Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Added 14 Jul 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Number of subscribers: 21 504
Photos: 113
Videos: 17
Links: 135
Description:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Number of subscribers

21 504
Average/Day:: -5
Average/Week:: +107
Average/Month:: +945

👁️ Average views per message

17 474
Average/Day:: 23,000
Average/Week:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 3
Week average: 1.9
Average per day: 2.1

Logo change history

Name change history

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Президент Франції попередив путіна про те, що Україна буде згодом отримувати все більші об'єми військової допомоги, а тому, якщо путін реально бажає безпеки росії, він повинен домовлятися про мир зараз, бо надалі  його умови будуть все більш невигідними для його країни.  Президент Франції вкотре заявив про безальтернативність довгострокової військової, фінансової та дипломатичної підтримки України з боку Франції та ЄС та запропонував "раз та назавжди врегулювати питання навколо безпеки України у ході змістовних переговорів між європейськими країнами, Україною та рф".  Про те, що казав путін, розповів кремль. Додавати не буду, окрім єдиного. Московіт заявив Макрону, що розмовляти з Україною про компроміси буде тільки тоді, коли будуть остаточно підведені підсумку літньої військової кампанії та стане зрозуміла "ситуація на землі". Про обговорення "Іранського питання" теж маю реліз, проте я викладу не його, а поясню суть переговорів простими словами.  Президент Франції намагається створити "пул впливових перговорників" до якого увійдуть європейські важковаговики, Китай та рф (без участі у ньому США), який зможе домогтися  від Ізраїлю та Ірану укладення мирної угоди, яка б з одного боку  гарантувала Ірану право на використання мирного атому, а з іншої гарантувала відмову ісламської республіки від намірів створити ядерну зброю та визнала за Ізраїлем безумовне право на існування закріплене у статутних документах Ірану.  Президент Францій намагався домовитися з путіним про участь рф у такому пулі та зайняти конструктивну позицію у цьому питанні.  путін висловив свої зауваження та скепсіс щодо реальності втілення ідей Макрона, проте підтведив можливу  участь своїх представників у  переговорах якщо вирішення цього питання перейде у реальну площину. Тут у Франції та рф є спільний інтерес - домогтися угоди по Ірану без участі США та втерти носа Трампу. Особисто я не думаю, що з цієї ідеї вийде щось путне, проте - хай вона живе та дратує Президента США. Україні від неї ані холодно, ані спекотно.  На ранок все. Ввечері дам інформацію по українських ракетах. Гарного дня.
Україна зараз - "Планета Шелезяка" зі "Сто років тому уперед". Мі тільки розпочали свій вихід зі стану у якому "Корисних копалин немає, виробничої бази немає, професійних кадрів немає"... І волати про побудову власного, самодостатнього, ОПК, як на мене, то "Гірше ніж зрада - то помилка". Потрібна стратегія розвитку, освіта населення та співпраця з тими країнами Європи, які чітко розуміють прості істину: "Україна - форпост проти азіопської орди". Саме ці країни, після усунення США з посади світової Держави, вже допомагають нам і у плануванні нашого стратегічного розвитку (Франція, Німеччина, Великобританія) і у "розписуванні  його деталей", на що наша влада не здібна у принципі. Саме вони пропонують нашій "анонсовій, але не реально спроможній" професійно, владі допомогу у навчанні у своїх країнах нашої технічної та управлінської еліти. І треба подякувати ним за те, що вони діляться з нами і грошима, і технологіями, і комплектуючими бо без цього нашої країни би просто не існувало. Ну а майбутнє вже за нами та за нашим вибором. Але це тема окремого допису. Новини дам великим блоком завтра вранці. І, обов'язково, розповім про наші ракети існування яких заперечують наші ж "патріоти" вже у лапках. Звісно у межах дозволеного. Чекайте, "Секта пАзитивних читачів" як обізвав усіх вас, моїх підписників, один "патріот" на фб. Так, у мене є там "шпійони".))  Гарного вечора та гарних новин.
