Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡
Added 14 Jul 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Number of subscribers: 10 448
Photos: 5,150
Videos: 1,150
Links: 1,110
Description:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz

👥 Number of subscribers

10 448
Average/Day:: -6
Average/Week:: +169
Average/Month:: +1372

👁️ Average views per message

3 158
Average/Day:: 2,340
Average/Week:: 1,936
ERR: 30.23%

📊 Messages per Day

5.3
Last day: 8
Week average: 5.9
Average per day: 5.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Підтримайте петицію щодо присвоєння Андрію Корнійчуку звання Героя України (посмертно)! До повномасштабного вторгнення російських загарбників Андрій працював сталеваром на заводі "Дніпросталь" і був активістом незалежної профспілки. Брав активну участь у робітничому русі, боровся за гідні умови праці та гідну оплату праці як на "Дніпросталі", так і солідаризувався із боротьбою інших працівників металургійної галузі. Андрій мав активну громадянську позицію, був активістом Народовладдя, послідовно відстоював ідеї соціальної справедливості та справжньої демократії, за що піддавався утискам олігархії. Його неодноразово незаконно звільняли з роботи за його правозахисну діяльність, але він не опускав руки і продовжував боротьбу. У жовтні 2022 року Андрій добровільно став до лав Збройних Сил України. Спочатку служив у 81-й аеромобільній бригаді, в лавах якої він отримав перше поранення ще в грудні 2022 під Білогорівкою. Після лікування та реабілітації Андрій мав можливість продовжувати службу в тилу, але свідомо відмовився від цього варіанту та викликався служити в 634-му окремому зенітно-кулеметному батальйоні, в лавах якого збивав "шахеди". Проте він хотів повернутися до виконання бойових завдань безпосередньо на передовій і тому сам подав рапорт із проханням пройти навчання на оператора дронів. Пройшовши навчання на оператора FPV-дрона, у грудні 2024 Андрій отримав наказ на переведення та відправлення на передову. У лавах 117-ї окремої важкої механізованої бригади виконував надскладні та небезпечні завдання в зоні активних бойових дій. 8 травня 2025 року Андрій Корнійчук був поранений ворожим FPV-дроном під час виконання бойового завдання на Покровському напрямку, зазнавши вкрай важких поранень. Він втратив кисті обох рук та праву ногу, отримав серйозний перелом лівої ноги та множинні поранення внутрішніх органів. Ми побачились з ним в Києві, коли він лежав в реанімації, він міг говорити, ми планували майбутнє, він був важкий, але боровся до останнього, як завжди це робив у всіх своїх справах. Він переніс численні оперативні втручання, проявивши виняткову силу духу та стійкість. Проте, організм Андрія був настільки ослаблений надважкими пораненнями та численними складними операціями, пов’язаними з ними, що його серце не витримало. Двічі воно зупинялося, й лікарям вдавалося відновити серцебиття. Але вранці 22 червня 2025 року, після довгої боротьби за життя, Андрій Корнійчук помер від наслідків надважких поранень. Це дуже валика втрата для нашої команди. Такі люди як Андрій мали змінювати країну на краще. Після смерті Андрія його родина передала половину коштів, зібраних на реабілітацію та протезування, – на потреби Збройних Сил України. За ці кошти було придбано автомобіль для підрозділу, в якому проходив службу Андрій. Таким чином, навіть після смерті Андрій Корнійчук продовжив служити Україні. Альона Лещенко – сестра Андрія Корнійчука – зареєструвала петицію до Президента України з проханням присвоїти Андрію Корнійчуку звання Героя України (посмертно). Закликаємо всіх людей доброї волі підписати цю петицію та поширити цей допис, щоб більше людей змогли підписатися! Вшануємо цю велику Людину, яка справді гідна найвищої державної нагороди - саме люди з такою біографією та життєвими принципами і мають її отримувати!Посилання на Петицію – petition.president.gov.ua/petition/262516
Два роки без нашого Паші… Сьогодні було багато людей, всі тримаються на філософії Петриченка, на його жартах та загостреному почутті справедливості. Він був дуже крутою людиною, з характером, з гумором та честю, і тому він досі є. Паша дуже переживав через моє поранення, зі мною він завжди на цю тему тільки жартував та підтримував. Але його друзі розповідали мені як він дуже переживав, як хотів щоб все вийшло з протезуванням. Він був дуже доброю людиною, але не для всіх. Сьогодні у нього на могилі я подумав, як же все таки добре прожити так життя, щоб відбити бажання усіляким чортам піаритись, коли ти Герой України, вони ж це люблять, але Паша про них дуже багато прямо писав. Тому сьогодні тут найкращі люди і справді родинна атмосфера, саме так як Паша і хотів би, це дуже цінно.Аеророзвідник 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ імені Якова Гандзюка молодший сержант Павло Вікторович Петриченко загинув під Авдіївкою 15 квітня 2024 року при виконанні бойового завдання повʼязаного із захистом Батьківщини, йому був 31 рік. На його рахунку знищена ворожа техніка, жива сила ворога та порятунок наших військових, зокрема наших пілотів СУ-24, яких збили на Миколаївщині. Молодший сержант Петриченко Павло Вікторович за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові, удостоєний вищої державної нагороди – звання Героя України з удостоєнням ордену «Золота Зірка», посмертно. Спи спокійно, друже! Ми спробуємо бути достойними тебе. Наш авторитет! Я дуже сильно тебе поважаю! Честь!
