ТЦК-Ультрас – одне з найбільш ганебних та огидних явищ, породжених режимом Зеленського.Пособники вертухаїв, що обрали воювати проти свого народу, пропагуючи сліпе служіння антиукраїнському режиму і вічну війну за вічну тюрму під началом "маленького Путіна". Воістину, не підібрати слів щоб описати глибину морального занепаду людини, котра з власної волі долучається до подібного збочення.На щастя, відсоток таких манкуртів в українській нації невеликий і вони, підсвідомо розуміючи власну неповноцінність, донедавна воліли "прикрашати" своєю творчістю безлюдні, занедбані місцини, як то смітники, звалища, недобудови й бомжацькі притони, куди пристойна людина в житті не зазирне. Проте, нещодавно, набравшись сміливості, недоультраси наважилися заплямувати своїми агітками самий центр столиці – Києва. Ще й нахабно хвалитися цим у соцмережах. Звісно, притомні націоналісти та військові не стали із цим миритися і оперативно зачистили вулиці столиці від про-вертухайського сміття.Українці хочуть жити у вільній Україні для українців і жодна підрежимна охранота ніколи не буде вирішувати майбутнє народу. Справжні націоналісти про це потурбуються, будьте певні. Зеля – Хуйло!ТЦК – підараси!Праві – за мир!Хай живе українська нація! Слава Україні!П. С.: ОПзМ є об'єднанням організацій та лідерів думок. Але окремі люди також можуть приєднатися до спільної справи – долучившись до однієї з організацій представлених в об'єднанні, яка найбільше відповідає вашим поглядам та інтересам.
Схоже, епоха ШІ закінчується так і не почавшись. На практиці Штучний інтелект виявився надто дорогим, аби замінити людей. Microsoft почала обмежувати співробітникам доступ до ШІ моделей Anthropic та відкликати ліцензії Claude Code. Uber також ріже витрати: ШІ надто дорогий та не виправдовує очікувань. За словами топ-менеджера NVIDIA, деякі команди вже витрачають на ШІ більше грошей ніж на співробітників. Деякі інженери спалюють по 9-10 тис. доларів на місяць лише на токени ШІ моделей, а світові витрати на IT в 2026 можуть перевищити 6 трильйонів доларів. Реалії вчергове підтвердили давню мудрість, що ефектніше створити робочу місце найнявши одного робітника, котрий буде смикати за важіль, коли загорається лампочка, аніж скорочувати працівників розробляючи автоматизацію процесу. Звісно, це художнє перебільшення, й механізація виробничих процесів та автоматизація на лініях збірки, де повторюються однотипні задачі за чітко визначеними алгоритми, – потрібні й корисні. Але в тих галузях, котрі вимагають прийняття рішень, просторового мислення й виконання нетипових задач – штучний інтелект навіть не наближається до того, щоб зрівнятися з природнім.Необхідно пам'ятати, що нові технології не обов'язково кращі лише тим що модні й необхідно не гнатися за бульбашками великого капіталу, а практично оцінювати всі новинки з точки зору надійності та ефективності. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
• Встановлюється вимога щодо володіння мовою національної меншини посадовцями у громадах, де представники такої меншини становлять понад 10% населення. Крім того, жителі таких громад отримають право звертатися до органів влади угорською мовою та отримувати відповіді нею.• У громадах із значною часткою представників нацменшин дозволять дублювати назви вулиць, державних установ та інших офіційних об’єктів мовою меншини поряд із державною мовою.• Школи, де навчаються представники національних меншин, можуть отримати офіційний статус «школи національної меншини». Керівництво таких закладів повинно буде володіти мовою відповідної меншини. Учням і педагогам дозволять спілкуватися рідною мовою поза межами навчального процесу, а дипломи та атестати планують дублювати мовою меншини.• Передбачається запровадження двомовності під час місцевих виборів. Агітаційні матеріали, інформаційні повідомлення та окремі елементи виборчого процесу можуть дублюватися мовою відповідної національної меншини.• Гарантується можливість проведення публічних заходів мовами національних меншин. Також допускається використання національної символіки поряд із державною символікою України під час культурних та громадських заходів.