ДЕКІЛЬКВА СЛІВ ПРО ВИБОРИ. Перш за все прошу вибачення за те, що назвав "Санкціями" формальні та неформальні обмеження які накладали на рф уряди США з 2014го року. Так, це не санкції. Так, на зняття таких не потрібне рішення Конгресу. Тож ще раз перепрошую за невдалий вислів, але, думаю, усі зрозуміли - що Президент США готовий скасувати задля "поблажливості друга Вови".  Сьогодні у Києві дуже поважні гості, поважні особливо для нас. Разом з міністром ЗС Німеччини до нас завітали наш куратор від тевтонів. Так, була проведена перша зустріч, так, дізналися багато чого нового.  Мабуть ані від кого не приховалася заява Спікера Ради у котрій той завив, що наш парламент розробляє варіанти законопроекту про проведення виборів після припинення вогню, але без скасування воєнного стану. Це і так був секрет Полібшенеля, але є цікавий нюанс. На необхідності проведення виборів в Україні при сталому режимі припинення вогню дуже гучно наполягають і США, і рф, і ключові гравці Європи. Але є нюанси.  США фактично вийшли з "наполегливої настійливості" і станом на зараз взагалі не реагують на заяви представників російської влади від путіна до лаврова про нелегітимність діючої зараз влади. Проте все ж таки Україні час від часу рекомендують проведення одночасних виборів Президента та Ради після забезпечення сталого режиму припинення вогню по "законодавчо врегульованій скороченій процедурі не пізніше ніж через три місяці після введення у дію "Режиму припинення вогню". Інтерес Трампа відомий - той хоче забезпечення "легітиму" у своїй омріяній Deal по Україні з френдом Володимиром, хоче щоби "Угоду про мир" підписав спадкоємець Зеленського, чи він сам якщо переобереться.. А те, що Україна при цьому дійсно ризикує опинитися у стані коли неврегульовані належним чином по цілій низці питань вибори обгрунтовано можуть не визнати легітимними провідні світові гравці типу Китаю, то Трампа хвилює мало - йому потрібен мир за будь яку ціну, як і омріяна "Нобелєвка".   Я не дуже багато знав до сьогодні про позицію провідних європейських Держав щодо можливості проведення у нас виборів, про нюанси, черговість та інше. І ось нам прямо сьогодні роз'яснили "політику партії". Кажу одразу - це консолідована позиція Німеччини, Франції, Нідерландів, Італії, Північних Країн, Австрії... Європейці пропонують "розвести" наші вибори у часі та першими провести через півроку після вступу у дію "Режиму припинення вогню" місцеві вибори на яких пропонують "обкатати" нову систему, звірити списки виборців тощо. Вибори ж у Раду вони пропонують провести через 9 місяців після введення у дію "Режиму", і тільки потім Президентські. Резонів багато, я можу пояснили все, але основний - "забезпечення принципу неперервності та наслідування влади".  Тут що цікаво. Цікаво те, що приміром наш куратор запевнив наш "особовий склад" у тому, що "У цьому році майже напевно складуться умови для проведення виборів. На конкретне запитання від усіх нас - "Чи означає це що припиняться бойові дії"?, - пан Матіас заявив, що "Так, дуже вірогідно". Я не буду розповідати усі причини на яких у європейців грунтується така впевненість, скажу лише що це "суміш" політико-економічно-військово-дипломатичних причин. Може згодом, разом з тим, які невдоволення виказують європейці нашій владі.  Великобританія у питанні виборів має особливу думку. Вони наполягають на першочергових виборах Президента та місцевих Рад через півроку після введення у дію "Режиму припинення вогню", а ВРУ вже потім.  Я не можу "розписуватися" про наміри нашої влади щодо виборів, але з нашими партнерами вона обговорює можливість забезпечити варіант "Американський повний", тобто одночасні вибори Ради та Президента з повноцінною піврічною передвиборчою кампанією.  Все, часу більше немає - мушу працювати часу більше на "розжовування" цієї теми немає.  Новини будуть вранці. Попереджаю - допис не для срачу, а для інформації та конструктивного обговорення, якщо є що кому казати. Новини дам вранці. Гарного вечора.
