Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Fontanka.ua 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Fontanka.ua 🇺🇦

@Fontanka_ua
Number of subscribers: 628
Photos: 2,680
Videos: 920
Links: 770
Description:
Фонтанська об‘єднана територіальна громада завжди online: вчасно повідомляємо про «ПОВІТРЯНУ НЕБЕЗПЕКУ», найсвіжіші новини, скандали, курйози, яскраві особистості, цікаві події, анонси, оголошення, допомога військовим, новини України і Світу, новини з фр

👥 Number of subscribers

628
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

368
Average/Day:: 668
Average/Week:: 249
ERR: 58.6%

📊 Messages per Day

4.9
Last day: 4
Week average: 6.1
Average per day: 4.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 297 26-01-04 06:58
🧩 «Довіряй дєлам»: одеський проєкт із російським ДНК?Політичний бренд «Довіряй дєлам» давно вийшов за межі одеської локальності. Детальніший аналіз показує чіткий російський слід.📌 Ключовий факт: на півночі РФ роками діяли виборчі кампанії з тим самим гаслом «Довіряй дєлам». «Довіряй дєлам» = «Єдина Росія»?Фактично це шаблонний слоган, який «Єдина Росія» масово використовувала на місцевих виборах. Візуальний стиль і риторика повністю впізнавані. Проєкт в Одесі оформили у 2019 році за участі московського політтехнолога Сергія Назарова, який працював і з Трухановим, і з російськими політичними проєктами.💰 ФінансуванняЗа наявною інформацією, Жуков фінансував цей проект в Одесі і РФ. То чий це проєкт?Питання давно не емоційне, а юридичне: чи має існувати політичний проєкт, пов’язаний з громадянином РФ Трухановим?🔚 Головне:збігів надто багато, щоб говорити про випадковість. «Довіряй дєлам» виглядає не як самостійна українська сила, а як адаптований проєкт РФ — із зрозумілими зв’язками та бенефіціаром.
👁 315 26-01-02 08:31
❗️кремль готує масштабну провокацію з людськими жертвамиСлужба зовнішньої розвідки України попереджає про продовження спеціальної операції кремля зі зриву мирних переговорів за посередництва США.Вказана операція має комплексний характер. Після т. зв. «атаки на резиденцію путіна» фіксуємо поширення кремлем нових сфальсифікованих інформаційних приводів для підготовки російської та закордонної аудиторії до подальшої ескалації.З високою ймовірністю прогнозуємо перехід від маніпулятивного впливу до збройної провокації спецслужб рф зі значними людськими жертвами. Очікуваний час – напередодні або у ході святкування Різдва за юліанським календарем. Місцем провокації може бути обрано культову споруду або інший об’єкт з високою символічною вагою як у росії, так і на тимчасово окупованих територіях України.Для фальсифікації доказів причетності України планується використати уламки ударних БПЛА західного виробництва, які будуть доставлені до місця провокації з лінії бойового зіткнення.Експлуатація страху та вчинення терористичних актів із людськими жертвами під «чужим прапором» повністю відповідає стилю роботи російських спецслужб.Режим путіна неодноразово застосовував цю тактику всередині рф, а нині ця ж модель експортується назовні, що опосередковано підтверджується публічними заявами вищих посадових осіб рф. Звертаємось до медіа з проханням ставити під сумнів та  ретельно перевіряти оприлюднені кремлем матеріали і не поширювати російські фейки.
👁 314 25-12-24 12:06
💰🏗На Одещині за 2024–2025 роки уклали понад 30 контрактів на цивільні ремонти освітніх, медичних і адмінбудівель, суми сягнули понад 1 млрд грн, хоча ці гроші могли би спрямувати на захист енергооб’єктів — "Наші гроші"📊📅 Видання "Наші гроші" 24 грудня 2025 року оприлюднило перелік найбільших тилових будівельних контрактів на Одещині у 2024–2025 роках. У списку — десятки проєктів на сотні мільйонів гривень, укладених під час повномасштабної війни.🏛🧾 Замовниками робіт виступали міські ради, селищні ради, департаменти капітального будівництва, управління міських рад та Одеська обласна державна адміністрація. Закупівлі стосуються об’єктів у Одесі, Бессарабії та громадах області.🏫🏥Перелік включає об’єкти освіти, медицини та адміністративної інфраструктури. Серед них — школи, ліцеї, дитячі садки, лікарні, харчоблоки, корпуси медичних закладів і будівлі органів місцевої влади.📚⚙️"Наші гроші" зазначають, що частину цих тилових ремонтів, на думку редакції, можна було відкласти. Видання пов’язує це з відсутністю достатнього захисту мостів і енергооб’єктів на Одещині.📜✍️Контекст: висновки редакції ґрунтуються на аналізі публічних будівельних тендерів і оприлюднений на тлі масованих ударів кремлівських окупантів по транспортній та енергетичній інфраструктурі Одещини.
