Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Дивиться, як підступно діє Банкова? Коли вони, як скажений бульдозер н...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
8 450 Views/Reach 2026-01-31 13:07 Message №8290
Дивиться, як підступно діє Банкова? Коли вони, як скажений бульдозер не зважаючи на певні заклики суспільства, перли в питанні створення Національного військового меморіального кладовища там, де вони вирішили, думка військових їх мало цікавила. Взагалі жодна інша думка не цікавила. А ось коли Верховний суд визнав незаконним передавання та зміну цільового призначення земельної ділянки в Мархалівському лісі, ось тут одразу на Бакновій вирішили прикритися думкою тих, кого поважають в суспільстві. Чи це є цинізмом в найгіршому її прояві? Я вважаю, так…(Варто зазначити, що навряд чи хтось наказував військовим писати дописи на підтримку… Можливо просто попросили. Ввічливо. Цього достатньо, якщо ти звісно ж не хочеш втрачати певні стосунки із певними посадовими особами. Ніхто тут не винен. Так просто працює система). Але… Попри все, в повітрі висить питання, яке написане величезними, метра по три буквами… «Шановна влада! А ви взагалі ХОЧ ЩОСЬ можете зробити не через дупу?! Ну хоч щось?!» Чи потрібен в Україні свій Арлінгтон? Так! На жаль потрібний. Чи є в країні люди, які розуміються на цій темі? Так! Є! Чи можна було б зробити не через дупу, а по-нормальному, по-людські? Звісно ж! Почитайте дописи Віталій Гайдукевич на цю тему! Можу припустити, що лише один він розуміється на цій темі краще, ніж вся Банкова разом узяті. А таких людей, як Гайдукевіч в Україні… вистачає. Пам’ятаю його допис обурення, коли влада навіть проводила так звані круглі столи, де обговорювались багато питань стосовно створення Національного військового меморіального кладовища. Правда всі ці форуми та слухання виявилися не більше ніж ширмою, накшталт: «Ми звісно ж вас вислухаємо, ну аби не казали, що суспільна думка нас не цікавить, але все одно зробимо так, як ми ж давно вирішили»!І ось результат! Рішення Верховного суду України! Яке ігнорувати… НЕ МОЖНА! Навіть якщо дуже хочеться.Тому знов дублюю те саме питання… «Шановна влада! А ви взагалі ХОЧ ЩОСЬ можете зробити не через дупу"?! Хто, або що заважало вам з першого кроку робити все із розумом, а не так, як ви звикли! Тобто нам взаглі пох, а якщо щось піде не так, завжди ж можна прикритися фразою… «Пр@їбали»? І ось що зараз робити? Продовжувати створення Національного військового кладовища? Не можна, бо є рішення Верховного суду. Забити йух на це рішення? Також не можна, бо отримаємо прецедент, дуже херовий до речі. І ось будь ласка, результат! Через непрофесійні дії певних «фахівців», отримали проблему! Величезну проблему! І у неї, до речі, є прізвище. Можливо навіть декілька прізвищ, через безглузді дії яких, зараз, навколо тих воїнів які вже поховані на цьому кладовищі, розгортатимуться ой які херові події. Про гроші, в даному питанні немає сенсу й говорити.