Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Житомир - Завжди ОК
Added 14 Jul 2024

Житомир - Завжди ОК

@ZhytomyrOK
Number of subscribers: 1 072
Photos: 53,200
Videos: 23,300
Links: 3,500
Description:
Завжди у центрі подій: 🚀 Інформування під час повітряних тривог; 🗞️ Новини, які стали історією; 📊 Розбір з експертами; 🎥 Робота наших військових; 🔥 Цікаві факти; 🧷 Анонси. Зв'язок, співпраця: ✍️Телеграм: @zt_ok 📨Скринька: [email protected]

👥 Number of subscribers

1 072
Average/Day:: +3
Average/Week:: +3
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

230
Average/Day:: 173
Average/Week:: 241
ERR: 21.46%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 16
Week average: 2.3
Average per day: 0.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 145 25-12-17 16:45
Сьогодні ми почули з Москви чергові сигнали, що наступний рік вони готують роком війни. І це сигнали не тільки для нас. Важливо, щоб партнери це бачили. І важливо, щоб вони не тільки бачили, а й реагували, зокрема партнери в Сполучених Штатах Америки, які часто кажуть, що Росія начебто хоче закінчити війну. Але з Росії звучить зовсім інша риторика, інші сигнали – і як офіційні розпорядження їхній армії. Треба цей настрій Росії бачити й реагувати на нього. А коли в них саме такий настрій, то і дипломатію вони будуть підривати, намагаючись різними дипломатичними формулюваннями, тиском по тому чи іншому пункту в документах просто прикривати своє бажання знищити Україну, українців, бажання добитися легітимізації крадіжки Росією нашої землі. А далі – інші країни у Європі, які хтось там у Росії може колись назвати своїми начебто «історичними землями». Потрібен реальний захист від цієї російської історії божевілля, і зараз ми продовжимо роботу з усіма партнерами, щоб такий захист дійсно був. Потрібні безпекові рішення, потрібні фінансові рішення, зокрема по російських активах, потрібні політичні рішення. І потрібна сміливість усіх наших партнерів бачити правду, визнавати правду та діяти відповідно. Я хочу подякувати кожному, хто саме так підтримує Україну та роботу на досягнення безпеки.
👁 145 25-12-11 13:41
На щиті повернувся Герой...🕯️ ПЛАТОНОВ ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ28.02.1995 – 30.11.2025рр.Володимир народився у м. Мелітополі на Запоріжчині. Навчався у місцевій ЗОШ №3, а після її закінчення здобув фах автослюсаря. Після строкової служби повернувся до мирного життя, пройшов додаткове технічне навчання та отримав диплом про проходження поглибленого курсу з установлення ГБО 4-го покоління, варіаторів та систем для двигунів прямого упорскування. Працював на станції технічного обслуговування, де його цінували за відповідальність, чесність і працьовитість.Володимир був людиною з великим щирим серцем. Піклувався про матір і бабусю, мріяв про власну щасливу сім'ю— і знайшов своє кохання, одружився, подружжя наповнювало спільне життя теплом і любов'ю, мріяли про дітей. Любив працювати на землі, щиро любив тварин, із задоволенням виїжджав на природу з рідними та друзями. Навколо нього завжди було багато людей — його поважали, цінували, вели з ним дружбу.Ще до повномасштабного вторгнення росії Володимир уклав контракт із ЗСУ і став на захист країни завчасно. У перші місяці великої війни, ризикуючи власним життям, вивіз свою сім’ю з окупації до м. Житомира — міста, яке він щиро полюбив і вважав своїм домом.За мужність, хоробрість та відданість своїй справі був нагороджений численними відомчими та державними відзнаками: відзнакою Президента України «За оборону України», медаллю «Ветеран війни — Учасник бойових дій», грамотами та подяками. Володимир сам ремонтував і збирав дрони, робив усе можливе, щоб підсилити підрозділ та зберегти життя своїх побратимів. Його авторитет серед військових був беззаперечним — його цінували за професіоналізм, надійність, людяність.Він мріяв про Перемогу. Мріяв повернутися додому. Мріяв жити в мирній Україні.30.11.2025р, виконуючи бойове завдання на Харківщині, Володимир Платонов героїчно загинув, віддавши своє життя за свободу і майбутнє нашої держави.У скорботі залишилися дружина, рідні, близькі, друзі та бойові побратими.Світла пам’ять і вічна слава Герою!..