І ЗНОВУ ДРАСЬТЕ. Панове. Я два з лишнім дні був поза цивілізацією. Новин у пошті та сповіщеннях, як я бачу, вистачає. Цікаві новини про перебіг зустрічі Уіткоффа з Ушаковим та Дмітрієвим. Для нас ці новини рівною мірою і втішні, і ні. Втішні тому, що після цих переговорів Президент США санкціонував республіканцям у Конгресі прийняття законопроекту про санкції проти рф. Гарно те, що росіянам було відмовлено у скасуванні санкцій, які не можна скасовувати без рішення Конгресу "до повного припинення вогню та підписання "Мирного договору", хоча левова частка часу була присвячена саме бидлячим "молениям о снятии санкций"  Погано те, що Трамп отримав обіцянку путіна бути "абсолютно конструктивним" на майбутніх переговорах з Україною" і "заради стимулювання рф до компромісів" Президент США вирішив що може "Частково скасовувати чи послабляти санкції, які були введені проти рф до повномасштабного вторгнення та на зняття яких не потрібна згода Конгресу". І те, що бидло вициганило "Виключення для Росатому", саме з цієї опери. путін обіцяє Трампу "зробити усе можливе щоби домовитися з Україною та закінчити війну у цьому році". Всі розуміють, що він бреше, але Президент США та Спецпредставник Уіткофф так не вважають.  Ще пару слів про нашу рідну 72гу бригаду, точніше про кадрову шизофренію у її командуванні.  Вінник був відсторонений у 24му від командування виключно по політичних причинах - він та ще декілька підлеглих офіцерів  мали необережність зустрітися з паном Порошенком та вислухати його "відсторонені міркування" про корисність державного  правління у вигляді хунти.  І хоча самі ж офіцери повідомили про ту "небезпечну" розмову владу, "Осад залишився" і комбріг однієї з кращих бригад ЗСУ був знятий з командування майже через шість місяців після того "інциденту".  Охріменко був знятий за погані результати та неналежне командування. Це напівофіційно. Неофіційно - начебто йде боротьба за владу у ЗСУ між "старим" генералітетом на який досі переважно "ставить" наш Президент, та новим поколінням яке очолює генерал-майор  Драпатий. Рейтор, якщо вірити моїм інформаторам, людина Драпатого. Також, якщо ним вірити, Охріменко останнім часом "огризався" коли його винуватили у поганих результатах наші військові та політичні керівники. Ще є, знову ж таки це не підтверджена інформація, можливе чутки, що Охріменко розраховує на політичну кар'єру у складі однієї відомої політичної сили і це стало відомо ОПУ. Ще раз підкреслюю - це лише чутки. Буде достовірна інформація, обов'язково дам.  Гарного вечора.  З завтрашнього дня повертаюся до звичайного ведення каналу. Єдине виключення - вранці новин не дам, трохи відпочину.
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Панове, наступні три дні я буду у дуже обмеженому доступі. Трапилася неприємність, слава Богу без врат особового складу. Потрібен терміновий ремонт на місці моєї "профільної" техніки. Зникну завтра вранці, повернуся, дай Боже, у неділю. Це судячи з фото пошкоджень. Буду знаходити час раз в день надавати головні новини, невеликі випуски, без образ. Сьогодні постараюсь віддати адмінам на Трубу відповіді на ваші питання які готував останні дні. Маю надію на те, що завтра все змонтують та дадуть у ефір.  Ну а щоби випуск не був зовсім пустим у інформаційному плані дам одну цікаву новину з передісторією. З 23го року за кордоном працюють підприємства нашого ОПК. Румунія, Чехія, Польща, була Словаччина, станом на зараз виробництво звідти виведено. У останній зокрема працювало підприємство, яке було задіяне у нашій "Ракетній програмі", це вже не секрет. На двох зустрічах під час саміту НАТО, тобто на зустрічі "П'ять плюс" та "Північні країни - Україна", були прийняті принципові рішення по розширенню мережі закордонних підприємств нашого ОПК. До вищезгаданих країн приєднаються Франція, Німеччина, Норвегія та Швеція. Маю надію на те, що це хоч якось погасить хвилю синхронного волання з рефреном "Нас зливають" під управлінням відомих диригентів. Європа не благодійники, але вони чудово розуміють важливість інвестицій в безпеку України як частину загальноєвропейської безпеки на довгострокову перспективу.  Ну і нагадаю ще вже озвучену новину. - оборонці Великобританії та України почали випробування зброї, яка дозволить успішно боротися з російськими КАБами. Я поняття не маю - що то за зброя? Я не спец у цій царині і не збираюся виставляти себе "всезнайкою", проте мої "спеціальні" знайомі з ППО кажуть що може бути створена насправді ефективна зброя. Чекаємо на вдалі випробування та на масове виробництво.   Гарного дня і до зустрічі після мого повернення. Або навпаки.))
