Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡
Added 14 Jul 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Number of subscribers: 10 448
Photos: 5,150
Videos: 1,150
Links: 1,110
Description:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz

👥 Number of subscribers

10 448
Average/Day:: -6
Average/Week:: +169
Average/Month:: +1372

👁️ Average views per message

3 158
Average/Day:: 2,340
Average/Week:: 1,936
ERR: 30.23%

📊 Messages per Day

5.3
Last day: 8
Week average: 5.9
Average per day: 5.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Поки летів в літаку по дорозі додому із США, дізнався, що Шуляк більше не голова партії «слуга народу». Враховуючи, що доля дала мені можливість поспілкуватися з цією особою очі в очі в найважчий період мого життя, одразу за декілька тижнів після перемоги над смертю в реанімації, то я думаю варто написати пару слів. Хочу відмітити як її недопартія толерувала її на посаді голови партії всі ці три роки навіть після аморальної витівки в госпіталі. Показово мовчав та толерував Шуляк в керівництві своєї партії всі ці роки Президент Володимир Зеленський. Це було дуже «сміливе» мовчання Верховного Головнокомандувача, коли його неврівноважена корупціонерка дозволяє собі вриватися в палату до пораненого солдата. По суті я можу собі дозволити утриматися від оцінок цієї особи, бо це за мене зробило суспільство, якому я щиро дякую за підтримку тоді й зараз.Ну і за невипадковим збігом Олена Шуляк перестала бути головою правлячої партії «слуга народу» рівно в день її візиту до мене в госпіталь. Досить символічно. І так, я радий, що я доклався до зруйнування політичної карʼєри та впливу такої наволочі.Я лише повторюю, те що сказав їй тоді три роки тому лежачи у важкому стані у своїй палаті – "рано чи пізно в Україні буде нормальна влада, а не такі як ви, і ви постанете перед справжнім українським судом і вас буде чекати тюрма до останніх ваших днів і всіх цих покидьків, які за це голосували разом з ОПЗЖ. Ви будете з Шуфричем на прогулянку ходити". Я від своїх слів ніколи не відмовлюся і буду робити все щоб так і було і всі ті, хто знущаються з українського народу обов’язково відповіли за це!
Багато чую питань про Америку – «та про що ти з ними говориш? Вони нас кинули». Це місцями справедливе обурення. Повірте в середині я відчуваю не меншу злість на те, що сьогодні відбувається з підтримкою України від уряду Сполучених Штатів, в мене є причини на такі почуття, думаю ви розумієте чому…Але це все не може слугувати приводом для опускання рук. Слід зазначити, що багато в чому наші позиції на міжнародній арені, включаючи США просіли, через, м'яко кажучи, недолугу внутрішню політику в умовах війни і наша слабкість, на жаль, тут це грає на руку ворогу, та зараз не про це. Сьогодні дуже важливо акумулювати всі українські сили для боротьби із російським впливом на американську владу. Бо на жаль, російські терористи сьогодні як ніколи посилюють свій вплив на американських політиків. Саме тому відвідуючи у Вашингтон D.C. й інші штати та маючи можливість поспілкуватися із конгресменами, представниками Держдепу, спецпредставником президента США, генералами Пентагону та всіх ключових країн НАТО, дуже важливо вкотре донести до них всю абсурдність російських ультиматумів до України. Я як солдат буду використовувати будь-яку можливість якщо від цього буде краще моїй державі.Ми маємо двопартійну підтримку в обох палатах американського Конгресу, яку треба надалі розвивати, вона реально може бути якіснішою. Є конгресмени та сенатори, які є друзями України, ми вчергове розповідаємо про злочини, які вчиняє російська армія в Україні. Оскільки, дуже важливо зберегти розуміння для американців, хто є світлом у цій війні, а хто сіє тероризм. І найголовніше те, що інтереси терористів ніколи не можуть стояти вище, як в принципі ніхто не має взагалі слухати терористів.Скажу відверто, багато з таких розмов не приносять великого задоволення. Коли я кажу прямо «дякую за підтримку, але тисни на свою партію, ви маєте перестати толерувати тих, хто вас ганьбить заграванням з російськими терористами. Заяви про це, для моєї країни зараз це дуже важливо», то ця вся розмова будується дуже не просто, враховуючи, що це взагалі чує людина, яка 25 років сидить в Палаті представників і має беззаперечну підтримку свого виборця, але вона не дуже задоволена, що я окрім подяки маю прохання. Я намагаюся донести просту істину. Імперська філософія росії – це бажання вбивати українців та американців. На російських урядових телеканалах щодня розповідають про бажання смерті США, те саме лунає про Україну. Тільки є суттєва різниця в цих історіях. Україна відповідає на цю агресію силою. У американців також сьогодні є ця можливість, шляхом військової допомоги Україні, тож мʼяч та карти на їхньому боці. Будь-хто з нас, хто сьогодні має доступ до представників американської влади, має робити все щоб посилювати наші позиції в Сполучених Штатах Америки. У нас досі тут дуже багато друзів, які не словом, а ділом допомагають Україні.
