Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡
Added 14 Jul 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Number of subscribers: 10 448
Photos: 5,150
Videos: 1,150
Links: 1,110
Description:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz

👥 Number of subscribers

10 448
Average/Day:: -6
Average/Week:: +169
Average/Month:: +1372

👁️ Average views per message

3 158
Average/Day:: 2,340
Average/Week:: 1,936
ERR: 30.23%

📊 Messages per Day

5.3
Last day: 8
Week average: 5.9
Average per day: 5.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🇷🇺Втікач держзрадник нардеп від забороненої ОПЗЖ Федір Христенко має отримати тюремне покарання!Немає сумнівів, що це державний зрадник, який окрім роботи на фсб рф, також будучи парламентарем обкрадав українців, заробивши величезні нелегальні активи. Та є ряд питань. По-перше, слід нагадати, що Христенку в лютому 2022 року дали втікти з України. По-друге, всім же зрозуміло, що ніякої екстрадиції з Обʼєднаних Арабських Еміратів не було, ну власне не важко було здогадатися, бо ця країна майже нікого не видає. Було "добровільне повернення" і тут вже стає цікавіше, бо я глибоко сумніваюсь, що Христенко злякався когось з керівництва СБУ, хто за легендою приїхав за ним. Дуже б не хотілося, щоб держзрадник Христенко замість тюремного увʼязнення отримав якісь гарантії від української влади.Хоча насправді мені не так важливий метод повернення державного зрадника під час війни. Якщо він після повернення сяде - добре, а ось якщо ні, то це вже означатиме, що це "повернення" лише елемент якоїсь брудної гри.При цьому нагадую, що хоча СБУ виявляється здатна "повертати" зрадників аж з Еміратів, вона чомусь їх досі не бачить в Україні. Мова йде про інших персонажів з ОПЗЖ - таких як Бойко та Столар, злочини яких ігноруються бо вони та їхні депутати постійно підголосовують владі "слуг". Тепер подивимося, щоб таке саме не сталося й з Христенком.
❤️ Власниця фракції «Батьківщина» в Київраді та за сумісництвом забудовниця Влада Молчанова разом з регіоналом Юрієм Іванющенком – він же «Юра Єнакієвський» отримали підозри від НАБУ через захоплення 18 га землі під ринок «Столичний» на Кільцевій дорозі столиці, ринковою вартістю понад 160 млн грн.У 2021 році у Влади Молчанової та Юри Єнакієвського виник конфлікт за контроль над ринком «Столичний». У процесі врегулювання конфлікту Молчанова та Іванющенко підписали понятійку згідно з якою Молчанова відрізала від ринку 18 га для подальшого перерозподілу долей в ринку. Все відбувалося з грубим порушенням земельного законодавства, в справі також фігурують працівники Держгеокадастру, які неправомірно провели реєстраційні дії. Всім причетним повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України. Не земельні ділянки накладено арешт.У самої Молчанової інтерес там вже не стільки до ринку «Столичний», скільки до навколишньої землі ~ 100 га, все що навколо ринку вона давно мріє забудувати. Згадана понятійна угода також вирішувала питання забудови цих земель.І якщо Юра Єнакієвський не дуже цікавий, бо він давно втік в Монако і це його далеко не перша підозра, а от Молчанова активно просуває свої будівельні схеми в Києві й ця справа далеко не верхівка її злочинних схем, тут є ще над чим працювати.Дуже рекомендую НАБУ та САП нарешті звернути увагу на ще одне незаконне будівництво Stolica group Влади Молчанової на території Екопарк Осокорки, так званий ЖК H2O. Там повний букет. Захоплення землі, частина землевідведення з лобіюванням депутатами Київради з якими у неї родинні зв’язки, будівництво з порушенням містобудівного та земельного законодавства, через Департамент земельних ресурсів та Департамент містобудування та архітектури КМДА вийдете на її головного подільника по цій забудові – Віталія Кличка, який і сприяв Молчановій в реалізації цього незаконного будівництва.Взагалі жесть, там унікальна дика природа, схема будівництва максимально бандитська, ще й дорогу за кошти киян хочуть будувати, мало того, що землю вкрали, а правоохоронні органи при цьому всьому дивляться як посеред парку зводять бетонні коробки. За таке ставлення до громади та землі, я вважаю, що весь цей сраний бізнес Молчанової (Stolica group, ринок Столичний, Новус та ін) давно треба націоналізувати. Сама ж ця мадам має сісти на дуже довго.
