Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Андрій Закревський Channel
Added 14 Jul 2024

Андрій Закревський Channel

@ZakrevskiiAndrii
Number of subscribers: 2 004
Photos: 472
Videos: 61
Links: 1,070
Description:
Про сучасну енергетику та екологію, а також Для всіх, хто цікавиться, що у Закревського в голові
Source

Андрій Закревський Channel | Вранці 31 липня, працівники з очисних споруд ТОВ «Карпатнафтохім» прий...

Telegram community logo - Андрій Закревський Channel Андрій Закревський Channel @ZakrevskiiAndrii
1 500 Views/Reach 2024-08-01 14:45 Message №706
Вранці 31 липня, працівники з очисних споруд ТОВ «Карпатнафтохім» прийшли під управління підприємства. Вони подали заяви на звільнення з роботи за власним бажанням цього понеділка, 29 липня, а зібралися, оскільки заяви тривалий час не підписували.Про це інформує “Галка” з посиланням на “Вікна”.Як стало відомо журналістам, після кількагодинного очікування, приблизно годину тому заяви людей таки підписали. У тому числі й заяву Наталії Кулик, яка пропрацювала на очисних 23 з половиною року. Зараз люди очікують на видачу їм трудових книжок.За словами пані Наталії, минулого тижня з роботи звільнилися троє працівників очисних споруд, а у 29 липня заяви подали ще 27 людей. Однак начальник цеху їх не підписав. Тож вже сьогодні вони звернулися до адміністрації підприємства.Раніше йшлося, що причиною масового звільнення працівників очисних споруд є невиплата їм належної зарплати впродовж десяти місяців. Люди довго терпіли, останнім часом також зверталися до міської влади. Однак це не допомогло врегулювати проблему. Як повідомила Наталія Кулик, у липні їм виплатили всього по 1880 гривень і то не усім. Зокрема, гроші не отримали працівники, які на місяць пішли у неоплачувану відпустку.Звільненні працівники подаватимуть до суду позови про стягнення з підприємства заборгованої заробітної плати. Заборгованість перед кожним становить приблизно 50-60 тис. гривень.Однак станом на зараз можливість стягнути ці кошти з підприємства є сумнівною. Як повідомила Наталія Кушлик половину працівників очисних раніше отримали судові рішення про стягнення на їхню користь заборгованої зарплати і подали їх у виконавчу службу. Відтоді минуло кілька місяців, але грошей вони не отримали.  Нагадаємо, 19 червня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуської міської ради розглянула звернення ініціативної групи працівників цеху нейтралізації і очистки промислових стічних вод ТОВ «Карпатнафтохім» щодо невиплати заборгованої заробітної плати.В цеху очищення стічних вод раніше працювало 67 людей. Станом на середину червня звільнилася приблизно третина. Переважна більшість тих, що залишилися, написали заяви на звільнення з 1 липня та обіцяли піти з роботи у разі, якщо їм до цієї дати не почнуть виплачувати зароблене. На прийомі у міського голови їм запропонували перекласти дату звільнення на 1 серпня, — щоб було більше часу на розв’язання проблеми. Однак додатковий місяць нічого не змінив.https://galka.if.ua/komunalna-katastrofa-nablyzhaietsia-z-ochysnykh-sporud-kalusha-zvilnylysia-mayzhe-vsi-pratsivnyky/