Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online
Added 14 Jul 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Number of subscribers: 1 509
Photos: 1,780
Videos: 1,030
Links: 2,490
Description:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Number of subscribers

1 509
Average/Day:: -1
Average/Week:: -5
Average/Month:: -18

👁️ Average views per message

462
Average/Day:: 486
Average/Week:: 438
ERR: 30.62%

📊 Messages per Day

2
Last day: 6
Week average: 1.9
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 537 24-12-12 11:31
Стосовно необхідності або неминучості підвищення тарифів на електроенергію для населення.Пояснюю дуже просту річ.Чим більше цей тариф - тим швидше окупність всіх проектів по встановленню панелей, акумуляторів, генераторів тощо.Ви мусите нарешті зрозуміти цю просту річ!Чим швидше окупність - тим більше заробить на ньому «інвестор» разом з усіма провайдерами цього проекту, тим легше під нього взяти кредит.Саме тому зараз по багатьох каналах бігают дві групи «експертів-підвищувачів», вещають про необхідність підвищення та лякають «армагедоном» взимку, якщо ви не купите в нього його панелі.Одна група просто заробляє на цих проектах, на їх організації та впровадженні. Інша - бере участь в політичному процесі і їй вигідний політичний хайп. Обом групам вкрай вигідно це підвищення!Я не кажу що вони злочинці, я не кажу що вони шахраї - просто вам набагато легше буде розібратися в ситуації якщо ви будете знати яка кінцева мета кожного «експерта».А тепер по суті.Основним завданням ТСК по тарифах,яку я очолюю, саме й є - розібратися в обґрунтованості та законності всіх урядових рішень стосовно останнього підвищення ціни до 4.32.І ми виконаємо це завдання незважаючи на явне бажання певних урядових структур приховати від нас необхідну інформацію чи заважати нам в інший спосіб.Не може бути й мови про якесь заплановане «підвищення» поки ми з вами як споживачі не розберемося - куди і на що пішли наші гроші!А що стосується провайдерів енергетичних проектів, то їм треба мати совість - нинішні тарифи забезпечують окупність більшості проектів за 4-5 років і цього абсолютно достатньо для успішного ведення бізнесу!
👁 644 24-12-08 08:13
Президент Зеленський, Франція.Уважно спостерігаю за напруженою роботою президента Зеленського в напряму зовнішньої політики та національної безпеки в рамках його конституційних повноважень - багато в чому підтримую його тут.Категорично не сприймаю руйнівну силу офісу президента Зеленського в сфері внутрішньої політики, діяльності виконавчої влади, правоохоронних органів та судової системи, тиску на органи місцевого самоврядування, на бізнес та на платників податків, тиску на за ЗМІ та на громадське суспільство.Всі дії президента та його команди, які виходять за межи конституційних повноважень президента та його офісу в кінцевому результаті лише руйнують систему державного управління країною та саму країну відповідно!Ніяке створення ніяких «мінʼєд» та інші піар-акції не можуть стати альтернативою категоричної вимоги дотримання Конституції України та Законів України стосовно організації системи державного управління в країні, ефективної роботи органів влади, судової та правоохоронної системи країни. Бути вагомим субʼєктом сучасного демократичного руху у світі та одночасно цинічно нехтувати базовими принципами права у власній країні - шлях в нікуди.
👁 427 24-12-06 11:07
📣 05 грудня 2024 року о 14:30 відбулося чергове засідання Комісії, присвячене розгляду фактів можливих порушень законодавства України під час організації захисту та забезпечення безпеки функціонування об’єктів енергетики, а також використання коштів на реалізацію відповідних заходів.Засідання проходило в закритому режимі.Участь у засіданні взяли народні депутати України, а також представники НЕК «Укренерго», Державного агентства з відновлення та розвитку інфраструктури України, Державної аудиторської служби України, Міністерства енергетики, Ради національної безпеки і оборони, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної інспекції енергетичного нагляду України, Генерального штабу Збройних Сил України, Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки.Під час засідання учасники заслухали відомості щодо стану готовності захисних споруд для енергетичних об'єктів, процедури прийняття рішень стосовно їх будівництва та фінансування, розробки проєктів, очікуваних строків будівництва тощо. Відповідну інформацію надали т.в.о. голови правління НЕК «Укренерго» Олексій Брехт та голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Сергій Сухомлин.Члени Комісії і народні депутати ставили запитання до доповідачів і представників інших державних органів, обговорювали проблемні питання, управлінські рішення, стан та перспективи будівництва захисних споруд різних рівнів захисту. Було неодноразово відзначено, що механізм прийняття рішень, відповідальності за терміни і якість реалізації проєктів, а також дотримання кошторисів, ефективності організації робіт та контролю за їх виконанням потребують детальнішого розслідування, відповідно до завдання Комісії. Учасники засідання підкреслили важливість подальшої співпраці та необхідність отримання Комісією додаткової інформації за напрямами, що потребують глибшого вивчення. Крім цього, Комісія наполягає на проведенні Держауадитслужбою аудиту стану готовності, виконання договорів і закупівель для об’єктів Укренерго і Агентства відновлення станом на кінець 2024 року і сторони погодилися з такою необхідністю.
