Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online
Added 14 Jul 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Number of subscribers: 1 509
Photos: 1,780
Videos: 1,030
Links: 2,490
Description:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Number of subscribers

1 509
Average/Day:: -1
Average/Week:: -5
Average/Month:: -18

👁️ Average views per message

462
Average/Day:: 486
Average/Week:: 438
ERR: 30.62%

📊 Messages per Day

2
Last day: 6
Week average: 1.9
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 584 25-03-12 17:55
Уряд має сконцентруватися над проблемою газового балансу та проблемою керованості Нафтогазу якщо ми всі хочемо нормально перезимувати наступну зиму.Всі ці «експерименти» над Нафтогазом погано скінчаться!«Я зараз у своєму виступі хочу звернути вашу увагу на одну дуже велику проблему, яка насувається на нас і вирішення якої буде затребувати від нас дуже серйозної і пильної уваги. Зрозуміло, що зараз ми всі сконцентровані і над подіями, які відбуваються на перемовинах стосовно перемир'я, і на подіях стосовно Збройних Сил України і їх забезпеченні, і на соціальних питаннях. Але я хочу вам сказати дуже неприємну новину: у нас величезна проблема з газом.Україна закінчила опалювальний сезон. Ми всі поки що не знаємо, якою ціною це відбулося. Відкрию вам таємницю: всі останні місяці НАК "Нафтогаз" оперативно, шукаючи гроші де тільки можливо, закуповував імпортний газ за ціною значно вищою, ніж це можна було зробити влітку минулого року, коли відбувалася закачка для того, щоб ми пройшли опалювальний сезон. Цей опалювальний сезон ми пройшли. Я не кажу про те, що скільки грошей витрачено зайвих і хто буде далі покривати ці дефіцити. Але ви знаєте, що останні ракетні та дронові атаки саме були сконцентровані по об'єктах газової інфраструктури.Я розумію, що це чутлива інформація, але тим не менш вже є оцінки експертів, що втрачений дуже великий обсяг видобутку газу. Якщо переводити на прості цифри, то нас з вами очікує дефіцит мінімум 4,5 мільярда кубів газу на цей сезон. Тобто 4,5 мільярда кубів газу не вистачає в Україні для того, щоб закачатися, для того, щоб підготуватися до наступного опалювального сезону. Його треба буде закуповувати по імпорту, оскільки швидко відремонтуватися неможливо. Грошей у Нафтогазу не вистачає, його фінансовий стан набагато гірший, ніж про це звітували останні роки його браві керівники. І саме тому проблема енергетичної безпеки, проблема газової безпеки, проблема балансу газу стає ключовою для питання енергетичної безпеки України.І в цій ситуації, звертаю вашу, в НАК "Нафтогаз" тимчасово виконуючий обов'язки очільник, там відбувається якийсь конкурс, і там шукають чергового космонавта, який навряд чи, якщо він буде з-за кордону нам засланий, швидко увійде в курс справи. І, повірте мені як фахівцю, все це дуже і дуже небезпечні симптоми, і нам з вами треба негайно займатися енергетичною безпекою країни.»YouTube - https://youtu.be/oLOaO_AmMsc
👁 455 25-02-21 09:05
У Києві проведено «конкурс» на призначення управителів багато-квартирних будинків.За дивним збігом обставин в усіх 10 районах перемогли комунальні керуючі компанії.))Навіть незважаючи на те, що були альтернативні пропозиції із ціною послуги в півтора рази нижче.Районні адміністрації, яким підпорядковані КК, чітко впевнені що «доїти» киян мають право лише комунальні підприємства.Звернувся до урядових структур з пропозицією «навести різкість» на цю ситуацію.Монополізація ринку послуг очевидна, державний контроль за якістю та наданням послуги практично відсутній, державний ціновий контроль відсутній ( хоча це напряму вплине на субсидії з бюджету), значна частина послуг або не надається або надається в неповному обсязі, проконтролювати це мешканці не в змозі.І нарешті - мені абсолютно незрозуміло як всупереч закону в послузі на управління зʼявилося «прибирання прибудинкової території» без погодження її меж з мешканцями.Вартість послуги після «конкурсу» зростає вдвічі.Мені здається - треба негайно розібратися з поставленими а питаннями. Чи я не правий?!Так само як і розібратися - наскільки створення осбб рятує в цій ситуації та чи має бути осбб альтернативою якісній прозорій роботі комунальних компаній.
