Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡
Added 14 Jul 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Number of subscribers: 10 448
Photos: 5,150
Videos: 1,150
Links: 1,110
Description:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz

👥 Number of subscribers

10 448
Average/Day:: -6
Average/Week:: +169
Average/Month:: +1372

👁️ Average views per message

3 158
Average/Day:: 2,340
Average/Week:: 1,936
ERR: 30.23%

📊 Messages per Day

5.3
Last day: 8
Week average: 5.9
Average per day: 5.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Батько нині підозрюваного екскерівника Офісу президента Борис Єрмак, який також фігурує у справі «Мідас», літав у Російську Федерацію транзитом через Білорусь наприкінці 2019 року. Тобто вже після того, як Володимира Зеленського обрали президентом України, а Андрій Єрмак став його помічником. Як зʼясували журналісти «Схем», 2 листопада 2019 року Борис Єрмак на борту літака компанії Belavia попрямував з Білорусі до Санкт-Петербурга, з Мінська прибув до аеропорту «Пулково», а вже 6 листопада вилетів у зворотному напрямку. Разом із ним у цій подорожі перебувала і його дружина, мати Андрія Єрмака, вона є уродженкою Санкт-Петербургу. Загалом жінка щонайменше тричі відвідувала РФ цим же маршрутом: один раз – у 2018 та двічі у 2019 році (у червні та листопаді). Оскільки пряме авіасполучення між Україною та Росією на той час уже було зупинене, вона діставалася Санкт-Петербурга з Києва транзитом через Мінськ. Ім'я Бориса Єрмака згадували на засіданні ВАКС з обрання запобіжного заходу Андрію Єрмаку, якого НАБУ та САП підозрюють у легалізації 460 мільйонів гривень на будівництві елітної резиденції під Києвом. Борис Єрмак, за даними слідства, був його уповноваженою особою та контролював зведення одного з будинків у кооперативі «Династія» у селищі Козин. Натомість Андрій Єрмак заперечує причетність до елітного будівництва. Офіційних підозр Борису Єрмаку, на відміну від його сина, не висували.Журналісти не змогли зв’язатись з Борисом Єрмаком. «Схеми» також намагалися отримати коментар Андрія Єрмака, втім його адвокат Ігор Фомін зазначив, що «ці питання не стосуються кримінального провадження», тож він «не буде сприяти в цьому».Ще у 2019 році «Схеми» розповіли, що Андрій Єрмак та його батько Борис мали бізнес-зв'язки з російською політичною елітою. Відповідно до YouControl, Борис Єрмак з 1999 по 2021 роки керував компанією «Інтерпромфінанс Україна», де його син Андрій був співвласником разом із громадянином РФ Рахамімом Емануїловим. Також Андрій Єрмак та Емануїлов були партнерами у компанії «М.Є.П.» і раніше володіли «Медійною групою європейського партнерства». Сам Рахамім Емануїлов у Росії був співвласником компанії «Інтерпромторг», яка заснувала «Інтерпромбанк», де великим акціонером є член Ради Федерації РФ Валерій Пономарьов. Сторона Андрія Єрмака тоді пояснювала, що спільна компанія була зареєстрована ще у 1999 році і роками не вела жодної активної діяльності, а сам Емануїлов є науковцем та релігієзнавцем.