10% – стільки чужинців достатньо в громаді, аби почати нав'язувати свої правила. Біла Варта чітко окреслює свою позицію щодо цього питання: не існує ніяких "національних меншин", є агенти іноземного впливу. Само собою, такі ракові пухлини на тілі української нації вважаються вкрай небажаними. Тому, під проводом націонал-гуманізму, нацмени можуть перебувати лише у двох допустимих станах: асиміляції або депортації. Відповідно, в зоні проживання нацменів правила щодо української мови та культури мають бути ще жорсткішими, аніж на моноетнічно українських територіях. Якщо, скажімо, з росіянами така жорстка політика дійсно може відгукнутися відчутними проблемами, то на будь-які вимоги Угорщини, з її ледве 50-тисячною армією, ми можемо сміливо плювати з високої дзвіниці. І щойно хазарський режим внутрішньої окупації паде – закарпатським мадярам доведеться дуже швидко обирати між двома допустимими станами. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
⚔️ 1 червня 1945 року — трагедія видачі козаків у Лієнці. На Півдні Австрії, поблизу міста Лієнц, був організований Козачий Стан, який простягнувся по березі річки Драви на 25 кілометрів. На шляху від Лієнца до Обердраубурга був влаштований наметовий табір для чоловіків, де також знаходилося 5 000 коней. 20 000 жінок, дітей та старих мешкали в бараках під Лієнцем. Близько 45 000 козаків перебували у частинах 15-го козачого кавалерійського корпусу генерала Гельмута фон Паннвіца.На Ялтинській конференції були прийняті документи про видачу радянському уряду всіх військових з'єднань та цивільних осіб, які були громадянами СРСР на 1939 рік та брали участь у війні на боці Німеччини. Без суду і слідства, за бажанням Сталіна, уряди США та Великобританії прирекли на вірну смерть 110 000 донських та кубанських козаків. Союзники, не дивлячись на обіцянки не видавати козаків, навіть перевиконали свої зобов'язання, видавши більшовикам і значну частину емігрантів першої хвилі, які не підпадали під Ялтинські домовленості.В таборі ж під Лієнцом, зранку 1 червня 1945 року, з'явилися британські війська. Дізнавшись про підготовку депортації, у Козачому Стані прийняли рішення про мирний спротив. На пропозицію англійців почати навантаження в транспорт козаки відповіли відмовою, заявивши, що краще смерть від кулі, ніж повернення в СРСР. Розуміючи, що в Радянському союзі на них чекають катування та розстріли, сотні людей вчинили самогубство: чоловіки різали вени, а матері разом з дітьми кидались в бурхливу гірську річку Драу.Британські солдати, в свою чергу, кинулися на натовп беззбройних козаків, що чинили мирний опір, били і кололи їх багнетами, намагаючись загнати в машини. Стріляючи, б'ючи прикладами та палицями, вони розірвали живий ланцюг козацьких юнкерів. Б'ючи всіх без розбору, бійців і біженців, старих і жінок, втоптуючи в землю маленьких дітей, вони стали відокремлювати від натовпу групи людей, хапати їх і кидати в подані вантажівки.Не менше тисячі загинули під час операції британських військ 1 червня. Видача козаків тривала до середини червня 1945 року. На той час з околиць Лієнца до СРСР було депортовано понад 22,5 тисяч козаків, кавказців, багато етнічних українців. Понад 4 тисячі людей бігло до лісів та гор. Ще більше місяця проводилился пошуки в лісах та найближчих населених пунктах тих, хто втік. І козаки, і місцеві австрійські жителі, відзначали особливу жорстокість англійських солдат та офіцерів. "З питання зради західних союзників" — писав отаман Науменко — "багато говорилося і писалося; але про це не можна мовчати, а треба говорити невпинно, щоб людство знало і не забувалося про кричущу несправедливість і жорстокість, виявлену після закінчення Другої світової війни щодо антибільшовиків, у тому числі і козаків, які прагнули допомогти своєму народові звільниться від ярма більшовиків...", — згадував один з очевидців тих подій.Тисячі козаків і офіцерів були переправлені в Юденбург, де були розстріляні і, за даними очевидців, спалені в печах старого ливарного заводу. Видача фактично поставила крапку в існуванні історичного козацтва як організованої антирадянської сили. Трагедія стала демонстрацією того, як західні демократії готові жертвувати своїми ж гуманітарними принципами та життями тисяч осіб заради задобрювання східного людоїдського режиму. Символом трагедії стало місто Лієнц, де сьогодні існує меморіальне кладовище козаків. ☠️ @vallholl
