Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 509
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 509
Average/Day:: +53
Average/Week:: +117
Average/Month:: +1028

👁️ Average views per message

17 407
Average/Day:: 17,400
Average/Week:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Messages per Day

2
Last day: 2
Week average: 1.7
Average per day: 2

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Сторони домовилися про наступні кроки щодо впровадження повномасштабної "Угоди про припинення вогню".  Резюме. Наступив період  певного загравання Трампа з Україною. Він розуміє, що путін не хоче йти на важливі поступки та приймати його пропозиції, тому розглядає такі "загравання" з одночасним збереженням санкційного тиску на рф як елемент тиску на путіна. Не раджу нікому переоцінювати подібні загравання, проте об'єктивно вони зараз працюють на користь України. Загалом - все більш-менш непогано. Не чекайте від зустрічі рф - США 23го березня нічого цікавого або проривного. Майже напевно вона лише зафіксує  впровадження режиму припинення вогню по цивільній та енергетичній інфраструктурі та, можливо, часткового розблокування судноплавства у Чорному морі. Інші кроки по можливому впровадженню наступних етапів  "секторального перемир'я" зараз тільки обговорюються. Буде інформація - буду видавати одразу. У маячню Уіткоффа про "два-три тижні" до припинення вогню вірити не раджу - то він, напевно, від Арестовіча інфекцію підхопив - мав з ним зустріч  у лютому.  Сьогодні ввечері на Трубі буде випуск відповідей на ваші питання до крайніх дописів. Їх дуже багато, буду обирати самі цікаві 15 штук та відповідати на них. До зустрічі. Гарного дня та гарних новин.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА "КЕЛЛОГ - РЕМАРКА". 1. Дуже дякую за голоси довіри. Уклін та подяка. Опитування буде проводитися ще два дні. 2. У мене не було жодної істерики, було елементарне бажання розставити крапки над "і" та раз і назавжди закрити тему з нападами брехливих тролів. Є довіра, канал потрібен - він буде працювати. Ні - значить ні. Тролів адмін без розмов буде виносити. Час на них я більше витрачати не збираюся. 3. Мене не буде на каналі до другої половини понеділка - є справи які не відкладають. До тієї пори цікавих новин бути не повинно. Завтра "диво" їде до хлопців. Ще раз дякую.за допомогу. Ви - кращі!!! А ще можна поцікавитися? Я три дні тому відповідав на питання у коментах щодо "Відсторонення Келлога від переговорного процесу" яке, начебто, мало місце. ВСІ "поважні ЗМІ" брехали в унісон. Один я стверджував, що Келлог працює на переговорному фронті у Європі і ніхто його на прохання путіна не відсторонював. Я брехав, чи то як? Призначення Келлога Президентом США спецпредставником по Україні доводить таки, що я вам не брехав. На відміну від "поважних". Келлог залишається "курувати" Європу та окремо Україну. І тепер від роботи Уіткоффа та Келлога багато у чому залежить - як буде йти переговорний процес у чотирикутнику США - ЄС - Україна - рф. Надіємося на краще. Ще раз дуже дякую. Очікую на відповіді. До зустрічі у понеділок.