👁 366 24-12-05 06:21
Мій виступ по закону про гральний бізнес.Шановні українці, дійсно, те, що відбувається останні всі роки навколо грального бізнесу, це не просто нерозумно – це аморально, це навіть не злочин, як казав один класик, це величезна помилка. Хоча це і злочин, і помилка.Що нам нав'язали так звані лібертаріанці, які абсолютно цинічно і прагматично вважали, що це звичайний бізнес, який там з людей витягувати з кишені гроші. Величезна частина виводиться, якась частина платиться податками, і саме цим вони і прикривалися, розповідаючи, які від цього виграє бюджет, як від цього виграють Збройні Сили. Та ви запитайте у командирів цих воїнів, на жаль, запитайте у їх дружин, у їх матерів, як виграють сьогодні Збройні Сили від того, що наші воїни, на жаль, які знаходяться в дуже специфічній обстановці сьогодні, незважаючи на заборони на рівні Ради національної безпеки, все рівно є по суті донорами цієї шахрайської схеми. Бо хоч хтось уявіть собі, що людині ще робити, коли вона знаходиться в дуже важких умовах, там на передньому фронті, на передньому краї.Що стосується лудоманії і що стосується грального бізнесу, треба ж зрозуміти, що це в першу чергу соціальна проблема, вона дуже вразлива для людей, бо вона грає на дуже тонких слабощах людей і робить їх по суті наркоманами, заручниками цієї ситуації, чим користуються відверті, вибачте, бариги, які наживаються на цьому, і навіть цього не приховують.І все те, що сьогодні ви наробили, це не можна якось вилікувати терапією, тут має бути виключно хірургія. Цей гральний бізнес має бути заборонений, тим більше в країні, яка воює, в країні, в якій населення сьогодні перебуває в дуже депресивному, на жаль, психологічному стані, в дуже вразливому фінансовому стані. І ніяка ваша тисяча зайва не врятує сьогодні, на превеликий жаль, людей від цієї бідності і цієї відсутності коштів, в яку ви їх загнали. І це взагалі цинічно виглядає, з одного боку, стягувати з людей гроші і наповнювати якось бюджет, а з іншого боку, тут же у людей ці гроші відбирати через лудоманію, через гральний бізнес і через інший механізм.Саме тому фракція "Батьківщина" і я особисто як батько п'яти дітей переконаний, що це був злочин, в який ви втягнули Україну. І закликаю вас негайно зупиняти цю шахрайську схему і знущання над українським народом.
👁 613 24-11-29 08:43
Останніми днями чую одне й теж саме питання: чого в нас немає світла - у нас же нічого не вибухало?!У вас може дійсно нічого не вибухало - вибухало, на жаль, там, де ці вибухи нанесли максимальної шкоди - ЄДИНІЙ енергосистемі країни.І саме тому що вона ЄДИНА, в ній сьогодні ЄДИНІ системні проблеми, бо ворог на жаль знав куди бити.І в результаті сьогодні 7 з 9 атомних блоків обмежені у видачі своєї потужності - не можуть видати всю свою потужність в ЄДИНУ енергосистему, в ній виник великий дефіцит потужности і на всіх електроенергії банально не вистачає.Тому світла нема по графікам по всій країні.Безумовно спроби зробити хоч якусь автономну генерацію можна вітати, але швидких, кардинальних та масових змін там на мою думку досягти не можливо, хоча ці проекти безумовно треба підтримувати.І останнє, на жаль, всі ці процеси безумовно відобразяться на ціні електроенергії і це буде точно не в бік зменшення.Саме тому ми намагаємося розібратися з реальними витратами на її виробництво з її реальною собівартістю в рамках роботи нашої @tskenergy2024На жаль вже зараз я можу сказати що окремі державні органи починають потрохи гальмувати цей процес - це очікувано.Далі спротив буде більшим. Тому спиратися ми в даному випадку можемо лише на вашу підтримку та вашу зацікавленість як споживачів в результатах роботи ТСК.Сьогодні чергове дуже важливе засідання о 12:00.Буде стрім на ютубі Комісії.