РУБІО. РЕМАРКА. Я дуже люблю коли люди мене читають виключно тим місцем, яким на гора органічні добрива видають. Ну що ж, "По сути предъявленных мне обвинений" (Мене звинуватили у брехні), хочу пояснить следующее". 1. Будь який ДІЮЧИЙ посадовець адміністрації Президента США ніколи не висловить ЖОДНОЇ своєї особистої думки у випадку, якщо вона суперечить офіційній позиції Президента. Жодної. Абсолютно усі публічні заяви урядових посадовців - намагання донести світу саме позицію Президента США. Поздоровлення путіна Держсекретарем США з "днем росіЇ", вислови про "Санкції не на часі" - позиція виключно Президента США яку Рубіо зобов'язаний публічно підтримувати. З Трампом можуть бути незгодними хоч абсолютно всі члени його адміністрації, проте свої справжні думки вони зможуть офіційно висловлювати лише після відставки.  2. Я намагаюся буквально "вигризати" у шефів та куратора обмежено конфіденційну інформацію яку можна давати людям. Сьогодні мене звинуватили у тому, що я таку даю взагалі - дехто вимагає давати лише заяви, про які я написав вище. Я прошу людей визначитися з позицією - що саме їм потрібно? Справжні розклади у американському політикумі, чи офіційні заяви офіційних осіб? Якщо останнє, то немає жодних питань - я зроблю канал офіційним рупором Держдепу де буду тиражувати офіційні заяви американських урядовців, Конгресменів та президента США. Прошу визначеності, бо мене трохи дратують постійні наїзди зі звинуваченнями у брехні. 3. Спочатку цитата з попереднього допису. "Я абсолютно не виключаю того, що умовний "проукраїнський демарш" Трампа це лише маневр заради примушення путіна до реальних переговорів про припинення вогню і Президент США згодом вчергове буде охоче сприймати реверанси путіна та приймати рішення по примусу України до капітуляції, але станом на зараз маємо те, що маємо". Я написав, що Трамп не проти ОБГОВОРЕННЯ питання введення санкцій проти рф і жодним натяком не казав, що він ЗА таке введення. Я винен у тому, що Президент США в один день може зробити дві заяви які категорично заперечують одна одну? Винен у тому, що той досі вірить у те, що зможе переграти путіна та шантажем санкцій примусити того пристати на американські пропозиції щодо закінчення війни? Написав чесно про можливі справжні наміри Президента США - отримав звинувачення у брехні. 4. Мої давні підписники чудово пам'ятають, як я не боявся виставити себе посміховиськом з осені 2023го до весни 2024го коли як Попка-дурник постійно стверджував, що 64 мільярди від Байдена Конгрес обов''язково затвердить і це лише питання часу, у той час як навіть друзі стверджували, що нам вже ніколи не бачити американських грошей. І зараз я не боюся бути Попкою-дурником - я категорично стверджую, що американська зброя буде в Україні. Буде поставлена у рамках виконання "Угоди про копалини", буде продана за відсотки від заморожених активів рф, буде продана Україні за європейські гроші напряму, буде продана Європі з реекспортом до України, але американська зброя у нас буде. Я це стверджую. 5. На останок ще одна цитата з попереднього допису. "Тож чекаємо на саміт НАТО, на зустріч Трампа та Зеленського та зберігаємо стриманий оптимізм - шанси на те, що після цієї зустрічі ситуація у міждержавних стосунках між США та Україною може покращитися є. Як мінімум, все залишиться як було і вони не стануть гіршими". Я підписуюсь під кожним своїм словом.  Про саміт НАТО та про зустріч Президентів США та України, якщо ця зустріч буде закритою, інформація буде вночі, якщо відкритою, то будуть лише мої коментарі.  У мене сьогодні велике Свято - "Всесвітній день "Бітлз", яких я обожнюю з далекого дитинства - однокласники не дадуть збрехати. До кінця дня про політику ані слова від мене. Будуть лише мої мемуари які, як завжди, я раджу НЕ читати. Гарного вечора та гарних вечірніх та нічних новин.