РЕАЛ СЬОГОДЕННЯ. Вчора Трамп заявив  про переговори щодо можливого звільнення українських територій які станом на зараз знаходяться в окупації. Існують додаткові питання від, я так думаю, нових підписників щодо можливих обмінів. Прояснимо ситуацію. Я єдиний серед "поважних та неповажних ЗМІ" вже більше ніж півроку інформую українців про те, що переговори навколо Енергодара та ЗАЕС йшли, йдуть і питання щодо алгоритму передачі території практично вирішене. Не офіційно, проте достовірно - вихід ЗСУ з Курщини абсолютно пов'язаний з цим питанням. Існувала пропозиція Трампа - вивести війська з Курщини для "поліпшення переговорних можливостей з рф" в обмін на звільнення ЗАЕС та Енергодара одразу після укладення "Угоди про припинення вогню". Про останнє я писав. Станом на зараз є підтвердження від путіна яке передано Раднику Уолтцу та директору ЦРУ Реткліффу, що перший готовий виконати свою частину тіньової угоди.  У частині звільнення територій. Я писав про варіанти можливої "Угоди про перемир'я" з розписом - що ми можемо звільнити переговорним шляхом, а що не можемо. Наразі вимальовується другий варіант з частковим звільненням територій Херсонської та Запорізької областей а також ЗАЕС та міста Енергодар. Все ще може змінитися, але станом на зараз - реальний або другий, або третій варіант у частині "обміну територій на позицію по НАТО та іншому", Станом на зараз Україна отримала запевнення у тому, що до чіткої відповіді на спільну пропозицію Трампа та Зеленського щодо введення режиму припинення вогню від путіна питання щодо можливої нової призупинки у постачанні американських озброєнь до України РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДЕ. Більше - планується постачання "нових зразків озброєння які підвищать далекобійні можливості України". Розумійте як хочете, уточнення будуть коли буде дозвіл на розповсюдження інформації.  Україна навіть у разі нової призупинки у постачанні озброєнь буде отримувати "весь об'єм допомоги який дозволить підвищити рівень її захищеності від ракетник атак та атак БПЛА". Тобто, ракети для "Петріотів" та  інше "для забезпечення роботи мобільних груп протидії БПЛА" таки вирішено надавати навіть під час можливої "призупинки". Підкреслюю - все це станом на зараз і на короткострокову перспективу.  Маю надію на те, що серед моїх підписників дітей немає і люди не вірять у казку про те, що Трамп "забувся" пролонгувати введені Байденом виключення для банківського та енергетичного секторі рф. Існує підтвердження від голови Мінфіну США Бассета про те, що подібні виключення можуть бути відновлені лише у разі погодження путіна на американо-український варіант ведення режиму припинення вогню. Я писав, що Трамп ще на початку січня доручив розробити план введення "вбивчих санкцій проти рф". Вони розроблені і очільник Мінфіну Бассет по вказівці Президента США погрожує їх ввести у повному обсязі у разі недоговороспроможності путіна. Я не в курсі про весь об'єм можливих санкцій, проте, як нас повідомили, вони здатні "обвалити експорт російських енергоносіїв та поставити банківську систему рф на межу руйнування". Нам залишається вірити у це на слово доки немає ніяких подробиць від американських можновладців.  Вночі буду мати інформацію по візиту Уіткоффа до москви - обіцяють дати. Від результатів переговорів з путіним залежить дуже багато. Шанси на те, що Трамп "доламає" путіна на довготривале припинення вогню - 40 на "доламає" на 60 що "не доламає". Але побачимо. Буду радий побачити заперечення моєму скепсису.  Чорт, так писати не можна - як по мінному полю ходиш зважуючи формулювання. Доведеться пристосовуватися. Гарного дня. До завтра - вночі повинні бути цікаві новини.
Порівняння далеко не повне, але ключові пункти нього я перерахував та описав. Ви як і раніше вважаєте що пропозиції до рф вироблені у Джидді є "Мінськом - 3"? Я розумі. розпач людей від відходу США від курсу на повне "засушуваня" рф, розумію бажання повернення наших окупованих територій під наш контроль. Сам такий. Але. Але вкотре нагадую істину - "Ти не можеш нічого бажати там, де ти нічого не можеш зробити". Ми станом на зараз не можемо повернути території військовим шляхом. Влада у широкому сенсі слова не змогла досі забезпечити належний рівень мобілізації. Ми не можемо без допомоги США забезпечити власні військові потреби, а Європа тільки проснулася у розумінні гострої необхідності розбудови власного автономного ОПК. США ж мають примарну надію залучити рф у сферу протидії Китаю і не бажають її військової поразки. Потрібен час у три - п'ять років щоби повністю "відв'язатися" від США у питанні постачання та виробництва зброї.  