😎 Служба безпеки України провела спецоперацію на території ворога та вразила підводний човен рф у НоворосійськуСБУ провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
💰За фігуранта справи «Мідас» з розкрадання в «Енергоатомі» Фурсенка внесли заставу. Він вийшов з СІЗО.За інформацією журналістів програми «Схеми», заставу за Фурсенка внесли 24 листопада, й наступного дня його звільнили з-під варти. Це також журналістам підтвердив і його адвокат.Фурсенко, він же «Рьошик» був виконавчим директором з безпеки «Енергоатома» і, за даними слідства, виконував обовʼязки бухгалтера «бек-офісу з легалізації коштів».Сума застави, визначена Вищим антикорупційним судом під час обрання запобіжного заходу, становила 95 мільйонів гривень. Гроші за Фурсенка, внесла приватна компанія з чинним статутним капіталом у 100 тисяч гривень – «Варус Сінерджі». Власником компанії є Богдан Фуркевич з Камʼянець-Подільського. У сервісі Getcontact його номер телефону підписаний як «Богдан Рішало Від Андрія», «Богдан Поліція» та «Богдан Воїнкомат Кам'янець». Компанію зареєстрували у Маріуполі у 2019 році, а у 2022-му змінили юридичну адресу на Київ. Основний вид її діяльності – оптова торгівля деревиною. На дзвінки журналістів Фуркевич не відповів.12 листопада ВАКС обрав для Фурсенка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 січня 2025 року з можливістю внесення застави у 95 мільйонів гривень. 19 листопада апеляційна палата ВАКС залишила це рішення без змін.
Гідність та Свобода – для мене ці речі є основою життя. У 7 років перший вуличний протест - помаранчевий Майдан, і вже в тому віці розуміння того, що за правду треба боротися. В 16 років Революція Гідності, яка багато чого навчила. Вона з рештою цінною життів кращих синів дала нам шанс на рух до побудови цивілізованої країни. Країну зі своєю культурою та мовою, зі своєю історією без зовнішнього російсько-імперського поглинання. Вона дала нам поразку у вигляді перемоги олігархії на виборах, сподіваюсь це буде багатьом уроком. І прийде час коли ми все виправимо. В 24 роки добровольцем вступив до лав Збройних Сил України. Далі захист територіальної цілісності країни, важке поранення в ході виконання бойового завдання, протезування та нове життя. Я ні про що не шкодую, все б робив так само. Пишаюся людьми з якими мав честь разом захищати нашу країну.З Днем Гідності та Свободи, дорогі українці!Дякую всім, хто в ті дні був на цих багатотисячних проявах свідомості. Будьте всі гідними тих, хто віддав своє життя за волю України!
Чергова «тисяча Зеленського» або «зимова підтримка» та «УЗ-3000», це просто верх ідіотизму та профнепридатність вищого політичного керівництва країни. Давно хотів висловитись з приводу так званих «соціальних ініціатив» ОП, а вірніше антисоціальних. Окрім того, що сама ініціатива є виключно політичним піаром у вигляді старого відпрацьованого прийому, який в народі називається «гречка», то є ще й відвертий цинізм у цій всі історії. Так, 1000 грн в межах програми «зимова підтримка» буде профінансована шляхом зменшення видатків з програми соціального захисту дітей та підтримки малозабезпечених сімей. Тут просто без коментарів…Якщо ми говоримо про якийсь соціальний підхід, то власне тоді має застосовуватися принцип «соціальної справедливості», ну тобто не кидати подачки у 1000 грн для всього електорату. А дати ці кошти тим, хто сьогодні найбільше цього потребує – люди з інвалідністю, учасники бойових дій, багатодітні родини, ВПО та пенсіонери.В даному випадку зробили все в кращих традиціях політичного жлобства, коли на меті поставили максимальне охоплення виборця в рамках політичної піар-акції, а не соціальну підтримку населення…Ще більшим ідіотизмом виглядає «покатушка у 3000 км по Укрзалізниці», це у воюючій країні. Може дати ці кілометри учасникам бойових дій та їхнім родинам, пораненим, може підтримати тих людей, які живуть за межею бідності? Та ні, задачі інші, треба більше, а не якісніше.Я вже мовчу, що в учасника бойових дій право лише на 50% знижку на проїзд залізницею аж раз на рік, а в людини з інвалідністю внаслідок війни аж раз на рік безкоштовний квиток і то не в пікові дати. І на цьому фоні це все особливий цинізм.Беріть звісно ці кошти, бо це ваші податки, якщо не маєте потреби, то закиньте на підтримку ЗСУ. Але не забувайте, що нас всіх з вами вважають за бидло, яке за 1000 грн забуде про корупційні скандали та відбитість влади. Я закликаю всіх вас робити висновки й не забувати як влада ставиться до народу і які жалюгідні методи використовує.
