Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Андрій Закревський Channel
Added 14 Jul 2024

Андрій Закревський Channel

@ZakrevskiiAndrii
Number of subscribers: 2 004
Photos: 472
Videos: 61
Links: 1,070
Description:
Про сучасну енергетику та екологію, а також Для всіх, хто цікавиться, що у Закревського в голові

👥 Number of subscribers

2 004
Average/Day:: +2
Average/Week:: -1
Average/Month:: -13

👁️ Average views per message

1 032
Average/Day:: 855
Average/Week:: 1,080
ERR: 51.5%

📊 Messages per Day

1
Last day: 0
Week average: 1.4
Average per day: 1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

1994 р. вперше у Незалежній Україні державна пошта видала поштову марку із зображенням найвідомішого твору Івана Франка – повісті «Борислав сміється» про велику та неординарну озокеритно-нафтову промисловість у Бориславі.. 25 грудня 1998 р. вперше в Незалежній Україні державна пошта урочисто здійснила у м. Бориславі спецпогашення поштових марок ювілейним поштовим штемпелем з нагоди 150 років від дня народження відомого українського письменника Стефана Коваліва (1848-1920). На офіційному штемпелі вперше є зображення дерев’яної нафтогазової бурової вежі кінця ХІХ початку ХХ століття. У грудні 2000 р. у м. Бориславі вперше із 1930-х років було створене спільне українсько-американське підприємство ТзОВ СП «Бориславська нафтова компанія», яка донині експлуатує 11 нафтогазових свердловин на Стинавському родовищі Бориславського нафтопромислового району. 28 січня 2003 р., згідно пропозиції Української нафтогазової академії та підтримки працівників НГВУ "Бориславнафтогаз", правління ВАТ "Укрнафта" прийняло рішення за № 3 про відродження, а фактично створення наново Музею нафтової і газової промисловості України у м. Бориславі. Так завдяки роботі ентузіастів Музей почав відроджуватися і 21 вересня 2006 р. в управлінні культури та туризму Львівської облдержадміністрації був реєстрований як громадський музейний заклад України, та знаходиться у приміщенні будівлі НГВУ "Бориславнафтогаз" на вул. Карпатська Брама, 26. 2 грудня 2009 р. в Інституті Історії гуманітарного факультету Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в м. Любліні (Польща) істориком Олегом Микуличем захищено докторську дисертацію: „Нафтогазова промисловість Східної Галичини в 1918-1939 рр.” (Wschodnie Zagłębie Naftowe w latach 1918-1939). Це є перша і єдина наукова праця з історії нафтогазової та озокеритної промисловості Західної України міжвоєнного періоду. 10 жовтня 2013 р. на обрії м. Борислава вперше за 22 роки з’явилася бурова нафтогазова вежа. Її на околиці міста на горі Діл Верх спорудила приватна фірма «Перша національна нафтова компанія України» загальною висотою бурового обладнання 59 м, як першу бурову вежу для буріння за нафтою й газом. 29 липня 2014 р. введено в експлуатацію нову нафтогазову свердловину № 100 Верхньомасловецького нафтогазового родовища, розташованого на ділянці Бориславського тектонічного блоку. Ця свердловина, загальною довжиною 1700 м, є першою в Українських Карпатах із горизонтальним закінченням стовбуру довжиною 105 м. Олег Микулич, доктор історії, м. Борислав.
Вже понад рік різні підрозділи Збройних Сил України активно використовують аеростати - повітряні платформи, що відіграють важливу роль у забезпеченні стійкого зв’язку, моніторингу та оборони.Аеростати виконують функцію ретрансляторів, що дозволяє підтримувати зв’язок значно стабільніший, ніж через наземні засоби. Це є надзвичайно важливим для ефективної координації військових. Один з розробників каже: «Ми вже два роки працюємо над тим, щоб аеростати літали за будь-яких погодних умов. Зараз тестуємо їх у найскладніших ситуаціях», – розповідає Олександр.Аеростат здатний підніматися на висоту приблизно до 800 метрів, нести корисне навантаження до 10 кг і працювати незалежно від погодних умов. Окрім зв’язку, він виконує функції спостереження, радіоелектронної боротьби та перехоплення ворожих дронів.Компанія Aero Bavovna працює над новою розробкою – спеціальною установкою для перехоплення ворожих БПЛА типу "Шахед". Разом із партнерами компанія також працює над новітнім комплексом протиповітряної оборони.Для виявлення ворожих дронів використовується тепловізійна камера, яка дозволяє вчасно зафіксувати та виявити ціль.