Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)
Added 06 Jan 2025

Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)

@VadymFilashkin
Number of subscribers: 6 346
Photos: 14,400
Videos: 1,030
Links: 317
Description:
Голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вебсайт: dn.gov.ua

👥 Number of subscribers

6 346
Average/Day:: -1
Average/Week:: +11
Average/Month:: +77

👁️ Average views per message

2 001
Average/Day:: 5,620
Average/Week:: 1,864
ERR: 31.53%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 0
Week average: 2.9
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

Делегація Донецької області на чолі з Юрієм Винокуровим під час візиту до Краловоградецького краю Чехії зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Чеській Республіці Василем Зваричем.Колеги детально розповіли про ситуацію в області та своїх громадах, про виклики і потреби. Юрій Винокуров також поділився результатами візиту і планами співпраці.Пан посол запевнив у подальшій підтримці Донеччини. Домовилися спільно працювати над проєктами з реабілітації ветеранів, їх повернення до цивільного життя, а також над ініціативами з оздоровлення дітей, розвитку спорту й освіти.Окремо обговорили можливості бізнес-співпраці. Підприємства Донеччини можуть поділитися досвідом із партнерами Краловоградецького краю, зокрема в галузях екології, комунальних послуг та інших важливих напрямках. Також домовилися об’єднати зусилля в гуманітарній сфері.Щиро дякую пану послу за підтримку Донеччини та сприяння партнерству між Донеччиною і Закарпаттям з нашого боку і Краловоградецьким краєм — з чеського.
Разом із керівниками військових адміністрацій Краматорської, Слов’янської, Покровської та Лиманської громад зустрівся зі спільною делегацією представників дипломатичних установ іноземних країн і Програми «Партнерство за сильну Україну».У зустрічі взяли участь представники шістьох посольств — Великої Британії, Естонії, Фінляндії, Норвегії, Швеції та Швейцарії. Це держави, які від перших днів повномасштабної війни послідовно підтримують Україну й наш регіон. З частиною партнерів ми вже співпрацюємо давно, з іншими мали нагоду познайомитися вперше. Окремих послів привітав із нещодавнім призначенням.Окреслив ситуацію в області. Війна впливає на всі сфери життя Донеччини — від безпеки й економіки до соціального захисту та роботи критичної інфраструктури.Серед ключових викликів — енергозабезпечення, потреба в спецтехніці, паливі для генераторів, а також питання житла для людей, які змушені були евакуюватися. Ми розуміємо масштаб потреб і водночас вдячні партнерам за надану допомогу.Разом — сильніші.
Форум «Донеччина 2025: погляд у майбутнє» зібрав у Києві представників влади, міжнародних партнерів, волонтерських і громадських організацій. У центрі розмови — люди та їхня безпека, згуртованість громад, збереження ідентичності в умовах евакуації.Обговорювали, як зробити управління чутливим до потреб людей, як залучати ресурси на відновлення й підтримати тих, хто найбільше постраждав від війни.Вшанували памʼять загиблих захисників, волонтерів і гуманітарних працівників, які віддали життя, допомагаючи іншим.Разом із Сергієм Добряком, Олексієм Орловським та Наталією Киркач взяв участь у панелі про людиноцентричний підхід у відновленні Донеччини.Окремою частиною стало нагородження волонтерів. Мав честь вручити відзнаки в пʼяти номінаціях: «Підтримка Захисників», «Здоров’я і турбота», «Світло знань», «Сила молоді» та «Тепло сердець». Це подяка тим, хто тримає громади, підтримує людей у найважчі моменти та щодня робить більше, ніж від них вимагає обов’язок.Працюємо разом заради наших людей.
Сьогодні – день багатьох зустрічей і перемовин, фактично від ранку – дзвінки, наради, консультації. Українська делегація в Женеві вже провела ряд зустрічей: з американською стороною, також з нашими європейськими партнерами. Зараз була доповідь делегації за підсумками розмов, і це були ґрунтовні розмови. Багато змінюється: дуже уважно ми працюємо над кроками, які потрібні для закінчення війни. Сьогодні ще продовжаться перемовини у Швейцарії, фактично до ночі команди працюватимуть, і будуть ще доповіді від них. Важливо, що розмова з американськими представниками є, і є сигнали, що команда Президента Трампа чує нас.І важливо зробити, щоб кроки для закінчення війни були дієвими, і щоб усе було працездатним. Україна ніколи не хотіла війни, і ми ніколи не будемо перепоною для миру. Дипломатія активізована, це добре. Ми розраховуємо, що результатом будуть правильні кроки. Перший пріоритет – це надійний мир, гарантована безпека, повага до наших людей, повага до кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від російської агресії. Завтра теж не менш активний день. Інтереси України захищаємо. І сила нашої позиції – сила нашої державної позиції, народної української позиції – в тому, що це наша спільна позиція.
Жінки Донеччини - це сила і натхнення. Безмежно радий вітати сьогодні кожну учасницю та переможницю обласного конкурсу «Жінка Донеччини 2025».Цей конкурс – прояв нашої поваги до кожної жінки, яка щодня робить внесок у збереження та відбудову Донеччини.Щиро вдячний почесним гостям, які мали змогу підтримати та привітати наших жінок: Ользі Будник, Сергію Бабаку, Сабіні Фрейзер Гюнеш, Денису Христову, Ользі Сумській, Віталію Борисюку, Аллі Кудлай та Ксенії Суховій.Цього року на конкурс подали 133 заявки — від жінок, чиї історії сили, професійності й турботи тримають Донеччину в час війни.У конкурсі взяли участь представниці сектору безпеки й оборони, критичної інфраструктури, медицини, освіти, культури, громадського сектору, волонтерки, тренерки, прийомні мами та мами-виховательки. Це яскраве свідчення того, що жінки несуть відповідальність на всіх ключових напрямах життя області.Подякував нашим жінкам за стійкість і невтомну працю. За те, що несуть людям світло, доброту й підтримку.Разом сильніші!