На тлі свіжого викриття топ-корупціонерів Гайдая та Кузнєцова, постає доволі логічне питання – а чи все нормально у нас з антикорупційною системою? Нардеп від президентської партії, голови адміністрацій призначені президентом, не доброчесний бізнесмен-ділок, викриті на особливо цинічному злочині - крали на обладнанні для війська. І що ми бачимо через день після їхнього затримання? Грошові застави як запобіжний захід, які неспівмірні, а ні з самим злочином, а ні з їхнім майновим становищем, не кажучи вже про їхні звʼязки та ризики перебування на волі під грошову суму, яка їх абсолютно ніяк не обтяжує. Щоб ви розуміли нардеп «слуга народу» Кузнєцов, якого викрили на корупції, звісно внесе ці 8 млн грн і буде далі ходити в парламент. Як думаєте, він там буде мати можливість спілкуватися з кимось «впливовим», з ким би варто було обмежити спілкування? А головне, а за яке майбутнє буде голосувати такий нардеп?І тут ми підходимо до того, що насправді такий стан справ очевидно абсолютно не нормальний для воюючої країни, та для будь-якої. І відповідно на фоні цих всіх перипетій з антикорупційними органами намалювався яскравий приклад несправедливості щодо злочинів, де фігурують топ-корупціонери. Ну не можуть з такими посадами і з такими цинічними злочинами на армії, відпускати на волю під заставу. Це самогубство для держави. Розвалюються потім такі справи, бо ці подонки маючи топ-звʼязки, тупо вирішують свої питання будучи на волі під заставою. Це дискредитує не тільки парламент, де вже підозра у нардепа, який голосує, стала нормою, це ж тінь на всю країну. І тому очевидно, якщо ми говоримо про антикорупційну інституцію, то її треба лікувати. Не можуть топ-корупціонери виходити під застави!!! Ну ви ж не випускаєте вбивць та державних зрадників? Ну то топ-корупція у воюючій країні вбиває не менше за ворога. Це треба прийняти і вжити реальних рішень! Топ-посада та/або особливо великий розмір збитку та/або хабаря – тримання під вартою без альтернативи внесення застави!
🚂 Сьогодні Укрзалізниця презентувала нам перший безбар’єрний вагон для груп пасажирів на кріслі колісному. Вагон повністю перебудували враховуючи потреби пасажирів на кріслі колісному:4 збільшені купе: кожне розраховане на 2 пасажирів з інвалідністю та 2 супроводжуючих;Комбінований формат: якщо вагон не заброньовано для спецперевезень кожне купе може вміщувати до 6 пасажирів.Вагон обладнаний електропідйомником з можливістю навантаження до 300 кг, збільшена ширина дверей та коридору для вільного пересування на кріслі колісному, розетки, кнопки виклику провідника, все як має бути. Все про що ми говорили рік тому і на що звертали увагу. Сьогодні це дійсно про комфортні подорожі для людей на кріслі колісному. Радію, що вдалося. Переглянути квитки та напрямки можна на сайті, або в застосунку Укрзалізниці.Говорили сьогодні і про цифровізацію пільг та купівлю квитків. Багато за цей час пофіксили, але ще є над чим працювати. Вчергове найгірше себе проявляє Мінсоцполітики, які неспроможні навіть свої пільгові бази нормально цифровізувати. Сподіваюсь найближчим часом всі пільгові категорії включаючи УБД зможуть бронювати місця за пільговою вартістю через смартфон. Тішуся, що це наша українська модернізація руками наших роботяг. Тепер тільки масштабувати та розвивати цей напрямок. Також необхідно розвивати інфраструктуру по всій країні. Сподіваюсь все вийде.
