Source
Стояк Кукоби | Значить сьогодні о 10 ранку буде сесія Полтавської обласної ради на чо...
6 770 Views/Reach
2026-04-14 06:33
Message №2403
🟢Значить сьогодні о 10 ранку буде сесія Полтавської обласної ради на чолі з пітушарою Біленьким 🐔😆☝️Так от на цій сесії пітушара буде пробувати протягнути рішення по приватизації двох обласних будівель на тисячі квадратних метрів в Кременчуці та Полтаві. ☝️Будівель там значно більш — різних розвалюх по селах області, а от дві жирні історичні будівлі чорти хочу прихоботити.🍆При чому приватизувати хочуть ті будівлі, які за кошти держави ще недавно ремонтували. ❗️Тобто спочатку за наше бабло ці будівлі відновили, а тепер приватизовують бляді.🔴Наші джерела повідомляють, що частину цих приміщень Біленький пообіцяв депутату ОПЗЖ-исту з Кременчука Олегу Сазонову. Зокрема Сазонов хоче відхопити будівлю в Кременчуці. ☝️Ще ці пєдріли хочуть спиздити в громади історичну будівлю біля центрального ринку в Полтаві. 🔴 Значить депутати облради, які проголосують за цей цинічний та злочинний піздінг народного майна будуть поіменно переписані. І цей список буде підготовлений для народної люстрації.❗️Кожен, хто легалізує своїм голосуванням цей піздінг має бути готовим, що небайдужі громадяни в тому числі ветерани завітають до вас в гості та засунуть у ваші жопи, без прелюдій та смазки, хуйову тучу господарських предметів. 🍑Ваші діпутатскі очєла повинні бути готові прийняти в сібя держаки від лопат, латунні підсвічники, тротуарну плитку, наградні годинники обласної ради та може навіть живих хом’ячків. Розминайте дупи.☝️І не кажіть тоді, що ми вас не попереджали 🤷