Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ. Панове, більше нічого не буду обіцяти, бо хочеш дого...
13 400 Views/Reach
2025-08-01 13:22
Message №1478
ПРОШУ ПРОБАЧЕННЯ. Панове, більше нічого не буду обіцяти, бо хочеш догори - чорт тебе за ноги. Рано вранці я отримав від пацанів матюків та звинувачень у зволікання з ремонтом стільки, що було б на лисині волосся - вилізло би на хрін. У понеділок техніка має поїхати до хлопців. Пашемо з дідами сьогодні, пахати будемо ще вихідні "від забору до обіду". Вибору я не маю. Новини давати буду - на це час знайду. Інші матеріали - тільки з понеділка. Немає часу від слова зовсім. Новин по візиту Уіткоффа не маю. Про заяву путіна знаю. Не думаю, що літак розвернуть - недалекий Спецпредставник вчергове обісреться у москві, я у цьому впевнений. Вже знаю, що буде нарада у Білому домі по підсумках переговорів у москві, впевнений у тому, що Держсекретар у правильному світі розповість про те, що путін чергове фактично та публічно послав Трампа на хрін. Також впевнений, що Уіткофф не отримає ніяких "свіжих та проривних" пропозицій щодо врегулювання від Ушакова - знову буде споживати ультимативне лайно у красивій новій обгортці. Протягом двох діб очікуються "інтенсивні переговори" між лідерами США, Німеччини, Франції, Великобританії та України. Обговорюватися будуть московські месседжи. Буде інформація - буду давати одразу. Ще раз перепрошую за затримку з поверненням інфоборгів. Завтра допис не обіцяю - можу не вписатися у часі, але постараюся дати. У неділю дам точно. Вранці, до восьмої. Гарного вечора та спокійних, по можливості, вихідних. "Не будити, не кантувати, при пожежі виносити першим". Зник.