В мережі Х він же Твіттер і поза його межами активно шириться петиція щодо декриміналізації виробництво контенту для дорослих, щоб правоохоронці займались реальними злочинами, а не робили контрольні закупівлі інтимних фотографій.Оскільки дуже багато публічних діячів поширюють цю петицію, я власне теж вимушений вийти підкреслюю особистою позицією. І про все чітко по пунктах.1. Позиція.Тут не про морально, чи аморально. Я не хочу влазити в срачі на цю тему, бо позиції в суспільстві можуть бути різні, і от точно не зараз ми будемо про це сперечатися. Та я точно не хочу, щоб під час війни поліція за мої податки купувала голі фотографії в інтернеті та оформлювала це як «спецоперацію по викриттю злочину», ось це просто неадекватно.Там почитайте історію авторки петиції, посилання внизу. Там за наші бюджетні кошти поліція зробила «контрольну закупку» на OnlyFans і шиє їй 301 статтю Кримінального кодексу України за виготовлення та збут порнографічних предметів. КОНТРОЛЬНУ ЗАКУПКУ голих фото з інтернету. Чим чорт забирай займається у нас поліція…2. Чи має це вирішуватись петицією?Однозначно ні. Сама тема піднята через вдумайтесь - бо «слуги» не можуть включити відповідний законопроєкт в порядок денний, бо там щось Зеленському не до кінця пояснили. І жодна ця кнопка не пішла шляхом незалежної законодавчої гілки влади, яка вище президента, вони бляха вирішили гратися в петиції й включити окунів. А це власне чисте знущання з взагалі форми правління нашої країни. 3. Негативні наслідки.Вони мені тут просто очевидні. Дуже багато людей напишуть, ви в своєму розумі, у нас немає важливіших тем під час війни? І вони будуть абсолютно праві! Я просто не розумію як можна цього не відчувати. Це справді на фоні проблем з фортифікаціями, економікою та соціальною політикою воюючої країни виглядає як знущання, коли просто хтось в парламенті не в змозі згадати, що він не кнопка, а все ж таки представник вищого законотворчого органу. Так, у такий складний час мають бути пріоритети.Більшість не сприйме в такий час і це абсолютно закономірно, тут привіт правлячій монобільшості «слуг» та авторам законопроєкту, якби вони працювали й пам’ятали, що вони незалежна гілка влади, то не довелося людей баламутити зараз на такі петиції. Я насправді дуже хвилююсь, що зараз люди ще й пересруться на цій темі й тоді це все взагалі дасть зворотний ефект. Вдумайтесь наскільки нікчемний парламент, що треба петицію по формуванню порядку денного…Сама петиція - https://petition.president.gov.ua/petition/248984
Дніпровському мажору Арсенію Бессонову суд призначив запобіжний захід - 60 діб тримання під вартою з можливістю внесення застави 600 тисяч гривень. Його батьку суд призначив домашній арешт.У суді Бессонов заявив, що вкрав товарів на 10 тисяч грн із супермаркету "неумисно" - мовляв, на касах були великі черги, а він "опаздивал". Тим часом його батько повідомив, що "втратив сина з поля зору у супермаркеті", а сама крадіжка була скоєна умисно. Мовляв, син хотів "зекономити", аби виплатити компенсацію родині загиблої у ДТП дівчинки. На момент крадіжки Бессонов мав перебувати під цілодобовим домашнім арештом, з браслетом - за рішенням суду від 18 квітня. Паралельно Бессонов є фігурантом справи про ДТП у серпні 2024, коли він збив двох жінок, а також про ДТП у грудні 2024, під час якої загинула 10-річна дівчинка. Тоді Бессонова відпустили, а вже у червні 2025 він опинився пʼяним за кермом та втікав від поліції. Бессонова чекають нові засідання: 23 червня - розгляд справи про втечу від поліції;24 червня - розгляд справи про ДТП та ненадання допомоги.Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.
🤡 Голова Тернопільської обласної ради корупціонер Михайло Головко отримав 9 років і знепритомнів у суді й це максимально смішна вистава цього виродка…Голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка, у якого скрізь були портрети Бандери, який постійно носив вишиванку та бив себе в груди розповідаючи, як він любить Україну, НАБУ ще в червні 2023 року затримало "на гарячому" після передачі хабаря у розмірі понад 600 тисяч гривень.Сьогодні Вищий антикорупційний суд призначив Головку покарання у вигляді 9 років позбавлення волі, з конфіскацією всього належного йому майна. Від почутого Головко знепритомнів. Цей жлоб завжди любив гламурні дорогі речі, костюмчики та годинники, всіляко виставляв це на показ, зі своєю дружною був обвішав всю область своїми бордами, мовляв, які вони правильна і порядна українська родина. Хоча останні 13 років він отримував заробітну плату з бюджету і власне він не мав легальних коштів для такого мажорного життя. Від всього цього хотілося блювати, бо в Головка стільки ж українського націоналіста під якого він косив, скільки ж у секретаря обкому компартії. Тому те, що вирок саме такий, це добре. Хотілося б, щоб так було для всіх корупціонерів. Щиро зневажаю!