Наше військо два роки повномасштабної війни "тупцювало у совдепі" . і тільки наприкінці третього почало змінювати застарілу командну структуру та процес навчання особового складу. Роботи - на роки, під час війни реорганізувати військо та побудувати його за стандартами НАТО, а не СРСР, практично неможливо.  Питання до "зрадойобів" - які у вас пропозиції щодо подальшого перебігу війни? Як забезпечити виконання побажань майже всіх свідомих українців щодо повернення під наш контроль всіх наших територій? Як, в умовах "дружби" між Трампом та путіним? Як та чим звільняти землю в умовах можливого ембарго від США на постачання зброї якщо Україна не пристане на перемир'я? Мене може іноді перемикати на емоції, але загалом я холодний реаліст та "розумний цинік" у питаннях політики та економіки. Станом на зараз Україна отримала максимум з можливого, підкреслюю З МОЖЛИВОГО зі сторони уряду  Трампа враховуючи його особисту позицію. Годі плакати та кричати про "зраду" - нас не зрадила Європа, нас ніяк не остаточно зрадили США. І нам вирішувати питання і на виборах і на робочих місцях - якою буде післявоєнна Україна. Наше майбутнє в наших руках. І якщо ми не зможемо побудувати наше майбутнє в Об'єднаній Європі" у колі "Друзів України" які, разом з ЗСУ, будуть "залізно" забезпечувати нашу Безпеку та Безпеку Європи, то у тому будемо винні вже виключно ми, а не хуйло чи союзники. Все буде Україна якщо більшість українців цього забажає. І я впевнений, що все буде саме так. DIXI.
ТРИ КОРОТКИХ НОВИНИ.1. Президент Трамп на нараді з Держсекретарем Рубіо перед його відбуттям на переговори з українською делегацією заявив, що "Впевнений у тому, що путін мене дослухається, бо у нього немає вибору". Трамп відмовляється розповідати будь кому з своєї команди, на чому заснована така впевненість, але заявляє, що "Тільки я знаю, на що піде путін заради миру".  Жодна жива істота в світі не знає, які існують домовленості між Трампом та путіним, тому просто чекаємо на підтвердження, чи, що набагато більш вірогідно, спростування слів Президента США. 2. Українська сторона отримала від американської сторони російські пропозиції щодо ЗАЕС та міста Енергодар. росіяне не проти "рівноцінного" обміну цих територій з Україною і пропонують домовитися щодо цього питання ще до можливого підписання "Угоди про припинення вогню".  Одночасно американська та британська розвідки стверджують, що путін видав наказ підготувати до демонтажу деякі об'єкти та механізми ЗАЕС.  Від себе. Для мене очевидно, що швидко це не робиться, тому до "Припинення вогню" ще далеко. 3. Україна на переговорах у СА буде відстоювати у питанні можливого укладання "Угоди про припинення вогню" не лише свою позицію, а спільну позицію ЄС та свою. Про це Держсекретара Рубіо повідомили голови МЗС Франції, Великобританії, Нідерландів, Німеччини та Голова Єврокомісії Фон Дер Ляйен.  Трохи від себе. Не майте завищених очікувань від цієї зустрічі. Принцип Трампа - "Давити доки піддаються". Україна, вочевидь, отримає ще одну низку вимог від США після виконання яких, на словах, буде розблоковано допомогу та обмін розвідданими. Треба не піддаватися на шантаж і твердо відстоювати узгоджену з Європою позицію, інакше за новими вимогами поступок будуть ще одні, потім ще і так до безкінечності. Україна станом на зараз має запас міцності у три місяці як мінімум, це без нових пакетів допомоги від країн ЄС та ЄС як альянсу. Трамп вже потерпів фіаско у всіх своїх міжнародних ініціативах і у України є прекрасний шанс відстояти свою позицію щодо підписання можливої "Угоди про припинення вогню" бо вона не зрівняно більше потрібна Трампу ніж Україні та ЄС.  Гарного тижня, спокійного сприйняття реалу та більше гарних новин.   P.S. Щиро дякую людям, які запропонували свою допомогу у ремонті "дива" запчастинами та іншим. Уклін та подяка. Станом на зараз все є, слава Богу, але якщо щось "вискочить", то я до вас неодмінно звернуся. У всякому випадку я вам безмежно вдячний. Прохання не зачіпати у коментарях - роботи до чорта та ремонт не дадуть змоги приділяти увагу відповідям на питання... Без образ.