Аеростати продовжують удосконалюватися та знаходять різні способи застосування у військовій сфері. Українські розробники впевнені, що ці технології стануть невід’ємною частиною сучасної війни.______For over a year, various units of the Armed Forces of Ukraine have been actively using aerostats—aerial platforms essential in ensuring stable communications, monitoring, and defense.Aerostats act as repeaters, which allows for much more stable communications than ground-based means. This is extremely important for effective military coordination. One of the developers says:“We have been working for two years to ensure that aerostats fly in any weather conditions. We are currently testing them in the most difficult situations,” says Oleksandr.An aerostat can rise to a height of approximately 800 meters, carrying a payload of up to 10 kg and operating regardless of weather conditions. In addition to communications, it performs surveillance, electronic warfare and interception of enemy drones.“Aero Bavovna” is developing a special installation for intercepting enemy UAVs of the "Shahed" type. The company is also working on a new air defense system with partners.A thermal imaging camera detects enemy drones, allowing the operator to fixate and detect the target in time.Aerostats continue to improve, and various ways have been found to use them in the military sphere. Ukrainian developers are confident that these technologies will become integral to modern warfare.Author: Данило ДубчакWe encourage you to share our work, but not for commercial purposes. For further information, please send us an email 📩https://www.facebook.com/share/18fHaKxQL1/
З Трампівських Указів. Вихід з Паризької Угоди:розд. 3. Реалізація. (a) Посол Сполучених Штатів в Організації Об’єднаних Націй повинен негайно подати офіційне письмове повідомлення про вихід Сполучених Штатів з Паризької угоди відповідно до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Повідомлення надсилається Генеральному секретарю Організації Об’єднаних Націй, Депозитарію Угоди, що додається як Додаток A. Сполучені Штати вважатимуть свій вихід з Угоди та будь-які супутні зобов’язання такими, що набувають чинності негайно після надання цього повідомлення. (b) Посол Сполучених Штатів в Організації Об’єднаних Націй повинен негайно подати письмове офіційне повідомлення Генеральному секретарю Організації Об’єднаних Націй або будь-якій відповідній стороні про вихід Сполучених Штатів з будь-якої угоди, пакту, угоди чи подібного зобов’язання. відповідно до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.(c) Посол Сполучених Штатів в Організації Об’єднаних Націй у співпраці з Державним секретарем і Міністром фінансів негайно припиняє або скасовує будь-які передбачувані фінансові зобов’язання, взяті Сполученими Штатами відповідно до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.(d) Негайно після виконання завдань, перелічених у підрозділах (a), (b) і (c), посол Сполучених Штатів в Організації Об’єднаних Націй у співпраці з Державним секретарем і Міністром фінансів засвідчує звіт Помічнику Президента з питань економічної політики та Помічнику Президента з питань національної безпеки, в якому детально описуються будь-які подальші дії, необхідні для досягнення цілей політики, викладених у розділу 2 цього наказу.(e) Міжнародний план фінансування боротьби з кліматом США скасовується та негайно скасовується. Директор Адміністративно-бюджетного офісу повинен протягом 10 днів після цього наказу видати вказівки щодо скасування всіх заморожених коштів.https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/2025/01/putting-america-first-in-international-environmental-agreements/
