🟢Унітаз депутата Бражника☝️Прочитали риганину смотрящого за ЖКГ міста Юри Бражника й пачті розплакались. Посил банальний, ну канєшно, що Рафік не в чом не вінават, а все це подла подстава прекрасної людини і міського діяча 😂🦄 Юр, коли ваші піарщики пишуть тобі такий урінотерапійний текст, прив’язуючи унітази й туалєтну тєму, вони ж попадають прям в цель.🔴А знаєте з чого почалась туалєтна тєма Бражніка? ⬇️☝️Як толька Юра став смотрящим за ЖКГшними потоками він був ще абсолютним профаном в корупції – ніхуя не знав й ніхуя не вмів. Але дуже хотів бабла.❗️І перший його зашквар навіть серед корупціонерів був випадок, коли Юра в одному з міський закладів вимагав 10% відкату за закупку туалетного паперу. Щоб ви для себе розуміли масштаб — закупка була на 5 тисяч гривень. Тобто Юра хотів 500 гривень🙈🟢І це чувак, який вже тоді їздив на каєні. Це вам чісто для паніманія психологічного портрету цього чорта.☝️Значить по суті посту Юри⬇️1️⃣ Перше. Бражник каже, що мол петиція за створення ВЦА всьому вина. 😵 Юр, рагуль ти блять неотесаний, петиції щодо запровадження військової адміністрації в Полтаві почалися не вчора і навіть не в 26 році, а ще в 22. Твій коріш Вадім Ямщиков навіть хотів очолити тоді ВЦА. 2️⃣ Друге. Бражник каже, що мол НАБУ йобнули його по заказу.Юр, тобто ти хочеш сказати, що НАБУ, яке хуячило Міндіча, Цукермана, міністра Галущенка, віцепрем'єр Чернишова і ще хуйову тучу топ посадовців керується якимись місцевими полтавськими політиками, які рішили забрати у вас керуванням Полтави. Ти це блять серйозно? 🔴Насправді в піарщиків Бражника махровие заїжджене виправдання — мол все це політична справа, а Юра ні в чом не вінават.❗️Ми на днях, а може навіть сьогодні ще розкажем вам про деякі пікантні моменти цього розслідування. Там багато всього цікавого.
🟢Значить сводки з корупційного фронту ⬇️☝️Після НАБУшних обшуків в міській раді у пацанов 😼🙊🤨 діла йшли не те, щоб хуйово, ну і не сказать, що харашо. Всі були в глубокай діпрєсії й непоніманії шо дєлать 🤷♂️🦄 Главний фігурант діпутат 😵 Юрка Бражник ахуєл від масштабу проісходящого. Юр, ну вспомни, ми ж тебе попереджали много раз, що саме цим все й закінчиться. При твоєму підході — це було НЕМИНУЧЕ! 🍆Понабирають блять по жовтій газєті в депутати, а потім отаке.🟢Кстаті, наші джерела кажуть, що коли до Бражника прийшли додому з обшуком, то Юра перепугався і не відкривав двері. Того НАБУшникам прийшлось вибивати їх.🔴Вопщім в п’ятницю ввечері, вже після того як пацанов випустили після слідчих дій, Бражник хутко попиздив шукати адвокат. І кого він знайшов? Імінно! Юрка знайшов адвоката Мамая В'ячеслава Делію.😵 Юрочка, в питаннях НАБУ навіть Делія не дасть нікакіх гарантій. Так що збирай чорний нал, накупляй на нього консєрв і сігарєт й проси Вадіма носить тобі передачки.☝️Сігарєтами на зоні будеш откупатись від любвіобільних сокамерників, які полюбому будть претендувать на твій внутрєнній мір 🍆🤷♂️Сільву плє нахуй
