Друзі!Чесно скажу, що обожнюю фільми із Томом Хенксом, бо це один із моїх найулюбленіших акторів😎.І сьогодні вчергове натрапив на Грейхауд, який я вже дивився, але із задоволенням подивився ще раз і тепер помітив дуже цікаву річ, про що одразу зробив належні висновки.Хто не дивився, то коротко сюжет:«Грейхаунд» розповідає про капітана ВМС США, який під час Другої світової війни вперше командує есмінцем, супроводжуючи союзницький конвой через небезпечну Атлантику.Ну і по сюжету капітан протягом 48 годин не їсть і не спить, також за ці дві доби він розтер до крові ноги. Режисер, звісно, періодично акцентує на цьому увагу, щоб підкреслити драматичність фільму.Але що помітив я?😎👇👇👇У фільмі не показано як спить або їсть старпом😅. Хоча кожен раз, коли він потрібен командиру, старпом на ногах і готовий виконати цю задачу.Тобто, за думкою режисера старпоми (або перший заступник командира, він же НШ) є або цілком безсмертними як Дункан Макдауд, або йому спати і їсти не треба і то є типу нормально😁😁😁.І то я вам кажу на повному серйозі, такі режисери як Аарон Шнайдер точно наймали цілу купу військових консультантів, які полюбому всі, як один казали: ⁃ … старпом? Спати? Нє. Якщо навіть покажете, що він не спить, то це так само, як і показати, що пушка стріляє😁, а через старпома показати драматичність, що він не спав, то не буде драматичність. ⁃ А може тоді покажемо, що він спав? ⁃ Нє. В такому драматичному фільмі будь-який експерт задасть питання: «А якого хєра старпом спить?».Бережіть тих перших заступників, бо вони хоч і безсмертні, але з таким підходом можуть бути занесені до червоної книги😁.
Казка про школу магії та дєдушку-фітодизайнераЧастина 3Так, день за днем проходили роки, і вже перед самим випуском дєдушку щось переключило і вирішив він добрим стати. Дозволив старшим Хаус Ельфам жити у гуртожитку на території школи.Звісно ніхто цьому не зрадів, адже всі звикли, що дєдушка просто так нічого не робить.І були праві, бо як тільки вони переїхали у гуртожиток, дєдушка зразу прийшов і розїбав за пурядок, сказавши переїжджати назад на казарму. Ну а потім дєдушка знову подобрів і знову дозволив жити в гуртожитку, щоб потім знову розїбати за порядок і перевести їх на казарму.— А дозвольте вже якось місяць останній в казармі пожити? Бо вже не хочу того гуртожитку. — Нє! Дєдушка думає, що ви недостатньо заіобуні.— Нє? Поняв. Слухаюсь. У визначений час закінчення Школи, всім Хаус Ельфам видавали шкарпетку, як символ того, що це все, що вони заслужили за 5 років навчання, нагадавши, що вони знали куди йшли. І звісно, щоб не забували дєдушку, який планував керувати в Школі ще років вісімдесят, як мінімум.Ну а потім був золотий підсрачник і випуск у навколишній світ, в якому потім зʼясується, що набуті знання нах непотрібні. Незабаром, через 15 років поважні люди, в яких все ще жила частинка Хаус Ельфу збиралися в якомусь людному місці і під нормальну, людську їжу тихенько пригадували минуле:— Недавно в бурсу заїжджав!— І шо там бурса? — Так як і було! — Нічого не помінялося?— Помінялося. Башні місцями поміняли і дєдушка гінірала получив.— Ммм. Але ж зараз кажуть, що такого вже нема. Кажуть, Хаус Ельф це вже міф і то всі тепер права якісь там мають.— Ага, такі ж права, як і наше життя у гуртожитку.— А знаєш шо я недавно почув?— Шо?— Якщо у пошук Гугл ввести адресу бурси, на Гугл картах два Хаус Ельфа забор фарбують, а двоє клумбу копають.— Та ну не вірю!— А ти глянь.— Ммм да. — Бачиш. Дєдушка хоч гінірала і получив, але Хаус Ельф як був Хаус Ельфом так і залишився, і гугл ска то зафіксував.Вподобаєчку в усіх трьох місцях😎😎😎, потрійну вподобаєчку, якщо шариш у темі Хаус Ельфів😁😁😁
У мене інколи є версія, що в Україні є прокляття заможновельможного рівня. Суть його полягає в тому, що підготовка населення до будь-якої інформації це є крок для слабаків.Справжні матьорі керівники говорять із населенням тільки тоді коли настає пздц.Серйозно. До яких пір ми мусимо бачити розпіздяйство рівня майора з учбового центру від людей, які мають статус полубога?А потім… бля… срач… Нє. Я розумію, що в совку було все харашо, поки одного дня не сказали, що він розвалився. Чуваки з совка походу перейняли цю стратегію із грудним молоком? ⁃ Вася, піди зроби домашку. ⁃ Та ні! Потім. ⁃ Вася, піди проінформуй населення. ⁃ Та ні! Потім.А потім такі: бля, цей народ такий хуйовий, що його треба…Та можливо треба починати із тих, хто керує? Довбойобами можуть бути окремі індивідууми, а народ довбойобами бути не може.Звісно, якщо поставити керівником розпіздяя, то для нього довбойобами будуть всі, крім нього.Час і війна не терпить розпіздяйство. Останній імператор Австрійської імперії Карл І не дав би збрехати🥲.
