Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Number of subscribers: 872
Photos: 2,740
Videos: 936
Links: 623
Description:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.

👥 Number of subscribers

872
Average/Day:: +1
Average/Week:: -4
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

274
Average/Day:: 287
Average/Week:: 262
ERR: 31.42%

📊 Messages per Day

3
Last day: 4
Week average: 3.3
Average per day: 3

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Дімка прийшов до нашої редакції "Газети по-одеськи" зі словами: "Я ніколи не був журналістом, але я бачив ваше оголошення про вакансію і готовий навчитися писати". Я скептично подивилася і сказала, що пояснюю один раз і один раз відповідаю на питання. Але питань може бути безліч. Ми його прийняли. Без громадянства України і постійного міста проживання. Він дійсно навчився писати і шукати таку інформацію, які не зміг ніхто. Наш спільний матеріал "Диявол водить Прадо" про скандальне ДТП в Одесі порвало всіх - газету тоді розкупили в перші півгодини, як вона з'явилася на прилавках у кіосках.А потім у Дімки була своя музикальна група. А потім курси для батьків та круті тренінги з японського танцю смерті буто. Та крута акція з захисту будинку Русова в центрі Одеси - коли Дімка виконав буто на честь рятування пам'ятки архітектури. Такого тут ніхто не робив і не зробить. Дімка отримав громадянство буквально за рік до повномасштабного вторгнення. З перших днів великої війни допомагав 28-й бригаді та нашим зв'язківцям, через нього я передавала гроші на перші антидронові рушниці. І ходив у військкомат. Сам. Його спочатку не брали. У Діми в анамнезі три роки служби в ЦАХАЛ та родичі на московії. Іврит, англійська вільно без словника. Взяли в учебку вже глибоко восени 2022-го. Наприкінці січня 2023-го він мав попасти під Бахмут. Зв'язківцем. Але ми штурмовали всіх, щоб Дімка почав службу у війську за спеціальністю, яку він отримав в Армії оборони Ізраїлю. Тобто технік-електрик за обслуговуванням f-16.В останній момент його забрали в Повітряні Сили. Два роки він чекав ефки, обслуговував мігі та робив купу корисних справ, які міняли наше військо. В жовтні 2024-го Дімку кинули на передову. На Харківщину. Далі ви знаєте. Це йому та його побратимам ми збирали на зарядні станції, Irina Tkach відправляла теплі берці та необхідні речі, остання моя посилка на гроші, зібрані на "харківську банку" - це ледоступи, які пішли хлопцям. Фото кину в коментарі. Козаки ходять за лінію фронту для того, щоб коригувати вогонь нашої арти та градів. Тому що на 30 ударів ЙР наші все одно відповідають по 3-4. Іноді 5. І не мають права на помилку. Це КНДР шле росіянам свої снаряди без рахунку. А нам рахується все.Нещодавно Діму знов перевели в Повітряні Сили. Сподіваюсь, зараз все буде за спеціальністю. За декілька виходів на окуповані території він з брюнета перетворився на майже сивого. Але живий. Хлопці на Харківському напрямку залишилися. Дімку дуже ковбасить, що вони там, а він у відносній безпеці. Тому ми козаків не кидаємо і збираємо зараз на вантажний дрон, який може доставляти на позиції снаряди, воду, їжу, батарейки, - він може нести 20+ кг вантажу. Дуже необхідна річ. 107 тисяч - банка https://send.monobank.ua/jar/YXHCaESUpКартка банки 4441111129709022Долучайтеся. Дякую всім до неба.
На території сучасної Одеси є три єврейських кладовища. Ну як є. Було. Перше зруйнували у 1936-му. На його місці побудували 79 школу зі стадіоном, від колонади входу в молитовний дім залишилися тільки колони та пізніше прибудований житловий одноповерховий будинок, зараз пофарбований в брудно-рожевий колір.Від другого кладовища залишився Артилерійський парк. Його руйнували з 1974 по 1978 роки, планомірно вивозячи пам'ятники та мацеви, не дивлячись на їхню культурну цінність. Руйнували Стіну Плача, яка там була за жертвами одеських погромів. Руйнували залишки молитовного будинку, могили рабинів, професорів, письменників, купців, адвокатів іт.д., стираючи пам'ять про стару Одесу.У 1974-78-му роках частина сьогоднішніх підписантів ганебного листа до ЮНЕСКО мешкала в Одесі, працювали, розважалися, напевно, були комсомольцями чи то в партії. І їх взагалі не парили ці пам'ятники, це кладовище, вони не писали листи до міжнародних організацій, не били у дзвони, не штормили світову пресу, не виходили на протести, тихенько собі сиділи.Але зараз вони роздмухують тему, що "українці - це вроджені антисеміти", а прибирання пам'ятників у музеї з перейменуванням вулиць - це "страшенний злочин проти людства".Як же їх зневажаю.
