Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стояк Кукоби
Added 14 Jul 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Number of subscribers: 8 744
Photos: 1,860
Videos: 552
Links: 928
Description:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Number of subscribers

8 744
Average/Day:: +11
Average/Week:: +215
Average/Month:: +548

👁️ Average views per message

6 551
Average/Day:: 6,530
Average/Week:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Messages per Day

2
Last day: 3
Week average: 2.3
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,360 26-03-05 17:27
🟢Тут значит один гєополітічєскій ЕКСПЄРД вітрогон пропєлєрович Чепушила-чепурко вже не знає про що записувати свої унилі відосіки. ☝️Вже розказував і про інсульт, і котів розігрував, і конкурси проводив, і експЄрдом з критичної інфраструктури та критичних жіночих днів був. 🔺Всі тєми закінчились вже й рішив він по бистрому хайпонути на тємі палива на заправках.🍌Мусимо визнати, що про те як пиздити з палива льоша точно знає. Ібо «Рідне місто» вже більше 10 років окупірувало обласне КП «Полтавапаливо» та пиздить з нього безбожно всією партією.☝️Більше того в чепушили є приватне підприємство, що займається схематозами на паливно мастильних матеріалах. 👮‍♀️І правоохоронці навіть неодноразово заводили кримінальні провадження по його схематозах й тільки прокровительство Удовіченків дозволяло Льошику пєтлять від закону.🤨 Льош, харе! Заканчуй вже з блогєрством. Не твоє це. Пора вже на зміну пиздувать на вєнтіляторний завод бронь атрабатувать.☝️Ти там хоч на роботі блять появляєшся? Бо скоро перевіряючі органи через твої прогули дірєкторів виєбуть.
👁 6,810 26-03-03 16:17
🟢Провідний спеціаліст «Опішнянської школи геополітики» Микола Різник дав чьоткий розклад по Третій світовій. ☝️Стояк вирішив теж не падати ліцом в грязь та розкласти мєсну політичну фауну. Звісно наша тєма куди скромніша за масштабом, чим тєма нового друга Буданова Миколи, але тим не менш 🙂‍↕️🍌Значить політичний клуб «Лунтко-Чепурко» управляємий Луніним та Чупешилою почав вскривати усю медіа-нечисть Полтави та області, яка обливає порядошних людей (тобіш їх) брудом. 🔻Першим своєю появою в інфопросторі їх трігернув Олексій Сердюков. Притулин посіпака бачте неправильний радник і неправильно консультірує Дяківніча, а їх чогось сістємно уніжає. Уже непорядок.🦄 Була також вскрита сєтка телеграм-помийок та сайтів, яких фінансує ціле комбо — Михайлик, Дикань, Діонісій Каплін.☝️Зауважимо, що не смотря на прізвища, українців серед них немає. Брудні шекелі зокрема йдуть в кишеню двойному агенту Моссад, некоєму Лозовському власнику сайту «Полтавщина», який активізувався у зв’язку з нещодавніми подіями на Близькому Сході. 🟢З якимсь первісним жахом Стояк усвідомив, що разоблачітєлі жодним чином в цій темі не згадали його. І тут дві версії⬇️🍌Перша: або нам вже пізда й нас вже списали. А на списаний актив не варто звертати уваги й відволікатись, він приречений. Друга: та яка там в хуя друга... Тільки перша та єдина версія. Здраствуй нєбо в аблаках, здравствуй юнасть в сапагах. Прападі, моя тоска, вот он я, прівєт, вооойска... ☝️Но є ще шанс, що ми спасемось на вєнтіляторному заводі, де спасається Чепурко або на лодочній станції де кінул свій якорь Дмитро Лунін. 🔴Одним словом прийшла весна й політичний актів почуяв запах откритія політичного сєзону ринувся в бой.Паднять паруса, агаліть шпаги, раз два.
