA-20251203-92400лhttps://beta.dto.com.ua/auctions/APE001-UA-20251203-60706https://beta.dto.com.ua/auctions/APE001-UA-20251203-69756Тобто, якщо зараз люди, пов’язані з Каськівим, придбають ці земельні ділянки на торгах то шляхом нескладних розрахунків ми отримаємо трохи більше аніж 800 млн грн чистого прибутку від злочинної діяльності, який залишається в кишені ділків.  Виглядає так, що хтось просто чекає вигідну для себе вартість і схоже на те, що дочекався.Різниці мало б вистачити для будівництва на цих землях гірськолижних комплексів, підйомників, спусків, ресторанів, стоянок.Яка це вже по рахунку угода на користь підозрюваних за часів найкращого керівника САП? До угоди по аеропорту ми ще повернемось в деталях.Повний антикорупційний Пилипець.
👁 4,630 25-12-05 12:41
Рубрика "Очевидні речі, які більшість не усвідомлює" Перше – громадянин НІЧОГО державі не винен. І не може бути винен за визначенням. Все що ви отримали "від держави" – освіта, медицина, дороги, суди, поліція – це все було зроблено за ваші гроші, або ваших батьків-прабатьків. Держава нічого не дає бо у неї нічого свого нема, вона лише перенаправляє й організовує ресурси платників податків – нас з вами.Те що зараз відбувається – рівноцінно якби домоуправитель під час пожежі зачинив двері в під'їзді, забороняючи жильцям тікати, щоб ви, попри все, рятували будинок навіть ціною власного життя. Бо, мовляв, маєте борг перед своєю квартирою за всі ті роки щасливого життя, котрі провели в ній. Друге – добровільний вступ до армії чимось схожий з пожертвою волонтерській організації. Доброволець англійською так і буде – "volunteer". Порівняння, звісно, не зовсім коректне, однак, так само як жертвуючи гроші, так і жертвуючи людей, суспільство має вимагати звіту за використання пожертвуваного. Чіткого і детального – кого втратили, де, скільки, під чиїм командуванням, з якою метою, за яких обставин. Із затримкою, скажімо, у півроку. (Повірте, через півроку росіяни можуть вивчити наші втрати з точністю до десятків, якщо не одиниць, включаючи ПІБ, звання, точне місце загибелі і причину смерті – спокійно прочісуючи тили новоокупованих територій).Українські громадяни ж, навпаки, доступу до такої інформації не мають. А, гадаємо, багатьом було б цікаво, чому командири, у яких особовий склад стабільно оновлюється раз на пару місяців, ще й втрачаючи території, так само стабільно ростуть в званнях і посадах. Й тоді суспільство могло б усвідомлено оцінити – чи варто далі жертвувати своїх чоловіків, синів, батьків у такий "фонд", чи може розпорядителей давно варто розвісити на стовпах за злісне шахрайство. Зараз же добровільне долучення до армії рівноцінне пожертві у фонд, який ВЗАГАЛІ НІЯК не звітує за використання отриманих засобів. Більше того – раз за разом попадається на розкраданнях, махінаціях, нецільовому використанні та загальній некомпетентності. З тією лише різницею, що розтринькані "засоби" тут це не грошові знаки, а життя реальних людей, українців.Відповідно, до тих пір, доки не буде повного розкриття наших втрат, з детальним розбором по кожному підрозділу, справедливим притягненням до відповідальності винних і заслуженим нагородженням позитивних виключень – ніякої довіри до цієї системи не може бути в принципі. В решті решт, ви ж не станете інвестувати власні гроші в "абсолютно секретний проект" від відомих шахраїв?До речі, з Днем Волонтера!👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух