Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦 Софія Федина
Added 14 Jul 2024

🇺🇦 Софія Федина

@Sofiya_Fedyna
Number of subscribers: 22 061
Photos: 7,680
Videos: 1,550
Links: 3,430
Description:
Офіційний телеграм-канал Софії Федини, народної депутатки України IX скликання 📧 [email protected] 📩 01008, м.Київ, вул.М.Грушевського, 5 (отримувач : Народний депутат України Федина Софія Романівна)

👥 Number of subscribers

22 061
Average/Day:: -38
Average/Week:: -159
Average/Month:: +200

👁️ Average views per message

4 503
Average/Day:: 3,020
Average/Week:: 4,260
ERR: 20.41%

📊 Messages per Day

4.7
Last day: 5
Week average: 4.3
Average per day: 4.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,270 25-09-15 10:41
За правду не можна карати. Журналісти та громадські активісти закликають Зеленського не підписувати закон №12320, який забороняє пов'язувати адвоката з клієнтом у медіа.Якщо закон вступить в силу, то медійників можна буде притягнути до адміністративної відповідальності просто за згадку того, що певний адвокат представляв чи представляє інтереси певної особи. Штраф – від 3 400 до 5 100 грн для громадян та від 5 100 до 6 800 грн для посадовців.Закон не відповідає європейському законодавству. Цю норму лобіює Національна асоціація адвокатів України, яку очолює Лідія Ізовітова — давня соратниця медведчука. Подав же законопроєкт нардеп від забороненої ОПЗЖ Григорій Мамка.Відомо, що деякі адвокати не просто захищають підозрюваних у держзраді в суді, а й активно відбілюють їх через медіа. Деякі з них після справ клієнтів самі йдуть у політику. Цей закон виглядає як спроба стерти незручну інформацію з публічного простору. В Україні вже й без того вистачає постійних порушень свободи слова й тиск на незалежні медіа, а тепер хочуть ще й офіційно карати за факти. Доєднуюсь до флешмобу і закликаю Президента накласти вето на закон №12320.
👁 9,630 25-09-06 16:01
Процес обмеження впливу московської церкви вже нагадує бразильський серіал : ніколи не закінчується. Через 10 місяців після прийняття закону про заборону московської церкви в Україні Державна служба України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) подала позов до Вищого адміністративного суду щодо припинення діяльності Київської «митрополії» УПЦ МП. Це сталося через відмову цієї структури виконати припис про розрив зв’язків із РПЦ.Це все наслідки роботи закону, але як від початку було очевидно – цей законопроєкт передбачає довгий і складний процес, і багато залежатиме від того, куди схиляться суди.Наші суди часто непередбачувані і нерідко ухвалюють рішення, що не відповідають інтересам держави. Багато що залежатиме від політичної волі: якщо «Банкова» зацікавлена, рішення можуть ухвалюватися оперативно; якщо ні — засідання будуть переносити, хтось не з’являтиметься або буде хворіти, і процес тягнутиметься роками.Для прикладу, накладення санкцій на Петра Порошенка зайняло всього кілька годин, тоді як заборона московської церкви не передбачає ні санкцій РНБО, ні вилучення майна. Московські агенти у рясах продовжують легко діяти та впливати на людей, тоді як опозиційні політики часто стикаються з надзвичайними перешкодами і швидкими санкціями.Тому громадянське суспільство не має спускати це питання. А релігійні громади повинні ще активніше займатись агітацією всередині населених пунктів і переходити у помісну церкву. Інструкція щодо переходу: https://patriarchia.org.ua/news/instrukcziya-yak-perejty-z-upcz-mp-do-pczu-ta-chomu-vazhlyvo-cze-zrobyty/
👁 3,000 25-09-05 14:57