Казка про Вавілон, підвищення цін та відбілювання анусу.Частина 2⁃ Слухай! А нам точно треба, ті ануси відбілювати? Може ну його нах? ⁃ Звісно треба, - одразу підтвердив казначей. - Це ж останній тренд цивілізованого світу. От будете їхати наш купець до ацтеків, і приїде наприклад з невідбіленим анусом, то що тоді буде? ⁃ А шо буде? ⁃ Та то буде. Не говорять там у цивілізованому світі із тими, хто за модою не живе. І будуть у Вавілоні не обсидіанові ножі, а дубіни піиекантропів. ⁃ Бляха, - плюється король. - Ну скажи хоч щось позитивне. Нах нам воно треба у Вавілоні? ⁃ Це скажу, - каже казначей. - Сплачені податки за відбілювання анусу принесло в економіку додаткових адцять тисяч золотих монет. ⁃ Ну ніхігггра. Огох! ⁃ Ото ж. З відбілюванням анусу економіка Вавілону стала набагато міцнішою і у світі нас не якимись варварами вважають, а цивілізацією. ⁃ Але ж люди, вони ж голодують, вони ж будуть нас мудаками називати. ⁃ Якщо ми закриємо коментарі, то вони нічого нам сказати не зможуть. Хай між собою сруться.Король подумав, покумекав, та і каже: ⁃ Ну добре. Хай буде те відбілювання того ануса. Чого тільки не зробиш для процвітання Вавілону. ⁃ Дякую, о мудрий королю. До речі, можемо Вас теж на завтра записати. ⁃ Дякую, але я вже давно відбілив.Казначей подумав і додав. ⁃ Вам відбілять по королівськи. Будете мати самий білий анус у Вавілоні. ⁃ По королівськи? Ну добре, записуй. І погодився король і на королівське відбілювання і на підняття цін і на все інше.Через два дні команда ефективних менеджерів вже розвісила нову рекламу: «Відбілювання анусу по королівськи, підходить для тих, хто вже відбілював анус по звичайному». А ціни у Вавілоні піднялися ще удвічі.Сподобалося?👉Воподобаєчку!Хочете ще казок? Тоді у вас два шляхи😎 1. Замовити книгу 47,5 казок від СХН у мене @RuslanBorta 2. Прочитати їх у моєму приватному телеграм каналі, який створений для підтримки моєї нової книги фентазі😎. Наступна казочка вийде там. Посилання через базу моно:https://base.monobank.ua/5nsfoRZz1G3UFBЯкщо щось не виходить щоб підписатися, то можна написати мені:@RuslanBorta
Про що наш форумНа три дні ― 21–23 листопада ― Полтава стане центром цікавих та чесних розмов про війну, українську армію та суспільство, яке воює і тримається попри все.Форум мілітарної культури «Сталеве слово» об’єднає військових, ветеранів, волонтерів, культурних діячів, журналістів, митців, представників державних установ та громадські об’єднання. Ми прагнемо осмислити війну не лише як фронт, а як культурне, економічне, соціальне й ідеологічне явище, яке формує нову українську реальність.Спільнота форуму обговорить цікаві, хоча й складні теми:• Чи є війна каталізатором для творчості?• Як культура допомагає тримати оборону країни.• Ідеологія та мотивація — зброя для воїна.• Рекрутинг vs мобілізація. Як правильно формувати образ воїна в суспільстві?• Покоління, яке виросло під час війни. Хто вони?• Ветеранський бізнес. Фактори зростання.• Технології у війні. Чого ми досягли?• Чому російські наративи досі циркулюють в українському інфопросторі?• Чи вдасться цивільним відмежуватись від війни?Особливий фокус уваги форуму — вплив культури на оборону країни. Ми поговоримо про українізацію як елемент національної безпеки; мову як фактор стійкості суспільства; мистецтво, народжене війною, і культуру, що тримає нашу менталку.Очікуйте на форумі й на презентації книжок військових, науковців, волонтерів і журналістів. Полтава стала майданчиком діалогу невипадково — саме тут, у серці України, слово завжди було силою. Ми доведемо: українська культура — це зброя, і вона, як і армія, працює на перемогу.Приєднуйтеся до спільноти:staleveslovo.org.uafb.com/staleveslovo instagram.com/staleveslovot.me/staleveslovo Форма для реєстрації учасників:forms.gle/owNF5zpCn82eDxbR9 #СталевеСлово