Зараз я кажу, що реально за місяць, від сили два, атаки бидла БПЛА стануть кратно менш ефективними. Запишіть, заскріньте, як завгодно. Буде суттєво легше, проте остаточно загроза нікуди не зникне.  Так, наша влада дегенеративна, недалека, брехлива, безкарна, живе за принципом амеби. Штрикнули голкою - реагує. Не штрикати - бреше та розказує казки.  Мало на що здатна, мало що вміє. Так, наша так звана "опозиція" її рідна сестра - у брехні вони відчайдушно борються за перше місце, а "опозиція" ще на потоці тиражує усі наративи від кремля. Але навіть з цими нездарами Україна не програє. Теж можете заскрінити та записати. Більшість українців буде хитати від "всепропальства" до "ми перемагаємо" ще довго, мабуть до самого припинення вогню. І я всі сили свої покладу на те, щоби всепропальство ніколи не стало нормою, щоби ви тримали свою кукуху у холоді не на основі брехні від влади, опозиції, бидлячих інфовкидів через "Поважні ЗМІ", а на основі правди та знання реального стану речей. І ми витримаємо, і Україна, при всіх втратах, залишиться Незалежною. І чорта лисого вона здасть себе під владу скаженого бидла яке саме зараз починає балансувати на межі можливого економічного обвалу. Осінь вирішить все. Впевнений - по великому рахунку на нашу користь. Все буде Україна! Я це знаю.  Адмін зібрала ваші питання. З часом у мене трохи полегше. Завтра буде випуск відповідей на них а також цікава інформація про намагання путіна "Змінити думку Президента США щодо можливої угоди москви та Києва у світлі близькосхідної кризи". Може тоді ви точно хоч на деякий час вилізете з помирайки. Гарного вечора. До завтра.
Як я вже неодноразово казав, ніхто не знає - з якого боку жовта вода чергового ранку довбане під рижий чубчик. Я знаю, що зараз майже все оточення Трампа, окрім Уіткоффа та, частково, Венса, виступає за "відновлення традиційних союзницьких зв'язків" з тим, щоби спільно з тією ж Японією та Європою, захищати свої національні інтереси у світі. Переможе точка зору "Башти Рубіо" - Україна отримає допомогу від США у боротьбі з рф, як військову, хоча і обмежену, так і, що важливо, санкційно-дипломатичну. Переможе "пис-дільна" башта на чолі з самим Президентом - ми отримаємо чергову безуспішну спробу Трампа примусити нас до капітуляції, продовження епістолярного роману з "френдом Вовою" і повний занепад США на міжнародній арені. Чекаємо на вибір та на розвиток подій.  І на останок непогана та погана новини. Держсекретар Рубіо, якого Трамп призначив "відповідальним" за пошук систем "Петріот" для України, знайшов "Одну, а у перспективі дві" таких системи. Одразу кажу - це не ізраїльські. Погана новина - ми у світлі "Іранської кризи" залишимося у питанні постачання ракет до "Петріотів" на голодному пайку, лише з японськими та німецькими ракетами без постачання американських. І я не знаю, чи вистачить тих для боротьби з російською балістикою. Буде припинення бойових дій на "Іранському фронті" - буде все норм. Ні - буде скрутно.  Тримайтеся після "веселої ночі". Наступної відіспимося.
