Source
Шалений Кіт | Тим, хто захищає так звані змагання коней в Прикарпатті, мовляв… «Ашот...
7 470 Views/Reach
2026-01-26 06:29
Message №8278
Тим, хто захищає так звані змагання коней в Прикарпатті, мовляв… «Ашотакоє, ці коні так завжди працюють, століттями», пропоную приймати зеленку по ранках і вечорах. Бо у вас в голові… вавка! Розміром із всю вашу голову, якшо ви поставили роботу коней із розвагою їх власників, в один ряд. До речі, ці ковбої срані, на своїх легкових автівках чому не возять по десять тон вантажу? А якщо водія переїб@ти батогом, мусить же потягнути! Що кажете? «Так то ж автівка, її жалко»… Ну да! Також пропоную, влаштувати інші змагання, ну якщо ж… «Так було століттями». Обирається поле, від сюди і до горизонту, три важких борони в які впрягаються три учасника змагань! Ги-ги-ги! Ну смішно ж буде, так? А біля кожного ще три, із батогами! І по команді «три зелених свистки», вони починають бігти в напрямку фінішу. А щоби швидше бігли, їх шмагають батогами. Хто перший пробіжить, тому грамоту! А що такого? Так люди колись, декілька століть тому обробляли землю. Значить все у відповідності із столітніми традиціями!