⚡️⚡️ Найдорожчий в Європі проїзний на неякісний транспорт: КМДА оприлюднило проєкт нових тарифів на проїздКМДА засвітили нові тарифи на проїзд і одразу приховали документ документ знову доступний. Але журналісти kyiv.news встигли ознайомитись з тарифами. І якщо це правда, то реалізувались наші найгірші побоювання щодо спроможності КМДА впровадити зручну для пасажирів тарифну сітку.🤯 Отже: разовий квиток подорожчає з 8 до 30 грн, місячний проїзний на всі види транспорту без обмеження кількості поїздок коштуватиме 4 875 грн, студентам — 2 437,50 грн.Місячний проїзний за 4 875 гривень на весь комунальний транспорт є чи не найдорожчим у Європі!Також з'явиться пересадковий квиток за 60 грн з необмеженою кількістю безкоштовних пересадок між будь-яким видом транспорту впродовж 90 хвилин після першої валідації.Решту тарифів можна прочитати за посиланням.❗️ Висновок - замість врахування наших пропозицій КМДА вирішили йти протоптаною доріжкою і просто збільшити всі тарифи у 3,75 рази. Також очікуємо, що майже одразу піднімуть вартість проїзду і приватні перевізники. Вочевидь це підвищення вартості проїзду саме для них, а не для пасажирів - адже як інакше пояснити у 3,5 разів вищу вартість місячного проїзного, ніж у Варшаві?!📢 Закликаємо мера Віталія Кличка не підписувати це розпорядження і утворити роботу групу з питань напрацювання тарифів за за участі громадськості та експертів. ГО "Пасажири Києва" готова долучитися до обговорення і напрацювання якісного тарифного меню.Ваші підлеглі вже показали неспроможність підготувати якісну тарифну сітку, давайте разом це виправимо!
Черговий приклад непідготовленості патрульних поліцейських, цього разу одному з них це коштувало життя…На Хмельниччині наряд сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №3 Хмельницького РУП переслідував водія авто, який за рішенням суду був позбавлений права керування транспортними засобами. Під час переслідування правопорушник зупинився у селі Терлівка та забіг на територію свого домогосподарства. Поліцейські зупинилися біля двору, підійшли до воріт. На місце викликали слідчо-оперативну групу. Вже за кілька секунд правопорушник відкрив автоматичний вогонь з карабіну типу АК 5.45. Як бачимо на відео поліцейські діяли максимально непрофесійно. На розслабоні направлялися в бік того, хто тікав від поліції, відтак, вже потенційно мав сприйматися як той, хто становить загрозу. Далі ці «танці» з табельним ПМ… Я вже мовчу про те, що в перші хвилини він не намагався унести напарника з лінії вогню та оглянути його поранення, це все говорить про низький рівень підготовки екіпажу. А взагалі у них на екіпаж має бути АКСУ, який в такому випадку застосовується автоматичними короткими чергами на подавлення ворожого вогню, що дало б можливість оглянути пораненого, це було ключове в цій історії. Поліція регулярно має складати заліки по стрільбі та тактичній медицині. На жаль, в абсолютній більшості випадків це все умовності системи і нормальної підготовки та навчання їм не проводять. Нападник з місця події втік. Його розшукують. Один поліцейський загинув, його напарник з вогнепальним пораненням в лікарні.
Чергова показова історія лицемірства Буданова в контексті «патріотичної позиції» та образу «нового політика». Як стало відомо з відповіді на запит Руху «Чесно», голова офісу Президента України Кирило Буданов, призначив своїм радником одіозного олігарха Сергія Тігіпка. Тігіпко – це олігарх, який ще в 90-ті роки завдяки звʼязкам в кримінальних колах повіджимав за три копійки стратегічні українські підприємства. Далі щоб закріпити олігархічний статус, він пішов у владу. За Кучми він став віце-премʼєром в уряді одіозного Павла Лазаренка, так-так, того самого премʼєра, який за корупційні схеми сів до американської вʼязниці. На президентських виборах 2004 року він очолював штаб Януковича, ця виборча компанія відома масовими фальсифікаціями регіоналів. За відданість Януковичу, Тігіпко став працювати в уряді Азарова віце-премʼєром. У 2012 він став нардепом від партії регіонів, голосував за «диктаторські закони 16 січня». Та мабуть, найбільш одіозним в його біографії є факт реальної державної зради. На початку квітня 2014 року, коли російські бойовики почали захоплювати українські міста, Тігіпко відвідав вже захоплену російськими силами Луганську ОДА. Після цього він публічно озвучив тези проросійських сил, мовляв, що в ОДА немає озброєних бойових, а що там «місцеві мешканці, які просто хочуть змін в країні», хоча якщо проаналізувати відео тих подій, чітко видно, що там були російські бойовики з антиукраїнськими гаслами. Чи відомо генерал-лейтенанту української розвідки Буданову такі дані про Тігіпка, ну очевидно, що так, але, як бачимо його це особливо не хвилює. Йому нормально працювати з такими чортами як Тігіпко, Татаров та Лащенко. Якщо для когось, це політик «нової формації», то мені вас щиро шкода, він нічим не відрізняється від минулих очільників офісів президента та типових топ-чиновників всіх влад.