Одеські зет-патріоти підписали колективного листа та купляють західні ЗМІ, щоб вони просували декілька тез за кордоном:1. В Одесі українські націоналісти вбивають "великую святую русскую культуру, а ведь она вне политики". Це про прибирання в музеї пам'ятників пушкіну та вимоги позбавлення міста від якора-серця, який придумав російський пропагандист тьома лєбедев.2. В Одесі українські націоналісти утискають російську мову: "происходит зачистка".3. В Одесі українські націоналісти позбавляються єврейської літератури, тобто відкритий антисемітизм, який приписують зараз всім, хто хоче прибирання російських та радянських маркерів у музеї.Все це перекладається на європейські мови та тискається в будь-які європейські видання, які беруть гроші. Одеські зет-патріоти успішно живуть за кордоном в Європі та США, користуються всіма благами цивілізації, не відмовляють собі у прекрасном, а один навіть побіг служити у ВМС ЗСУ, щоб сховатися. Всі вони продовжують клікати "русский мир" сюди, мало нам російських ракет та шахедів, курва.Відфрендіться самі, бо почну тегати та називати ваші імена відкритим текстом, одеські зет-патріоти.
Передаю привітання усім хайпожерам, що почали розганяти нібито цитату «Зараз ми обираємо НАТО».«Чи це працює? Ні, цей документ не працює.Чи працюють домовленості інших великих партнерів з росією? Ні, не не працюють.Тобто це не тільки були домовленості України з росією, а України з усіма партнерами.Значить, в цілому - всі ці домовленості не спрацювали.Хто з цих великих країн, всіх ядерних держав, хто з цих країн постраждав? Всі? Ні, одна - Україна.Хто віддав ядерну зброю - всі? Ні, одна. Хто? Україна.Хто сьогодні воює? Україна.І тому виходить у нас так - і в розмові з Дональдом Трампом я йому сказав: «У нас виходить так, який же вихід? Або в України буде ядерна зброя - і це для нас захист - або ми повинні мати якийсь альянс».Окрім НАТО на сьогодні ми не знаємо дієві альянси. Країни НАТО сьогодні не в війні. Країни НАТО не воюють.В країнах НАТО люди всі живі, слава Богу.І тому ми обираємо - ми і обираємо НАТО, не ядерну зброю. Ми обираємо НАТО.І я вважаю, що мене почув - ну, в даному випадку, Дональд Трамп - він почув і він сказав «У вас справедливі аргументи».
Мне понравился План победы.Радует, что согласно ему сама Украина ничего не должна делать, только партнеры.Если серьезно, презентация этого плана органично смотрелась бы на встрече в Рамштайне, где традиционно обсуждается помощь Украине от других стран.Так и было запланировано, но из-за долбаного урагана встреча была перенесена. И пришлось устраивать презентацию в Верховной Раде. А здесь это мероприятие выглядит уже несколько странновато. "Я вам план принес, только мы не можем по нему действовать, у нас полномочий нету".В общем, так или иначе, план действий партнеров показан и персонально лидерам ключевых стран-партнеров, и публично, хоть немного и не в том месте.Хуже от этого не стало. Лучше - хз. По какому-то пункту что-то может и произойти. Оно вероятно и без плана произошло бы, но смотри пункт "хуже от этого не стало".Только есть один момент. У нас, конечно, давно превалирует мнение, что все зависит исключительно от партнеров, нужно просто вытребовать у них какую-то очередную убервафлю. Но хотелось бы робко возразить, что на самом деле многое зависит и от нас самих.
Прислал подписчик:"Здравствуйте, друг прислал новость с некого сайта Seattle Tribune, где сказано, что Зеленский купил "Мерседес" Гитлера. Как объяснить, что это фейк"? (Скрин 1)В принципе, фейковые сайты сразу же сами себя выдают, но подумал, что будет полезно.▪️Первый признак, что сайт фейковый - открываем ленту новостей и пролистываем в самый конец. Лента новостей заканчивается уже на седьмой странице, дальше ничего нет. При этом самая старая новость на сайте - 7 октября. Значит, сайт склепали позавчера и в тот же день позаливали скопированные откуда-то шаблонные новости, чтобы выглядело как настоящая лента новостей. (Скрин 2)▪️Сам по себе дизайн сайта аматорский, сделан на шаблоне WordPress или Wix. Зайдите на любые сайты - The New York Times, The Washington Post, или зайдите на настоящий The Seattle Times, который, очевидно, попытались подделать - они совсем по другому выглядят. А этот похож, знаете, на сайты из всплывающей рекламы по типу "Чтобы излечиться от псориаза нужно всего лишь два раза в день делать ЭТО...".