🟢Значить вчора НАБУ провели обшуки в Полтавській міській раді. ☝️Уявимо історію як саме це могло бути. Ми не кажемо, що саме так і було. Це все лиш наш лірічєскій вимисєл.🔺Значить є такий собі депутат, коріш Ямщикових та смотрящий за ЖКГ Юрка Бражнік 😼🍌Так от припустимо, що Бражнік получив откат від підрядника за черговий тендер. Це бабло він по старінкє поніс в міську раду, щоб поділитись з партньорами. 🔴Но не знав наш Юрчик, що бабки вже давно мічені, а подрядчик під ковпаком в НАБУ.🍆 І як только Юрка зайшов в кабінєт набуїни й прінялі всю кампаху. ☝️Но як вияснилось пожже порошочек був на руках тока у Юрки. І шо тєпєрь оце дєлать неясно🙈❗️Ну ви ж помните, да, що це наш художній вимисєл 🤷♂️🟢Так от, швидше за все що нашого Юрку НАБУ буде пісюнити. Жостко і без прелюдій. Це задача мінімум. І тут вапрос, а чи буде Юра здавать своїх партньорів?⬇️☝️Саме з такими мислями чепушила Чепурко і вернувся вчора разтрьопаним додому. Всю ночь Льошка дуже плохо спав. Весь в холодном поту й в брєду він щось лєпєтав.😅 Лоза його всю ночь на пральот гладила по голові та постійно пригаварювала: «Все буде харашо, все наладиться. Спи вже дибіл»🦄 Баю баюшкі баю, хай присниться НАБУю
🟢Тут значить на сайті «Полтавщина» повєдали про перехід партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка в «опозицію»🙈☝️Символічно, що ця новина вийшла першого квітня 😂 Напевно автор спєцом так угарнув над «рідномістянами» как би культурно намікаючи на абсурдність тези.🍆Бо де опозиція, а де блять «Рибне місто»? Ці два слова ніколи навіть на одному гектарі разом не валялися.🔺Ми прекрасно знаємо, що «РМ» починає орать про опозицію тільки коли їх починають двигати від бабла.Хоча навіть цей принцип в них часто не працює. От приміром в Полтаві Чепушила-чепурко з самого приходу Ямщикової плотно сидить на тендерах ЖКГ, зокрема на схємах КАТП-1628. ☝️АЛЕ, це не заважає цьому моральному пєдрілі ходити й знімати відосіки, що ЖКГ міста та Ямщикові хуйові. Ну чистий душевний пєдріла 🤨🟢І якби Ямщикові не були політичними куколдами й тєрпілами, то за таку хуйню вже давно б мали б послати Чепушилу к хуям. ▪️Но «РМ» і Удовіченкам завжди таланить з тєрпілами ⬇️🔺Спочатку Сашку Шамоту взяли в оборот і поки він приймав удар дерибанили Полтаву. ☝️А нині, при Ямщикових, рідномістянам навіть не треба паритись з якимись посадами щоб мить бабло. Ці лохи все роблять за них самі.🔴Короче, опозиція «Рибного міста» — це як єбатись за дєвствінасть. Бо чепушила хоче і на хуй сісти і рибку з Лозою з’їсти. І як показує практика з лохами по типу Ямщикових у них це прекрасно виходить 👍😙Сіль ву плє, блять
🟢Тут значить канал «Комендант Полтави» зробив падборку «заброньованих» полтавських палітікав ⬇️1️⃣ Депутат міської ради від «Рідного міста» Максим Венгровський. Власник Провінції, Бабусиного дворика та франшизи супермаркету SPAR. Підприємець-мільйонеру 2025 році влаштовувався аж на два підприємства з критичкою, які мають бронювання: «Ремтехналадка» та СГ-підприємство «Зоряне». А рік тому Венгровський працював на Демидівському консервному заводі. Банки закатував2️⃣ Едуард Волков — теж депутат міської ради від «Рідного міста». Волков був помічником нардепа Неклюдова, але його звідти вигнали й тому він втратив бронь. Та Едік працевлаштувався в «Українську нафтогазотранспортну компанію» і тепер має бронь там.3️⃣ Віталій Худолій — офіційно не працював роками, але, сука війна, змусила в кінці 2025 року працевлаштуватись головним спеціалістом відділу ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної у Полтаві ради. Худолій є депутатом цієї ж ради від «Рідного міста». 