⚡️Яка середня вартість 1 кВт/год електроенергії у всьому світі.........Рахунки за електроенергію можуть сильно відрізнятися залежно від того, де ви живете у світі. Щоб отримати більш чітку картину, Cable.co.uk копнули глибше, проаналізувавши колосальні 3 883 тарифи на енергію по всьому світу! Ці дані створюють найповніший рейтинг глобального ціноутворення на електроенергію для споживачів, який коли-небудь складався. Але перш ніж ми зануримося в цифри, важливо пам'ятати, що тарифи на електроенергію можуть бути структуровані по-різному в різних країнах.Деякі місця можуть мати фіксовані тарифи, тоді як інші мають багаторівневе ціноутворення залежно від використання. Ми зосередимося на середній вартості кіловат-години (кВт·год), щоб дати вам чітке порівняння, незалежно від конкретної структури. Отже, пристебніться і приготуйтеся побачити, скільки коштує електроенергія в усьому світі!🟢Ціна електроенергії: глобальна перспективаЕлектроенергія, яка є сучасною необхідністю, має свою вартість, яка значно варіюється в різних країнах світу. Нещодавній аналіз Cable.co.uk проливає світло на разючі відмінності в цінах на електроенергію в усьому світі.🟢Найдорожча електроенергія у світі: Лідирує за вартістю електроенергії група острівних держав, розташованих переважно в Океанії. Очолюють список Соломонові острови із середньою вартістю 0,692 долара США за кіловат-годину (кВт-год). Трохи позаду йдуть острови Святої Єлени, Вануату, Острови Кука і Мікронезія. Ці острівні держави часто стикаються з унікальними проблемами у виробництві та розподілі електроенергії, що сприяє їх більш високим витратам.🟢Найдешевша електроенергія у світі: З іншого боку, кілька країн Африки та Азії можуть похвалитися надзвичайно низькими цінами на електроенергію. Лівія, середня вартість якої становить лише 0,007 долара США за кВт-год, є найдешевшою країною у світі. Замикають п'ятірку лідерів Ангола, Судан, Киргизстан і Зімбабве, які отримують вигоду від багатих природних ресурсів і державних субсидій.Ці разючі контрасти підкреслюють глобальні диспропорції в енергетичній інфраструктурі, економічних умовах та політиці уряду. Оскільки світ продовжує боротися з енергетичними проблемами, розуміння цих цінових відмінностей має вирішальне значення для прийняття обґрунтованих рішень та сталих енергетичних рішень.Ціни на енергоносії в Лівії значною мірою субсидуються державою, що робить її однією з найдешевших країн для електроенергії у світі. Багаті запаси нафти в країні та зростаючий сектор відновлюваної енергетики сприяють її енергетичній самодостатності, дозволяючи їй пропонувати електроенергію за неймовірно низькими тарифами.Соломонові острови розкидані на численних островах, що робить складним і дорогим будівництво та обслуговування надійної електромережі. Детальніше на сайті: http://surl.li/ilnruuhttps://www.facebook.com/share/1F5t261KL2/
Хто поїде на стару заправку з туалетом у посадці, якщо поруч булочки з кленовим сиропом, чистота й пальне за такі ж гроші? Що далі? Протягом останнього року були повідомлення про намагання Михайла Кіпермана (очолює нафтовий бізнес «Привату») перегрупуватись у нових умовах. Були розмови про залучення зовнішніх управлінців, про передачу частини або всій мережі в управління. Були й пропозиції з ринку продати частину станцій. Але нічого не злетіло. Чим довше триватиме цей жах без кінця, тим жахливішим буде кінець. Повернутися на ринок цим заправкам з кожним днем буде складніше. Споживач тікає, багато людей з не отовареними талонами на руках, таке не забувається. І якщо активи рано чи пізно розподіляться, то про «Приват» як гравця на цьому ринку можна забувати. Приватівці виявилися неспроможними працювати в умовах жорсткої конкуренції, як і будь-який олігархічний бізнес. Паразитування на держактивах, монополія й доступ до регулювання тарифів – ось секрети успіху. А на ринку пального треба нахилятись за кожною копійчиною й облизувати клієнтів. Дуже показова й повчальна історія. Скільки державних грошей пішло у кишені олігархів? Скільки бізнесів не народилось або загнулось через придушення їхніми монополіями? Яку б країну ми мали, якби ефективно використовували державні ресурси й підприємства? Хтозна’, може, ми б і не опинились у тій ямі, де перебуваємо зараз.