🇭🇺 Петер Мадяр — очільник партії «Тиса», яка здобула перемогу на парламентських виборах в Угорщині, — провів пресконференцію, де розповів про ставлення до України.Мадяр виступив проти пришвидшеного вступу України до ЄС, наголосивши, що Київ має пройти стандартну процедуру разом з іншими країнами:«Ми не підтримуємо прискорений вступ України до ЄС, адже вона перебуває у стані війни». Він також заявив, що умови завершення війни мають визначати лише українці:«Угорщина знає, що Україна є жертвою в цій війні.Ніхто не повинен говорити українцям, на яких умовах їм треба завершувати війну». Мадяр заявив, що готовий зустрітися із Зеленським та підкреслив, що гарні відносини з Україною – в інтересах Угорщини. Щодо кредиту Україні від ЄС у 90 млрд євро, Мадяр заявив, що її не розглядатимуть до формування уряду партією «Тиса», але він не бачить перешкод для цього:«Орбан погодив цей кредит з умовою, що Угорщина не робитиме свого внеску разом з Чехією та Словаччиною. Не знаю, навіщо переглядати це рішення».
👁 27,800 26-04-10 19:11
Придворні телеграм-канали з мільйонами підписників розкинули шматок мого нещодавнього ефіру про проблеми мобілізації.Ефір був доволі довгий і я багато говорив про основні причини того, чому більшість українців не хочуть йти у військо. Причини, які насамперед полягають в антинародній політиці "слуг народу".Але майже все це провладні телеграм-канали вирізали, й так подали мої слова, ніби я більше звинувачую частину населення, а не владу. Зрозуміло для чого це було зроблено, враховуючи, що одночасно повиходила купа відео різноманітних наближених до влади військових з балачками про те, які люди погані, й як "треба менше церемонитися". Мене, без мого відома та бажання, спробували використати в цій ганебній інформаційній кампанії.Тому я зараз окремо публікую ту частину ефіру, яку владні політтехнологи соромязливо видалили й при цьому наголошую: Основним винуватцем небажання людей йти у військо є антинародна політика влади!Немає ні справедливого оподаткування найбагатших верств населення, ні гідного грошового забезпечення бійців, ні однакових правил мобілізації для всіх, ні справжньої боротьби з корупцією як в найвищих ешелонах влади, так і в ТЦК, ні кримінальної відповідальності для командирів-злочинців. Немає нічого з цього всього, що вимагає роками наша команда Народовладдя, а натомість панує суцільна несправедливість, тотальна корупція, й нескінченні антинародні рішення в інтересах виключно правлячої олігархії.Ви навіть тут брешете й цинічно використовуєте моє хвилювання щодо моїх побратимів для просування своїх лицемірних меседжів. Але я мовчати не буду, правда - на відео. Так, вам це не сподобається і прекрасно розумію чому ви не поширили всю частину. Бо немає сміливості говорити з людьми про реальні причини зірваної мобілізації.
