Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стояк Кукоби
Added 14 Jul 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Number of subscribers: 8 744
Photos: 1,860
Videos: 552
Links: 928
Description:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak

👥 Number of subscribers

8 744
Average/Day:: +11
Average/Week:: +215
Average/Month:: +548

👁️ Average views per message

6 551
Average/Day:: 6,530
Average/Week:: 6,477
ERR: 74.92%

📊 Messages per Day

2
Last day: 3
Week average: 2.3
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,490 25-12-27 14:10
«Політична педофілія» ☝️Сєй прєкрасний термін придумав депутат міської ради Сергій Каплін і ним максимально яскраво описується процес в школах міста.😏 От Денис Поліщук роздавав по школах якісь там каліндаріки, подаруночки в пакетах зі своїм прізвищем і тд. Це багатьох вазмутіло. 🟢Прокурор області Євген Гладій повідомив, що закон забороняє проводити такі дії в школах і що це гарантоване адміністравивне правопорушення.☝️Ну й тут якби все очевидно, НО НІХУЯ!🟢Значить виходить Ямщикова 🤩 і щоб вже забити цвях собі в голову пізданула: «скажу як мама. Все те, що з моєю дитиною відбувається, треба запитувати у батьків. Якщо батьки дають дозвіл, то це прийнятно. Якщо батьки не погоджуються, то не прийнятно».🙈Просто піздєц. Хочеться ригати, коли треба реагувати на відвертий далбаєбізм. А не реагувати не можна, бо цих упизднів треба ж хоч якось в рамках тримати. Вони ж без стопів взагалі тут все запорять.☝️Кать, тобі, як розумово обмеженій чітко сказали, що це «заборонено законом», це «ЗАБОРОНЕНО» блять. Що ти мелиш? Які батьки, яка в хуя мама. Та краще вже просто закрий рот чим нести таку дічь.❗️Тут позор вже навіть не скільки в самій події, а в тому як далбайоби у владі на неї реагують. Це куди ужасніє вже ніж сама подія.🟢Ксаті на скріні, депутат Дєніс Поліщук забув перелогінитись, коли з бота писав комєнти журналісту Яну Пруглу. Він потім швидко комент видалив, але скріни не горять😂☝️Дєніс, от скажи чесно, як можна було так провтикать?😂
👁 6,860 25-12-26 15:01
🟢Значить по ситуації з скандалом в «Ц-Барі», де мужлан напав на дівчат. ☝️Суть замєса максимально топорна. Чувак з кєнтами зайшов в бар, де вже сиділи дівчата. Через якийсь час він підійшов запропонував одній за 100 баксів зробити йому міньєт. Звісно був посланий на хуй і почався рамс.🔺Зовуть цього орального тєроріста Володимир Пересад він же «Вова Фунтік», полубізнесмен-полубандіт. ▪️Живе він в 300 метрах від слідчого управління і має будинок в царському селі (пров.Світанковий.) Пересад кстаті кєнт Мамая і Оніщенка з Політехніки. ☝️Їздить на кубіку 2019 року номер 1188, дружина на мерседесі амг номер теж 1188. Чувак явно запаяний, бо і номер телефону в нього закінчується на 1188. Повний піздєц🤦🟢Но цікаве ще, що він фігурує в кримінальних справах про заволодіння майном та торговим знаком ТМ «Дом Фактор», який спиздили й назвали ТОВ «Дом Фактор» і провели це все в дуже інтірєсних умовах. Нещодавно він ще захопив майно у Лубнах по вул Безроди 24.🔴Кєнти його теж інтірєсні, напишем згодом і про них. Короче там повний фарш, блять.🦄По ходу в нас буде продовження цієї історії, бо уж дуже сладкій піражочек на кубікє.