Жахлива новина з Києва. 43-річний киянин Роман Сопін помер в лікарні після тяжких тілесних ушкоджень отриманих в ході перебування в одному з районних ТЦК. На жаль, це непоодинокий випадок. За цю історію пишу, бо точно знаю, що інформація перевірена, її розповіла моя добра знайома Дарина Трунова, журналістка 24 каналу, це був син її друзів. Роман був доставлений до ТЦК в Києві, попередньо це Подільський район. Проходив ВЛК, звʼязався з батьками, щоб ті передали йому необхідні речі, вже навіть визначили підрозділ, де він мав проходити військову службу – це 71-а бригада ДШВ. А на наступний день після розмови з батьками, родині телефонують, що Роман в лікарні з тяжкою травмою голови, робили трепанацію, кома, сьогодні він помер. За версією тих, хто був відповідальний за вже рекрута – «він впав».Поліція спочатку не відкривала кримінальне провадження до сьогоднішнього дня, лише після того, як про це почали писати ЗМІ вони все ж таки почали розслідування. Мені тут все дуже очевидно, і я не маю жодного сумніву, що керівництво було в курсі про методи такої роботи. Насправді окрім несправедливих підходів до мобілізації, гідного грошового забезпечення та впливу на незаконні дії командирів, ось цей наведений приклад дуже сильно відбиває бажання у людей йти мобілізуватись. Замість нормальної адміністративної роботи – катівня, це просто неадекватно. Не вмієте працювати з людьми? Не знаєте, де самі мажорні заклади Києва? Ну то звільняйтесь з такої роботи, дегенерати. Бо тут ворогу і ніякого ІПСО не треба…Повторюся, в нинішній системі вже немає, що лікувати, вона повністю гнила. Лише повне перезавантаження мобілізаційних органів, перевірка всього керівництва на доброчесність і головний підхід – мобілізація не тільки для роботяг з громадського транспорту, вона має бути для всіх верств населення в незалежності від статків.
Історія з позбавленням українського громадянства Гени Труханова просто еталон маніпуляції різноманітних антидержавних елементів.Фіксуємо, так я вважаю, що в даному випадку Офіс Президента та власне сам Президент Зеленський керувався власними інтересами, вочевидь в першу чергу це піар та перерозподіл корупційних потоків в місті Одеса. Такий висновок напрошується дуже просто, бо викритий російський паспорт Труханова – це не робота СБУ, це робота українських журналістів розслідувачів ще у 2016 році. Далі з роками додавалася інформація, було також встановлено його податковий номер.Тому постає питання, а що ви всі робили ці роки? Мені очевидно, вони всі, як і минула влада, так і нинішня, просто покривали цього проросійського чорта, який весь цей час захищав інтереси ворога в нашій Одесі. Ми активно звертали увагу на цей факт вище політичне керівництво держави та правоохоронні органи, однак, це все роками красиво ігнорувалося, всім же зрозуміло, що це не просто так, це договорняки по розпилу прибережної смуги та міського бюджету. Нинішня влада абсолютно незаконно допустила Труханова до місцевих виборів 2020 року, бо тоді вже тільки лінивий не знав про російський паспорт Гени.З огляду на ці факти, то дякувати тут точно немає за що, але я вітаю саме по суті таке рішення й ось чому:Бо чорт не перестає бути чортом навіть через те, що його роками успішно покривали. Не називайте цього виродка «законно обраним» мером Одеси. Гена Труханов маючи російський паспорт не мав права взагалі брати участь у місцевих виборах. Відтак, він не може вважатися легітимним мером, це якщо ви тут закони цитуєте.Та мабуть головне несприйняття та сумніви навколо цього рішення через вже старий добрий принцип вибірковості від нинішньої влади.Я справді хочу, щоб зрадник Труханов згинув в тюрмі. Але скажіть мені, а це що все? А як там одеський орденоносець путіна Сергій Ківалов? Що там Бойко, Столар, Суркіс, Льовочкін, Бужанський та компанія? Чомусь у них все чудово. А чим глобально ОПЗЖ відрізняється від Труханова? Та нічим абсолютно! Всі вони мають сидіти!