Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Fontanka.ua 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Fontanka.ua 🇺🇦

@Fontanka_ua
Number of subscribers: 628
Photos: 2,680
Videos: 920
Links: 770
Description:
Фонтанська об‘єднана територіальна громада завжди online: вчасно повідомляємо про «ПОВІТРЯНУ НЕБЕЗПЕКУ», найсвіжіші новини, скандали, курйози, яскраві особистості, цікаві події, анонси, оголошення, допомога військовим, новини України і Світу, новини з фр

👥 Number of subscribers

628
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

368
Average/Day:: 668
Average/Week:: 249
ERR: 58.6%

📊 Messages per Day

4.9
Last day: 4
Week average: 6.1
Average per day: 4.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 729 25-06-06 03:32
❗️Росія запустила дрони й ракети по Україні. Що відомо на зараз? ▪️Київ і Київщина: внаслідок атаки ворога загинула одна людина. За останніми даними від медиків, постраждали 20 людей. 16 із них госпіталізували.▪️Соломʼянський район. Пожежа в нежитловій зоні. Також займання на 8-10 поверхах 16-поверхового житлового будинку. На місці події триває рятувальна операція.Дарницький район: уламки БПЛА впали на дитячий майданчик. Попередньо - без пожежі.. Голосіївський район:  пожежа на обʼєкті цивільної інфраструктури. Триває відновлення подачі електроенергії в мікрорайони на лівому березі.▪️Чернігів: ворожий дрон розірвався біля багатоповерхівки. Пошкоджено двері та вікна будинку.▪️Луцьк: влучання у багатоквартирний житловий будинок, який зазнав часткових руйнувань. Ще у багатьох будівлях ударною хвилею повибивало вікна. Відомо про 5 постраждалих осіб. Людей евакуйовано, усім вже надається медична допомога.▪️У Тернополі внаслідок атаки РФ зафіксовані влучання у промислові обʼєкти та обʼєкти інфраструктури.
👁 404 25-06-03 12:05
СБУ провела нову унікальну спецоперацію і втретє вразила Кримський міст — цього разу під водою!Операція тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. І сьогодні, без жодних жертв серед цивільного населення, о 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!Підводні підпірки опор сильно пошкоджено на рівні дна - 1100 кг вибухівки в тротиловому еквіваленті цьому посприяли. Фактично міст перебуває в аварійному стані. Голова СБУ, генерал-лейтенант Василь Малюк особисто контролював проведення операції та координував її планування. «Бог любить Трійцю, а СБУ завжди доводить задумане до кінця і ніколи не повторюється. Раніше ми двічі вразили Кримський міст у 2022 та 2023 роках. Тож сьогодні продовжили цю традицію вже під водою. Жодним незаконним обʼєктам рф немає місця на території нашої держави. Тому Кримський міст - абсолютно законна ціль, особливо зважаючи на те, що ворог використовував його як логістичну артерію для забезпечення своїх військ. Крим — це Україна, і будь-які прояви окупації будуть отримувати нашу жорстку відповідь», - зазначив Василь Малюк.
👁 554 25-06-02 07:41
Це приголомшливий приклад таємної військової винахідливості: Україна завдала удару по 41 російському бомбардувальнику на чотирьох різних авіабазах, деякі з яких розташовані на відстані до 4 400 км від кордонів України. Наслідки — колосальні. Операція в такій глибинці в тилу ворога, із використанням мобільних замаскованих платформ, ще ніколи не проводилась. Не в такому масштабі. І не з таким ефектом»Алєкс Голінг, письменник та морський піхотинець: «Цікаво, скільки людей раптом виринає з усіх щілин, щоб назвати успішні українські операції «небезпечною ескалацією», — але при цьому мовчали, коли сотні дронів і ракет падали на Україну протягом останнього тижня…»Боріс Джонсон: «Вітаємо Україну з блискучим ударом по російських військово-повітряних силах. Українці — незламні та технологічно блискучі. Вони роблять усе можливе, щоб бити по військових цілях, тоді як Путін без розбору знищує мирних жителів. Настав час для Великої Британії та ЄС підтримати законопроєкт Ліндсі Ґрема щодо вторинних санкцій проти Росії. Пора стискати лещата навколо Путіна й завершувати цю війну»Законопроект Ліндсі Ґрема — ініціатива, спрямована на посилення економічного тиску на росію та її торговельних партнерів у разі відмови москви від добросовісних мирних переговорів або подальшої агресії проти України, що також передбачає можливість конфіскації заморожених російських активів на суму близько $300 мільярдів для подальшого використання на підтримку України.