Справа вбитого на станції столичного фунікулера Максима Матерухін. Відбулося чергове судове засідання по справі щодо вбивства 16-річного підлітка Максима Матерухіна на верхній станції столичного фунікулера пʼяним співробітником УДО Артемом Косовим. Трохи деталей із сьогоднішнього засідання:Перш за все, дякую всім за реакцію на дивні дії Київського апеляційного суду під час розгляду апеляції на запобіжний захід вбивці. Вдалося викликати резонанс. В результаті апеляція залишила Косова під вартою.Почалося сьогоднішнє засідання вже з класичної вистави адвокатів Косова. Один з адвокатів Косова, відморозок зі свідоцтвом адвоката Бодя Кушнір прогуляв засідання і вирішив, що це є підставою для відкладення сьогоднішнього засідання. Чергова нагла спроба зірвати засідання. Нагадаю, що справа по тяжкому злочину, де вбитим є неповнолітнім, за всіма правилами вважається пріоритетною для сторони захисту, тим більш повідомлений він був про дату засідання більше ніж за місяць, ну й власне він міг спокійно скористатися можливістю участі в режимі відеоконференції. У Косова є другий адвокат, тож захисту він позбавлений не був.Суд на місті ухвалив відмовити відмороженим захисникам у спробі зірвати засідання.Сьогодні продовжили досліджувати докази. Дослідили один з головних доказів - запис камери відеоспостереження на верхній станції фунікулеру. Це прямий доказ проти Косова, там чітко видно як він біжить до Максима, попри те, що вихід в іншій стороні, бере його за плечі і кидає у скло, чим наносить йому смертельну травму. Далі Косов продовжив неадекватні дії, він агресивно рухав лежачого в крові Максима. На відео чітко видно як Косов ледве тримається на ногах, коли імітує надання першої допомоги. Джгут на повністю розрізану шию з артерією від пʼяного тіла, це більше як знущання. Але сторона захисту сьогодні активно робила з Косова «янгола», який хотів всіх врятувати, це робилося акцентовано, щоб спровокувати присутніх людей. Це активно підтримав і сам Косов під час виступу, у нього як бачимо життя на гауптвахті прям солодке, сорочка, білі кеди, краса…На відео ми бачимо як Косова після вбивства Максима хитаючого по станції затримує прибулий на місце екіпаж поліції і при цьому у нього виявили табельний пістолет отриманий в УДО. Косов на сьогоднішньому суді зазначив, що має на нього право на підставі воєнного стану, разом з тим він забув, що перебування в алкогольному та наркотичному спʼянінні (офіційно зафіксовано експертизою) зі службовою зброєю поза робочий час, це порушення всіх можливих норм поводження з табельною зброєю.Дякую всім за підтримку в судовому засіданні, друзям Максима та небайдужим, які відгукнулися на минулі дописи. Це важливо тримати цю справу на контролі. Вбивця дитини Косов має отримати довічне! Наступне судове засідання:18 червня 2025 року о 11:00 в Шевченківському районному суді міста Києва - вулиця Дегтярівська, 31а – продовження слухання справи по суті.
