Source
Fontanka.ua 🇺🇦 | Мабуть, все таки, ПОТРІБНО розглядати цю Угоду( Про копалини) в світлі...
284 Views/Reach
2025-05-02 03:47
Message №5114
Мабуть, все таки, ПОТРІБНО розглядати цю Угоду( Про копалини) в світлі останніх подій в Україні і на Війні. Четвертий рік Війни. В могилах - цвіт нації. Ціле покоління патріотів. Результат споглядання миру в очах Путіна і закликів готуватися до шашликів в маю, а не до оборони в лютому 22го... Вигрібають з сіл всіх чоловіків, хоч трактористів, хоч комбайнерів... Одеса, Київ жирує. В МО знічев'я повідомлять про "зникнення" МІЛЬЯРДІВ які вигребли з кишень українців на зброю... Україна, в реалі, стоїть на межі цілковитої поразки. В разі, якщо послати нахрін Трампа ( точніше США) Європа "посипеться" теж. Стоїть то питання не економічного зиску зараз, а,взагалі - що буде з нами, взагалі? Ця угода є певною гарантією , що Трамп, в тій чи іншій мірі, буде "воювати" на боці України. Бо,"умивання рук" США в нашому становищі- рівне гарантованій поразці. США ( Трамп) зняли обмеження на продаж зброї Україні.Так, продаж. Тобто, брити і французи з німцями можуть купити в США зброю і передати Україні. До, того ж, жодні міжнародні угоди не можуть мати і не мають вищої юридичної сили, ніж Конституція. А ця «угода про надра»,взагалі, є нікчемною з моменту її підписання - тому що укладена на очах у всього світу під тиском. За найменшого бажання її можна повністю ігнорувати з посиланням на той же Будапештський меморандум, на його третю статтю.