👁 284 25-05-02 03:47
Мабуть, все таки, ПОТРІБНО розглядати цю Угоду( Про копалини) в світлі останніх подій в Україні і на Війні. Четвертий рік Війни. В могилах - цвіт нації. Ціле покоління патріотів. Результат споглядання миру в очах Путіна і закликів готуватися до шашликів в маю, а не до оборони в лютому 22го... Вигрібають з сіл всіх чоловіків, хоч трактористів, хоч комбайнерів... Одеса, Київ жирує. В МО знічев'я повідомлять про "зникнення" МІЛЬЯРДІВ які вигребли з кишень українців на зброю... Україна, в реалі, стоїть на межі цілковитої поразки. В разі, якщо послати нахрін Трампа ( точніше США) Європа "посипеться" теж. Стоїть то питання не економічного зиску зараз, а,взагалі - що буде з нами, взагалі? Ця угода є певною гарантією , що Трамп, в тій чи іншій мірі, буде "воювати" на боці України. Бо,"умивання рук" США в нашому становищі- рівне гарантованій поразці. США ( Трамп) зняли обмеження на продаж зброї Україні.Так, продаж. Тобто, брити і французи з німцями можуть купити в США зброю і передати Україні. До, того ж, жодні міжнародні угоди не можуть мати і не мають вищої юридичної сили, ніж Конституція. А ця «угода про надра»,взагалі, є нікчемною з моменту її підписання - тому що укладена на очах у всього світу під тиском. За найменшого бажання її можна повністю ігнорувати з посиланням на той же Будапештський меморандум, на його третю статтю.
👁 277 25-04-27 11:06
❗️Інтерпол підозрює росію в торгівлі людьми: африканок обманом змушують працювати на заводі бойових дронів, - Bloomberg росія опинилася в центрі міжнародного скандалу: Інтерпол почав розслідування щодо масового вербування жінок із бідних країн для роботи на заводі ударних дронів в особливій економічній зоні «Алабуга» в Татарстані. Під виглядом високих зарплат і професійного навчання росіяни заманюють африканок, латиноамериканок та азійок, фактично використовуючи обман і примусову працю на виробництві зброї для війни проти України.За даними Bloomberg, розслідування розпочалося в Ботсвані після скарг на шахрайські схеми вербування, а місцевих організаторів вже допитано. У 2024 році росія втягнула у свою програму понад 350 жінок із 44 країн, серед яких Мозамбік, Лесото, Колумбія та Шрі-Ланка, а в 2025 планує збільшити цю цифру ще на 8500 осіб із 77 країн.Обдурені дівчата після прибуття до Татарстану замість обіцяного навчання опиняються на конвеєрах виробництва іранських ударних безпілотників, що використовуються для атак на українські міста. Таким чином росія активно використовує сучасне рабство для забезпечення свого військового терору.
👁 1,100 25-01-22 19:07
Що зненавидиш під час війни - ненавидітимеш усе життя. У так званий День Соборності треба зрозуміти, що глобальний розлам нашого суспільства завжди проходив не по лінії Лівобережжя/Правобережжя – а по лінії Креатив/Баласт.Країна так тяжко, мляво й тихохідно клигала вперід – бо завше була полем битви, де сходилися креатив (якісна меншість) і баласт (невимоглива більшість). Від того, хто кого долає, залежала наша швидкість руху до зірок, і вона завжди була черепашою якраз через стійкий опір баласту. Те, якою країною ми станемо в повоєння – залежить від того самого: хто кого здолає і яким чином можна буде знейтралізувати баласт.Є 2 варіанти: або ми вириваємося з пекельного 20-го сторіччя, де правив бал колективний героїзм і психологія мас (не особистостей) – або ж ми назавжди залишаємося у списку країн третього світу, розгромлені війною й привчені до цвинтарного пафосу, коли будуються не плани, а пантеони.Кретив VS баласт. Хто переможе, той і писатиме нову історію, й хочеться, аби вона була направду новою.Ми так зшивали країну, що зашили рот українцям. Розшивка малоприємна, але необхідна.
👁 371 24-10-25 12:35
