Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online
Added 14 Jul 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Number of subscribers: 1 509
Photos: 1,780
Videos: 1,030
Links: 2,490
Description:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Source

КУЧЕРЕНКО Online | Зайшов до знайомих в квартиру на Печерську.В підʼїзді десь 28 градусів...

Telegram community logo - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
486 Views/Reach 2025-03-23 12:35 Message №5170
Зайшов до знайомих в квартиру на Печерську.В підʼїзді десь 28 градусів, в квартирі трішки менше - 26 градусів бо повідчиняли вікна.Таких будинків в Києві тисячі.У Києва величезний борг за газ, у Нафтогазу не вистачає грошей на закупівлю газу, КТЕ та КМДА співають мантри про повернення боргу за бюджету за «різницю в тарифах», тариф збитковий, КТЕ в результаті збиткове.Індивідуальні теплові пункти, які би значною мірою вирішили проблему перетопу, в Києві почали вирішувати за хибною та дурною моделлю - очікували що люди проявлять ініціативу та самі собі його поставлять.В результаті розтягнули процес вже на десять років і кінця краю ніхто не бачить.Проблема вирішувалася дуже швидко якби місто взяло на себе цю програму - тим більше що цей процес окупний і гроші дійсно би швидко повернулися за 4-5 років.Сам профільний заступник Петро Пантелеев неодноразово стверджував що економія доходить до 30-40 відсотків - тобто окупність дуже швидка!Задаю просте питання - чому місто не реалізує такий швидкоокупний проект та не інвестує туди гроші?!Відповідь мабуть очевидна - це не потрібно КМДА, не потрібно КТЕ та не потрібно депутатам КМР!Їм набагато вигідніше мати затратну та не модернізовану збиткову комунальну компанію ТКЕ, списувати на неї величезні витрати, нескінченно дотувати її з бюджету та облаштовувати хороводи навколо «різниці в тарифах».А потім виставляти все це в «платіжках» або покривати з міського бюджету.Та співати «мантри» про не тих Киян які не роблять чомусь ОСББ та не викладають свої гроші.В мене нема для вас інших Киян - працюйте з цими Киянами, «ефективні» управлінці.Кому й що незрозуміло?!