Source
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | АНОНСОВЕ. 1. Прошу пробачення за те, що сьогодні не буде обіцяних допи...
12 600 Views/Reach
2025-07-30 14:10
Message №1473
АНОНСОВЕ. 1. Прошу пробачення за те, що сьогодні не буде обіцяних дописів - ми вирішили добити до кінця вчора розпочату роботу по ремонту окремого вузла, тому часу немає. Але завтра я вдома, присвячую день каналу - "задовбетесь читати".)) 2. Відповідаю пану Володимиру на питання - "Чи планується залучення ЄС до переговорів Трампа та Сі щодо українського врегулювання". Не планується, Трамп бажає всі лаври зібрати особисто, хоча його оточення настійливо пропонує "тісно узгоджувати" з ЄС усі ключові тези не майбутніх переговорах з Китаєм. Чи дослухається до порад Рубіо та Ко Трамп? Вірогідно. Чому вірогідно? А тому, що європейці охоче віддадуть лаври від вдалих переговорів "Отаману" Трампу який на них буде виступати у тому числі від їх імені. Станом на зараз делегувати Президенту свої повноваження на переговорах по "українському врегулюванню" згодні Канцлер Німеччини та краЇни Північної Європи. Проти Президент Франції, але не категорично - Макрон виступає за спочатку узгодження спільної позиції Європи, потім за узгодження тієї з Трампом, а вже потім за делегування представництва Президенту США. Подивимося, як швидко будуть подолані наявні розбіжності. Але я оптиміст у цьому питанні і вважаю реальністю проведення восени переговорів між Сі та Трампом на яких останній буде лобіювати європейську та українську позиції. 3. Я вкотре повторюю своїм "поціновувачам" які вважають мене клоуном - я не беру інформацію зі стелі, вона згодом майже завжди підтверджується. Сьогодні Президент США підтвердив реальність можливої зустрічі з Сі. Завтра повинна бути інформація по звіту Бессента про проведені з китайцями "тарифні" та інші переговори - попередньо Китай вступив у активні торги з США по всьому колу питань, від ядерної безпеки, до регіональних конфліктів, у тому числі нашої війни. Тарифний удар по Індії - попередження для Китаю. Через 10 днів можуть бути здійснені удари по росії та Китаю. Гарного вечора. Вранці дам інформацію по результатах переговорів Бессента, вдень Ермак - треба щоби люди до вечора припинили сперечатися)), а ввечері "План Келлога" - дійдуть руки щоби порівняти його з "Планом Пріцкер". Забув - всі вже в курсі, що землетрус на Камчатці справа рук американців, українців та японців? Мені вже мій колишній колега з Новоросійську розповів, що американці його японцям дали, а ті вже разом з українцями встановили та "кнопку нажали". А ви кажет що у нас сил ще немає до всієї території рф дотягнутися.)