З глибоким сумом сповіщаємо громаду про трагічну звістку: 21 жовтня 2024 року, захищаючи рідну землю від російських окупантів, героїчно загинули двоє наших земляків – Мартиновський Дмитро Володимирович, 1985 року народження, мешканець села Нова Дофінівка, та Нападовський Дмитро Русланович, 1995 року народження, мешканець села Фонтанка.Обидва воїни загинули під час виконання бойових завдань, ціною власного життя боронячи свободу та незалежність України. Їхні імена назавжди вписані в історію нашої громади, як символ мужності, відваги та самопожертви.Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих воїнів. Неможливо знайти слова, які могли б принести полегшення родинам полеглих Героїв….Та світла пам'ять про ГероївНехай земля Вам буде пухом, дорогі наші Герої! Вічна пам'ять!В субботу 26.10.2024 громада буде прощатися з Нападовським Дмитром Руслановичем, 1995 р.н., о 10:00 на «Новому кладовищі» Фонтанка.о9.30ранку буде стояти автобус біля магазину "Копійка"для бажаючих попрощатись©️КП"Мун.Варта"
👁 668 24-10-10 18:20
Це лише в країні культуособистості може з’явитися отаке повідомлення: «економічне бронювання призупинилося, тому що Зеленського роздратувала кількість заброньованих».Це лише в країні культуособистості діють не закони, які держава сама й ухвалила, а емоції царя, сьогомоментний настрій правителя, дратівливість короля внаслідок порушеного сну, нервові реакції сонечка всіх сонць. Цілі інституції підпорядковані примхам хазяя, забаганкам директора, вередливості шефа, фанаберіям батька нації.Економічне бронювання й дійсно перетворено в корупційний конвеєр на низовому рівні, а на вищому рівні – в патронування владою всіх обраних на кшталт футбольні клуби та свита чоловічого роду при дворі. Та не в тому ж справа! Справа в перевіреній істині: ніколи (чуєте, ніколи!) не намагайтеся грати з державою в азартні ігри, бо вона завжди всіх намахає.Спочатку пообіцяли відстрочку в вигляді аспірантури-магістратури, потім самі ж анулювали її, а списки тих, хто купився, передали в ТЦК. Спочатку пообіцяли відстрочку одруженим на неповносправних, а потім пачками почали затримувати одружених на неповносправних. Спочатку зняли касу за проходження ВЛК у 2022 році, а потім зобов’язали всіх, хто пройшов, наново проходити з нуля, ніби й не проходили. Спочатку всіх нагнули оновленням даних, потім законослухняних першими й позвуть на бойню. Спочатку самі же лобіювали економічне бронювання, а тепер наполеон тупає ніжками. Логіка держави, оберненої проти Вільного Громадянина, вельми проста: спочатку створити шпаринку, канал, мишоловку – а потім, коли піпл почне легально нею користати, швиденько прихлопнути. Це – логіка державних ошустів, аферистів, обманщиків, дурилюдів, облудників, наперсточників, шахраїв, пройдисвітів.
👁 588 24-07-31 19:51
Перейменування вулиць в Одесі☝🏻Одразу хочу окреслити важливу річ: виступати проти перейменування вулиць на честь загиблих героїв можуть тільки росіяни, або їх любителі, а це - ворожий для нас елемент! Військові віддали найдорожче, що в них було - своє життя, щоб Одеса та інші міста України не перетворилися в умовну Авдіївку сьогодення. Я чудово розумію, десятки років російської пропаганди зробили свою справу. В школах, університетах, в суспільстві нам вбивали в голову російських поетів, видаючи це за наше спільне, за одну країну. Спочатку культурна окупація, потім - фізична. Навмисно встановлювали памʼятники пушкіну, навмисно називали вулиці іменами російських поетів, які хоч день були в Одесі. росія все робила дуже послідовно та тактично для окупації нашого регіону.Факт, що більшість одеситів не знають свою історію, вони знають те, що їм навʼязала росія. Приклад тому - найстаріший козацький цвинтар, про який я писав раніше. Це все від інтелектуального рівня більшості одеситів, як по-іншому пояснити, чому Труханов міський голова другий термін поспіль?Труханов бореться не за вулиці Одеси, він бореться за російську присутність в Одесі. Типографія Фесенка, дача Маразлі, Літній театр, Аркадія, будинок з однією стіною - і це тільки маленький список тих історичних пам’яток, які знищив або намагався знищити тимчасовий мер Одеси Труханов. Він тримає всіх за дурнів, розповідаючи про спадщину ЮНЕСКО, та маніпулюючи історією, яку вдало знищує. Це я мовчу, в якому стані фасади будинків на вулицях, назви яких так хоче зберегти Труханов, там жах.Для нормальних людей цілком логічно позбутися топонімів, які повʼязані з російськими окупантами. Для історії є музеї, для українських вулиць є герої, завдяки яким, ми з вами можемо жити на цих вулицях🇺🇦Перейменуванню на честь загиблих воїнів - БУТИ, а Труханову - ні!