У іншому. Поки ще наші переговорники, про професіоналізм яких я, м'яко кажучи, не дуже гарної думки, ведуть себе на переговорах напрочуд достойно, саме тому Трамп заявляє, що з Україною важко. Згодом буде ще важче, особливо в умовах заявленої позиції рф про небажання досягнення будь яких компромісів на переговорах про перемир'я.  Прошу зважати на реал. Не чекати швидкого, на "раз-два", юридичного оформлення "Союзу друзів України" - документи тільки почали не те що розробляти - лише попередньо обговорювати базові рамки. Роботи вистачить на півроку як мінімум, але я абсолютно впевнений що вона буде зроблена. Гарних новин. Жінок - "староверів" зі Святом. Я завжди казав що наші жінки - самий дорогий наш національний скарб. Може колись розповім свою "історію зростання" - чорта лисого ви б мене зараз читали і такого ж чорта лисого я би здобув свою посаду у "американській" структурі якщо б не розумні та красиві жінки. І навіть у війну Боженька мені подарував знайомства з "перлинами роду жіночого". Як тут не процитувати Леннона.  "За будь яким великим успіхом чоловіка завжди стоять жінки. Без них навіть Наполеон був би звичайним бовдуром". Не читаємо Трампа. Допомагаємо війську останнім. І тримаємося до осені. Я на сьогодні зник з радарів - до нас вже о десятій приїздить "високе начальство". Все буде завтра, і допис, і відповіді на питання. Гарного дня. Щезнув.
Друга історія трапилася після третього туру Президентських виборів імені Ющенка. Я, зам голови дільничої комісій на Троєщині, розлігся на парті після підрахунку голосів та "віщав у вічність" розповідаючи членам комісії, а там переважно були комуністи та регіонали, про злочини радянської влади, про параноїка Сталіна, про сіфілітіка Леніна, стібався з комуняцької влади та її лідерів та щиро та весело тролив усіх "ворогів" Ющенка - вже було всім очевидно, що той переміг на виборах. Що цікаво - мені практично ніхто не опонував окрім двух військових пенсіонерів від комуністів Симоненка і я майже у пітьмі під невірний світ з коридору школи займався любимою просвітницькою справою.  Хоч вбийте мене, я досі не знаю - хто мене у той момент примусив відкрити очі та подивитися у стелю. Мабуть все ж таки Бог у той час дуже не хотів щоби я здох - я не побачив стелю у цілому, але у цілому побачив залізний шкільний стілець який з прискоренням наближався до місця дислокації моєї голови. Як я встиг зреагувати та у ті долі секунди до удару тупо скотитися на підлогу - поняття не маю, але тим не менш стілець вдарив не по моїй черепушці, а по парті. Я шустро вскочив на ноги і побачив того самого полковника - відставника. Це було якесь дежа-вю. Дід горлав рівно те ж саме що і дід з джерела через такий же саме рот з білою піною у його кутках. Але цей пішов далі - з якоюсь небаченою для діда силою дід схопив парту та, хоч і недалеко, та таки жбурнув її у мене! Стався недоліт, та й тут підійшла підмога від жіночок та бойового друга полкана котрий обійняв терориста як рідного та почав його увіщувати у стилі - "На таку гниду як він і патрона жалко! Прийде наш час - повісимо як зрадника"!  Що казати - до повернення голови комісії я більше не спав та лекцію не проводив - слухав розмови двох дідів які все обговорювали - якої саме страти я заслуговую.  Після тих пам'ятних виборів я вже ніколи не був таким неуважним - усі свої лекції перед поціновувачами Трампа, Симоненка, Тимошенко, Порошенка, Зеленського, Леніна, Сталіна  та інших я проводив прибуваючі у постійній готовності до рішучої відповіді на зазіхання на цілісність та здоров'я свого організму. До чого я це все розповів? А до того, після читання чату хочеться сказати те, що я кажу завжди: будь який фанатизм - ознака ідіотизму та обмеженості. "Будь яка сліпа віра у будь кого та будь що  призведе до того, що вас коли-небуть вб"ють". Брюс - "Босс" Спрінгстін все ж таки був правий. Будьте здоровими і не довіряйте нікому і не вірте ні в кого на землі грішній, а обирайте об'єкт прихильності виключно холодною головою, а не гарячим серцем - воно ніколи вам не підкаже правильний вибір. На превеликий жаль.