👁 5,560 25-12-25 12:40
🟢Поки йде сесіся обласної ради розкажем вам про дікларацію другої жони пітушари🐔 Олександра Біленького. ☝️Значить у дружини голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького Алінки виявились активи з діамантами.🦄Аліна Біленька вказала, що має 2 каблучки з діамантами невідомого бренду. Чого невідомого? Щоб не можна було визначити точну вартість коштовностей та щоб НАЗК було важко їх за це в’єбать.☝️Ще тут різні телеграм-помийки пишуть, що на Алінці записано три автомобілі. 🔺Це TOYOTA CAMRY (2022), куплена за 1,2 млн гривень, 🔺MITSUBISHI L200, куплений за 290 тис. гривень, 🔺TOYOTA FJ CRUISER, куплений за 45 тис. гривень. 🟢Но ця інфа стара, бо старі тачки вони вже розпродали. Про що ми писали тут.🦄Алін, брільянтів треба більше, бо тачки швидко втрачають ліквідність, як і потенціал пітушари. 🍌Того розводь дєда решетилівського на якісні прикраси. Бо коли його припісюнять, прикраси дадуть змогу пожить красіво ще якийсь час.☝️Но помни, що то вже буде все не то. Бо главний твій брільянт — це пітушара😆😂
👁 5,270 25-12-24 15:49
🟢Щойно закінчилась фінальна в цьому році сесія Полтавської міської ради. На ній було дохуя різних питань, але не всі цікаві.☝️По перше, головний підсумок - бабла в громаді в 2026 році буде менше ніж в попередні. ❗️Тобто бюджет громади зменшився❗️ Піпелу то похуй на все це все, але люди мислячі повинні зрозуміти наслідки й тенденції.🔴Із цікавого:1️⃣ Збільшили бабла для військових. Було 90 мільйонів, а збільшили до 150.2️⃣ Фактично призупинили програму «Турбота» по якій виділяють бабло різним категоріям полтавців. З 76 мільйонів поки лишили тільки 6 для родин загиблих АТОвців. 🍌Швидше за все, що програму таки відновлять, але вже в урізаному вигляді та вже в новому році. ☝️Питання доволі болюче й може призвести до конфліктних ситуацій в міській раді, тобіш Ямщиковій буде не лєгко.3️⃣ Остаточно передали скандальні кадіаки «Рідного міста» для судової адміністрації тобіш для сина Олександра Удовіченка Сергія.4️⃣ Депутатка міської ради Світлана Нестуля публічно опустила «рідномістянина» чепушилу Олексія Чепурка. 5️⃣ Забанили за матюки Сергія Капліна. Доматюкався тобіш допіздєлся Сергій Миколайович. Його путь підхопила дружина Влада Співак, але по ходу вона перепила якогось заспокійливого бо довго й нудно рожала якісь свої мислі🤯☝️ Сергію Миколайовичу, з цим треба щось робити. Або проводьте репитиції з Владою перед сесією, або дайте коксу бодрящого бо це ж піздєц, а не виступи.
👁 5,940 25-12-21 13:48
🟢В п’ятницю, в центрі, біля одного з самих дорогих ресторанів міста «Shade» можна було ліцезрєть таку картину – пафосний білий мерседес, з пафосним номером та червоними кульками.☝️Наші джерела кажуть, що там в цей час пафосно кутіл нєкій аграрій з Багачки — Ігор Діденко. По ходу мерс був подарунком його дружині, але не суть. Ігор є братом депутата обласної ради Олега Діденка.🍌Звісно купувати мерс, ціна якого стартує від 2 з половиною лямів не злочин. Звісно в аграріїв бабла часто жопой жуй і вони можуть собі це дозволити. АЛЕ! Але важливий контекст і форма.🔴Якби ви просто мовчки купили тачку, так як депутатка Віка Лоза свою BMW – це ще можна було б зрозуміти. 🍆Так,в країні страшна війна, так, в країні криза, так, більшості людей дуже важко, а ви в цей час купуєте мільйонні тачки. Ну хуй з вами, люди вже звикли до такої душевної педарастії.☝️Але ж ні, ви не просто купуєте тачки, ви блять купуєте їх на показ , притягуєте її в центр Полтави, ще й блять пафосно чіпляєте червоні кульки, щоб всі блять бачили, що «хазяїни жизні» тут гуляють. 🔴В народі це називається «несмак» і «жлобство». Ми ж називаємо це культурним визначенням – «йобане кугуцтво». ☝️Ібо чілавєка можна вивезти з Багачки, а от Багачку з чілавєка ніхуя.Сіль ву плє🤷‍♂️