👁 6,410 26-03-02 14:51
🟢Поки США та Ізраїль бомбить шиїтський Іран, компанія сунітської Туреччини «бомбить» дорожну галузь Полтавщини.☝️Турецький «Онур» вже давно плотнінько зайшов у дорожню галузь області допомагаючи місцевий владним рахітам добивати облавтодор. 🔺Дивним чином, що коли облавтодор штучно банкротити то його працівники почали переходити в «Онур».🇹🇷 Так в турків є виробнича база в Абазівці, яка виглядає як якийсь гарем, де працюють багато колишніх працівників облавтодору, які тепер обслуговують інтереси турецького пана🍌🟢Виглядає все банально просто. На турків кидають бюджетні кошти, а роботи виконують руками колишніх працівників облавтодору. 🍆Навіть керівний склад представництва «Онур» в області складається з колишніх виходців автодору. Наприклад, головним інженером представництва «Онур»в області є колишній директор облавтодору Володимир Іщенко.🍆Також, заступником смотрящого по області Сінана Арікана є Кононенко Олександр, який теж виходець з облавтодору. І цей список можна продовжувати ще довго. Бо ж в нашій області все працює по старій схемі⬇️☝️ Спочатку банкротять комунальне або державне підприємство, а потім на його майні та штаті паразитують приватні компанії. Однією з яких є компанія Онур. І прімєчатільно, що головний над всім є турок, а українці всього обслуговуючий персонал. І це все за наші ж гроші. Отакі блять, діла🤷‍♂️
👁 7,050 26-02-25 16:43
🟢Тут значить працівники ДержПродШпротСпоживСлужби звернулись до Президента, журналістів та інших державних органів з відкритим листом. ☝️У листі колектив заявляє про тиск з боку ДБР та обласної прокуратури на діяльність установи та її співробітників. 🔺Все це в контексті кримінальних проваджень щодо керівниці споживслужби Янінки Аранчій, якщо що.🍌«Стояк» не лишається осторонь суспільно важливих тем області, однак ми відчули себе покинутими і навіть зрадженими в цій ситуації.🔺Тому вашій увазі відкритий лист трудового колективу «Стояка Кукоби» до Валентини та Яніни Аранчій ⬇️ «Шановна Валентино Іванівно, Яніно!Ми надзвичайно стурбовані та глибоко обурені вашою поведінкою.Скажіть, будь-ласка, ну як так, як так, що після скількох років наших з вами теплих стосунків, після всього того, що між нами було, ми дізнаємось про цей лист в останню чергу?Ну не вже ви думали, що наш трудовий колектив не став би на захист Яніни, на захист Споживслужби, на захист Аграрки та Галича в кінці то кінців. Та за кого ви нас взагалі тримаєте? Невже ви думаєте, що ми якісь тварі бездуховні, що ми якісь цинічні ублюдки, які не мають жодних почутів та емпатії? Невже ви думєте, що ми не знаємо, що таке материнські інстинки та духовність?Ну знаєте, ми дуже розчаровані такою вашою поведінкою. Дуже! Ми то думали, що між нами хімія, качєствєнна хімія, а воно оказується, що це якийсь пальоний контрафактний Dior.На жаль, цей ваш удар ранив нас до глибини. Ми не знаємо тепер чи зможемо відродити бодай крихту тих емоцій від колишніх наших стосунків. Сотні годин психотерапевтів та вічність внутрішньої рефлексії не дадуть гарантій у відновленні.Ми вірили вам, Валентино Іванівно. Вірили в Яніну, вірили в Сергія, вірили в Олександра. Але ви жорстоко розтоптали нашу віру.Сіль ву плє, Нахуй»
👁 6,890 26-02-25 12:11
🟢Значить вчора вийшла публікація, де йдеться, що облавтодори (в тому числі Полтавський) будуть приватизовувати.Ну вірніше те, що від них лишилось, адже структуру свідомо банкрутили роками. 🔻Наші джерела кажуть, що саме під турецьку компанію Onur та їхнього смотрягу Сінана поклали всю дорожню галузь області.🍌Про Onur багато що можуть розказати колишні губєри Головко, Синєгубов і Лунін. Їм дохуя бабла перепало від турків за можливість мутити cхєми на незаконних кар’єрах в області. Збитки для держави мільярдні❗️🟢Туркам, свого часу, віддали капітальні ремонти доріг, а потім ще й їх утримання. Так служба відновлення підписала з ними договір на два роки загальною сумою 1,1 млрд грн. ☝️І ні щоб ці роботи виконувало державне підприємство облавтодор.Ніхуя.В нашій області вирішили що краще це будуть робити турки та інші приватні компанії. ➡️ А облавтодору турки кидали маленькі крихти з панського султанського столу у вигляді субпідрядів. ☝️Траплялися випадки, щооблавтодор виступав субпідрядником у субпідрядника. Повний піздєц🙈🔴При чому з облавтодором зачасту не розраховувалися навіть за це.❗️Таким чином облавтодор залишився без роботи та без коштів навіть на оплату заробітної плати працівникам.🟢Внаслідок чого в підприємства виникла заборгованість по ЗП більш ніж в 15 млн грн. ❗️І це при тому що облавтодор має унікальну інфраструктуру виробничих баз, асфальтних заводів тощо, які останні роки експлатувалися блять приватними компаніями. І все це в той час як облавтодор котиться у прірву.Сільву плє, нахуй.