Корупціонерку Тетяну Крупу, яка за сумісництвом була керівницею МСЕК, в будинку якої знайшли 6 мільйонів доларів, відпустили прямо з зали суду. Їй призначили запобіжний захід у вигляді 20 мільйонів гривень застави замість тримання під вартою.Більше того – її одразу відпустили, визначивши термін внесення застави. Зазвичай спочатку сплачується застава, а потім відбувається звільнення.20 млн грн - це її одна шуфлядка. Вищий антикорупційний суд пояснює, що тут мовляв пройшли якісь терміни та процедури.А чим у цей час займалися? Чи просто в стінку «плювали»? Можливо, Крупа або її родина також щось «занесли»? А можливо, ті прокурори, яким Крупа оформляла інвалідність, тепер об’єдналися, щоб її захистити і запобігти новим викриттям?Насправді це абсолютна дикість. Я добре пам’ятаю, як раніше не знімали застави ні з генерала Марченка, ні з генерала Павловського – там теж були великі суми, які треба було збирати. А зараз сотні мільйонів гривень застави призначають хлопцям, які були охоронцями Порошенка.А Крупа вже може виїхати за кордон, і втекти від покарання. Я не розумію, чому відбуваються такі речі.
👁 2,480 25-08-09 10:30
Замість закручування гайок ми отримали новину про зустріч Трампа і путіна на 15 серпня. До цієї дати буде дуже багато спекуляцій. Зеленський написав в загальний рисах, що українці не віддадуть свою землю, що хоча б вже якась комунікація. Але дуже тривожно, що термін "справедливий мир" мало не вперше замінено на "достойний мир".Як на мене, теплий прийом путіна на Алясці – це дикість, легітимізація та ігнорування міжнародного права, рішень судів, зокрема, щодо ордеру на арешт від МКС.Чергове порушення принципу «нічого про Україну без України».Всі ми памʼятаємо, що останніми тижнями Трамп уперше після повернення у Білий дім зайняв жорсткішу позицію щодо москви, назвавши постійні московські атаки на цивільні об’єкти в Україні "огидними" та пообіцяв ввести вторинні санкції, якщо до 8 серпня не буде прогресу в переговорах.Останній час постало питання можливих переговорів України, США та московії. Радник Трампа Віткофф пропонував московії тристоронній саміт за участі Зеленського, Трампа і путіна. Але московська федерація повністю проігнорувала ідею, наполягаючи на двосторонньому форматі. Після цього і Трамп змінив свою позицію та погодився з тим, що для його зустрічі з путіним не буде передумов. У москві сподіваються, що під час переговорів вдасться схилити Трампа до поступок щодо України в обмін на врахування інтересів США в інших питаннях.В мережу зливаються дані про «повітряне перемир’я» та територіальні поступки. Але кому на руку вони грають? Я вважаю, що москві.Зараз Україні важливо залучитись підтримкою міжнародних партнерів, адже саме вони стають опорою для України. Український народ не прийме капітуляцію.На жаль, далеко не всі розуміють, що путіну не потрібне перемир'я. Він планує знищити всю Україну. До останнього українця. І піти в наступ далі.
👁 7,620 25-08-08 16:00
​Bihus Info опублікували відео з листуванням нардепів від "Слуги народу" щодо протестів проти закону №12414. Безпосередньо окремі повідомлення ви можете побачити на скриншотах, я ж напишу свої висновки. Що ми побачили з цих переписок ?1. Несубʼєктність депутатів. Ми отримали підтвердження, що порядок денний депутатам формує Зеленський та ОП. 2. Непоінформованість депутатів. Ми отримали підтвердження, що слуги часто не розуміють змісту законопроєктів.3. Їх цікавить думка людей. Ми отримали підтвердження, що слуги пильнують народну думку, але, на жаль, їм це важливо суто з точки зору відсутності хейту, а не аналізу своїх дій. Тобто багато слуг не цікавились тим, що вони насправді впороли, не хвилювались за антикорупційну структуру. Їх цікавило, що формується негатив суспільства, тому, зокрема, деякі з них спочатку до шукали аргументи про неефективність НАБУ. Підтвердженням цьому також є повідомлення Арахамії, що коли все скінчиться, він би вибачився перед слугами. А варто би було перед українським народом...4. Ми отримали ще одне підтвердження, що слугам дзвонять з тиском щодо прийняття тих чи інших законопроєтів. 5. Слуги насправді дуже ліниві (А.Герус, як погану новину, анонсує позачергове засідання зі скасуванням відряджень, але заспокоює слуг, що до 19 серпня канікули)6. Окремі слуги вважали, що мітинги проплачені, а люди, які зібрались - не знають розшифровку абревіатур НАБУ і САП. Хоча я коли вела трансляцію усі молоді люди, яких питала - чітко розуміли, за що вони вийшли. 