ТРЕТЯ СВІТОВА. ВІДКЛАДЕННЯ НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН. Шалом, православні та не дуже. Таки здійснилося - Президент США припинив "мняти тестікули" та, після вирішальної наради у Білому домі, віддав наказ бомбити ядерні об'єкти Ірану. За бомбардування Фродо та інших виступали Держсекретар Рубіо, Директор ЦРУ Реткліфф, Голова Пентагону Хегсет, Голова АНБ Хо, Голова Конгресу Джонсон. Були проти Віце- Президент Венс, Спецпредставник Уіткофф та голова Нацрозвідки Габард. Президент Трамп після наради заявив, що удари по ядерних об'єктах Ірану - "разова акція" і він виступає проти "Втягування США у війну Ізраїлю проти Ірану". Віце - Президент Венс та Спецпредставник Уіткофф, які під час наради були не у США та займалися переговорним процесом з Іраном та Ізраїлем, були присутні на нараді у форматі он-лайн. По факту Президент Трамп підставив свого "зама" котрий переконував Нетаньягу "потерпіти" два тижні та заявляв, що ніякі умовляння Ізраїлю не примусять Президента Трампа віддати наказ втрутитися у спецоперацію Ізраїлю. Фактично Венса виставили перед Іраном та Ізраїлем "пустишкою" яка не має реального впливу у системі прийняття рішень. Головне питання зараз - чим відповідатимуть Іран, Пакістан та Китай які попереджали США про наслідки такої атаки? Якщо "трійка" прийме рішення відмовитися від Deal Трампа і атакувати, через Іран, військових США на Близькому Сході на довготривалу перспективу, то війна може перейти у затяжну фазу до якої зараз не готові ані Ізраїль, ані США. Як спрацює зараз американська дипломатія, та чи спрацює взагалі? - побачимо. Ідеальний варіант для України - швидка угода між США та Іраном та повернення до передвоєнного стану ситуації на Близькому Сході. У випадку ж переходу війни зі стану бліц-крігу до марафону, ми втратимо певною мірою і американський ринок зброї, і міжнародну увагу світу. Особисто я все ж таки очікую на "ритуальну відповідь" Ірану у вигляді ударів по базах США та по Ізраїлю, а після цього тривалі переговори з підсумком у вигляді підписання нової "Ядерно-ракетної угоди" під переможні реляції Трампа. Але я можу помилятися. Хоча навряд. Гарної неділі та гарних новин.
Все своє життя я заздрю євреям білою заздрістю. Заздрю вмінню планувати розбудову своєї країни на десятиліття вперед. Заздрю байдужості до міжнародних норм у своїй боротьбі з ворогами Ізраїлю. Заздрю вмінню ставати життєво необхідними у своєму існуванні для "сильних світу цього". Процвітають у світі ті Держави, у яких євреї почуваються комфортно та без страху і навпаки - звідки вони тікають, там ситуація тільки погіршується, і зовсім не тільки по відношенню до євреїв. Я, український націоналіст,  бажаю розквіту своєї України де б українці єврейського походження почувалися рідними, а не ізгоями з клеймом "жидів хитрожопих". Я підтримував та підтримую  єврейську Державу у її боротьбі проти Ірану який "конституційно" вимагає її знищення. Я за встановлення "особливих стосунків" між нашими двома Країнами, бо ми маємо однакові цілі - вижити у ворожому оточенні та зберегти свою національну ідентичність. Ми тільки починаємо по факту будувати Українську Державу, до того ми більше ніж двадцять три роки її тільки знищували. І це при тому, що наші відставні та наявні прораби будували та будують її методом наукового тику, а не по прорахованому плану,  а наш наявний начальник будівництва є живим втіленням вислову Соломона Рубінчика з геніального роману Ефраїма Севели "Зупиніть літак, я злізу" - "Звичайний єврей або геній, або такий дурень, що дасть фору руським дурням" у другій його частині.  І створювати наш новий Генплан розбудови Української Держави ми повинні  з урахуванням єврейського досвіду та з залученням кращих єврейських умів у його розробці. Тільки тоді ми зможемо виростити свою нову національну еліту  у всіх галузях Держбудівництва, побудувати національну Державу "під ключ" у який українці єврейського походження будуть почувати себе Громадянами своєї Країни,  Україну вважати Рідною Батьківщиною, етнічних та інших українців рідними братами разом з усіма боронити її від наймерзеннішої та найкривавішої імперії за всі часи історії людства - російської. DIXI.