👁 511 24-11-22 06:57
Мій виступ стосовно законопроекту про «перезавантаження» Рахункової палати та фактичної її передачі під зовнішнє управління.Олексій Кучеренко, фракція "Батьківщини", голова нещодавно створеної @tskenergy2024 і я для вас спеціально це акцентую - ТСК по дослідженню ефективності витрат державних бюджетних грошей на програму будівництва укриттів для енергооб'єктів, це так само дуже і дуже важливо.Спочатку по суті. Тут вже попередні виступаючі дійсно сказали про те, що саме обговорення формальної процедури прийняття цієї постанови воно абсолютно було непарламентським, нецивілізованим і все зводилося до одного, що в останній момент через голову бюджетного комітету. Я не хочу ображати колег, але давайте в очі подивимося, ми розуміємо якими були голови бюджетного комітету у Верховній Раді і як воно перетворилось в яку, на жаль, трагедію, і ми по результатах, до речі, бюджетних скандалів бачимо, до чого це призводить. І саме через цю процедуру протягнули законопроект, який є кардинально, як на мене, небезпечним для національної безпеки України, для нашої країни і який, на жаль, нівелює орган, який на майбутнє буде все рівно здійснювати і грати найпотужнішу роль в управлінні державою, це Верховна Рада України. Бо аксіома Рахункової палати в будь-якій країні – це орган парламентського контролю за ефективністю використання бюджетних грошей виконавчою владою. Це аксіома, розумієте. Це чи не єдина зброя, яку ми маємо з вами можливості застосовувати для того, щоб контролювати і виконувати свої конституційні зобов'язання.Вчора відбулося засідання тимчасової слідчої комісії. Перше. Ми розглядали питання саме по програмі укриттів і по використанню бюджетних коштів. Базувалося наше розслідування на результатах держаудиту, ревізії Держаудитслужби стосовно використання коштів цієї бюджетної програми. Я спробую зараз, бо це чутлива інформація, максимально коректним бути, але це реальний жах. І вибачте, коли у нас з вами немає світла, це в тому числі і наслідки цього жаху.Використанні на 60 об'єктів укриттів для Укренерго, використано 16 мільярдів гривень. 16 мільярдів. На сьогодні із 60 об'єктів лише 4 мають ступінь готовності 50 відсотків, ще 10-12 мають ступінь готовності 30-40 відсотків, решта від 5 до 20 відсотків. Розумієте? Витрачені шалені кошти і викриті схеми, як вони виводилися і як це все відбувалося.Тепер я знімаю капелюха і звертаюся, до речі, до лідера нашої фракції пані Тимошенко. Юлія Володимирівна, те, що зробила Голова Державної аудиторської служби, коли вона дослідила це все, це, як на мене, це вже мужній дуже вчинок.Ми зверталися з пані Тимошенко до Рахункової палати ще пів року тому, просили, провести аудит використання коштів держбюджету по цих програмах. Отримали відповідь від пані Піщанської: немає часу, немає в графіку, немає трудового ресурсу, не хочу, не буду. Вибачте, навіщо мені, нам всім така Рахункова палата? Кому тоді вона підпорядковується?І от саме тому я беруся стверджувати, що ці порушення були невипадковими, саме створення такої беззубої кишенькової Рахункової палати, яка немов би під зовнішнім управлінням буде, і є метою цього законопроекту. Тому благаю підтримайте і цю постанову, і далі наш похід в Конституційний Суд.YouTube - https://youtu.be/KjSwq7-MMgI
👁 505 24-11-04 09:36
Усі тарифні методології в енергетичній та комунальній сферах морально застарілі, носять виключно витратний характер та АБСОЛЮТНО не відповідають сучасним реаліям та викликам.Вони навіть мають саме таку знакову назву - «ВИТРАТИ ПЛЮС»!Тобто вони передбачають можливість монополіста закласти в тарифні розрахунки всі свої витрати та втрати, всю свою безгосподарність та корупційність, все своє небажання модернізуватися та оптимізувати виробництво - додати планову рентабельність («плюс») і потім вголос вимагати «ЕКОНОМІЧНО ОБҐРУНТОВАНОГО ТАРИФУ».Це стосується всіх без виключення монополій та монополізованих «сумісних ринків» - тепло, вода, газ, електроенергія, передача, розподіл, облік тощо.Весь цей тарифний тупік за зрозумілих причин підтримується власниками (приватними, ОМС, державними), урядом, депутатами всіх рівний, національним регулятором НКРЕКП та всіма урядами останніх років.Основна мета — перекласти на кінцевого споживача всю безпорадність та неефективність діяльності цього монопольного спрута. Є безумовно певні виключення, але вони поодинокі та спонтанні.Вирватися з пастки «тарифно-монопольного» тупіку буде вкрай непросто.Особливо враховуючи небажання європейських донорів занурюватися в цю проблему і фактичну участь в цьому процесі пограбування споживача під гаслами «ринкових тарифів» та вимог покриття всіх витрат, перевірити які споживачі просто нездатні.Сподіваюся що «тарифна» ТСК як мінімум допоможе нам усім розібратися — хто є хто в цьому «тарифному процесі»?!