Про будні народної партії в Україні…Закрили черговий фінансовий звіт Народовладдя для НАЗК за 1 квартал 2025 року, зараз він доступний всім громадянам на офіційному сайті агентства. І це чудово, що ця інформація є публічною, бо я прям хочу щоб ви це бачили! Ось кількість внесків партій за перші три місяці 2025 року:Народовладдя - 823Слуга народу - 0Європейська Солідарність - 3Батьківщина - 0Голос - 6УДАР Віталія Кличка - 2Як вам цифри? І це ж ті політичні сили, які мають великі штаби, офіси та сотні працівників. Це дуже показові речі, бо якщо партія не збирає кошти на свою діяльність, але при цьому активно її веде, постає логічне ж питання - а звідки гроші? І тут проста відповідь, всі так звані «великі парламентські партії» мають олігархічне тіньове фінансування, тому їм абсолютно байдуже на ці всі внески. Але ж нюанс полягає в тому, що, хто платить, той замовляє музику і так з усіма! Результат цього ви можете бачити в роботі парламенту, який приймає закони в інтересах тих, хто їх насправді фінансує. Я не просто так вам про це пишу. Бо для нас це філософія всього сенсу зайняття політикою в Україні. Для того, щоб реально щось змінити треба почати з основ, а це саме фінансова незалежність у діяльності.Фіксую тут ключову для мене річ в політиці. Я не вірю, що велике олігархічне бабло політичних проєктів реально щось змінить в країні, це вороги нашого народу! Це треба презирати, бо саме через ці всі модні мільярдні політичні проєкти ми досі живемо в несправедливій державі, державі, де вирішує бабло… Саме тому ми пішли іншим шляхом!Ми перші в Україні, хто просуває нормальну практику всіх цивілізованих країн з фінансової підтримки партій. Пройшли кола пекла, щоб це інтегрувати в наш сайт зручною формою щомісячної підписки на офіційний рахунок. Ну і відверто наші люди сприймають це ще важко, хтось каже «та це мені партії завжди платили, чому я маю?», ось це прям класика… і ми потім уходимо в годинні спілкування чому так має бути й головне чому це працює у світі. Ще багато роботи попереду, бо ще далеко не всюди є осередки. Війна внесла свої корективи і зараз половина від керівного складу в лавах Сил оборони, та власне і на базі партії зараз діє Волонтерський центр Ua.Help, якому ми приділяємо часу значно більше ніж партії по всім зрозумілій причині. Але у нас є позитивні приклади, цим шляхом нам вдалося зібрати на заставу на місцевих виборах в Києві та взяти в них участь, з цього часу люди більше цим цікавляться та власне понад 700 донатів кожного кварталу це дуже непоганий результат, це до речі, рівно настільки більше ніж у так званих «великих партій парламенту». Від імені нашої партії Народовладдя я дякую всім небайдужим за підтримку! Дякую вам за можливість мати незалежне фінансування! Нехай це навіть 40 чи 50 грн, ми зараз на етапі, коли не сума важлива, а просування цієї культури в суспільстві! І так, ми найкраща партія в Україні за цим показником з величезним відривом і це тільки початок!Враховуючи те, що я вам написав, підтримайте нас будь ласка фінансово (клацайте ТУТ), й тоді ви долучитеся до формування нової для України, але такої звичної для розвинутих країн політичної культури, в якій будуть розвиватися й, врешті-решт, приходити до влади справжні народні партії, які втілюватимуть в життя прагнення більшості українського народу. Партії, що існують за рахунок тисяч маленьких внесків свого членства й прихильників, а не олігархічних бізнес-проектів, які плювати хотіли на український народ і лише відробляють «інвестиції» своїх олігархічних власників!Єдиним джерелом влади в Україні є народ! Знаю, що багатьом українцям подобається ця норма Конституції. То будьте вірні цьому принципу!Разом - Сила!
Сьогодні мені 28 років. Цього дня могло не бути, та я вдячний побратимам, лікарям та долі за те, що цей день для мене є. Робив все щоб життя перемогло смерть і тому сьогоднішній день особливо приємний. Цей рік зробив мене сильнішим. Було багато викликів, багато роботи. Я радий, що за цей рік десь міг бути корисним державі у змінах до протезування в Україні, що хоч трохи вдалося змінити ситуацію на краще і наші поранені мають змогу отримати сучасні технологічні протези. За цей рік також викривали багато покидьків, які псують життя в нашій країні. Знаю, ви часто мене згадуєте, знаю як ви раділи моєму пораненню, та все тільки починається:) Дякую всім, хто поруч зі мною. Дякую, що вірите в мене, я це ціную. Попереду багато роботи! Жити назло ворогам.Служу українському народові.З нагоди мого дня народження я попрошу вас про підтримку мого пораненого побратима - Андрія Корнійчука. Нещодавно на Покровському напрямку він зазнав важкого поранення - ампутація обох верхніх кінцівок та висока ампутація правої нижньої кінцівки, ще багато сукупніх поранень. Він з маленького містечка на Дніпропетровщині. У нього попереду довгий шлях відновлення. Тому ми відкрили збір на його підтримку - це фінансова підтримка родині, яка має бути поруч з ним, а це все витрати на потяг, оренду квартири і тд. Витрати на ліки, реабілітацію та в подальшому на житло та його пристосування.https://send.monobank.ua/jar/9juHec9csh4441 1111 2108 4309Тому для мене сьогодні найкращий подарунок - це підтримка пораненого побратима!