👁 566 25-02-06 16:49
📣 07 лютого 2025 року (п’ятниця) о 15:00 планується проведення засідання робочої групи Комісії, на яке також запрошуються представники Міненерго, Мінінфраструктури, НКРЕКП, Держаудитслужби, АМКУ, НАК «Нафтогаз України», ТОВ «ОГТСУ». 👉 На засіданні, за наслідками надісланих Комісією запитів, з метою напрацювання попередніх висновків Комісії за результатами проведених розслідувань і досліджень, планується розглянути можливі порушення фінансово-господарської діяльності НАК «Нафтогаз України», у тому числі в процесі виконання покладених Кабінетом Міністрів спеціальних обов’язків та інших завдань визначених Політикою власності та отримати додаткові пояснення стосовно:- формування та дотримання прогнозного балансу природного газу на 2024 – 2025 рр.;- розрахунку компенсації для НАК «Нафтогаз України» за виконання спеціальних обов’язків у 2022 – 2023 роках;- формування заборгованості на ринку природного газу;- виконання спеціальних обов'язків на ринку природного газу.Трансляція засідання відбудеться на YouTube-каналі Комісії 👇https://www.youtube.com/@tskenergy2024
👁 537 25-02-02 16:43
Пенсія колишнього судді Конституційного Суду складає 390 тис гривень на місяць. Практично 120 тис доларів на рік.Ті ідіоти, які впроваджували ці ідіотські «реформи», мабуть аргументували якимись аналогіями з багатими країнами, не порівнюючи ані рівень ВВП, ані стан бюджету, ані рівень пенсій мільйонів звичайних пенсіонерів.Вони просто оперували якимись примітивними ідіотськими гаслами типу - «висока зарплата та висока пенсія» гарантує професіоналізм, чесність та відповідальність посадової особи.Десь в цій самій площині лежать зарплати Коболєвих, Вітренків, Смілянських, керівників ЦВК, наглядових рад тощо.Приблизно так само ці убогі та примітивні персонажі робили й інші «реформи» з прогнозованим, на жаль, результатом - він зараз «на табло».Окреме місце займають ті іноземні структури, які списували на ці «реформи» величезні суми, схвалювали їх, потім спостерігали, проводили сотні круглих столів, писали величезні звіти, створювали необхідний антураж та захист, який просто неможливо було нічим пробити.Кожний адекватний критик чи опонент отримував ярлик «популіста», «зрадника» чи «ворога реформ».А насправді все це перетворилося в величезний спільний «розпил бабла» з мінімальною ефективністю та повною колективною безвідповідальністю з боку «реформаторів».Також супроводжувалося фактичним знищенням, атрофією або розбещуванням державного апарата та державних інституцій.І повний аудит країни, який є неминучим і це питання часу, все це очевидно покаже. Так само як і дасть відповіді на обґрунтованість всіляких обіцянок, «програм» та непомірних амбіцій.
👁 545 25-01-31 09:33
Група «експертів» вирішила підбадьорити українців новими лякалками про ймовірну відсутність тепла в їх будівлях.Моя вам порада — просто не звертайте увагу на цих шарлатанів. У кожного з них свої меркантильні інререси: або підтримати «хайпом» медійний ресурс, або розкрутити бюджет на зайві витрати щоби впарити вам якесь обладнання, або просто продати вам його.Тепер по суті.Газу дійсно обмаль, але на цю зиму вистачить і населення чіпляти з теплом точно будуть в останню чергу. Скоріше обмежать промисловість та енергетику, у якої є надмірні запаси вугілля.А ось те що Нафтогаз вчергове маніпулював з балансами та обсягами закачки кажу в сховища це дійсно так. Це лише вчергове демонструє що цей гіпермонополіст в такому вигляді реально створює загрозу енергобезпеці країни і однозначно має бути ліквідований шляхом реорганізації або реорганізований шляхом ліквідації - це як вам буде зручно.А кожний черговий керівник буде лише займатися шаленим та коштовним піаром на фоні поглиблення фінансової прірви, в яку завели компанію авантюристи-реформатори, в результаті якої компанія починає вимагати з бюджету величезні кошти обсягом 90 млрд грн.За що ж тоді боролися?!Ми обовʼязково дослідимо ретельно всі ці маніпуляції в рамках ТСК, але щось мені підказує що робити цю реорганізацію шляхом повноцінного «анбандлінгу» буде вже наступна влада. Нинішня свій шанс профукала ще у 2019-2020 разом з коболєвими, вітренками та їх наступниками.(І останнє - всі проблеми акумулюються в підготовці до наступного опалювального сезону, коли доведеться десь шукати гроші для закупівлі та закачування додаткових 3-4 млрд кубів газу по імпорту. Але це вже схоже буде головний біль наступників.