👁 5,580 25-12-17 16:14
🟢Так вже повелося, що часом медійники дуже люблять використовувати «словесну еквілєбрістіку» заплутуючи й так малообізнаний народ. 🍌На що тільки не натрапиш в полтавських пабліках. Ось одна амбасадорка аґенції, не важно якої, пише про свою мрію — просунути свій грантовий проджект на рівень «локального маркерного та сенсотворчого фестивалю». ☝️«Стояк» прийняв цей виклик писати загадкові, але красиві речі ні про що. Бо не хуже амбасадорки мріємо про грантову підтримку: Тож ловіть ⬇️« У контексті актуальних соціальних фреймворків ми спостерігаємо експоненційне зростання парадигмального зсуву в площині когнітивного дисонансу. Ключовим інсайтом тут є необхідність імплементації дихотомічного підходу до валідації екзистенційних паттернів.Необхідно чітко диференціювати фундаментальний бекграунд суб'єктивної рефлексії від емпіричних даних, які часто є лише репрезентацією інтерактивної синергії метафізичних артефактів. Ми повинні формулювати трансцендентні гіпотези, базуючись не на стандартному перформансі академічної спільноти, а на рівні нетривіальних алюзій кожного індивіда. Дядько, не минайте, доната насипайте!»
👁 6,270 25-12-08 16:24
🟢Божечки, що ж це таке проісходе?🙈☝️Значить виявляється, що на «вічну рехторшу» аграрки Валентину Аранчій відкрили ще одне кримінальне провадження. 🍌Справа пов’язана з дохуліон гектарів земель, якими управляє універ, тобіш Аранчій.👮Правоохоронці встановили, що урожай з цих земель дивним чином йшов на склади до приватних підприємств.🦄Схематозники з аграрки під прєдворітєльством Валентини Аранчій укладали фіктивні договори із суб`єктами господарювання задля привласнення бабла від незаконної реалізації продукції😨🍆 Аяяяй, Валентино Іванівно, як же ж так? 🍆🍌Ну невже вам отих польських квартир мало? 🍌Ну невже Янінки й ДержпродШпротСпоживслужби мало? 🍌Ну невже нового зятя нєпутьолвого мєнта мало? ☝️Ну йопсліь-мопсіль, Валентино Іванівно? Ну як же ж так? Ну сходіть вже до Дедюхіна в церкву, або вже прям до Владики на сповідь, раз уж скільки гріхів назбирали. Відпустіть гріхи, відпустіть їх. Покайтесь!🙏🟢Пе. Ес. Публікація профінансована вічних рехтором строяка Політехніки Вальдемаром-Де-Онищенком
👁 5,330 25-11-14 16:46
Кадіакогейт🟢Кадіак став певним символом рішалова та корупції в Полтаві. Бо низка скандалів в місті було пов’язано саме з цією моделлю🙈1⃣ Саме на Кадіаку, який міська рада передала 116 бригади ТРО, їздила потім дружина командира бригади Олександра Чахлова.2⃣ Три Кадіаки замовляла собі в Держпродспоживслужбу Янінка Аранчій3⃣ Ну і вершиною «Кадіакагейту» стала купівля Полтавською міською радою двох кадіаків для судової адміністрації.☝️Кажуть, що ця ідея купівлі була судді Сергія Удовіченка, сина голови партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка.🦄 А по-ракляцьки цю ідею реалізував марківський чорт Олексій чепушила-чепурко й тим самим приніс величезні репутаційні втрати своїй політичній силі й шефам🤦🟢Олександре Васильовичу, ну навчіть нарешті ви цих мамкиних корупціонерів правильно піздіть бюджет. От коли ви цим актівно займались, то ніхто нічо не знав, шо де і коли, бо все було чьотко тихо й мирно. 😨А ці ж ну ніхуя не вміють. Коли піздять так вся Полтава знає хто, шо й куди. Ех, уходе епоха професіоналів 🤷‍♂️