👁 273 25-12-20 09:23
🎯 ОДЕСА — ЦІЛЬ №1?Ситуація навколо нашого регіону загострюється. Аналіз останніх ударів показує, що Одеська область стала об’єктом найщільнішого вогневого впливу серед усіх тилових регіонів України.Що відбувається просто зараз: 8 днів поспіль завдаються масовані удари по критичній та енергетичній інфраструктурі області. Ізоляція регіону: триває планомірна робота по логістичних вузлах. Під ударом мости в районі Маяк, Затоки та Сарати. Мета очевидна — перерізати транспортні артерії та відокремити південь і північ області один від одного. Енергетичний терор: за цей тиждень у регіоні було виведено з ладу до 20 підстанцій. Таких масштабів ударів по енергетиці наразі немає в жодному іншому регіоні. Тривожні дзвіночки: розвідка фіксує різку активність у Придністров’ї. Там розгортають виробництво БПЛА та навчають операторів FPV-дронів.Прогноз:Сукупність цих факторів — знищення мостів, блекаут і активність у ПМР — вказує на те, що на початку 2026 року Одеська область може стати пріоритетним напрямком для рф.Місто намагаються «вимкнути» та ізолювати. Ми продовжуємо стежити за небом і переміщеннями. Будьте готові до затяжних проблем зі світлом і логістикою.Слідкуйте за нашими сповіщеннями. Ми будемо давати конкретику щодо кожної загрози.
👁 292 25-12-11 15:48
❗️Нові деталі «мирного» плану: всі підписанти визнають контроль рф над Кримом, Луганською та Донецькою областями, — українські ЗМІ з посиланням на документиСам план складається з 4-х документів:🔵Угода між Україною, росією, США та Європою (20 пунктів);🔵Рамкові запевнення щодо безпеки для України (3 пункти);🔵Зобов'язання США перед НАТО (4 пункти);🔵Угода між росією та США (12 пунктів).Основні пункти:🔵Угода з 20 пунктів передбачає, що всі підписанти угоди визнають контроль рф над Кримом, Луганською та Донецькою областями.🔵Статус цих територій в майбутньому може змінюватися тільки дипломатичним шляхом, а не із застосуванням сили;🔵Розміри «нейтральної демілітаризованої буферної зони» на Донеччині — 30%. Відсутні слова, що ця зона буде «міжнародно визнана територією, що належить Росії»;🔵ЗСУ та ЗС рф будуть розміщені за адміністративним кордоном і не будуть входити в «буферну зону»;🔵Щодо Запорізької та Херсонської областей — пропонується заморозити та фактично визнати нинішні лінії зіткнення;🔵росія виходить з інших територій, які вона контролює, окрім 5 згаданих вище регіонів;🔵Пропонується перезапустити ЗАЕС під управлінням США. 50% електроенергії планується передавати Україні. Кому дістанеться ще 50%, не сказано;🔵Немає вимоги закріпити НЕвступ України в НАТО. Але в іншому документі США запевняють, що НАТО не буде розширюватися і не запросить Україну;🔵США будуть проти розміщення в Україні будь-яких військ НАТО. Лише ЗСУ чисельністю не більше 800 тис.🔵Є пункт про гарантії безпеки, подібні до 5 статті НАТО. Їх повинні надати США, НАТО та Європа;🔵Провести вибори в Україні потрібно «якнайшвидше» після підписання угоди, а не протягом 100 днів, як це було в попередньому варіанті.Вчора Україна передала Трампу свою відповідь на останній проєкт американського «мирного» плану, але деталей поки немає.