👁 572 25-01-29 17:08
Історія повністю реальна.Персонажів знаю особисто.Колись одна «заслужена грантоїдка країни» приїхала до одного відомого у вузькому колі «винахідника» додому з жорсткою пропозицією - освоїти чималий грант.У «винахідника» була його багаторічна фіксідея, якесь ТЗ та якесь програмне забезпечення під все це.«Грантоїдка» вміла це «упаковувати», як загортати в яскраву обертку та кому пропонувати.Зрозуміло - «грантоїдка» мала непогану англійську, а «винахідник» не дуже. До речі, англійська це основна професійна перевага цієї когорти. З часом це нівелювалося, але тоді було так.Почалися торги потенційних партнерів.«Грантоїдка» пропонувала 5 тисяч доларів, «винахідник» менше 10 тисяч не погоджувався.Коли сторони майже досягли компромісу «грантоїдка» вийшла в іншу кімнату для перемовин із штаб-квартирою у Вашингтоні.Там був посередник високого рівня.Англійська «винахідника» була слабенькою, але слово 200 тисяч доларів він зрозумів.«Винахідник» прийшов в ярість, ледь не вбив «грантоїдку» та вигнав її з хати - партнерство не відбулося.А могли втюхати до речі непоганий звіт та непогану презентацію про якусь чергову абсолютно непотрібну річ. За дорого.Як би було відчуття справедливості!)Треба віддати належне «грантоїдка» продовжувала успішно «освоювати» гранти до останнього моменту і навіть сьогодні намагалася когось переконати в своїй необхідності для справ «реформи».Вперті та завзяті, ці «грантоїди». З нульовим чи навіть мінусовим ефектом в багатьох випадках, на жаль.
👁 573 25-01-26 13:32
Трамп оголосив про зупинку на 90 днів фінансування агенції USAID.Поки що на 90 днів.Я би дуже хотів почути від керівників українського офісу цієї потужної організації та всіляких «активістів» з «грантоідами» та «офісами реформ», які освоювали ці величезні кошти та дуже непогано заробляли на них - що ж очікує українців?! Хто ж буде завершувати ці недолугі та непродумані «потужні» реформи енергетичного та комунального секторів, житлової сфери та сфери корпоративного управління, «незалежного» тарифного регулювання та енергомодернізаціі житлового то комунального секторів, «ринку землі» та освітньої «реформи».Не хочу бути невдячним - безумовно потужна пряма матеріально-фінансова допомога у вигляді обладнання або ж прямого фінансування конкретних проектів були в принципі позитивними і за це велика подяка.Але всі спроби зовнішнього реформування стосовно системних та болючих секторів економіки країни на жаль закінчилися нічим.І стали яскравим прикладом абсолютно не ефективного використання значних коштів американських платників податків під правильними, красивими але абсолютно не робочими гаслами, презентаціями та нескінченними круглими столами.Натомість - у спадщину Україна отримає цілу «плеяду» абсолютно нікчемних не непотрібних грантожерів та демагогів, які звикли отримувати ні за що великі гонорари, ні на що практично нездатні, не мають жодного практичного досвіду та звʼязку з реальністю і по суті стали великим і дуже коштовним гальмом на шляху природнього розвитку країни.І що з ними робити зараз, куди їх дівати і як нівелювати їх шкідливий вплив та їх апетити - поки що незрозуміло!Хіба що спробувати влаштуватися десь в реальному секторі.«На кого ж ви нас покинули?!» (с)
👁 558 25-01-17 13:49
Дуже цікавий діалог відбувся сьогодні на Дні Уряду.З глибинними наслідками!)КУЧЕРЕНКО О.Ю.Пан Прем'єр, у нас сьогодні є два ринки: ринок газу і ринок електроенергії, так звані ринки. Скажіть, будь ласка, вам відомий очевидний факт, що на обох цих ринках діють два гіперсупермонополісти. НАК "Нафтогаз" сьогодні на так званому газовому ринку сконцентрував 80 відсотків ринку всього, в тому числі і розподіл газу, Енергоатом мінімум має долю 60 відсотків в збуті електроенергії. Це очевидно, що ці ринки монополізовані і там не може бути ринкової ціни за таких умов. Держава має регулювати ці ринки в таких умовах дуже жорстко.Скажіть, будь ласка, ви зверталися до Антимонопольного комітету з приводу спеціального розслідування цих двох ринків? І чи є очевидним для вас факт, для уряду, що має бути повністю прозорий механізм ціноутворення як на газ, так і на електроенергію? Дякую. ШМИГАЛЬ Д.