7. В чаті деякі слуги дозволяють собі послуговуватись московською мовою. І не лише Бужанський.8. Слуги усвідомлюють власну несубʼєктність ("нас кинули"). З переписки ми бачимо, що тільки після голосування і бажання прикрити себе, у деяких депутатів почали зʼявлятись питання (деякі з них доволі наївні) на кшталт, коли виникла ця ідея, чи справді вона була узгоджена з партнерами, хто автор поправок, чи справді це "маркер" від Президента, чи був президент в курсі і хто його переконував, від чийого імені і за чиєю вказівкою писали в чати фракцій, дзвонили депутатам з наполяганням підтримати, хто і чому вирішив не повідомляти депутатам справжню мету засідання, чому поправки були заховані в текст «лєвого» законопроєкту і так далі. Хоча звідусіль лунало в той день, що приймати не можна, але слуги вирішили аплодувати виступу Тимошенко..Здивувало, що у чаті були і слова здорового глузду, але це скоріш виняток. Зрештою - судіть самі. Посилання на відео:https://youtu.be/WRgksBVnDnA?si=zorurpYm8U9gO9Bp
👁 2,790 25-07-25 12:16
🟥 Законопроєкт про зміни до Держбюджету-2025 Нагадаю, що минулого тижня за годину до відставки уряду в Раді протягнули під грифом "гроші на армію" законопроєкт №13439-3, який не гарантує прямого фінансування армії, а дозволяє уряду розпоряджатися мільярдами через Резервний фонд — без затвердження парламентом, в ручному режимі. Європейська Солідарність подала поправки до цього законопроєкту: 1️⃣ 11,79 млрд грн виділити безпосередньо для Міноборони на закупівлю, ремонт зброї, техніки і обладнання. Ці кошти передбачено за рахунок зменшення видатків на: великі інфраструктурні дороги, на закриття держпідприємств, фонд декарбонізації, на «житлову політику», інституційну спроможність держорганів, фонд регіонального розвитку, держмедіа "єдінствєнний прапагандистський марафон". 2️⃣ Збільшити частку військового ПДФО до 20%, з автоматичним спрямуванням цих коштів безпосередньо до військових частин на місцях.3️⃣ Виключити норму, яка дозволяє уряду самостійно перерозподіляти кошти, що належать до сектору безпеки і оборони без затвердження Верховної Ради.4️⃣ Виключити норму, якою вилучають надходження податку на прибуток із бюджету Києва.Це ті речі, які мають обов’язково розглянути та підтримати, це НЕОБХІДНІСТЬ для утримання фронту та гарантії реальної допомоги військовим.
👁 2,760 25-07-18 09:43
🔥Нарешті! Євросоюз схвалив 18-тий, доволі обʼємний пакет санкцій проти московської федерації та організацій, які підтримують московський ВПК!🇪🇺🛢️Новий пакет спрямований на подальше послаблення нафтової та енергетичної промисловості країни-агресораDW повідомляє, що новий пакет▪️ Знижує ціновий ліміт G7 на московську сиру нафту до 47,6 долара за барель. Це рішення має на меті обмежити доходи Кремля від експорту енергоносіїв, які фінансують військові дії.▪️ Cанкції накладаються проти 105 суден так званого "тіньового флоту", який московія використовує для обходу обмежень на експорт нафти, а також їхніх посередників; на діяльність газопроводів Nord Stream.▪️ ЄС обмежив доступ московських банків до фінансування та посилив тиск на військову промисловість московії. Зокрема, санкції спрямовані проти китайських банків, які сприяють обходу санкцій, та блокують експорт технологій, що використовуються у виробництві дронів.▪️ За даними джерел DW, зокрема запроваджується заборона імпорту нафтопродуктів, виготовлених з московської сирої нафти, отриманої в будь-якій третій країні (крім Норвегії, Великої Британії, США, Канади та Швейцарії). Це має на меті усунути лазівку, яка дозволяє московії непрямий експорт сирої нафти, що використовується для переробки.▪️ Вводиться повна заборона транзакцій для 22 московських банків і московського фонду прямих інвестицій та пов’язаних організацій, а також зниження порогу для санкцій проти іноземних банків, що співпрацюють із московською системою SPFS або обходять санкції.▪️ ЄС вводить санкції проти 26 організацій, включаючи 11 із Китаю та Туреччини, що підтримують московський ВПК. Також новим пакетом забороняється експорт товарів подвійного призначення, зокрема верстатів із числовим програмним керуванням для виробництва ракет "Іскандер", а також хімікатів, металів і пластмас.
👁 5,580 25-07-13 10:40