👁 139 25-12-10 16:14
Єдина заява Коломойського, яку можна сприймати серйозно – це явка з повинною за замовне вбивство та крадіжку мільярдів Завтра Коломойський має розповісти як замовив вбивство адвоката, вкрав мільярди українців та написати явку з повинною. Історія цього олігарха – руйнівна для України. Бо «заслуг» в нього – як мінімум на один пожиттєвий термін ув’язнення.  Перше. Замовлення вбивства юриста. Слідство встановило, що Коломойський вимагав від юриста змінити документи про збори акціонерів запорізького комбінату "Дніпроспецсталь" у власних інтересах, але той відмовився, за що був вбитий. Друге. Коломойський разом з напарником Боголюбовим (йому допомогли втекти за кордон) шляхом махінацій вкрали з Приватбанку мінімум десятки мільярдів(!) гривень українців. Місяць тому високий суд Англії визнав Бєню винним і зобов’язав повернути Україні $3 млрд.  Третє. Справа «Укрнафти» та «Укртатнафти»: заволодіння Коломойським понад 3,3 млрд грн. Четверте. Розшук у Сполучених Штатах.Міністерство юстиції США звинувачує олігарха у використанні викрадених з банку коштів для купівлі нерухомості та металургійних заводів у Штатах, – пише Олег Постернак. Це лише деякі злочини Коломойського проти народу України. І єдина заява Коломойського яку можна сприймати серйозно – це явка з повинною, а єдиний очікуваний вчинок – це стати на коліна і покаятися за все зло, яке вчинив перед народом України, ослаблюючи державу та допомігши росії вбивати. Ось таку заяву українці чекають від Коломойського.
👁 138 25-09-07 19:15
Зараз у наших містах – у Києві, в Сумах, в інших містах і громадах – допомагають пораненим після російського удару. Географія ударів за добу – Київ, Суми, Кременчук, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя. В Києві ще розбирають завали – можуть бути тіла під завалами. Пошкоджено будівлю Кабміну. На цей час відомо про більш ніж чотири десятки постраждалих по країні, 20 із них – у Києві. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Загалом тільки в столиці повітряна тривога була більш ніж сім із половиною годин, і Київ був однією з центральних мішеней для російських дронів.Важливо, що сьогодні є широка реакція партнерів на цей удар. Очевидно, Росія старається завдати болю Україні, і удари більш наглі. Це чітка ознака, що Путін випробовує світ – чи приймуть вони це, чи змиряться. Тому важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними діями – санкціями проти Росії, проти пов’язаних із Росією осіб та сильними тарифами й іншими обмеженнями на торгівлю з Росією. Їхні втрати повинні відчуватись. Саме це переконливо. А також – наша далекобійність. Путін не хоче переговорів, явно ховається від них, тож дефіцит бензину в Росії та інші економічні негаразди – логічна відповідь на російські відмови йти на припинення вогню, на зустріч лідерів.
👁 114 25-08-28 19:58
Увесь день на кількох локаціях у Києві тривали рятувальні роботи – розбирали завали після російського удару. Це був один із найбільших ударів. Було майже 600 дронів, 31 ракета, у тому числі балістичні. Станом на цей час відомо про 19 загиблих у Києві, із них чотири дитини. Мої співчуття всім рідним та близьким. Цей удар чітко демонструє, що російські цілі дійсно не змінилися. Вони хочуть воювати, б’ють не тільки по наших людях, не тільки по наших містах, громадах. Росія зараз завдає ударів по всім у світі, хто прагне миру. Це удар по Україні. Це удар по Європі. Також це удар Росії по Президенту Трампу, по інших глобальних суб’єктах. У Вашингтоні ми чули, що Путін начебто готовий до закінчення війни – до зустрічі на рівні лідерів та вирішення ключових питань. Але він обирає балістику замість будь-яких реальних кроків до миру. Він убиває дітей, щоб не говорити про те, коли і як буде мир. Проблема в тому, що він не боїться ось так бити по тим лідерам, яким він щось обіцяє. Потрібна чітка відповідь світу на це зло. Немає дедлайнів, які б Путін не зірвав. Немає таких дипломатичних можливостей, які не були б зіпсовані через Росію. Потрібні сильні кроки. Дякую всім, хто це розуміє. Потрібні санкції. Потрібні тарифи на тих, хто спонсорує цю війну.