А.Дякую за ваше питання. У нас механізм ціноутворення і на газ, і на енергію, електроенергію для людей, абсолютно прозорий, кожен знає, як формується тариф. Цей тариф, очевидно, менше ринкової ціни. І це той момент, коли і держава, і державні підприємства дбають про те, щоби люди могли сплачувати, мали спроможність сплачувати адекватну ціну і за газ, і електроенергію в умовах воєнного стану.З точку зору формування ринку, у нас прийнято все необхідне законодавство, і, звісно ж, компанії... не по одній компанії знаходиться в цих ринках. Ринок, очевидно, що не монопольний. Там, де є монопольні ознаки, Антимонопольний комітет включається і працює, це їх обов'язок працювати. Таких звернень зараз, в даний момент, Герман Валерійович доповнить, у нас не було, ми не зверталися. Тому що Антимонопольний комітет включається і проводить розслідування там, де є порушення монопольних умов або антимонопольного законодавства. Як тільки такі факти будуть представлені, якщо вони у вас є, давайте звернемося і розслідуємо там, де такі факти ви бачите. У нас таких звернень не було.ГАЛУЩЕНКО Г.В.Якщо дозволите, ще додам буквально одне речення. Тут ще дуже важлива, мені здається, якраз роль Регулятора, да, НКРЕКП. Тому що насправді сьогодні після ухвалення Закону про REMIT вони мають абсолютно новий рівень повноважень, у тому числі вони отримали повноваження контролю ринку з точки зору можливих маніпуляцій під час роботи самого ринку електроенергії. Дякую.
👁 395 25-01-14 16:23
Голова НКРЕКП Юрій Власенко, реагуючи на питання щодо надання запитуваної Комісією інформації, пообіцяв створити при НКРЕКП робочу групу з фахівців Регулятора, Комісії та ТОВ «ОГТСУ», для якої буде надана можливість для ознайомлення з усією необхідною інформацією із забезпеченням належного захисту при роботі з відомостями обмеженого доступу.Заступник міністра енергетики Микола Колісник також взяв участь у обговоренні та прокоментував окремі формулювання проекту результатів розслідування.Член Комісії Максим Хлапук підтримав доповідача та тези інших депутатів в тому, що не може приховуватися інформація щодо складових тарифів. Він запропонував уважніше розібратися стосовно регуляторного періоду 2020-2024 років, щоб уникнути поспішних висновків.Член Комісії Сергій Нагорняк на запитання до ТОВ «ОГТСУ» щодо можливості проведення заходів по зменшенню витрат, шляхом залучення грантових коштів на енергоефективні рішення, отримав відповідь, що парк компресорних установок ще часів радянського союзу, що ускладнює їх вчасний ремонт та закупівлю комплектуючих, а їх КПД нижчий за такі ж самі нові.Ураховуючи тривале обговорення, наявність пропозицій та бажання членів Комісії дослідити додаткові відомості, у засіданні Комісії було оголошено перерву та заплановано подальший розгляд даного питання.Серед інших питань порядку денного, Комісія розглянула факти невиконання її законних вимог, зокрема, надання неповної інформації на запити, та створення подібним чином штучних перешкод у її роботі. «Інколи у нас на листування йдуть місяці, яких в нас немає. За півроку ми вже маємо виходити на звіт, тому у нас немає права «облажатися». Тільки учора мав двогодинну розмову з в.о. голови Нафтогазу, бо там так само є певні зволікання», — повідомив голова Комісії Олексій Кучеренко.Комісія погодилася з озвученими тезами та для реагування на подібні випадки уповноважила голову Комісії на звернення до правоохоронних органів щодо таких порушень.Також Комісією була підтримана пропозиція звернутися до НКРЕКП із пропозицією ініціювати проведення перевірки або розслідування стосовно порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії та ліцензійних умов, ознаки яких містяться в діях АТ «Оператор ринку» в частині закриття чи обмеження доступу до інформації щодо торгів на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку.Крім цього було проголосувано декілька організаційних рішень: щодо підтримки включення позафракційного народного депутата України Гриб В.О. до складу Комісії, а також стосовно призначення на посаду головного консультанта секретаріату Комісії.Про час продовження засідання Комісії після перерви буде повідомлено.