Всі ті, хто ставлять подібні питання та зауваження, то тут абсолютно слушно. Але ж не виправдовуйте відверту антиукраїнську діяльність Труханова. Бо вже навіть деякі жаліють його як «жертву режиму», вам шкода проросійського корупціонера, який знищує прибережну зону Одеси? Мені абсолютно ні. Він ворог нашої держави! Всіх тих, хто в Одесі був не згоден з дерибаном землі, бюджету та знищенням культурної спадщини Труханов переслідував зі своїми тітушками, на них скоювали жорстокі напади. Розумієте, ну це все одно, що вбивця 10 років купує суд, гуляє на волі. Потім він не домовився про своє подальше положення і опинився все ж таки за скоєне на лаві підсудних, і його сусід такий «хух, правильно, він же вбивця», а інша сусідка кричить йому «ну його ж не арештовували стільки років, то чого вже зараз?? Хай гуляє собі, він же не головна наша проблема». Ну тобто таке виправдовувати, це максимально дико! Не опускайтесь до рівня регіонала Гончаренка, бо він захищає своїх.
Удари ворога по критичній інфраструктурі в Києві продемонстрували повну імпотенцію та бездіяльність центральної та місцевої влади. Так, звісно це все російські удари і винні в цьому всьому саме російські терористи. Але я хотів би запитати – а чи все ми зробили, щоб зменшити наслідки такої атаки?Всім нашим органам центральної та місцевої влади було не цікаве питання укріплення нашої енергетики хоча б від дронів, лише пусті балачки та імітація роботи. Ну бо звісно зручно було імітувати роботу, коли по ним не били, не били й за їхньою логікою значить все добре. Ні, це не так працює, сьогодні ми є свідками злочинної бездіяльності всіх цих органів, це мав бути пріоритет як для центральної влади, так і для місцевої, максимальне укріплення нашої енергетики, час був. І для мене дуже показово, що вони сьогодні тикають на один одного пальцем, намагаючись перекласти відповідальність на один одного, хоча там немає, що перекладати, там синхронний провал, вірніше злочинна бездіяльність. Бо їх обох цікавить інше, якби більше розпиляти бюджету на цьому місті з яскравими гаслами. В цивілізованих країнах за такі речі згадані мною відповідальні органи центральної та місцевої влади давно б подали у відставку, але ні, тут нам зараз їхні експерти розкажуть як все неоднозначно...
ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України від політичної партії «Європейська Солідарність» після того, як комісія отримала від апарату Ради документ, що засвідчує дострокове припинення повноважень Парубія. Чорновол не заперечувала проти такого рішення, а відтак, можна констатувати, що це узгоджене її рішення з партією Петра Порошенка.Я думаю є сенс висловити свою думку та позицію з приводу цього політика, який зараз зайде в парламент і вочевидь буде голосно кричати про свою участь у бойових діях. До Тані Чорновол я ставлюся негативно і можу це спокійно обґрунтувати. Я оцінюю людей по діям, а не гучним словам. Якість Тані як політика я можу оцінити по її роботі 5 років в парламенті минулого скликання. Там було все, і захист відвертих антидержавних речей у вигляді особливого статусу Донбасу (федералізація країни), робота на Авакова та Пашинського, прости господи КНОПКОДАВСТВО, орден «за мужність» у 2019 за незрозумілі подвиги, напад на журналіста, який запитав у неї про її нагородну зброю та підстави отримання будучи на той момент абсолютно цивільною особою, вона була представником правлячої партії, їх політику я можу сміливо оцінити як антинародну і яка дуже схожа на дії нинішньої партії влади.Всього цього мені достатньо, щоб дійти висновку, що Таня пристосуванка, яка зневажає закони та відстоює інтереси своїх власників. І так, служба в армії після повномасштабного вторгнення для мене абсолютно не виправдовує цю людину та її антинародні дії, коли вона була членом вищого законодавчого органу держави.