Сьогодні я прочитав цікаву новину, про те, що 4 сезон Гри престолів не будуть транслювати і показувати в Україні через те, що в ньому брав участь актор, якого внесли до переліку осіб, діяльність яких становить загрозу національній безпеці України.Що за актор я писати не буду, бо я не знав про його існування, але завдяки ідіотським рішенням Мінкульту він тепер буде мати популярність майже як у Кіта Герінґтона (Джон Сноу), який до речі, підтримував саме Україну, як і інші ГОЛОВНІ АКТОРИ гри престолів.Можна погуглити і прочитати, як вони допомагали Україні, а потім пригадати, що Мінкульт не рекомендує дивитися їх роботи.Я розумію, якби було б навпаки: популярний російський актор у головній ролі, а роль другого плану грали би Емілія Кларк і Шон Бін. Тоді я думаю люди самі би не дивилися ту Гру Престолів. Але в реальності такі проекти роблять люди, які мають інтелект значно вищий за середній інтелект Мінкульту, а тому ми маємо відомий акторський склад, який вирулив Гру Престолів на світову арену і якогось тіпа, якого взяли на роль 7-го плану і якого ніхто б і не пригадав, якби не наш Мінкульт.Люди у цивілізованому світі все бачать і роблять якісь висновки. Поступово. А нам потім будуть розказувати, що світу пофіг на Україну. Якщо хтось не згідний із моєю думкою, то дайте свою, бо особисто я втомився читати як інтереси України у цивілізованому світі представляють люди з дубиною і каменем у руках.
Казка про пекло, лісапед і примарного вершника. Частина 2Не знав Вася, що на проект доставки їжі у пекло був виділений цілий мільярд минулого року. І за ці кошти мало би бути створено «УХ ТИ Ж ЇБА», але замість цього було створено півтора роботи. Половина десь в штабі валяється, а цілого на якусь виставку повезли, щоб ще один мільярд отримати. І все у всіх було би хорошо, якби Вася зі своїм лісапєдом не виліз.Того ж ранку Вася дізнався про силу вершників відсутності апокаліпсису, які за декілька годин організували модель оборони спіжжєного міліарду. Короче той лісапед, про який той Вася писав, то не якися там лісапєд, то є ровер майбутнього. І єдина проблема цього роверу в тому, що Вася не вміє ним користуватися. По перше, ровер виготовлений із вольфрамової сталі, із нанорезиною замість колес, інкаше цей ровер не міг би їхати дорогами пекла. По-друге, руль ровера майбутнього керується зі супутника майбутнього, що дає можливість водію безпечно приїхати на позиції, ну а по-третє спеціальна кнопочка, яку Вася не бачив, робить ровер невидимим. І це я ще мовчу, що ровер вміє літати, але так як Вася не читав інструкцію, то літати не може. Короче почитав то всьо Вася, виліз навулицю, подивився на ровера, помацав нанорезину, пошукав кнопку, наче немає. Нє... Ну звісно літати він інколи і літав, але виключно через те, щоб з пекла побиріку звалить, але так, щоб як у кіно, то ніхіра. Короче постояв Вася, почухав рєпу і подивився на годинник. Соцмережі і майбутнє то звісно харашо, але пора їжу в пекло везти.І тільки но Вася ТВН майбутнього гарячою їжею загрузив, як командир приїхав. - Ти аїуєл Вася? - Ніяк ні. - Нах ти то написав? - Та я думав... - Короче Вася, везеш їжу в пекло і там залишаєшся. - Чого? - Бо будеш тепер в пеклі жити Вася! - За шо? - За гріхи Вася. - Та я ж наче не грішив? - Ти не Грішив Вася, але ти заважаєш грішити іншим.Сподобалося? Вподобаєчку швидко, без метушні.Також, прохання підтримати мої баночки:баночка номер 1https://send.monobank.ua/jar/64ueNiPUCmбаночка номер 2https://send.monobank.ua/jar/2MSU9fZRaCПора завершувати цей збір🫡
