Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - стандарти хотівших в НАТО
Added 18 Jul 2021

стандарти хотівших в НАТО

@Standards_hotivhs_v_NATO
Number of subscribers: 18 451
Photos: 8,570
Videos: 330
Links: 2,090
Description:
Армійський гумор З питань замовлення товарів: @RuslanBorta Зворотній зв‘язок: @ivanchenkartem Оформити підписку на приватний канал Руслана через Base by mono 🦾: https://base.monobank.ua/5nsfoRZz1G3UFB
Source

стандарти хотівших в НАТО | Казка про пекло, лісапед і примарного вершника. Частина 2Не знав Вася,...

Telegram community logo - стандарти хотівших в НАТО стандарти хотівших в НАТО @Standards_hotivhs_v_NATO
3 030 Views/Reach 2025-10-11 17:15 Message №9158
Казка про пекло, лісапед і примарного вершника. Частина 2Не знав Вася, що на проект доставки їжі у пекло був виділений цілий мільярд минулого року. І за ці кошти мало би бути створено «УХ ТИ Ж ЇБА», але замість цього було створено півтора роботи. Половина десь в штабі валяється, а цілого на якусь виставку повезли, щоб ще один мільярд отримати. І все у всіх було би хорошо, якби Вася зі своїм лісапєдом не виліз.Того ж ранку Вася дізнався про силу вершників відсутності апокаліпсису, які за декілька годин організували модель оборони спіжжєного міліарду. Короче той лісапед, про який той Вася писав, то не якися там лісапєд, то є ровер майбутнього. І єдина проблема цього роверу в тому, що Вася не вміє ним користуватися. По перше, ровер виготовлений із вольфрамової сталі, із нанорезиною замість колес, інкаше цей ровер не міг би їхати дорогами пекла. По-друге, руль ровера майбутнього керується зі супутника майбутнього, що дає можливість водію безпечно приїхати на позиції, ну а по-третє спеціальна кнопочка, яку Вася не бачив, робить ровер невидимим. І це я ще мовчу, що ровер вміє літати, але так як Вася не читав інструкцію, то літати не може. Короче почитав то всьо Вася, виліз навулицю, подивився на ровера, помацав нанорезину, пошукав кнопку, наче немає. Нє... Ну звісно літати він інколи і літав, але виключно через те, щоб з пекла побиріку звалить, але так, щоб як у кіно, то ніхіра. Короче постояв Вася, почухав рєпу і подивився на годинник. Соцмережі і майбутнє то звісно харашо, але пора їжу в пекло везти.І тільки но Вася ТВН майбутнього гарячою їжею загрузив, як командир приїхав. - Ти аїуєл Вася? - Ніяк ні. - Нах ти то написав? - Та я думав... - Короче Вася, везеш їжу в пекло і там залишаєшся. - Чого? - Бо будеш тепер в пеклі жити Вася! - За шо? - За гріхи Вася. - Та я ж наче не грішив? - Ти не Грішив Вася, але ти заважаєш грішити іншим.Сподобалося? Вподобаєчку швидко, без метушні.Також, прохання підтримати мої баночки:баночка номер 1https://send.monobank.ua/jar/64ueNiPUCmбаночка номер 2https://send.monobank.ua/jar/2MSU9fZRaCПора завершувати цей збір🫡