👁 241 25-12-06 08:31
Шановні воїни, бойові побратими!Сьогодні, у День Збройних Сил України, ворог знову атакував Україну сотнями дронів та ракет. Але ми вкотре вистояли! Завдяки мужності, злагодженості та професіоналізму наших воїнів ще одна повітряна атака була відбита.У цей день звертаюся до кожного, хто тримає оборону на землі, у небі, на морі, у кіберпросторі та в тилу. До тих, хто зустрічає світанки у бліндажах, на пунктах управління, у кабінах літаків, на бойових позиціях. Ви довели, що українські воїни здатні виконувати найскладніші завдання в найважчих умовах!Сьогодні дякую всім Збройним Силам: Сухопутним військам, Військово- Морським силам, десантникам, Силам спеціальних операцій, теробороні, зв’язківцям, медикам, розвідникам, артилеристам, інженерам, усім, хто забезпечує логістику. Кожен із вас — незамінна частина нашого спротиву.Але окремо, і з особливою гордістю та шаною, звертаюся до колективу, який маю честь очолювати — до воїнів Повітряних Сил України. Я пишаюся тим, що нині стою поруч із вами!Пишаюся нашими пілотами, які виконують бойові вильоти як на західній техніці, так і радянських бойових машинах, що давно відпрацювали свій ресурс, але продовжують служити Україні, завдяки завзятості, віддачі та винахідливості наших людей.Пишаюся зенітниками, які щодня стають щитом проти сотень ракет, дронів, авіації противника. Військовослужбовці бойового управління, зв’язку, логістики й підтримки — ваш внесок вкрай важливий на шляху до нашої перемоги.Пишаюсь воїнами Повітряних Сил, які пліч-о-пліч із побратимами з інших родів та видів ЗСУ, тримають фронт на суходолі, без сумніву та жалю щодня мінусують окупантів вогневими засобами та ударними БпЛА. Страшні цифри цієї війни говорять про велетенські масштаби російської агресії. Із 24 лютого 2022 року росія випустила по Україні понад 13 тисяч ракет різних типів, серед яких розрекламовані окупантом «нєімєющієаналогов» «Кинджал» та «Циркон», крилаті, авіаційні та балістичні, близько 100 тисяч ударних БпЛА, до 110 тисяч керованих авіабомб.Значну частину засобів повітряного нападу противника перехоплено та знищено протиповітряною обороною.З моменту повномасштабного вторгнення із десятків оперативних аеродромів наші пілоти виконали 31 тисячу літаковильотів, зокрема – понад 11 тисяч на вогневе ураження противника та близько 16 тисяч на авіаційне винищувальне прикриття.Так, нам — складно. Але українці не раз доводили свою мужність та героїзм, століттями боролись за свободу, давали рішучу відсіч імперії зла.Переконаний, зможемо і цього разу!Я дякую кожному воїну, кожному волонтеру, кожній родині, яка тримає фронт поруч із нами. Низький уклін і шана родинам, які втратили своїх близьких у цій війні. Вічна памְ’ять героям!Ми продовжуємо нашу боротьбу на шляху до справедливого миру!Аби українські діти знаходили подарунки від Миколая без страху, без тривоги, у мирній Україні.Разом ми – сильні!-----------------------------------Командувач Повітряних Сил Збройних Сил Українигенерал-лейтенант Анатолій Кривоножко
👁 267 25-11-13 11:49
Подивишся\послухаєш Трампа – американець.Подивишся\послухаєш Макрона – француз.Подивишся\послухаєш Мелоні – італійка.Подивишся\послухаєш путіна – москаль у чистому вигляді.Подивишся\послухаєш Туска – поляк.Подивишся\послухаєш Сі – китаєць.Подивишся\послухаєш Ердогана – турок.Подивишся\послухаєш Мерца – німець.Подивишся\послухаєш Токаєва – казах.І лише у випадку з нашими мародерами виникає потреба поставити уточнювальне запитання щодо їхньої ідентичності: ХТО ВОНИ?Як показує міндіч-наруга, на вершині воюючої України возсідають громадяни інших держав і представники інших національностей. Вгледіться в їхні морди. Як можна побачите там щось українське?Людина – це ще й те, до якої культурної матриці вона належить. Не паспорт, не прописка, не посада, не офшор, не статуетка за впливовість – а приналежність до культурної матриці є базою ідентичності. Вони – не українці національно плюс російські люди за своєю культурною орієнтацією, приналежні до рос.спадщини: від красного письменства до сучасного маскульту з крилатими фразами, мемами, цитатами з мультиків і фільмів made in russia. Їхні мізки заповнені терабайтами інформації про все масове руске, і цього не здатні змінити навіть бомби, теж рускі. Такі сурогатні люди можуть очолювати цілі держави, бути медія-старами, вдавати з себе всесильних. Але ще ніхто ніколи не спростував аксіоми гуманітарної колонізації: коли культура ворога з ворожої стала рідною, у вирішальний момент все одно спрацює рубильник приналежності до культури ворога.Що й сталося. Тому й крадуть по-ворожому. Зов матриці. Тому всі плівки міндіча - російськомовні. Наша національна трагедія: справжні українці гинуть во ім’я благоденствія вот етіх вот.