Валентин Федик:Сьогодні склалися ідеальні умови для невеликого заміру. Сонце чисте, хоч і низько над горизонтом, але температури -6. На схід від панелей в мене озеро, яке замерзло за ніч, утворивши дзеркало з льоду, непокрите снігом. Я хотів заміряти наскільки відзеркалення може покращувати генерацію панелей. Бачив як один любитель на ютюбі віддзеркалював фольгою, в нього виходило збільшення біля 10 відсотків. Так от сьогодні панелі показали приріст біля 35%. Це видно в момент коли сонце зайшло за берег, і перестало відзеркалюватися від поверхні озера. Падіння з 230 до 170 W. Зрозуміло що треба враховувати кут відзеркалення, кут панелей і тп, але сам факт цікавий.До речі часто питають як та які ставити панелі для PowerStream. Я прийшов до такого бачення ідеального сетапу:Треба брати 4 панелі, кожна від 500W до 700W, чуть більше 40V робочої напруги (так щоб напруга неробоча була не більше 45-47В), і відповідно струм 15-20А. 2 панелі ставити на схід, 2 на захід перпендикулярно горизонту (балкон чи стіна), на кожний вихід Powerstream підключати пару панелей схід-захід зʼєднаних паралельно. Якщо є можливість нахилити панель на до 20-30 градусів вверх, та 10-20 градусів на південь (зимою можна до 40 повертати).Це не дасть максимум з панелей, але дасть максимум з PowerStream. Ви будете збирати до 7кВтг в день при ідеальних умовах.Логіку чому не варто панелі на південь ставити (і про 50 градусів вверх), тут не буду розкривати, про хибність такої логіки початківців багато є відео.
Станіслав Ігнатьєв;ЧИ ВПЛИВАЮТЬ МАГНІТНІ БУРІ НА ЕНЕРГЕТИКУ?Українці останній тиждень спостерігають вночі полярні сяйва, що є достатньо рідкісним явищем для наших широт!☀️ Полярні сяйва є проявом потужних магнітних бурь, що вирують у навколоземному просторі, а заряджені частки, що надходять від Сонця бомбардують іоносферу Землі 🌎Магнітні бурі — збурення магнітного поля Землі тривалістю від кількох годин до кількох діб (від 12 до 72 або більше), викликане надходженням в околиці Землі збуджених високошвидкісних потоків сонячного вітру і пов'язаної з ними ударної хвилі. Геомагнітні бурі відбуваються в основному в високих, середніх і низьких широтах.Наразі, вирує надпотужна багатоденна магнітна буря із рекордним К індексом (показник, який характеризує геомагнітну активність і класифікує геомагнітні бурі. Описує відхилення магнітного поля Землі від норми протягом тригодинного інтервалу) у 8 балів (із 9ти можливих).❗️Обсерваторією Хайстек Массачусетського технологічного інституту (м. Бостон, США) доведено, що спалахи на Сонці, які є причиною магнітних бурь, суттєво впливають на електричні мережі, призводячи до їх аварій. Так, геомагнітні індукційні струми, які генеруються під час магнітних бурь змінними магнітними полями в провідних системах, призводять до аварій на електромережах та трансформаторному обладнанні.Простішою мовою: Ви можете чути гул проводів під час магнітних бурь - це є передвісником можливої аварійної ситуації.
Вранці 31 липня, працівники з очисних споруд ТОВ «Карпатнафтохім» прийшли під управління підприємства. Вони подали заяви на звільнення з роботи за власним бажанням цього понеділка, 29 липня, а зібралися, оскільки заяви тривалий час не підписували.Про це інформує “Галка” з посиланням на “Вікна”.Як стало відомо журналістам, після кількагодинного очікування, приблизно годину тому заяви людей таки підписали. У тому числі й заяву Наталії Кулик, яка пропрацювала на очисних 23 з половиною року. Зараз люди очікують на видачу їм трудових книжок.За словами пані Наталії, минулого тижня з роботи звільнилися троє працівників очисних споруд, а у 29 липня заяви подали ще 27 людей. Однак начальник цеху їх не підписав. Тож вже сьогодні вони звернулися до адміністрації підприємства.Раніше йшлося, що причиною масового звільнення працівників очисних споруд є невиплата їм належної зарплати впродовж десяти місяців. Люди довго терпіли, останнім часом також зверталися до міської влади. Однак це не допомогло врегулювати проблему. Як повідомила Наталія Кулик, у липні їм виплатили всього по 1880 гривень і то не усім. Зокрема, гроші не отримали працівники, які на місяць пішли у неоплачувану відпустку.Звільненні працівники подаватимуть до суду позови про стягнення з підприємства заборгованої заробітної плати. Заборгованість перед кожним становить приблизно 50-60 тис. гривень.Однак станом на зараз можливість стягнути ці кошти з підприємства є сумнівною. Як повідомила Наталія Кушлик половину працівників очисних раніше отримали судові рішення про стягнення на їхню користь заборгованої зарплати і подали їх у виконавчу службу. Відтоді минуло кілька місяців, але грошей вони не отримали.  