👁 5,000 25-01-05 07:30
​​Що спільного у Коболєва з Міловановим?!Основне - це два талановиті авантюристи, які як бачите знайшли себе і при «попередниках», і при «нинішніх».Це, до речі, дуже яскравий та знаковий факт, але є ще один дуже принциповий момент!Саме завдяки свідомій бездіяльності на своїй посаді одного з самих бездарних міністрів економіки України за всі часи Тимофія Мілованова, ганебний уряд «самокатників» не підготував за свої шість місяців каденції конкурс на посаду Голови правління «Нафтогазу», при повній бездіяльності наглядової ради з корумпованими іноземцями та не менш корумпованими членами та членкинями українського походження.Саме цей свідомий посадовий злочин Мілованова дав підстави новому уряду продовжити агонію Коболєва&Ко в Нафтогазі.Тому абсолютно не здивований черговому скандалу Тимофія з його благодійним фондом, на який збирає гроші його «соратник» Смілянський з «Укрпошти» - ще одна знакова персона українського управлінського фіаско.Тому навіть вирішив написати Тимофію Мілованову відкритого листа!Пане Милованов, по-перше - ви у звіті Фонду KSE один розряд загубили. Поправте, будь ласка, бо якось не зручно за репутацію такої потужної Київської Школи Економіки. Мабуть цієї звітності майже рік ніхто із ваших колег та випускників не бачить. Я і сам, хочу признатися, змушений був поцікавитись звітом фонду, лише завдяки вашому другу Смілянському та вашій з ним співпраці на базі нашої «Укрпошти».Оскільки Ваш фонд отримує кошти мільйонів українців, я вирішив поцікавитись, як Ви їх використовуєте.Отже, згідно звіту Фонду KSE за 2023 рік, розміщеному сайті:- доходи фонду склали $46 913 009 (надходження на американський рахунок - $38 204 340; на український рахунок - $8 708 669)- витрати фонду склали $28 678 401 (загальна сума відсутня, є перелік згрупованих витрат, які необхідно просумувати)Відповідно різниця між доходами та витратами за 2023 рік склали $18 234 608. Зазначена сума залишилась у розпоряджені Фонду. Тобто Фонд KSE використав лише 61% від отриманих коштів, решта 39% залишалась у їх розпорядженні.При цьому у звіті за 2023 рік зазначається, що $11 696 472 зарезервовані на розвиток обороноздатності і $3 765 445 зарезервовані на інституційний і гуманіторний розвиток. Про використання решти залишку $2 772 691 у звіті нічого не вказується.На сайті також розміщені піврічний звіт за 2024 року та звіт за липень-жовтень 2024 року.У даних звітах 2024 року відсутня інформація щодо використання у 2024 році "зарезервованих" за підсумками 2023 року коштів.Станом на цей час зі звітів Фонду KSE так і не зрозуміло на які потреби було викорстано $18 234 608 або ж 39% отриманих доходів у 2023 році.Ще менше ясності надає фінансова звітність цього фонду. За підсумками 2023 року у звіті про фінансові результати відображено доходів та витрат на однакову суму - 871 821.2 тис грн, тобто близько $23 млн. Думаю, тут справа в тому, що існує не один, а по суті два фонди – американський та український і у фінансовий звіт потрапляє лише кошти, які проходять через український фонд.Пояснення можна було б знайти у звіті незалежного аудитора, але, на жаль, такого звіту ні за 2022 рік, ні за 2023 рік не проводилось, принаймні на сайті відповідні посилання відсутні.Пане Тимофію, надіюся ви все-таки поправите Річний звіт та надасте відповідь, - де і як можна ознайомитись із використанням перехідних із 2023 року $18 234 608, «зарезервованих» на розвиток обороноздатності та на інституційний і гуманіторний розвиток?!