​​13 липня 2020 року💔Сьогодні минає п’ять років з дня загибелі українських військових поблизу населеного пункту Зайцеве: сержанта морської піхоти Ярослава Журавля, старшого лейтенанта Дмитра Красногрудя, військового медика Миколи Іліна з позивним «Естонець».П’ять років як кілька днів «під особистим контролем» Зеленського Ярослава Журавля просто залишили помирати пораненим. Тоді Ярослав разом із групою вийшов у "сіру зону", щоб евакуювати тіло загиблого командира — старшого лейтенанта Дмитра Красногрудя, який загинув від вибуху на міні. Ця місія нібито була погоджена з ОБСЄ і мала «підтверджений» режим тиші.Попри всі домовленості, яких московити, в принципі, ніколи не дотримуються, українська група потрапила під вогонь. Ярослав отримав важке поранення. Військовий медик Микола Ілін «Естонець», загинув, коли вийшов для порятунку Журавля. Ярослав все ще кілька днів залишався живим. Його фіксували з дронів, він самостійно накладав джгут, подавав сигнали, намагався повзти, але жодної спроби його евакуювати так і не відбулося.На місці був Головнокомандувач Хомчак, який, за словами Зеленського, діяв "у межах його особистого контролю над ситуацією". За три доби такого контролю не було ухвалено жодного рішення, яке б дозволило врятувати Ярослава. Він помер у муках — із пораненням, без води, без допомоги. Після цього ще й почали перекладати відповідальність на побратимів Журавля, які в той час самі були в госпіталі з пораненнями.У Ярослава був шанс вижити, якби Зеленський боровся за своїх військових, а не тримався тоді за «всеосяжне перемир’я» з московією і «любов» путіна.Зеленський досі не підтримав заклики Верховної Ради України і не удостоїв Ярослава Журавля званням Героя України...За п’ять років не було зроблено нічого, щоби дати відповідь на питання — чому не організували порятунок і хто за це відповідає. Жодної відповідальності..Ми не маємо права забувати. Ми повинні пам’ятати завдяки кому Україна є зараз. Вічна пам’ять Ярославу Журавлю, Дмитру Красногрудю, Миколі Іліну🕯️
👁 2,100 25-07-02 15:02
Московського попа та агента Кремля, так званого митрополита упц мп Онуфрія, позбавили українського громадянства. За матеріалами СБУ:🔻Орест Березовський (Онуфрій) добровільно отримав громадянство рф у 2002 році, хоча після продовжував і надалі користуватися статусом громадянина України🔻Онуфрій підтримує звʼязок з московською патріархією🔻Онуфрій свідомо протидіяв отриманню канонічної незалежності української церкви від московської патріархії, представники якої відкрито підтримують московську агресію проти України.🔻Онуфрій фактично продовжує підтримувати політику рпц та її керівництва, зокрема патріарха кирила (гундяєва). А саме гундяєв благословив збройну агресію московських військ та проводить пропагандистську політику виправдовування і підбурення до геноциду українського народу.І головне московська церква благословляє всі путінські злочини проти України і українців!!!Вважаю, що прихожани московської церкви нарешті мають розплющити очі, а самого Онуфрія було б добре обміняти на наших військових.
👁 2,400 25-06-29 12:04
Президент підписав указ про вихід України з Оттавської конвенції, яка забороняє виробництво та застосування протипіхотних мін.Це потрібно для того, аби Збройні Сили України мали повне юридичне право використовувати протипіхотні міни.Тільки зробив він це на четвертий рік повномасштабного вторгнення, опісля Естонії, Литви, Латвії, Польщі та Фінляндії – країн, де війни немає, але де до неї готуються. А що ми робили з мінами, за 2 роки до повномасштабного вторгнення і в умовах вже триваючої війни? У 2020 році Україна знищила понад 3 мільйони (!) протипіхотних мін та як гордо повідомляв заступник міноборони, що Україна «продовжуватиме амбіційний проєкт утилізації протипіхотних мін ПФМ-1 та ПФМ-1С».Дійсно амбітний проєкт, якщо дивитись на це з точки зору інтересів москви..Вийти з Оттавської конвенції треба було ще восени 2021 року, коли Захід попередив про небезпеку нападу, а ми, ЄС, вимагали від влади негайно почати підготовку. Але замість виходу з конвенції та замінування - вони РОЗМІНУВАЛИ ЧОНГАР...