Трохи важливих новин зі скандальної столичної лікарні швидкої допомоги, вона ж в простонародні «БСП». Нещодавно мав чергові звернення від військових та їх родин щодо неналежного надання їм медичної допомоги та лікування в Київській лікарні швидкої допомоги. Допомогла патронатна служба «Янголи», Гайка та Гуцулка безпосередньо, хоча це були військові не їхнього корпусу, вони відгукнулися на моє прохання та забезпечили поранених всім необхідним. Військовим писали список ліків, хоча на паперах у лікарні все було. Скажу відверто, якби не рішучі дії «Янголів», то один поранений військовий в реанімації просто б не вижив…Саме тому ми всі разом – ветерани, військові служб супроводу, медики та інші, ініціювали розслідування щодо порушень прав пацієнтів в Київській лікарні швидкої допомоги та неадекватної бездіяльності керівництва цього закладу. Наказ про розслідування виданий Департаментом охорони здоров’я КМДА в ході зустрічей, де ми наполягали на жорсткій позиції щодо відповідальності керівництва цього закладу, не скажу, що це були легкі дебати, але ми були переконливі, що уникнути їм відповідальності ми не дамо. Сьогодні офіційно стартувала комісія в рамках службового розслідування, куди увійшов я та ще багато небайдужих людей, серед них представники найбільшої патронатної служби Збройних Сил України – «Янголи», провідні лікарі – головний хірург Збройних Сил України та інші. Звісно є в комісії й лояльні до цього скандалу лікарі з комунальних лікарень та посадовці КМДА, але тут все настільки очевидно по системним порушенням, що не думаю, що вони спробують когось виправдовувати. За нашим наполяганням від сьогоднішнього дня генеральний директор КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» Віктор Дорош відсторонений на час розслідування від виконання своїх посадових обовʼязків. Це особа, яка нахабно нехтує правами пацієнтів та тисне на неугодних порядних лікарів. Його діям ми обовʼязково надамо оцінку. Тут наша позиція з мілітарною спільнотою єдина – він не має працювати на посаді. І найкращий вихід із ситуації для київської міської влади – це перезавантаження лікарні із проведенням прозорого конкурсу на посаду генерального директора. Враховуючи кричущі порушення прав поранених військовослужбовців, на сьогоднішній день прицільна евакуація поранених військовослужбовців в цей заклад призупинена. Це був запит абсолютної більшості служб супроводу Сил оборони України. Я і сам нещодавно провідував тут важкопораненого побратима, можу з впевненістю сказати, що цей заклад не відповідає мінімальним вимогами. Також отримав сотні скарг від цивільних пацієнтів цієї лікарні, там вимагають і гроші за перебування в стаціонарі й купівлю ліків. Зараз ми витребовуємо із закладу всю необхідну документацію. Опитуємо працівників, зокрема завідувачів відділень. Вже перший день такої роботи чітко показує, що в лікарні купа порушень, зокрема із медичними препаратами першої потреби та елементарними засобами типу бинтів та фільтрів ШВЛ. Цього можна було б уникнути, якби керівництво вело адекватну комунікацію з офіцерами служб супроводу, які хотіли допомогти. Комунікація з пацієнтами та їхніми родинами тут дорівнює дну…Через місяць буде Акт результатів розслідування, моя позиція буде максимально жорсткою. Впевнений як і багатьох лікарів та офіцерів Сил оборони України. Буду інформувати вас! І я щиро сподіваюсь, що ніхто палки в колеса ставити не буде, особливо під час формування Акту, я просто от дуже не рекомендую, повірте, бо є дуже ще багато інформації. Важливе прохання! Якщо ваші рідні, чи особисто ви нещодавно стикалися з подібними неадекватними діями в цій лікарні, то дайте знати і я обов’язково додам ваші свідчення до комісії.