Кличко дав доручення на підготовку підняття вартості проїзду у громадському транспорті в місті Києві. Перед цим був прогрів електорату про те, що це прям дуже необхідно. Ця ініціатива в нинішніх реаліях є максимально антинародною. І так, це максимально дико, коли Київ має найбільший після державного бюджет, не виконує його (постійно залишаються невикористані кошти в кінці року), а у Кличка розповідають про якесь «економічне обґрунтування». Міський громадський транспорт в усьому цивілізованому світі – це в першу чергу соціальна послуга. І так, тільки профнепридатний йолоп буде говорити, що мешканці громади мають покривати його повну вартість, а стоп, ми ж про Кличка говоримо. Хочеш наповнювати бюджет? Піднімай тарифи для мажорів в центрі міста, за рекламу, за літні тераси, за оренду землі та майна. З бюджетом в 100 млрд грн треба не плиточку перекладати та штучні острови на Оболоні будувати, а підтримувати простих людей в складний час. З таким бюджетом можна було давно хоча б на період дії воєнного стану зробити проїзд в громадському транспорті безкоштовним. Це б трохи розвантажило місто від заторів, що б позитивно вплинуло на логістику у всій країні. Ну так, Віталя не розікрав би 115 чергу капітального ремонту в парку Наталка, думаю якось би пережили… За 12 років його мерства Київ повноцінно не реалізував жодного нормального інфраструктурного проєкту. Так само нічого не зроблено із самим транспортом, бо мер свідомо захищає інтереси приватних перевізників, які повністю працюють в чорну, не обліковуючи своїх пасажирів. Тобто він банально не спроможний оперувати такими коштами. Відповідно, найкраще, що зараз можна зробити проти цього корупціонера, це спрямовувати бюджетні кошти на соціальну підтримку людей. Залишити проїзд у 8 грн – це сьогодні адекватно, ціни зростають, якість життя падає, люди банально живуть від зарплати до зарплати, це треба розуміти й підставляти плече, а не рахувати скільки ти хочеш отримати з них для реалізації чергового безглуздого проєкту…
Одна партія в Україні не є олігархічним проектом. Підтверджується аналізом фінансових звітів політичних партій за четвертий квартал 2025 року.Згідно нашої просвітницької роботи про те, що питання "хто фінансує" є основним в оцінці політиків, ми продовжуємо аналізувати фінансові звіти політичних партій України, які всі партії законодавчо зобовʼязані подавати до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) щоквартально. Цього разу опрацювали для вас відповідні звіти за четвертий квартал 2025 року. Справжніми політичними партіями (в розумінні стандартів розвинених демократичних країн Європи) можуть вважатися лише ті політичні організації, які регулярно збирають внески від свого членства та прихильників і прагнуть збільшувати кількість таких внесків для того, щоб мати можливість доносити свою позицію до все більшої кількості виборців, ефективніше переконувати людей та загалом належно функціонувати та розвиватися виключно згідно із заявленими програмними цілями, а не вказівками кількох окремих "великих спонсорів" чи, точніше, власників. Так, звісно, це не єдиний критерій, але це обовʼязковий критерій серед інших, таких як справжня програма партії, діяльність, участь у виборах тощо. Натомість політичні організації, які навіть не намагаються збирати внески від свого так званого "членства" та "прихильників" (а це "членство" та "прихильники" в свою чергу не прагнуть ці внески здійснювати), не здатні за визначенням діяти в інтересах більшості українського народу, адже залежні виключно від своїх олігархічних власників/спонсорів і є за своєю суттю відірвані від народу. Більше того, без наявності внесків від членів партії не можна говорити про існування у цієї партії членства як такого, адже чим тоді на практиці відрізняється людина, яку партія називає своїм "членом", від будь-якого іншого громадянина?Тому проаналізуйте уважно, будь ласка, статистику щодо загальної кількості внесків за четвертий квартал 2025 року на центральні та всі місцеві рахунки всіх парламентських "партій" та однієї поки що позапарламентської партії:Слуга народу - 7 Європейська солідарність - 10Батьківщина - 121Голос - 0Народовладдя - 943Як бачите, попри постійні брехливі розмови про "тисячі членів партії" та наявність купи депутатів по всій країні, так звані "парламентські партії" мають лише десятки внесків. І це можна перевірити на сайті НАЗК.