Семеро дітей з Донеччини вирушили на відпочинок до Артеку.Цього разу тема зміни — «Знай свої права!». Це не просто відпочинок, а проєкт, який навчає дітей і підлітків розуміти свої права, захищати себе та підтримувати інших.Програма дуже насичена: правові тренінги, розмови з юристами та правозахисниками, заняття з медіаграмотності й цифрової безпеки, протидія булінгу, рольові ігри, правові квести та творчі завдання — від відео до подкастів. Це простір, де діти можуть сміливо говорити про свій досвід, вчитися довіряти, слухати і підтримувати.Мета зміни проста й важлива: навчити дітей бути захищеними, впевненими й відповідальними. Адже знати свої права — означає мати силу.Путівки надає безоплатно Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України в межах державної програми підтримки дітей.«Артек» залишається місцем, де діти не просто відпочивають — вони ростуть, дорослішають і набувають важливих навичок. Нехай ця зміна стане для них кроком до безпечного й справедливого майбутнього.
Найгостріші проблеми прифронтових громад обговорили на тематичному круглому столі: «Прифронтові громади: виклики, рішення, майбутнє».Участь в дискусії взяли перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, співголова міжфракційного об'єднання народних депутатів «Прифронтові території» Михайло Ананченко, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.Зараз в Україні близько 240 громад перебувають біля фронту. Ми на Донеччині, як і наші луганські колеги, на жаль, добре знаємо, що таке війна, що таке фронт, і що таке життя поблизу лінї бойових дій. Ми маємо 12 років досвіду роботи в таких умовах, і цей досвід буде цінним для тих регіонів, яким теж довелося пізнати війну в 2022 році.Говорили про необхідність координації дій органів місцевого самоврядування, військових адміністрацій, уряду та парламенту, шукали управлінських і законодавчих рішень для підвищення стійкості прифронтових громад.Це була продуктивна дискусія, яка матиме практичні наслідки.Працюємо!
Голос молоді сьогодні надзвичайно важливий — їхнє бачення життя області та майбутньої відбудови дуже цінне. Зустрівся з членами молодіжних рад, молодими військовими та ветеранами, щоб почути їхні ідеї та пропозиції.Молодь запропонувала амбітну ініціативу — провести національний молодіжний форум на основі досвіду Донеччини. Наш регіон добре знає виклики, через які проходить країна, тож напрацьовані рішення можуть стати корисними для всієї України.Говорили про розвиток молодіжної політики, зокрема про залучення молоді до співпраці з міжнародними партнерами. Важливо, щоб молодь могла представляти наш регіон не лише на національному, а й на міжнародному рівні.Окремо — про участь військових у роботі молодіжних рад: їхній досвід і лідерські якості допоможуть творити нову якість управління. Тож запропонували формувати молодіжні ради з рівним представництвом — 50% цивільних і 50% військових та ветеранів.Молодь — це майбутнє України. Сьогодні воно твориться на Донеччині — сильній, незламній, перспективній.
Маємо дбати про своїх людей, де б вони не були. Саме тому зустрівся з жінками з Донеччини, які пройшли через російський полон. Вони були викрадені на окупованих територіях за проукраїнську позицію, але вистояли й зберегли віру в Україну.Людмила Гусейнова та Юлія Дворніченко повернулись у 2022 році під час «Великого жіночого обміну». Цього року додому повернулися Світлана Головань, Юлія Паніна та Наталя Шило. Кожна з них пережила катування й приниження, але не зламалася.Говорили про проблеми цивільних полонених: соціальний захист, житло, роботу, психологічну реабілітацію. Дав доручення створити робочу групу в Донецькій ОДА для напрацювання реальних механізмів допомоги.Жінки наголосили: на окупованих територіях залишаються наші люди. Вони вірять у перемогу й зберігають українську ідентичність, ризикуючи всім.Ми щодня боремось за них на фронті, але так само маємо піклуватися про цивільних полонених. Дякую за відверту й важливу розмову та системну підтримку колишніх полонених. Разом зможемо більше.
На Донеччині зустрів Міністра освіти і науки України Оксена Лісового.Разом відвідали освітні заклади області та оглянули будівництво захисних споруд цивільного захисту. Вшанували пам’ять полеглих Героїв України.На нараді з очільниками громад та освітянами обговорили організацію навчання під час воєнного стану. Новий навчальний рік у школах Донеччини розпочнеться онлайн. Але з 1 вересня для наших учнів відкриються перші офлайн-школи у Києві, Дніпрі та Перечині Закарпатської області. Водночас працюємо над релокацією закладів освіти до більш безпечних регіонів, щоб повернути учнівську молодь до навчання в офлайновому форматі там, де це можливо.Окремо зупинилися на ініціативах міністерства та уряду щодо покращення умов праці педагогів та забезпечення соціальних гарантій для них.Мав честь разом з Міністром вручити відзнаки найкращим освітянам області. Дякую пану Оксену за цей візит, за увагу до Донеччини та підтримку наших освітян. Працюємо разом заради нашої Перемоги та майбутнього наших дітей!