Source
Стояк Кукоби | Пам’ятаєте ми писали про низку жирних будівель в Полтаві та Кременчуці...
5 350 Views/Reach
2026-05-06 11:58
Message №2442
🟢Пам’ятаєте ми писали про низку жирних будівель в Полтаві та Кременчуці, які обласна рада на чолі з решетилівським пітушарою Олександром 🐔 Біленьким вирішили спіздіть в громади.☝️Тисячі квадратних метрів в центрі найбільших міст області вартістю в декілька мільйонів доларів. Ніхуйовий такий масштаб🔺Так от, попри те, що в раді не змогли назбирати голоси на процес приватизації цих будівель і вони поки ще лишаються у комунальній власності в Кременчуці на ОЛХ одна з будівель вже була виставлена на продаж. ☝️Це приміщення аптеки, що належить комунальному закладу «Полтавафармація», яке управляється представником партії «Батьківщина» Сергія Бєлашова.🦄 Оголошення видалили буквально годину тому, але ж скріни не горять.🔴Альо, діпутати обласної ради? Що у вас там за бардак відбувається? Що це за піздєц? Ви там діпутати чи насрано? ☝️Чи вам що по губам кожен може пісюном поводить і ви будете робити вигляд, що це вітерець промайнув?☝️Нагадаємо, що в процесі піздінга будівель громади приймають участь пітушара Біленький, депутат-ОПЗЖіст Сазонов, депутат від «Батьківщини» Бєлашов та «рідномістяньска» чепушила Чепурко.🟢Кожен з цих пєрсон планує отримати долю з приватизації народного майна.Сільву плє блять