Про справжній зміст Дня ПраціВперше цей день був відзначений у 1890 році на вшануванні пам'яті профспілкових активістів, які загинули або були страчені за наслідками робітничої демонстрації за 8-годинний робочий день у Чикаго. Серед міст, де вперше було відзначено День Праці було і українське місто Львів. Співорганізатором перших "днів праці" в Україні був Іван Франко. На той час свято було єдиним міжнародним днем спільних дій людей праці за покращення свого соціально-економічного становища: скорочення робочого часу, підвищення зарплати, гідні та безпечні умови праці.Менше ніж за півстоліття на наших теренах це свято набуло іншого змісту: радянська пропаганда брехливо розповідала, що підстав для боротьби найманих працівників за свої економічні інтереси вже немає, тож свято втратило свій первинний сенс, а перетворилося здебільшого на примусові мітинги зі слуханням лицемірних промов різноманітних владних "діячів" та носінням їхніх портретів. В подальшому в незалежній Україні олігархія почала використовувати згадки про цю сумновідому радянську "традицію", щоб паплюжити День Праці та всі повʼязані з ним ідеали.Але цей день має знову набути свого первинного змісту та значення, позбувшись того маніпулятивного інформаційного нашарування, яке йому роками прив'язує олігархія та її прислужники, навмисно замовчуючи справжній його зміст та історію по всій планеті заради подальшого задурювання українського народу для свого збагачення.В Україні в умовах тотального контролю олігархату над державним апаратом, економікою та ЗМІ, в умовах повномасштабної війни проти російського імперіалізму, який прагне перетворити українців на своїх рабів, в умовах постійного проштовхування через Верховну Раду прислугою олігархії яка захопила наш Парламент, антинародних законів, які урізають трудові права, поглиблюють соціальну прірву між одним найбагатшим відсотком громадян та більшістю українського народу і далі тримають мільйони українців в бідності, справжній День Праці є як ніколи на часі!Прямо зараз, у розпал повномасштабної війни українського народу проти російського імперіалізму, правляча олігархія продовжує все більше й більше перекладати тягар війни саме на плечі людей праці й закладає підґрунтя продовження такої своєї злочинної політики на десятиліття. Однак ми маємо обʼєднатися аби після завершення нинішньої фази боротьби проти російських загарбників позбутися цих антинародних "реформ" та їх авторів! Позбутися олігархії та забезпечити соціальну справедливість, щоб український народ, який вистояв проти імперіалістичної навали, нарешті здобув гідне життя!Боремося за свободу - здобудемо справедливість!День Праці - це не про наше минуле. День Праці - це про наше майбутнє.Якщо Ви погоджуєтеся з нами, то долучайтеся до партії людей праці Народовладдя - дізнавайтесь більше про нас та заповнюйте анкету для подальшого зв'язку тут: narodovladdia.com/join, або підтримайте нас внеском, будь ласка: narodovladdia.com/donate!
Ткач опублікував «плівки Міндіча», які демонструють певні деталі про топ-корупцію у сфері енергетики та оборонно-промислового комплексу. Дуже цікавий матеріал. Записи розмов українських топ-посадовців вказують на те, що колишній перший помічник Президента України Сергій Шефір, попри звільнення з Офісу Президента, продовжив представляти інтереси Зеленського та вести комунікацію від його команди, зокрема з одіозним Тимуром Міндічем. Обговорювались не просто мільярдні ракетні контракти, вони планували як і по якому сценарію топ-корупціонери будуть відмивати кошти, зокрема при будівництві елітної нерухомості та як їм всім уникнути за це відповідальності. Також в цих матеріалах чітко вказується, що Тимур Міндіч вів пряму комунікацію з тодішнім міністром оборони, а нині Секретарем РНБО Рустемом Умєровим. Ці розмови також стосувалися приватної компанії Firepoint, яка виробляє ракети для Сил оборони. Це вкотре демонструє, що Міндіч мав безпосередній вплив на цю компанію і саме він став тією ключовою фігурою, яка «переконала» державу реалізовувати ракетну програму саме через цю компанію. Вони також обговорювали питання залучення в цю компанію іноземних інвесторів з ОАЕ та продаж їм ракет, що вже ставить під удар національні інтереси держави. Це дуже показовий приклад, що буває, коли стратегічний оборонний проєкт реалізовується через приватну лавочку. Окрім опублікованих плівок, все ж таки суспільство чекає від НАБУ чітких дій! Андрій Єрмак, Рустем Умєров, Денис Шмигаль, Сергій Шефір та решта корупційної гоп-компанії Банкової мають отримати підозри й понести реальну відповідальність! Президент Зеленський знав про це все, бо з плівок чітко видно, що Шефір діяв від його імені й він сам згадує це у певних питаннях, а відповідно він прекрасно знав про ці схеми на оборонці і він так само має бути притягнутий до відповідальності! https://youtu.be/neYVUCDg100?si=DD5psN-MvKER9ClW