ІПСО? НЕ ІПСО?  1. США не ставили ультиматум щодо капітуляції України протягом трьох тижнів. Будь які розмови про це - чиста брехня та фейк від спецслужб рф.  2. США не планують вивід військ з Європи найближчим часом. Вже при Трампі та Хегсеті прийнято рішення про направлення додаткових підрозділів армії США у Фінляндію та Польщу. Трамп розглядає можливість поступового виводу військ США по мірі заміщення їх військами об'єднаної Європи. Це процес на роки. І Україна у цьому процесі жодним чином не є об'єктом шантажу Європи. 3. Держсекретар Рубіо заявив. що США і надалі будуть "опікуватися долею України", а зустріч Трампа та путіна доки ще не готується тому, що домовленостей немає. Я про це писав одразу після візиту американської делегації до москви, тепер це всім вам підтвердив Рубіо.4.Не існує ніякого шантажу Зеленського з "номерами транзакцій які свідчать про  масову крадіжку  українських грошей" його оточенням та ним самим. Є багато даних про корупцію оточення Президента, його голови ОПУ., проте вони підпадають не під юрисдикцію США, а під юрисдикцію України. Як і у випадку з Коломойським США будуть давити через наші антикорупційні органи та застосовувати фінансово-військовий важіль впливу щоби добитися реального розслідування реальних фактів корупції.5. Після візиту Келлога слід очікувати певного потепління відносин між США та Україною. Якщо Трамп погодиться з пропозиціями самого Келлога та Зеленського, то "Угода про надра" буде підписана дуже скоро, можливо навіть на днях. І підписувати її буде Зеленський як легітимний Президент України. Легітимність Президента не ставить під сумнів навіть Трамп - він просто дуже ображений тим, що Зеленський публічно вказав на брехливість заяв Президента США. Держсекретар Рубіо пообіцяв "зробити все можливе щоби відносини між Трампом та Зеленським повернулися у доброзичливе та ділове русло". Чи вдасться? Побачимо. 6. Президент США та взагалі його оточення, вкрай незадоволені поведінкою Зеленського який вперто ув'язує підписання "Угоди про надра" з наданням Україні "Гарантій Безпеки" і дійсно можуть "укласти угоду" з Залужним чи навіть з Порошенко щодо передвиборчої співпраці з ціллю перемоги ангажованих кандидатів на майбутніх виборах.. Арестовіч ангажемент США не отримав і зараз знаходиться на прямому фінансуванні кремлем. Але його можуть "по спільній домовленості" використати як таран проти Зеленського.  путін вклав мільярди у наявну зараз кампанію по дискредитації українського керівництва і я ще раз щиро прошу своїх підписників та взагалі українців не вестися на вкиди російських спецслужб і споживати виключно перевірену інформацію. Інфогігієна - наше все. Достовірну інформацію я буду постачати максимально швидко. Тримайте кукуху у холоді, а ноги у теплі. І не читайте  російських вкидів навіть якщо їх ретранслюють "поважні ЗМІ" чи навіть президент США. Чекайте на новини. Гарного вечора.