👁 7,110 26-02-19 17:06
🟢За всіма цими гарячими подіями в місті та країні ми зовсім пропустили, що в області зійшла ясна звєзда нової блогерки — Людмили Лунтіковни Синеглазової (Мірошніченко).☝️В обласну політику Людмилу Лунтіковну привели ще в 2020 році по квоті тодішніх харківських керівників Полтавської області. 🍌Був період, коли вона навіть очолювала обласну фракцію «Слуг», але як виявилось просто носити красіві підліткові наряди для роботи в раді було мало, там треба було ще й працювати. 🥳А так як Людмила не для того ставала депутатом, щоб напружуватись, то дуже швидко її з голови фракції й випиздували. ☝️Образившись за це Лунтіковна почала хуєсосить всіх, хто позбавив її мандату та задоволення ходити на променад в обласну раду, всіх-всіх, окрім токо своїх харьківських сладєньких сладколюбців.🟢І ми погоджуємось з Людмілой, що в Харькові є чому повчитися Полтаві. Катя, Вадім, Женя, ви хоч раз з’їздіть у Харків, щоб перейняти досвід управління.🦄Людміло Лунтіковно, ваш талант треба примінять на благо рідної Полтавщини, а не Харківщини. Бо Лунтіки приїхали, напиздили бабла і уїхали, а нам тут всім жити. Не тратьте і не розпорошуйте талант блогєра в інтересах сусідньої області, працюйте на благо нашої.☝️Звертаємось до Віталія Дяківнича. Віталію Анатолійовичу, візьміть, будь-ласка, пані блогершу керівником прес-служби. Бо з такими темпами талант точно скоро заберуть, а Полтавщина не перенесе такої утрати.
👁 4,970 26-02-14 13:22
♥️Любов – це відмивати бабло через схеми разом♥️☝️Тут депутат обласної ради Сергій Бєлашов і його «Банк Український капітал» опинилися в черговому скУндалі!▪️Розслідувачі вказують, що через банк Бєлашова за кордон незаконно виводять валюту з України. 🔺Мол «БєлашовБанк» перетворився на ключовий канал для схем фіктивного імпорту, обналу та виведення коштів за кордон через мережу компаній-прокладок.☝️Через банк системно проводяться операції десятків фірм з ознаками псевдоімпорту — переважно транзакції до іноземних компаній (наприклад, TORQUE TRADE LIMITED, ZEALOUS TRADE KFT, Leonardis Limited, KANTARA TRADE Kft тощо). 🔴І мол НБ, він же Нацбанк, і в тємі й в долі. 🟢Джерела стверджують, що клієнти банку щомісяця сплачують 0,8% від обсягу операцій як «комісію», з яких 0,3% (приблизно 200–300 тис. доларів щомісяця) йде представникам Нацбанку за лояльність та ігнорування порушень. 🔺Сергію Володимировичу, 300 нацбанку, а вам лишається десь в районі 500 тисяч. Ну пів ляма взрослих щомісяця жить можна. ☝️Купіть вжє нарешті Ларисі Босенко нормальну квартіру чи краще вже дом, а то живе срєді ніщобродов, аже обідно за неї. При таком солідному шефі жити як злидні🙈Пе.Ес. Ці розслідувачі канєшно ні для кого не відкрили блять Омєріку. Всі хто в тємі знають, що Бєлашов і його банк всю жизнь займався обналом, налом, хуялом та іншими схемами. ♥️ З Дньом влюбльонних всіх вас! Желаєм, щоб ваші половинки теж мали доход не менше пів ляма зєлєні в місяць і балували вас💋
👁 5,330 26-02-11 15:18
