Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ. Я сьогодні поза доступом - приїхав у гості спочатку ...
11 000 Views/Reach
2025-05-04 17:17
Message №1254
ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ. Я сьогодні поза доступом - приїхав у гості спочатку один побратим, потім до нього доєдналися ще двоє моїх колишніх підлеглих ще з перших днів війни... Писати про все, що обіцяв, буду завтра. По-перше про міжнародні переговори Держсекретаря США та нашого Президента. По-друге. Вимушений визнати що я занадто розслабився - лише десь годину назад поліз у пошту, а там ще зі вчора лежать "22 пункти від Келлога" про які я так просив. Перекладу, щось відкоментую, завтра дам. Ну і по Китаю дам пост обов'язково. Вихожу на роботу, куди діватися від вас?)) Ну і рекомендую почитати новину від "поважної" NYT яку я давав ще восени минулого року знову абсолютно першим. Перший ізраїльський "Петріот" закінчують модернізовувати - про відновлення фінансування я інформував майже місяць тому. До кінця травня він буде в Україні. Ще один буде у липні. Президент Трамп вже віддав розпорядження про передачу. Мені кажуть що вони будуть модернізовані до рівня РАС-3. Я не спеціаліст, про це нехай сперечаються ті, хто в цьому розбирається. По менший мірі командир одного дивізіону каже, що "гарна машина має получитися". Має та має, я тільки за. До завтра. Гарного вечора та гарних новин. P.S. Завтра доведеться створювати банку. Треба запчастини та не тільки... Пробачте ще раз.