Нагадаємо, 19 червня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуської міської ради розглянула звернення ініціативної групи працівників цеху нейтралізації і очистки промислових стічних вод ТОВ «Карпатнафтохім» щодо невиплати заборгованої заробітної плати.В цеху очищення стічних вод раніше працювало 67 людей. Станом на середину червня звільнилася приблизно третина. Переважна більшість тих, що залишилися, написали заяви на звільнення з 1 липня та обіцяли піти з роботи у разі, якщо їм до цієї дати не почнуть виплачувати зароблене. На прийомі у міського голови їм запропонували перекласти дату звільнення на 1 серпня, — щоб було більше часу на розв’язання проблеми. Однак додатковий місяць нічого не змінив.https://galka.if.ua/komunalna-katastrofa-nablyzhaietsia-z-ochysnykh-sporud-kalusha-zvilnylysia-mayzhe-vsi-pratsivnyky/
З посади "куратора України" йде пані Пріцкер. Йде не зважаючи на особисте прохання Президента США залишитися на новий строк. Причини вона сама назвала під час спілкування з активом американо-українських громадських інституцій. Основні тези від реального друга України який щосили намагався привести до нас у країну американський бізнес. "Мені здається що нам (американцям) відновлення та залучення інвестицій потрібні набагато більше ніж вам (українцям)"."Я втомилася виправдовуватися перед нашими бізнесменами які бажають вкладати у вас гроші, але нічого окрім невиконаних обіцянок згодом не отримують"."Ваш уряд вкрай має вкрай погану виконавчу дисципліну - його розпорядження майже постійно саботують нижчі ланки виконавчої влади"."Ваша влада відштовхує залучення американських інвестицій неадекватними вимогами розподілу прав власності при створенні спільних підприємств та дивними маневрами навколо землевідведення та підключення до комунікацій", "Я ВВАЖАЮ ЩО МЕНІ НА ЗАМІНУ ПОТРІБНО ПОСТАВИТИ КОГОСЬ З НАШИХ ГЕНЕРАЛІВ ЩОБИ ТОЙ ВІДДАВАВ НАКАЗИ ТА ВИМАГАВ ЇХ ВИКОНАТИ ЗА БУДЬ ЯКУ ЦІНУ НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ОБСТАВИНИ". Це вона висловила як жарт, але... Може вона і не жартувала...Переслано від БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 30.07.2024P.S. Щоб було зрозуміліше і "стидобніше" від такої характеристики для нас - ознайомтесь, що за родинатака - Пріцкери, в (для) США...
«Укрлендфармінг» зіткнувся з перепонами при підключенні розподіленої генерації Компанії "Агротермінал констракшн" та "Агрохолдинг "Авангард", що входять до групи «Укрлендфармінг», зіткнулися на практиці з бюрократичними перешкодами під час намагання отримати дозвіл на приєднання до мережі генеруючих установок.1️⃣У Сумах "Агротермінал констракшн" звернулося до місцевого оператора системи розподілу із заявою про тимчасове приєднання когенераційної установки потужністю 1 560 кВт.Придбаний компанією "великий генератор" працював би на забезпечення власних потреб, а залишки електроенергії вона віддавала б у мережу.Проте місцеве обленерго не керується рішеннями НКРЕКП, що унеможливлює приєднання компанії як виробника електроенергії до мережі.Місцевий ОСР зазначив, що в них відсутні матеріально-технічні ресурси для приєднання когенераційної установки та відсутня можливість виконати монтажно-будівельні роботи власними силами, ігноруючи наявність альтернативних точок приєднання, що є в підприємства.ОСР запропонував «Агротермінал Констракшн» почати "велике будівництво", що відстрочило б можливість передавання надлишків електроенергії майже на рік.2️⃣На птахофабриці АВІС у Хмельницькій області встановили сонячні панелі на 3,5 МВт та когенераційну установку потужністю 1 МВт.Підприємство хотіло скористатися механізмом самостійного виробництва електроенергії, отримати статус активного споживача і передавати надлишки електроенергії в мережу.У відповідь на заяву підприємства ОСР апелювала до закону про альтернативні джерела електроенергії, статті "Стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії за механізмом самовиробництва".Насправді ж дія статті поширюється на всі генеруючі установки, введені до 31 грудня 2029 року, незалежно від того, чи використовується на них відновлювальна енергетика. Поки представники підприємства пишуть листи та оббивають пороги, надлишки електроенергії йдуть у повітря.🟢Підписатись на канал