▪️Открываем саму новость с Зеленским и "«Мерседесом» Гитлера". Типа данную новость опубликовал украинский канал "Реальная война". Открываем "Реальную войну" - естественно, там ничего такого нет, это просто фотошоп. Но главный прокол ниже. Там где среди английского текста название "Реальная война" прописано кириллицей. (Скрин 3). Вы думаете, новостники из Сиэтла умеют писать кириллицей? :) "Облажался, но где?"©▪️Ну и последнее. Это известная схема российской дезинформационной сетки Doppelganger ("Двойник"), которую уже множество раз разоблачали, в том числе расследование проводила французская разведка. Делал пост об этом год назад. Они клепают на коленках новостники-однодневки, которые маскируются под реальные сайты и льют там антиукраинскую и антиизраильскую пропаганду. А потом на эти сайты ссылаются всякие кремлёвские помойки типа "Аргументы и факты".Бороться с этими сайтами нереально - это так же, как и с ботами: можно удалить домен, но вместо него создаётся десяток новых.Поэтому здесь единственный способ - повышать медиаграмотность.Понимаю, что не у всех есть время открыть сайт, найти ссылку на источник, понять, что это фейк, а тем более не все знают, как выглядят западные издания, чтобы отличить фейк от настоящего.В таком случае простой совет - не читать кремлёвскую пропаганду в принципе, в "Аргументах и фактах", "РИА Новости" и им подобных правды нет.
Підчас відпустки мав час подивитись фільми. І знаєте, я зрозумів одну прикольну штуку. В плані внутрішньої дисципліни і заданої планки ми напевне найкраща армія в світі.Чому? Тому що задана планка всіма хто є дотичним мілітарним камюніті реально висока. В американських фільмах солдат, що вживає по формі є чимось цілком «вайбовим» і на це ніхто не звертав увагу. В росіян це просто як норма ужиратись по формі і валятись пʼяним десь на обочині, і на це ніхто не звертає увагу. В американців військові ходять по формі в стрипухах, в казино і тд, і це нормально показують в фільмах, і всі такі«ну норм»Але. Я реально радий, що ми стали на планку вище цього.Що задали тренд того, що форма це не просто одяг і кожен хто її одягає повинен відчувати відповідальність. В нас є цілком позорним бути «аватаром» а військові які по формі ходили умовно в клуб і були замічені одразу ж получають піздюлей на всіх рівнях від командира відділення аж до комбата. Та і цивільним населенням така поведінка в формі в більшості не зустрічається словами «він воював, хай валяється пʼяним в формі йому можна»Форма це не одяг, форма це відповідальність. Дякую всім хто просуває цей тренд, і дотримується норм правил поведінки в формі і не ганьбить ні себе, ні всіх полеглих побратимівПозивний Невідомий
З 2014 року я носилась з темою «в нас вирослі нові покоління героїв - дивіться які вони мужні та відважні, це наша античність». На мене дивилися як на їбануту і казали «Одесса это нечто особенное» та водили екскурсії «криминалочка» про Соньку Золоту Ручку та Мішку-Япончика. Бо такі гайди класно купляли руссо туристо, які їздили сюди як на срачку, не дивлячись на війну на Донбасі та віджатий Крим.Вся ця прокремлівська шобла, яка з партії регіонів плавно перетнула в опзж, всі ці бізнесменчики разом з мерією плювали на українських героїв новітнього часу. На людей, які відбили Одесу у 2014-му, на майданівців, які пішли на фронт, на волонтерів. З нас робили білих ворон. «Вы не понимаете, Одесса - это вне политики», під «політикою» розуміючи війну на сході та Крим під орчатнею.І зараз ця піздота не помічає війну, толерує церкви та попів московського патріархату, толерує імперські памʼятники у місті, російські назви та маркери імперії - «ах не трогайте, а то нам не будет про что рассказывать туристам. Вас что пушкин бомбит?» - типа їх не бомбить.Ось це бажання засунути голову у пісок. Придумати щось своє «особенное», «у нас в Одессе это не едят», викопати з минулого новий міф та нагодувати одеситів «новою ідеєю» з минулого досхочу - це взагалі не обʼєднує аж нікого.Але чиновничкам та депутатам треба залишатися при владі, а бізнесменам треба новий фантік, щоб продавати бренд «пгт Одесочка».Це я вам коротко про проєкт «Одеса. Деколонізація», якщо що.Неможливо рухатися вперед з головою, задраною назад.Вибачайте. Ви дурепи, ви просираєте зараз наше майбутнє.