Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡
Added 14 Jul 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Number of subscribers: 10 448
Photos: 5,150
Videos: 1,150
Links: 1,110
Description:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Source

Симороз доповідає 🫡 | ​​⚖️ Вищий антикорупційний суд знову переніс засідання у справі нардеп...

Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
1 290 Views/Reach 2026-06-22 16:26 Message №9752
​​⚖️ Вищий антикорупційний суд знову переніс засідання у справі нардепа зі «слуги народу» Кузьміних. ВАКС вчергове не зміг провести судове засідання в справі за обвинуваченням нардепа зі «слуги народу» Сергія Кузьміних. Цього разу причиною стала неявка обвинуваченого та його захисника. До слова, цей чорт, якого викрили на вимаганні хабаря регулярно зриває засідання. Нардеп Кузьміних вчергове оформив у голови Верховної ради Стефанчука «відрядження», цього разу до сонячної Іспанії. Через це «відрядження» суд мав знову зняти два найближчі засідання. Прокурор САП нарешті подав клопотання про стягнення внесеної за Кузьміних застави та застосування до нього тримання під вартою, оскільки це вже не перша така неявка нардепа.Строк давності притягнення до відповідальності в цій справі спливає у січні 2027 року, а отже Кузьміних таким чином може свідомо затягувати розгляд справи, аби уникнути реальної відповідальності.НАБУ-САП обвинувачують нардепа Сергія Кузьміних в отриманні 558 тис. грн хабаря від представника приватної компанії за перемогу в тендері на закупівлю систем УЗД для лікарні у Житомирській області. Дуже сподіваюсь, що цей рішала заїде на СІЗО, отримає вирок і поїде в колонію. І так, якщо він спригне, то це пряма відповідальність тих, хто завів його в парламент. Ще один приклад чому топ-корупціонери не мають виходити під заставу…