Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Source

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Трамп вперся у дві стіни. Одна - непоступливість путіна, друга - непос...

Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
11 800 Views/Reach 2025-04-26 02:09 Message №1239
Трамп вперся у дві стіни. Одна - непоступливість путіна, друга - непоступливість Європи та України. Найближчим часом чекаємо на нову серію контактів на різних рівнях між Європою, США та Україною. Абсолютно не виключено вирішення питання про можливість прямих переговорів між делегаціями України та рф, вже з двох сторін погоджені учасники. Маневри навколо перемир'я будуть продовжуватися як мінімум до червня, як максимум до вересня.  Нам своє робити. Жодних катастроф для України після московського вояжу Уіткоффа не відбулося та не відбудеться - переговори, як це не дивно, підсилили позиції України та Європи - їх участь у них та врахування їх позиції поступово стають вирішальними у самому переговорному процесі.. Час не грає на Трампа. Маячня про "вихід з переговорного процесу бо є чим іншим займатися" - лише слова заради тиску на Україну та рф і цей блеф вже більш - менш викрито. Допомагаємо війську останнім. Не читаємо "твіти" Трампа - кожна друга його заява буде заперечувати першу. Не читаємо "поважні ЗМІ" -  вони у абсолютній більшості або "отрабатывают гигантский оклад содержания" від зацікавлених сторін, або видають інсайдерсько-сенсаційні фейки заради збільшення авдиторії. Інформацію про перебіг переговорів буду давати навіть якщо буду відпочивати, хоча до другого навчання, а там "Акула"... Відпочинок мені тільки сниться. Але витримаємо. Зичу витримки всім вам та холодного розуму при аналізі інформації. . Все буде більш-менш норм.  А ще з недосипу захотілося "пофулюганити". Згадаю свій "талан" письменника та якось напишу веселу  "Розповідь про те, як Трамп Deal здобував".)) Думаю, що настрій у людей підніметься.