🟢Тут значить порахували, що для знесення прибудови до Котляріка треба 1,2 мільйони гривень. ☝️Прибудова належить депутату міськради Олександру Калуцькому.🔺В Алєксандра щас і так чорна полоса в жизні. Не так давно ми писали про його криптозаощадження, які він вказав у декларації.🍌Так от, мало того, що цією криптою зацікавились правоохоронці так ще й ринок кріпти стрімко летить в розкішницю.🔴Ми порахували, що з офіційно задекларованої ним кріпти десь на 33 лями Алєксандр проєбав в районі 25 лямів.😨І це тільки з офіційної. Бо правоохоронці вважають що там дохуя і незадекларованої крипти, а значить і збитки ще більші.🥳Ех, Алєксандр-Алєксандр, а ото б не ліз в оці кріптоафери, а занімався обичним нормальним пацанским бізнесом то і бабла б вистачило і Котлярік відтсрояти і Кадетський.☝️А вопщє, лайфхах Калуцькому, як бути успєшним на фінансових ринках⬇️ 🔴Міняєш прізвище з Калуцького на Калуцман, береш фінансовими консультанами Диканя та Еренебурга, проходиш акт ініцації, відкриваєш криптообмінник в «Міміно» і палітєлі бабулєти 💸💸💸
👁 6,080 26-02-08 17:06
🟢Тут нам інсайдери повєдали мол причину того, чого Едіка Волокова прибрали з помічника нардепа.☝️Волков був офіційним помічником в «поющого прокурора» з Кривого Рогу, а нині діючого нардепа Владлєна Неклюдова.🍌А потім раптом якось рєзко хуяк і перестав ним бути. І громадськості главне Едік нічого не сказав, і фоточки з разними Пономарьовами та Дідзьо якось пропали і пафосні пости теж. Вопщім щось не то.🔴І тут нам сьогодні джерело каже, що мол не так давно Волкова під шафе зупинила поліція і мол він почав махать корочкою помічника нардепа. ☝️В підсумку корочку забрали і передали інфу на гору. А мол коли про це узнав Неклюдов то звільнив Едіка зразу к хуям. Більше того, мол щоб зам'яти цю ситуацію Едік виклав круглу суму взрослих дєнєг. 🟢Це кстаті пояснює той факт, що Едуард останнім часом напозичався в партійців і не токо дохуя бабла.🔺Ед, ти ж ета, якщо оце неправда, що наші джерела віщщають про тебе, то ти тока скажи, ми їх зразу накажем за дезу. Жосстко накажем, що на порядну людину оце наговарюють.
👁 5,180 26-02-05 10:49
🟢День в хату, падпіщщики. Якось зовсім непомітно для опществіності на днях в Полтаву приїжджав заступник керівника ОП Віктор Микита. М’яко кажучи далеко не послєдній чєлавєк в країні.☝️І якщо ви думаєте, що йому оце нєхуй робити їхати в таку погоду просто для абстрактного «робочого візиту» на Полтавщину то нє, нє тут то било — це так не працює.Наші джерела кажуть, що однією з реальних задач приїзду Микити було просування питання введення в Полтаві військової адміністрації. 🍆Ібо підара Мамая хоча вже й нема на посаді, но справа його в місті живе. При чому живе не тільки ідеологічно, а й управлінськи — ібо тотальний похуїзм та вульгарний піздінг бабла цвітьот та пахне на повну балансіягу.☝️Да, да, питання ВЦА обговорюють в кулуарах не один рік, це да, але феєричне управління спільнодійщиці-комунікаторши накопичила скільки вже негативу, що з цією ідеєю погоджуються вже навіть частина кураторної вертикалі Ямщикових.🔴І оця реєстрація петиції по Полтаві на сайті Президента — це старт серйозних процесів.☝️Кстаті петицію про запровадження ВЦА можна підписати ➡️ ТУТ ⬅️🍌Катю, Вадім, хватайте Бражніка, дзвоніть Іващенку і гайда підпистувати петицію. Звільніть себе від страждань 🤩 😙 👏