👁 163 25-06-21 15:48
Путін учора влаштував бенефіс, зокрема, і для Сполучених Штатів Америки. Говорив він абсолютно відверто. Так, він хоче всю Україну, і хоче не чотири роки, не з 2014 року, а давно, – він так сам сформований, російським імперіалізмом. І коли він говорить про Україну і щось там ще про ноги російських солдатів, він говорить також про Білорусь, про країни Балтії, про Молдову, і про Кавказ, і про такі країни, як Казахстан, і про всі місця на землі, куди можуть дістатись російські вбивці. Влада Путіна закінчується там, де закінчуються можливості російських вбивць.Звісно, Україна буде захищатись. І кожному у світі треба визначатись. Ми зі свого боку в Україні ухвалили ряд нових рішень, враховуючи відвертість російських вбивць, які заявляють, що не збираються зупинятись.Перше: будуть нові наші міжнародні заходи заради дійсно відчутних міжнародних санкцій проти Росії. Ми також активізуємо всю санкційну роботу в Україні – внутрішню роботу, щоб кожен, хто досі допомагає Росії, або будь-яким чином з нею співпрацює, або зберігає бізнеси на окупованій території, – щоб кожна особа відчула, що це абсолютно злочинна діяльність. Друге: направимо більше ресурсів у наші дрони всіх типів, від дипстрайків до конкретного захисту від російських ніг на фронті. Третє: ми змінимо деякі кадрові позиції, зокрема в українському дипломатичному корпусі, а також в управлінні інституціями, щоб збільшити український потенціал як у відносинах з партнерами, так і потенціал внутрішньої української стійкості. Що стосується дипломатичного корпусу, то за місяць – в тому числі у форматі наради з усіма українськими послами – зробимо висновки щодо цієї трансформації.Зараз місяць особливих заходів заради нового тиску на Росію – на окупанта, – щоб ускладнити їм ситуацію, а отже, щоб спростити нам шлях до миру.Деталі сьогоднішніх доручень главі Служби безпеки України непублічні. Окремо будуть рішення РНБО, вони вже готуються. І фактично в щоденному режимі будемо інформувати про те, що роблять українські дипломати заради досягнення наших українських цілей.
👁 125 25-04-02 08:09
Минулої ночі російська армія продовжила застосовувати проти України ударні дрони. Загалом було 74 безпілотники, з них 54 – «шахеди». Цілеспрямована атака проти Харкова – щонайменше 14 дронів. На жаль, були влучання. Є поранені, і серед них троє дітей. Усім надається необхідна допомога. Були також удари проти Одещини, Сумщини. Чергові цілеспрямовані влучання та пошкодження обʼєктів енергетики: у Сумській області удар FPV-дрона по підстанції, також у Нікополі на Дніпровщині через артилерійський удар була пошкоджена ЛЕП. Майже 4 тисячі абонентів у двох областях залишалися без електропостачання через ці удари. Тривають і російські удари авіабомбами – тільки проти нашої Сумщини й тільки за час від учорашнього дня й до сьогоднішнього ранку росіяни застосували майже 50 керованих авіабомб. Такий системний і постійний характер російських ударів однозначно свідчить, що в Москві зневажають дипломатичні зусилля партнерів. Навіть часткового припинення вогню Путін не хоче забезпечити. Потрібен новий і відчутний тиск на Росію, щоб поставити цю війну на курс до завершення. Не треба очікувати, коли 11 квітня буде вже місяць російському «ні» у відповідь на американську пропозицію припинити вогонь. Потрібно діяти якнайшвидше. Ми готові працювати з усіма нашими партнерами в Америці, Європі та світі максимально конструктивно, щоб досягти такого необхідного результату – достойного й тривалого миру.