40 років тому сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа.В ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилини на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції стався вибух, основним вражаючим фактором якого стало радіаційне забруднення з хмарою понад 200 тисяч квадратних кілометрів. Цей день навіки змінив життя українців...Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності українців. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я майбутнього. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони врятували людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.Людство має пам’ятати, що прості пожежники з київської області, врятували світ! Ціною власного життя…Росіянам абсолютно байдуже, якою ціною було врятовано життя людей в Європі, зокрема і в росії, бо вони неодноразово атакували Чорнобильську АЕС, спочатку танками з підняттям радіаційного фону, а потім обстрілами з пошкодженням захисного саркофагу. Не пробачу. Пам'ятатиму.Вічна слава Героям ліквідаторам!
Рівень підготовки поліцейських сьогодні всім відомий. Вони не здатні вирішувати навіть побутові, або вуличні конфлікти. Тому те, що вони тут кидають людей і просто тікають, це все закономірність. Система в якій сьогодні працюють поліцейські, вона гнила. Все побудовано навколо чого завгодно, тільки не захисту громадян. Цей терорист системно порушував закон, зокрема громадський порядок, але що змогла з ним зробити поліцейська система? Нічого. Чітка позиція:Поліція в своєму сьогоднішньому вигляді неефективна та імпотентна. Причиною є багато факторів. Є там і трохи адекватних людей, але вони тупо демотивовані і в кращому випадку вони просто пасивні. Прості люди сьогодні не мають достатніх прав на самозахист. Застосування навіть травматичної зброї проти неадеквата, який на тебе нападає, понесе за собою купу проблем, навіть до притягнення жертви до кримінальної відповідальності. Це неадекватно. Ми маємо змінити підхід до захисту людини. Інша поліція, інші їх задачі, інші підходи в роботі. Але головне - це адекватне законодавство щодо обігу зброї з доступом до короткоствольної зброї та адекватні чіткі правила її застосування при нападі. Під це має бути жорстка зрозуміла система відбору, щоб такі терористи як на відео, звісно до неї доступу не мали. Він був агресивним неадекватом, притягався до кримінальної відповідальності, але дозвіл на карабін йому ніхто не анулював, саме через байдужість поліції до таких моментів, ну це просто абсурд.
Не забудьте привітати нардепа від «Європейської Солідарності» Вову Арʼєва з успішним відмазуванням в суді своєї донечки – наркоманки та екс-депутата Київради Ярини Арʼєвої, яка в стані наркотичного спʼяніння збила на пішохідному переході людину, але отримала тільки умовний термін. Десятки тисяч доларів на адвокатів, «свята невинність» в засіданнях, медійна підтримка і татова радість отримала від Оболонського районного суду міста Києва 5 років умовно з іспитовим строком у 3 роки за вчинення ДТП під наркотою, де потерпіла отримала тяжкі тілесні ушкодження… Людина, яку збили на пішохідному переході, на все життя отримає наслідки для здоров’я. А наркоманка, яка в цьому винна, буде жити собі своє невтомне життя далі, без будь-яких проблем. *Нешановні фанати та представники партії «Європейська Солідарність», будь ласка, ну придумайте вже щось інше за ваші тупі коментарі «Симороз, а про Зеленського та «слуг» не хочеш сказати? Це їх замовлення?». Такі коментарі смішні, бо два навіть минулих моїх пости є з жорсткою критикою діючої влади, я вже мовчу про те, що я це роблю послідовно, не один, не два і не три роки. Тому не намагайтеся навіть так тупо маніпулювати як ви це зазвичай робите через ботоферми та тисячі проплачених коментарів.