Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АРТ ПРОГРЕС
Added 14 Jul 2024

АРТ ПРОГРЕС

@artprogresss
Art
Number of subscribers: 960
Photos: 5,330
Videos: 244
Links: 2,080
Description:
Привіт, мене звати Маркіян 🖤малюю в дідж/традиш Тг канал присвячений в першу чергу власній творчості, а також: думкам/рефлексії на різні теми 🖤Загальні правила: грубі висловлювання 🚩 все московитське✖️ 🖤з питань @art_progresss

👥 Number of subscribers

960
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: +8

📊 Messages per Day

4.4
Last day: 0
Week average: 4.9
Average per day: 4.4

Logo change history

Name change history

АРТ ПРОГРЕС 2024-11-23
арт прогрес 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 293 26-03-26 17:55
Сюр і реалізмпобачити чат, в якому перше правило - «нічого російського» і не кидати заявку, бо це суперечить власним переконанням- кинути заявку і винити мене, бо я прийняв заявку - Експозиція «конфлікту»Я прийняв заявку, знаючи в загаллному хто така авторка.Не задавав питань щодо більше десятка відео на каналі про конфлікти в украрті, мені це не було цікаво, за весь час нуль провокаційпитання:Як можна умудритися з одного емодзі створити інфопривід для повноцінного відео? не визнати помилку, а схилятись до конституційного права захисту меншин🫣 мабуть таки я конфліктний)Ще рік назад мені також зазначили за рос пакунки з преміум емодзі - я після того створив власний пакунок ось🔥, все я щасливий, це дуже легко перевіряється і я більше не стаю на ці граблі тому, не емодзі та використання тг робить вас поганими, а те що ви слухаєте пошлую молі чи монєточку і не перевіряєте контент - це база, а не щось анріл🙁АРТ ПІДТРИМКА для свідомих людей, російська дозволена лише військовим, а не цивілу і навіть так у чаті є військові, але не росмовні
👁 543 26-01-25 11:20
ДВА ЦІКАВІ ПЕРСОНАЖІНастав той момент в украрті, коли навіть українською потрібно фільтрувати контентЛюмїн зробив відео з дуже гарною репрезентацією себе, але вона видалась надто красивою, замість того шоб проговорити факапи одразу у відео та визнати ряд помилок з минулого - це просто не стало частиною сценарію. І вже після виходу ми бачимо сотні виправдовувань у тг які можна було уникнути. Відповідати на закиди рос блогерів взагалі мейк сенс?У нас доволі не конфліктне комʼюніті, я навіть і гадки не мав серчити минуле Люмїна, бо не важливо, головне змінюватись, але тут я цього не можу сказати, це радше зручна адаптація МОВАякого милого у голосування в тг Люмїна один з варіантів у опитуванні: «росіяни що говорять українською»? Моя позиція чітка- нічого російського!У Люмїна це 600 правил замість одного, щоб що? ПОЛІТИКАЯка аудиторія може скаржитися що її забагато? Моя позиція, я чхав на тих кому «щось забагато політики» А тут це виноситися як думка аудиторіїАВТОР 2Тепер про автора відео з «розкриттям», тут лаконічно і тупо з того що на поверхнів тг слюр меми?На відео скріни з рос мовою інтерфейсуВ принципі нічого і додати більше І ось вже незабаром вийде у них спільне відео, за таким стежити я не бажаюВИСНОВОК: Якщо на початку входження в простір одразу проскакують такі тези - я не хочу поширювати такий контентВатна позиція - означає що люди підлаштовуються під простір, розуміючи що в нас досі безліч людей не докінця ідентифікують себе як українці, на цьому можна зіграти і просувати зручні для себе наративиОто ж, моя чудова і відповідно свідома аудиторія, котра донатить десятки тисяч на збори, котра має родичів/друзів/батьків, що воюють у війську чи дотичні до нього, я закликаю дуже уважно ставитись до мікромоментів у тих, за ким ви стежите«Я хочу бути зручним задля охоплень - мені так зручно»Я нічого не закликаю, лише висловлюю свою чітку позицію з тими хто розділяє мої думки, роблю це завжди і не важливо дашинасік це чи Люмїн#скажу
👁 258 26-01-10 21:25
ПРО УКРАРТ ЮТУБ!🖤Люмїн- 10к підписників за 6 днів, відео точно 100к переглядів ще набере, це дуже приємно що всі підтримали, це ЛАМАЄ всі стереотипи що у нас немає людей аби переглядати арт контент4 млн в сумі переглядів лише з декількох відео у мене в тт присвячені дашинасів, за статистикою 90+% українська аудиторія, це тупо фактЯк цьому пів мільнону дітей, що дивляться дашинасів нас замітити? відповідь- ніякБо всім один на одного наплювати, масова підтримка, це радше вийняток а не систематичність, явище не набуло масовості за останні рокиБАНАЛЬНИЙ АРИКЛАД:Існує лише один ресурс в тг з поширеня арт контенту на ютуб українською на весь простір, це АРТ ЮТУБ ШЕРІ Немає навіть 500 підписників? Про який розвиток може йти мова?Я веду єдини тт акаунт по украрт ютуб і на ньому також всього 1к підписників В ІДЕАЛЬНОМУ СВІТІ МАЛО БУТИ ТАК: усі блогери поширюють певний ресурс, я вище назвав їх лише два автивні, і уся аудиторія в орієнтовно 100+ тисяч бачить на постійній основі регулярні публікації, УВЕСЬ ОБСЯГ ОХОПЛЕННЯ ІДЕ ОДРАЗУ НА ВСІХ, і зі 100к переглядів, це буквально тисячі для кожного кріейтора, але ні, великі блогери не вважають себе частиною украрту, пливуть самостійно і ні разу за 4 роки не поширять інші канали, або я просто цього не помічав, (мова йде про асінастру та миху) і навіть без них, люмїн отримав стільки, сарафанне радіо працює краще за будь щоБільшість буде танути в розчаруванні- іти з платформ, бо немає кому дивитись(((((А дивитись є кому, лише підхід егоїстичний #скажу
👁 160 25-04-26 19:53
🚩Ще один пост який треба просунути. 🚩Товпа неадекватний малолітніх, які кричали військовому образливі слова в слід.💔Пояснення в відео - https://vm.tiktok.com/ZMBveqWBX/ Попрошу репостуТі хто не має Тік току, коротко.Стояла я біля зупинки, і прийшла компашка дітей віком 13-16 років, включають рос музику і оруть всі разом. Розумію, що я нічого не зроблю і просто знімаю це все подрузі. Підходить чоловік, знімає їх і питає «чого слухаєм російську музику?»Малолєтні пацани починають щось мямлить, могла не правильно почути але наче, що вони вчаться на військовій справі чи щось таке. Після чого дізнаюсь, що чоловік це військовий після поранення.. від камери свої мордочки вони почали закривати. Як тільки вони розійшлись і малі пішли в сторону як і чоловік то підлітки почали кричати щось у дусі «довб#йоб» на, що я у відповідь прокричала, що це вони «к#нчені»ЦЕ БЛЯХА НЕ ДОПУСТИМО і повинно каратись законом.(законопроєкт 7273-д)Малі не малі, але це шкідники які нічому не вчаться, замість вибачень можуть тільки з неповагою а то і агресією ставитись до наших захисників і захисниць..Також якщо побачите відео військового ПРОСУВАЙТЕ НЕ ПРОХОДЬТЕ ПОВЗ.