👁 435 24-11-01 11:36
Отже, створено парламентську ТСК з питань розслідування ситуації із формуванням цін і тарифів на енергоресурси та комунальні послуги.Погодьтеся - ситуація виглядає аномальною.Ціни та тарифи лише збільшуються, одночасно збільшуються сукупні борги всіх субʼєктів ринку. Керівники енергомонополій вже вголос вимагають «ринкових цін», але переважна більшість населення оплатити їх не зможе.Наразі в тарифній сфері повністю розпорошена відповідальність між урядом, НКРЕКП, ОМС та іншими. Борги та хаос тільки накопичуються. Якщо проаналізувати борги в секторі енергопостачання, газопостачання, опалення та води, то там вже мова йде про сотні мільярдів гривень взаємних заборгованостей.Питання боргів настільки глибоко запущене, тож наша основна мета лежить не у саджанні якогось керівника. Я не слідчий і мої колеги теж не слідчі. Якщо ми побачимо ознаки зухвалого порушення законодавства, то ми безумовно звертатимемося до правоохоронців. Основна мета ТСК — примусити уряд, чиновників відповідних структур та національний регулятор до того, щоб в країні нарешті з'явилася об'єктивна й прозора тарифна політика. І головне розібратися - що таке реальні економічно обґрунтовані витрати на кожну послугу, яка її реальна вартість?!
👁 1,900 24-10-30 07:15
Знімаю капелюха перед депутатами першого скликання, хоч вони й не дуже чітко прописали норму. 10 стаття Закону про приватизацію житлового фонду 1992 року передбачає, що попередній власник житла зобов'язаний організувати та співфінансувати перший капітальний ремонт після приватизації. Була також розроблена 572 постанова, яка й досі чинна. У ній прописано, як визначати та в яких пропорціях співфінансувати з людьми капітальний ремонт будинку в залежності від року будівництва, ступеня амортизації та інше.Коли прийдуть адекватні люди до влади, то ця норма стане ключовою для відновлення процесу капітальних ремонтів у багатоквартирних будинках.Тим, хто думають, що мешканці хрущівок здатні енергомодернізувати своє житло самотужки, час йти до лікаря. Це нереальна задача!ОСББ — не балансоутримувач, не господарюючий суб'єкт, не власник будинку, не надає послуг та не є власником земельної ділянки. По суті це громадсько-добровільна організація, де голова ОСББ не посадова особа, яка не несе відповідальності. Я не ворог ОСББ, є дійсно велика кількість адекватних та патріотичних людей, які звалили на себе цей тягар.Альона Бабак з Самопомочі та інші депутати не прописали чітко в законі, що попередній власник будинку має провести ремонт, підготувати технічну документацію, оформити землю й передати актом власникам житла. От тут виникає питання. Чи мріяли ви управляти своїм будинком? Не лише квартирою, а всім будинком.YouTube - https://youtu.be/yJaEgxhHNV0
👁 476 24-10-24 08:16
23 жовтня у Комітеті Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, під моїм головуванням, відбулася робоча нарада щодо фінансово-економічного стану підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.У заході взяли участь представники #НКРЕКП, #Мінінфраструктури, #РНБО, Асоціації міст України та галузевої асоціації «#Укрводоканалекологія». Учасники обговорили основні проблеми в галузі, зокрема складне фінансове становище підприємств, спричинене необхідністю коригування тарифів на надавані ними послуги через різке зростання цін на складові собівартості послуг центрального водопостачання та водовідведення: електроенергії, реагентів та підвищення податків. Також була відзначена важливість визначення джерела компенсації різниці в тарифах, яка утворилася під час дії воєнного стану. Під час розгляду проблем тарифоутворення учасники активно обговорювали питання здійснення ліцензійного контролю та розмежування повноважень із встановлення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення між Регулятором та органами місцевого самоврядування. На нараді було визначено ряд проблемних питань, можливих шляхів їх вирішення, а також питання залучення міжнародних організацій для надання допомоги. Присутні домовилися в межах власної компетенції напрацювати та розглянути пропозиції, що можуть сприяти покращенню ситуації в галузі. Також було вирішено продовжити робочі зустрічі для розв'язання основних проблем.🙏 Дякую усім учасникам за дуже плідну дискусію.