Перша "Стероїдна Олімпіада", котра зазначала за свою мету популяризацію вживання допінгу серед широкої публіки, повністю провалилася. Концепція полягала у проведенні власних Олімпійських ігор, але без жодних обмежень щодо допінгових препаратів. В результаті з 30 дисциплін світовий рекорд ледве було побито в одній, а у трьох дисциплінах перші місця взагалі зайняли спортсмени котрі не вживали допінгу.Як би великі фармкомпанії не намагалися підсадити усіх на "пігулки від слабкості", "пігулки від суму, "пігулки від самотності" ітд, але реальність лишається однією – вирішують саме генетика помножена на докладені зусилля. Й якщо перше ми можемо покращити лише для наступних поколінь, то друге – лишається повністю в наших руках вже сьогодні. І жодні хімікати досі не здатні переважити наполегливу працю.На фоні цього нагадуємо, що Біла Варта регулярно проводить відкриті тренування з рукопашного бою у Києві. Можливо ви не перевершите олімпійських чемпіонів, але шанси захистити себе від дворової гопоти, або ряджених викрадачів підвищите точно. То ж не зволікайте, вхід вільний. Для запису звертатися на контакт: @white_guard_contact👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
"Чекаю пропозиції по реформі мобілізації. Я вірю, що це можливо. Це дуже складний процес, але він реальний і можливий, навіть на цьому етапі. Він буде дуже болісний і складний. Він буде болісний для тих, хто сьогодні є в розшуку, але в нас просто інших немає виходів. Якщо людина не хоче по хорошому, а варто спробувати по хорошому, тоді держава має застосовувати свої санкції, свої заходи примусу для того, щоб людина дійшла до військової служби і замінила тих, хто там з 2022 року", – зазначила нардеп.
Буде тільки гірше. Хочете тікати – тікайте, повзіть лісами наввипередки з ведмедями, шукати ліпшої долі на чужині.Хочете бути слухняним віслючком і пускати слину на морквину-ДМБ, вірячи вічним "завтракам" влади й сподіваючись що наступна куля не ваша – на здоров'я. Хочете "перечекати" доки вже нікому буде говорити коли прийдуть за вами – ваше право. Але ми все ще вважаємо Україну своєю країною. І ми звикли боротися за своє. Багато з нас воювали, багато з нас убивали за право вирішувати які закони будуть в НАШІЙ країні. Біла Варта виступає за негайне припинення примусової мобілізації і надання дійсним військовослужбовцям безумовного права покинути службу за власним бажанням. Це єдина прийнятна для нас реформа. Якщо ніхто не хоче захищати країну – значить вона не заслужила щоб її захищали. Тому що держава для людей, а не люди для держави. І ми зробимо все, аби голос більшості став вирішальним у визначенні того, якою буде наша країна. Необхідно лише зібрати цю більшість. Не будь рабом – долучайся до Білої Варти. Борись за СВОЮ Україну. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
BBC-Україна викотили жалісливу статтю про те як погано стало жити індусам в Україні після початку "мігрантської істерії". Раніше індус Харі Ом хотів залишитися жити в Україні, а тепер боїться зайвий раз вийти на вулицю. Перехожі обертаються, тикають пальцями і вигукують образи, то ж Харі Ом задумується, що краще все ж жити у рідній Індії.Після нашого допису про "внутрішній імунітет нації" багато дотепників іронізували чи допоможуть українцям "грізні погляди у бік чужинців". Як бачите – допомогли. Харю Ома ніхто не побив, не скалічив, не пограбував, не підпалив його житло і не підірвав ринок де торгує кум свата його брата, жоден українець не сів до в'язниці за героїчні акції прямої дії, але от чужинець вже пакує валізи додому. Банальних побутових расизму та ксенофобії виявилося достатньо для захисту країни від інородців. Такі дії не потребують особливих рішучості чи самопожертви, але коли їх вчиняють тисячі – результат стає значно більшим, аніж коли десяток відчайдухів ставить свободу на кон заради гучних акцій. Саме про це ми говорили кілька років тому. Коли чужинці говорять про Україну зі своїми близькими, їх перша згадка має бути не "милі хлопчики та дівчатка", не високі зарплати чи повні полиці магазинів, а злі похмурі чоловіки із важкими кулаками і такі саме неприязні жінки, що плюють і шлють прокльони їм у спину. Тижні і місяці подібного тиску примусять шукати кращої долі навіть найбільш ласих до української землі "гостей". Ця стаття і описані в ній результати – черговий доказ – наша стратегія працює і українці здатні відстоювати свої порядки в своїй країні, попри усі старання продажних медіа, активістів та чиновників. То ж мужайтеся, брати та сестри. Залишайтесь сильними і твердими у своїй неприязні до чужого. Й ми обов'язково збережемо нашу, білу Україну для українців. