Source
стандарти хотівших в НАТО | Сьогодні я прочитав цікаву новину, про те, що 4 сезон Гри престолів не...
2 960 Views/Reach
2025-11-03 14:17
Message №9268
Сьогодні я прочитав цікаву новину, про те, що 4 сезон Гри престолів не будуть транслювати і показувати в Україні через те, що в ньому брав участь актор, якого внесли до переліку осіб, діяльність яких становить загрозу національній безпеці України.Що за актор я писати не буду, бо я не знав про його існування, але завдяки ідіотським рішенням Мінкульту він тепер буде мати популярність майже як у Кіта Герінґтона (Джон Сноу), який до речі, підтримував саме Україну, як і інші ГОЛОВНІ АКТОРИ гри престолів.Можна погуглити і прочитати, як вони допомагали Україні, а потім пригадати, що Мінкульт не рекомендує дивитися їх роботи.Я розумію, якби було б навпаки: популярний російський актор у головній ролі, а роль другого плану грали би Емілія Кларк і Шон Бін. Тоді я думаю люди самі би не дивилися ту Гру Престолів. Але в реальності такі проекти роблять люди, які мають інтелект значно вищий за середній інтелект Мінкульту, а тому ми маємо відомий акторський склад, який вирулив Гру Престолів на світову арену і якогось тіпа, якого взяли на роль 7-го плану і якого ніхто б і не пригадав, якби не наш Мінкульт.Люди у цивілізованому світі все бачать і роблять якісь висновки. Поступово. А нам потім будуть розказувати, що світу пофіг на Україну. Якщо хтось не згідний із моєю думкою, то дайте свою, бо особисто я втомився читати як інтереси України у цивілізованому світі представляють люди з дубиною і каменем у руках.