ДЕЩО ПРО РЕЙТИНГИ. Президент Зеленський звернувся до п'яти провідних соціологічних "фірм" з проханням провести в Україні незалежне опитування щодо свого рейтингу який вочевидь принизив Президент США. Ми також отримали замовлення на термінове опитування не зважаючи на те, що воно відбувається у кінці кожного місяця, і було проведено як завжди у кінці січня. Мене рвуть на запчастини друзі - "Дай рейтинги". Я зарікся їх оприлюднювати - вони виключно провокують срач у коментарях.  У зв'язку з брехнею від Президента США я опублікую січневий рейтинг. А через 10 днів терміновий рейтинг який замовили сьогодні. Результати сумарно можуть перевищувати 100 відсотків тому, що дозволено називати двох кандидатів. Відсотки від виборців які мають або твердий намір голосувати, або скоріш за все будуть голосувати.  Президентський.  Залужний - 54,6. Антирейтинг 27,2 Зеленський - 29,8  Антирейтинг 47,5 Порошенко - 15,7. Антирейтинг 57,6 Кличко 9.8. Антирейтинг 54.6 Тимошенко - 9,8. Антирейтинг 60,1 Арестовіч - 8,7. Антиретинг 67,4. Бойко - 7,5. Антирейтинг 69,5 Притула - 6,4. Антирейтинг 47,3.  Не проголосую. ні за кого з вищезгаданих - 27,3. "Не проголосую при жодних обставинах".1. Бойко -. 59.7.2. Арестовіч - 59,43. Тимошенко - 56,74. Порошенко - 56,45. Кличко. - 49,26. Зеленський - 48,77. Притула - 43,2.8. Залужний. - "5,4.  Партійні рейтинги. "Партія військових та волонтерів Залужного" - 32,4Слуга Народу - 17,8ЄС - 14,3ОПЗЖ - 9,4"Партія Арестовіча" - 8,2Батьківщина - 7,9УДАР - 6,3"Партія Притули" - 6,8. Не проголосую ні за жодну з вищезгаданих - 32.  Партійні проекти помічені лапками гіпотетичні і не факт що взагалі відбудуться, проте вірогідність створення тих доволі висока, а тому враховувати потрібно.  Стовідсотково знаю, що після демаршу Трампа рейтинг Зеленського суттєво зросте. Як вже зростає рейтинг Порошенка на тлі запроваджених проти нього санкцій. Хоча ще декілька піар-ходів типу - "Нема на що каву купити бо Зеленський санкції ввів", і зростання на 4 відсотки змінить падіння на ще більші значення.  Рейтинги дав не для срачу. Хочете висловитись - у вас є година, сьогодні дуже зайнята адмін, а тому вона не зможе до кінця дня слідкувати за коментарями. Завтра у нас в офісі буде Келлог, всі очікують ясності. Що буде дозволено дати - дам.
Мене питали про "План" з трьох кроків про який написали FN. Тобто "Припинення вогню -  вибори - підписання новою українською владою домовленостей які досягнуть Зеленський, Трамп та путін". Перепрошую, але про цей "План" я написав ще коли був на "водах" - читайте. Ви ж у коментах обурювалися фактом, що "Угоду від Зеленського" буде вимушений підписувати, можливо, Залужний. Начебто я все сказав. Можу додати одне - Європейські лідери, які шоковані новими американськими манерами, вже починають дрейф у сторону позиції - "Вибори тільки після кінцевих домовленостей та підписання "Угоди про перемир'я".  Останнє. Про що написати вранці забув. Погрози США припинити постачання Україні зброї у якої є частка США на думку усіх учасників переговорів Європейських країн є неприпустимими. Європейці домовилися вийти на "практично повне автономне виготовлення усіх видів зброї у країнах ЄС та повну локалізацію виробництва до 2035го року. Буде створено на рівні міністерств та голів урядів робочі групи які будуть визначати пріоритетні напрямки співпраці між ОПК країн ЄС задля повного задоволення потреб військ цих країн.  Станом на зараз новин більше немає. Будуть - буду повідомляти. Закопування у помиральну яму відміняється - все йде абсолютно не так погано як нас інформують "поважні ЗМІ"  за російські гроші. Дивна річ - ми прийшли до стану в світі коли мені хочеться рекомендувати українцям не читати не тільки наші ЗМІ, але й західні "поважні" - русня вкидує мільярди на підкуп заради того, щоби ці "неповажні" розповсюджували всі російські наративи з ціллю повної деморалізації українців.  Фільтруйте інформацію і навіть не думайте самозакопуватись - все далеко не так погано як вам здається.  Завтра дописів не чекайте - у мене "День Труби" - буду там відповідати на ваші питання.