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Якщо вже зачепили тему ТЦК – ось, в якості прикладу, одна з історій успіху цих "тежвійськових".У 2025 році з’явилося чергове відео, де працівники ТЦК пакують людей. Одним з ідентифікованих був такий собі Алімов Я. П. – успішно виїхавший з Маріуполя, без боїв і полону, вже тоді "військовослужбовець" місцевого ТЦК. Звісно, першим ділом "своє відвоювавший" Алімов відправився допомагати фронту – відловлюючи бідолаг в лавах вже Рівненського ТЦК. Чим і займався аж по середину 2026-го року, ганяв ухилесів, отримував благодійну допомогу від сільради і, поки справжні військові бачаться з рідними раз на рік, насолоджувався життям зі своєю родиною.Завдяки чому зміг наплодити 3-х міні-Алімових і, вже не боючись візиту від колег, звільнився зі своєї критично важливої служби. Тепер же, наскільки відомо нашим джерелам, сімейство Алімових мастить лижі за кордон, звідки, без сумніву, будуть любити Україну ще більше. А які вражаючі історії про героїв мобілізаційного фронту знаєте ви?П. С. Так, 3-є фото це теж він, але без бороди і з менш ситою харею. Служба в ТЦК дійсно змінює людей 🤔👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Як називається коли ви замовляєте новий айфон, а отримуєте китайську підробку? Коли платите за елітний ремонт, а отримуєте "шопопало" від джамшутів? Коли наймаєте робітників, а вони беруть гроші і зникають?Це називається шахрайство і за подібну діяльність в усіх законодавствах передбачена кримінальна відповідальність. То чому ж такий саме підхід не поширюється на політиків?Приклад на зображенні – хрестоматійний випадок політичного шахрайства, отримання вигоди шляхом прямого обману клієнтів (виборців) або недобросовісної оферти. Такий кандидат має не те що моментально втратити посаду, а й одразу відправитися у в'язницю.Саме тому однією з ключових реформ, які пропонує Біла Варта є прирівнювання передвиборчої програми політика до юридичного договору. Громадянин платить кандидату своїм голосом за конкретний список послуг, перелічених у програмному документі, і якщо політик не виконує взятих на себе зобов'язань й не може довести, що це відбулося із незалежних від нього причин, то він несе пряму відповідальність за обман – від заборони обіймати державні посади на період часу, до реального позбавлення волі, у випадку особливої нахабності шахрайства. Безкарність означає вседозволеність. І справжні зміни починаються саме з встановлення реальної відповідальності виборних посадовців за їхні слова та дії. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Львівський осередок долучився до всеукраїнських протестів та виступив проти завезення і годування "іноземних спеціалістів" з кишень українців. Участь в акції взяли десятки людей з різних організацій та просто небайдужі. Їх об'єднує спільна ціль - не допустити внутрішньої окупації країни.Ми висловлюємо чітку позицію - Україна для українців, а не для росіян чи індусів.У нас є приклади, що стається коли на європейську землю ступає хто попало - Лондон, Париж, Берлін - міста в яких ти боїшся пустити свою дружину чи доньку на вулицю без нагляду, де процвітає бідність та нацменовський кримінал, міста в яких є цілі етнічні квартали в яких нема жодного європейця. А тим паче наші землі які окуповані росіянами, думаю не варто нагадувати про масове завезення бурятів та чеченців, та наслідки цього, якими супроводжується прихід "русского міра" .Тому якщо ви теж хочете жити у справжній європейській країні разом з такими ж братами та сестрами по крові і духу, то долучайтесь до таких акцій. Демонструйте що Україна не толерантна і не буде терпіти навали. Ми дамо відсіч будь-якому ворогу, що захоче загарбати наші землі.