Ці цифри чітко доводять, що у Верховній Раді знаходяться не фракції справжніх політичних партій, а виключно представники олігархічних бізнес-проектів. Так само, як і статистика за попередні періоди, яку ми регулярно публікуємо (ось тут попередня наша стаття на цю тему).Проте при цьому чітко видно, що не всі політики в Україні однакові, й що нарешті сформувалася справжня незалежна альтернатива правлячій олігархії. Так, вона поки що відносно невелика, але вона вже Є і поступово зростає. До речі, прикметно, що наша просвітницька робота змушує метушитися навіть деякі олігархічні проекти, які намагаються робити хоч щось, аби не так жалюгідно виглядати на цій статистиці. Але, як і все в їхній діяльності, це лише окозамилювання, тож вони лишаються далеко позаду, попри твердження про наявність міфічних "тисяч" членства.Продовження 👇🏻
Ставлення одіозної нардепки Третьякової до важкопоранених захисників це яскравий прояв антисоціальної політики влади "слуг". Цього тижня на засіданні Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України голова комітету - одіозна представниця правлячої партії Галина "неякісні діти" Третьякова вкотре продемонструвала свою послідовну людоненависницьку антисоціальну позицію, на цей раз - стосовно прав важкопоранених військовослужбовців. У рамках доопрацювання законопроекту 13704-д важкопоранений ветеран та член Політради нашої партії Народовладдя Олег Симороз відстоює ініціативу щодо права на повне щомісячне грошове забезпечення для важкопоранених при захисті Батьківщини бійців, які лікуються понад 12 місяців. Чинне законодавство залишає важкопоранених захисників без забезпечення, якщо їхнє лікування триває більше року, й Олегу вдалося домогтися на робочі групі ухвалення поправки, аби щомісячні виплати у розмірі 100 тисяч гривень продовжувалися до завершення лікування відповідних військовослужбовців. Це вкрай важлива поправка, яка напряму стосується питання відновлення здоров'я важкопоранених воїнів, адже треба усвідомлювати наскільки важким є поранення бійця, якщо він потребує активного лікування більше року. Більше того, такі бійці не можуть "списатися" та отримати пенсію по інвалідності до завершення лікування, а отже лишаються без фактично жодного забезпечення після спливання 12 місяців. Але після того, як на засіданні робочої групи при комітеті Олег відстояв цю поправку в нормальному вигляді, її подали на розгляд комітету, де відбулася антисоціальна ганьба під керівництвом негідниці Третьякової. Голова комітету від "слуг" по-хамськи позбавила Олега Симороза слова на самому початку його виступу, бо їй не сподобалася його справедлива позиція, і вона заявила, що соціальні гарантії важкопораненим ставлять її владу "слуг" – в "політичний шпагат" (це її пряма цитата). В результаті за ініціативою Третьякової цю важливу поправку, на якій наполягали поранені, їх сім'ї, лікарі, протезні центри та патронатні служби - просто викинули. Як бачимо, олігархічна влада "слуг", продовжуючи фінансувати "Єдиний телемарафон" і решту некритичних або навіть відверто дурних видатків та відмовляючись при цьому справедливо оподатковувати найбагатші верстви населення, нахабно ігнорує права важкопоранених військових, зокрема їхнє право на гідне грошове забезпечення. Наша партія Народовладдя звертається до Володимира Зеленського, як фактичного голови його партії "Слуга народу" та очільника влади, з вимогою забезпечити врахування у повному обсязі правки про гідне забезпечення важкопоранених захисників під час всього їхнього лікування, а також нарешті позбавити одіозну негідницю Третьякову її посади голови Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України. Ми усвідомлюємо, що саме Зеленський завів таких от "третьякових" у Верховну Раду, сформував з них свою владу та роками їх покриває, а отже, імовірність того, що він раптом "прозріє", мінімальна, проте, по-перше, треба робити все можливе й суттєвий суспільний тиск неодноразово примушував "слуг" іти на поступки, а, по-друге, важливо фіксувати позицію Зеленського та його "слуг" на майбутнє. Принагідно вкотре констатуємо, що так звані "слуги народу" - це насправді такі ж прислужники олігархії, як і їх попередники, і вся ця ганебна історія з Третьяковою - переконливе тому чергове підтвердження. Закликаємо український народ робити висновки!P. S. Закликаю всіх людей доброї волі поширювати це відео, аби більше українців дізнавалися правду й робили відповідні висновки! І якщо Ви подивитеся відео, поставите там лайк і напишете будь-який, навіть найменший, коментар, то Ви допоможете його органічному поширенню на YouTube та розвитку нашого каналу! Заздалегідь дякую!