Казка про елітне бомжування задарма.Частина 2Пройшов рік часу, чоловік почав плюватися на той день, коли він прийняв рішення бомжувати. Бо ж бомжувати нині стало дорогувато, а тут ще і новини цікаві. Люди поважні вирішили грошей підкинути тим, хто бомжувати елітно пішов.І все наче і добре, але люди поважні не бомжували елітно, а тому підняли грошове забезпечення тільки тим, хто близько до нульової відмітки. Всім іншим, хто елітно бомжує не на нулі, визначити елітне бомжування, як бомжування задарма.Поплювався чоловік, мишей матюками покрив, розказав про свої враження простуженому сечовому міхуру, та і рюкзака свого дістав, щоб як страус від світу того голову сховати. Глянув він у свій рюкзак, а там, на самому дні снікерси лежать, які він перед бомжуванням купив. І пригадалося йому, те життя цивілізоване, де люди ходять із різними ібальнічками, а не тільки тима ібальничками, які старшим начальником затверджені.І так йому сумно стало і так йому в цивілізацію захотілося, хочаб на пару годин. І пішов він до старшого.Бо ті, хто бомжують в американських фільмах, могли за власним бажанням прогулятися місцевими вулицями. А у нас, перед такою прогулянкою треба у старшого обовʼязково відпроситися, а потім із доповіддю ВЧАСНО повернутися назад, в апартаменти елітного бомжування задарма. Сподобалося? Вподобаєчку😎😎😎 швидко, без метушні.Сподобалося настільки, що бажаєте предзамовити збірку 47,5 казок? Тоді пишіть мені, поки є ще вільні книги @RuslanBorta‼️Також прохання підтримати мої баночки😎, які без вас ніхто не наповнить🫡Банка на авто:https://send.monobank.ua/jar/2MSU9fZRaCБанка на самий кращий двигун😎:https://send.monobank.ua/jar/3RteQDYuAFБанка на найшвидшу турбіну:https://send.monobank.ua/jar/64ueNiPUCmКартка:4441111022251411
Стандарти хотівших у НАТО (частина 1)Що буде, коли армія майже розформована, а до неї їде перевірка?«Стандарти хотівших у НАТО» — це не інструкція, а літературна терапія. Весна 1996 року. Полк існує формально, командир живе від весілля до похорону, зарплати нема, особовий склад — умовний. Але попри це, з’являється ідея: показати себе перед комісією як "майже натівський підрозділ".Замість бойової підготовки — фарба, таблички з інструкціями, скотч, саморобні стенди. Все — для перевіряючих. Командир мобілізує підлеглих (і пляшки з сейфу), щоб зробити з цього полку «цукерочку». Ну або принаймні, щось із фантиком.Книга про армійську імпровізацію, абсурд і спробу зберегти обличчя в системі, яка вже все про тебе вирішила. Якщо ви знаєте, що таке бірки, бойове розпорядження, табель обліку і фарбування всього живого — ця історія вас не залишить байдужими.Вартість книги 300 грнДля замовлення пишіть мені @RuslanBortaВесь перелік товарів можна переглянути тутПочитати відгуки тут#подарункивійськовим
Друзі! Продовжую знайомити з моїми книгами тих, хто ще не в курсі😄😄😄 "Срачі" — це більше, ніж просто срачі😎. Це літературна терапія на тлі апокаліпсису, армії, політики і людської тупості.Уявіть світ, де апокаліпсис — щоденна новина, армія — абсурдна інституція з філософією “пизда буде всім”, політика — дворовий батл між пивними експертами, а надія на здоровий глузд — це вже розкіш🥲. Головні герої книги — прості люди, які потрапили у непросту реальність: від капітана, який мріє про душ, до студента, який бачить армагедон у кожному новинному зведенні.Це гротескна хроніка буденності, де мат і чорний гумор — не стиль, а необхідність. “Срачі” — це дзеркало суспільства, де між ВВП і пайками, між вечірньою перевіркою та світовим кінцем, головне питання звучить одне: хто в тому винуватий?Можливо це не роман і не хроніка — можливо це художній репортаж із реальності, приправлений безкомпромісною іронією. Читаєш, ржеш, а потім розумієш, що десь ти цих людей бачив у реальності😓.⚠️ Кінець книги такий, шо ви будете в аху😄😄😄!!!