4️⃣ У депутата Київської районної у місті Полтава ради Вадима Сороки теж бронь. Колись він ходив по вулицях Полтави і кричав «Я депутат, а ти — ніхто». В 2025 році зненацька працевлаштувався головним спеціалістом відділу по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Інспекції по контролю за благоустроєм. Зарплатка маленька, бо «головний спеціаліст» — найнижчий ранг чиновника, але зате є бронь.5️⃣ Бронь також має депутат обласної ради від "Рідного міста», Олексій Чепурко який раптом вирішив стати працівником вентиляторного заводу.6️⃣ Ну і депутат міської ради від «Слуг» Юрій Бражник вирішив стати шахтером аж в Павлограді.🔴Звісно це далекий неповний список, але далі буде.Сільву плє, блять
🟢Сьогодні відзначає День народження наш коріш, профєсор, заслужений метросексуал області, «вєчний рєктор» Політєхніки Вальдемар «сонцелікій» Онищенко.☝️Володимире Олександровичу, в цей день ми желаєм вам сіять потужніше ніж зазвичай.🔺Ви прімєр стабільності побєд для багатьох, но ліш немногі панімають скільки тяжкої праці стоїть за вашим успєхом.▪️Чєрнь просто не способна понять глубіну ваших тітанічних трудових буднів.Отож, желаєм вам:⬇️🍌Щоб Олена Філонич по мінімуму огорчала вас фактом свого існування.🍌Щоб Антон Чубенко приніс в унівєр нових ідей та столічний кріатів.🍌Щоб Андрій Леонідович не плюнув на ваш єбонаріум а лишився потужною опорою стабільності та спокою.🍌Щоб Максім Ткаченко всігда брав слухавку, а Андрій Матковський завжди був чуйним та емпатійним.☝️Ми віримо, Володимире Олександровичу, що настане день і «Полтавська Політехніка» вже скоро отримає нову назву й стане «Полтавською політехнікою імені «Володимира Онищенка ІІ сонцеметросексуального».🔴Да буде празднік! Всі кафєдри під список та відєофіксацію сьогодні бухають і говорять красиві тости про Олександровича. І пишуть пости у Фейсбук.З Днем! Ура таваріщчі!🥳🥳🥳
🟢Ахуєнно дєвкі пляшуть блять. ☝️Значить з моменту заснування у 2018 році ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області» придбало не багато не мало 19 автомобілів за 14 млн грн.Renault Logan (3 шт.) - 1 млн 108 тис. грн (24/09/2018)Renault Logan (1 шт.) - 390 тис. грн (23/11/2018)Renault Duster (2 шт.) - 1 млн 254 тис. грн (26/11/2018)Toyota Camry (1 шт.) - 1 млн 056 тис. грн (07/12/2018)Renault Logan (2 шт.) - 745 тис. грн (23/05/2019)Renault Duster (1 шт.) - 608 тис. грн (13/09/2019)Renault Logan (2 шт.) - 706 тис. грн (13/09/2019)Skoda Kodiaq (2 шт.) - 1 млн 998 тис. грн (10/08/2020)Toyota RAV4 (1 шт.) - 735 тис. грн (24/03/2021)Skoda Kodiaq (2 шт.) - 3 млн 728 тис. грн (16/02/2023)Renault Duster (1 шт.) - 844 тис. грн (08/06/2023)Renault Express (1 шт.) - 855 тис. грн (08/06/2023)
🔴Зараз ще й проводять тендер на закупівлю ще однієї Skoda Kodiaq за 1,8 млн грн. Кадіака їм блять не вистачає для повного щастя🍌🍆Гаспада, у вас всього до 40 працівників. Частина безвилазно сидить в офісі. Що ви з тими автомобілями блять робите? ☝️Ми грішним ділом починаємо думати, що ви їх купуєте не для роботи і взагалі не собі.🍌Це кстаті це та структура, яку очолював і фактично очолює й далі наш коріш Олексій Басан. 🦄Отой Басан який набасанив дохуя майна і тепер НАБУ набуїнила його по самі пасхальні колокольчики.