👁 5,130 25-11-10 15:48
🟢Нє ну це канєшно повний піздєц. Полтавська міська рада захотіли увійти в історію. Бо сьогодні депутатом удальонно став чувак, який давно живе в США 😙☝️Значить відомого в узкіх кругах Вячеслава Тютюника щойно таки зробили депутатом міської ради.🔺Нагадаємо, що майже три роки тому «слуга» В’ячеслав Тютюнник мав заходити в раду. Но Тютюник ще тоді сьєбався в США, хоча заяву про бажання бути депутатом написав. Хоча Тютюник неформально вважається людиною Сергія Іващенка.🍌І от сьогодні ТВК прийняло рішення, щоб визнати Тютюника депутатом. Кажуть, що тут Ямщиковим-Бражникам в цьому поміг Євген Дикань, ібо його люди в ТВК дали теж голоси.🔺Ітого це по ходу перший випадок в Україні, коли депутатам став чувак живучи в іншій країні.Мол ключовим мотивом стало те, що без цього голосування ТВК б розігнали. А це нікому не вигідно. Того голосували майже всі партії.☝️Но ми знаємо реальну причину цього призначення. Так, як дорожня розмітка в місті вже давно пішла по пизді розкішниці, пора викликати майстра з розмітки. Нагадаємо, що фірма Тютюника з переплатою втридорога освоює тендери міської ради та насосить дорожню розмітку.Пе. Ес. Таким чином Полтавська міська рада стала на крок ближче до введення військової адмінстрації в місті.
👁 6,050 25-10-31 15:55
🟢Такс, значить швидко проходимось по сьогоднішній сесії Полтавської міськради, щоб наші читачі знали шо по чом і шо вопщє проісходе в місті.Ітого що прийняли депутати:⬇️🍌Партія «Рідне місто» вибила собі дозвіл на приватний медичний центр на Гоголя та частину центрального пляжу біля закладу «Старий мельник» їхнього депутата Тараса Бойко.🍌Депутат та забудовник Сергій Іващенко вибив собі погодження на багатоповерхівку на Уютній та в перспективі цілий квартал на Браїлках. Ніхуйово так🎉🍌Схематознік депутат Юрій Бражник наколядував собі кілька десятків мільйонів на дороги та різні ЖКГшні підрядіки.🍌Тіньовий мер міста Євген Дикань вибив десятки мільйонів на медобладнання та зупинки.🍌Депутат Сергій Каплін подрочив Катерину Ямщикову кадіаками для суддів, але чогось не сказав ніхуя, що це питання в першу чергу «Рідного міста».🍌Бізнесмен та главред видання «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов дякую «єврейському лобі» Диканя-Еренбурга вибив собі землю для будівництва освітнього центру поруч з Краєзнавчим музеєм.☝️Вадим Ямщиков влаштував цілий цирк з голосування для Сікалова. Довелося одні питання викидувати, інши вводити - тільки щоб ім’я Вадіка не стояло під цим голосуванням. В підсумку голоси все одно знайшли, але цирк вдався👍🍌Продовжили незаконні кіоски торговця котиками, криптой та власника мийок та генделів Олександра Калуцького. 🔺І тут циркач Ямщиков теж типу не голосував, але фінальний голос за це питання дала Катерина Ямщикова. Тобто Ямщикові розігрую гру, коли Вадім типу хароший та принциповий, а за всю родину віддувається Катерина голосуючи за зашкварні питання.🍌А от ще декілька десятків земельних питань від пересічних громадян діпутати якраз і не проголосували. Мабуть, натякають на хабарі. Вірніше не натякають, а фактично прямо кажуть.🔴Ото так. Сільв у плє 🤷‍♂️Пе. Ес. Відео надіслав наш підписник. За що йому окермий респект і уваженіє🤝