Вбивство у Львові військового центру комплектування чітко демонструє глибинну проблему, яка вже панує в країні. Сотні разів писав та говорив на високих майданчиках про ключові проблеми в армії та справедливості мобілізаційного процесу. Пояснював, що зміни життєво необхідні, натомість чув від влади, що все це перебільшення і якось їде...Але є ще одна сторона та вже наслідки. Цю проблему відпустили і вона тепер не просто зриває мобілізаційний план, вона забирає життя людей, які носять однострій в тилових містах. І будемо відверті, це фатальна імпотенція української влади та несправедливість як форма державної політики призвела до того, що їх робота стала небезпечною в тилових містах. Імпотенція влади породжує хаос, який дуже дорого нам коштує. Не може влада воюючої країни орієнтуватися на інтереси найбагатших верств населення. Всі ж розуміють чому цю проблему відпустили. Війни виграють ті, хто не ховає голови і приймає державницькі рішення. - Справедлива мобілізація без економічних бронювань та мазаних білих квитків. Відмова від ганебної практики класової нерівності при мобілізації.- Гідне грошове та соціальне забезпечення. Пріоритет – це військові, а не благо нардепів з «відпустками» закордоном, наглядові ради з мільйонними зарплатами та мільярди некритичних видатків на марафони, «є-популістичні виплати», бруківки і тд. - Чіткий алгоритм дій в роботі мобілізаційних органів. Відкритість, гласність, в тому числі й в центрах комплектування. З чіткими гарантіями безпеки цих органів та алгоритмами застосування необхідної оборони. - Очищення від криптомільйонерів у формі, яким не довіряє суспільство в мобілізації. Яким так само не довіряю я. Ви обіцяли дати владу в мобілізації бойовим військовим, ви збрехали й лише використовуєте їх та зіштовхуєте з народом, маєте результат…Це все треба було робити позавчора. Тому на жаль, скажу дуже неприємні речі, що ця новина це закономірний наслідок проваленої роботи влади. За вас цю роботу робить ворог і це сприяє таким речам як сьогоднішнє вбивство у Львові. Зміни під час великої війни не передбачають довгої розкачки та балобольства. Необхідне лідерство та чіткі жорсткі зміни у всьому!
⚡️Журналісти розслідувачи з Латвії видання The Insider опублікували докази того, що Угорщина лобіювала в ЄС зняття санкцій із росії та посилення тиску на Україну.Редакція отримала аудіозаписи телефонних розмов між міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто та його колегою з росії. У них Лавров просить сприяти зняттю санкцій із російських олігархів, зокрема Алішера Усманова — російського олігарха узбецького погодження, який має «особливо тісні зв’язки» з путіним — та його сестер.Окрім питань санкцій щодо рф, Сіярто регулярно інформував Лаврова про деталі конфіденційних обговорень європейських дипломатів. Окрім цього, він обіцяв сприяти виключенню з санкційного списку «тіньового» флоту рф, російських банків і нафтових компаній та просив «методички» для цього. Європейський Союз сьогодні хворий, бо здоровий організм не може стільки толерувати відвертих ворогів. Політика Орбана сьогодні завдає збитки інтересам Європи. Позиція, яку сьогодні мала б зайняти ЄС – угорці мають чітко розуміти просту істину, або вони викидають на смітник Орбана та розривають стосунки з путіним, або викинуть та ізолюють їх. Імпотентна позиція Європейського Союзу по такому важливому безпековому напрямку руйнує європейський порядок.
Журналіст УП Михайло Ткач зафіксував як близький друг Президента України Зеленського – нардеп від партії «слуга народу» Юрій «Юзік» Корявченков неправомірно виїхав за кордон у відпустку в Іспанію. Нагадую, 23 січня 2023 року РНБО заборонила виїзд нардепів, чиновників та низки інших посадовців за кордон без поважних причин. Відпустка, яку Корявченков назвав як причину перетину кордону, до переліку поважних причин не відноситься. Відтак, це пряме порушення нардепом рішення РНБО. Разом з тим, Корявченков проводив свої візити до Іспанії не тільки як відпустку, він регулярно відвідував там родину, маючи придбану нерухомість, тож частіше виїздив під виглядом «відрядження», яке підписував голова Верховної ради Стефанчук. Так само очевидно, що «Юзік» не займався міжнародною політикою і ці «відродження» є фейком. В Іспанію Корявченков теж виїхав не просто так. Саме після допиту НАБУ по справі, де він фігурує щодо «конвертів» за голосування в парламенті, «Юзік» вирішив на певний час залишити Україну. Мені цікаво, а коли Президент України Володимир Зеленський почне нести відповідальність за тих осіб, кого він завів в парламент на своєму імені? Чи не хоче він публічно звернутися до свого нардепа, який порушив закон, із закликом скласти мандат нардепа? Питання риторичні, на жаль, українську владу абсолютно влаштовує така якість парламенту. Отримуєш конверти, голосуєш за антинародні закони і за це катаєш з родиною в Іспанії, поки інші думають як вистояти проти російської навали.