🟢Мать наша женщіна, атєц мужчіна шо проісходе?🙈☝️Значить наша любімка, раднулічка наша, пампадулічка наша Янінка Аранчій в процесі складання мандату депутата обласної ради.🤯 ОооооБоооогііііі шоооооо проісходеее?🔺Валентино Іванівно, неужто таки додавили вас? Дотисли сільних женщін. 🔴Ну ви й так довго тримались, мєтались-мєтались в цій каварді: то виходили з фракції, то заходили назад, то складали мандат то назад забирали його. 🍌Ну колись це мало б вже логічно завершитись.🟢Ну нічого, все буде харашо. Щас нада переждать, всьо трохи успокоїться, а там дальше видно буде. Главне щоб ніяки анонімні канали воду не мутили, а так прарвьомся. Бо ми вмєсті! А вмєсті нам ніхто не страшний. Ну почті ніхто. Олєг Іванич, наше пачтєніє 🙂↕️♥️ Вопщім, Валєнтіно Івавновно, ми з вами, тримаємо кулачки.ПЕ.ЕС. Якщо захочите Янінку на перевоспітаніє отправить, то ми її можем на городи Кобеляччини на трудотерапію направити. ☝️Там вона зможе обкатать своє Valentino на картошкі й бурячках і внутрєнні переродитись. Очитистити кармічні чакри держпродспоживслужби, так сказать💋
🟢Тут вопщім колишній викладач Полтавського пєду професор Ігорь Сердюк провернув такий фокус.☝️Сердюк провів експеримент і опублікував у науковому журналі «Національні інтереси України» згенеровану штучним інтелектом статтю про вигадану «Республіку Муріноа». 🔺У тексті під назвою «Продовольча безпека малих острівних держав в умовах постколоніального тиску: досвід Республіки Муріноа та уроки для України» йшлося, що до 1946 року так званий острів перебував під владою Франції, а після Другої світової війни здобув незалежність і побудував успішну економіку.🙈Автором тексту Ігор Сердюк вказав вигаданого історика Василя Сокаленка, який нібито працює в «музеї історії на Волині», якого теж не існує. ☝️А прикол в тому, що текст згенерував ChatGPT приблизно за 30 хвилин. В англомовній анотації автор залишив підказку для потенційних рецензентів — прямо вказав, що Муріноа є вигаданою країна. 🔺Утім, редакція схвалила матеріал через сім хвилин після отримання листа, а після сплати 1200 гривень текст опублікували у першому номері за 2026 рік.Журнал «Національні інтереси України» входить до переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»), що дозволяє використовувати такі публікації для захисту дисертацій та отримання вчених звань. 🔴У журналах групи публікують свої праці відомі державні діячі, військові та публічні особи. Зокрема, серед авторів згадуються Валерій Залужний, Давид Арахамія.☝️Якщо ви думаєте, що в Полтавських університетах Сорбона і Гарвард блять, то ніхуя. Десь плаче з цього і сміється один Володимир Онищенко з Лесею Мартарішвілі та Мариною Гриньовою🙈
🟢Опача блять, значить є таке собі обласне комунальне підприємство «Полтавапаливо». Його вже більше 10 років контролює виключно партія «Рідне місто».☝️Депутат міської ради від цієї партії Тарас Бойко навіть був офіційним директором цього КП.🍌Значить в 20 році "Полтавапаливо" порозпродувало майна і тільки на цьому напиздили майже на 13 млн гривень.🔺І от вже два роки судять та ніяк не засудять екс-керівника цього підприємства. ☝️Більше того справу проти оцінщиці, яка на копійки оцінила майно, закрили за строками давності🤷🟢Тобто «рідномістяни» роками безбожно пиздять наше майно, а кримінальні справи за це просто закривають. 🤨 А Льошка Чепушила буде й далі спокійно на чілі ходити й знімати відосіки як розпізнати інсульт, філософствувати щось про Близький Схід та трахатиме «котка чепурка» томними вечорами.☝️А отак би взяти в кулак «політичну волю» та йобнути чепушню з конфіскацією квартир машин заводів параходів та в камеру засунути до котків подумати над жизню. Але це фантастіка🤷Сільву плє, блять