👁 381 25-09-14 08:03
❗️Трамп заявив, що готовий підтримати жорсткі санкції проти російської нафти, але лише за умови, що всі країни НАТО повністю відмовляться від її закупівель, - BloombergУ публікації в Truth Social він наголосив, що «шокуючим» залишається факт, що деякі союзники досі купують енергоносії у Кремля, підриваючи єдність Альянсу.Президент США також запропонував запровадити тарифи у 50–100% на Китай, які діятимуть до завершення війни, підкресливши, що такі кроки разом із відмовою НАТО від російської нафти можуть суттєво прискорити поразку Москви.Попри те, що низка європейських країн давно обмежила імпорт, окремі члени НАТО — зокрема Угорщина — блокують жорсткіші обмеження. Це дозволяє росії продовжувати заробляти мільярди на експорті енергоносіїв, поповнюючи військовий бюджет.Західні медіа відзначають, що позиція Трампа стала різкішою після провалу переговорів із Путіним та посилення російських атак на Київ. Це може свідчити про втрату терпіння до Кремля навіть у лідера, який раніше уникав нових санкцій.
👁 240 25-09-09 05:51
Головне – щоб не було повторного нападу.Всі мізкування всього світу крутяться довкола того: як унеможливити повторну атаку росії через деякий час після призупинки війни.І тут над головами кружляє просте-препросте питання: а хто заважає Україні рясно-густо мінуватися по лінії зіткнення, аби вона більше не посувалася вглиб материка?Щедре мінування підступів до українських позицій – це були офіційні рекомендації Пентагону й західних консультантів, починаючи з 2023 після проваленого контрнаступу. Нам усі в унісон і невідчепно просили/рекомендували: мінуйтеся й рийте фортифікації по чинній лінії фронту, аби уникнути ще більшої втрати незахищених територій.Наша понтогонна влада з цим свідомо зволікала, допустивши обширні територіяльні втрати, але заробивши мільярди на іграшкових екскаваторах, які вирили рівчак і освоїли кошти. Якраз тому відвоювання територій називають маломожливим – бо ворог створив непрохідну оборонну смугу з мінними полями. Якраз тому на Курщині ніхто не дійшов до АЕС, бо ворог у стислі терміни вирив лінію оборони під Курчатовим. Те саме радили робити й нам, аби фронт не посувався. Тим паче що прифронтова зона вже й так безлюдна.Польща мінує весь свій периметр із Бєларуссю. Литва робить аналогічно: щільно заміновує 50-кілометрову зону біля кордону з мордором. Країни Балтії навіть завбачливо призупинили своє членство в Оттавській Конвенції з запобігання протипіхотних мін.Хто заважає Україні робити те, що робить Польща й Балтика? – так замінувати лінію зіткнення, аби в майбутньому вона стала нездоланною перешкодою для москаля?
👁 441 25-08-01 06:46
Залізний нардеп:Що далі?Багато хто з українських та міжнародних експертів мене сьогодні спитав: чи вірю я, що щось змінить?Моя відповідь дуже проста - АБСОЛЮТНО НІ. Давайте відверто, ми просто повернулись у точку до 22 липня. В цій точці:▪️ досі Свириденко порушує закон і не призначає голову БЕБ. Навіть попри прямі і неоднозначні сигнали з боку ЄС та МВФ.▪️ Марченко досі не призначає комісію по відбору митниці.▪️ Детективи НАБУ, в тому числі які ставили прослушку у Міндіча, сидять у СІЗО. А сам Міндіч на морі у Іспанії. А його люди на міністерських посадах та держпідприємствах. ▪️Шабунін досі ходить з політичною підозрою ДБР, і ті досі готують йому нову.▪️У нас досі працює телемарафон, який в тому числі приносить гроші з бюджету компанії Міндіча і ОП. ▪️Ми досі маємо ситуацію, коли навіть на політичного опонента можуть бути накладені санкції. ▪️ Нічого не відбувається щоб хоча б почати відбір у Конституційний суд чи Рахункову палату.▪️Досі у нас провалено 4 маяки по МВФ, досі не виконано 2 зобовʼязання по Світовому банку і 5 по ЄС.▪️Ми досі самі ставимо під ризик той невеликий шанс зриву відкриття кластерів ЄС.▪️ У нас досі відсутній Премʼєр. Ну вона то є, але лише на фото. ▪️У нас досі ручні правоохоронці, які за абсолютно політичними мотивами можуть відправити будь-кого у вʼязницю. ▪️І так, у нас досі абсолютно несубʼєктний Парламент. Навіть не очікуйте там кардинальних змін. ▪️У нас досі у голови АМКУ вже дві підозри від НАБУ.▪️Б***, у нас навіть Minister of Justice Герман Галущенко! А чому не зміниться? Тому що у нас ЖОДНА людина, яка прямо причетна до спецоперації по ліквідації НАБУ і САП не понесла ЖОДНОЇ відповідальності. Навіть не звільнили. А це означає, що ти можеш зробити будь-яку помилку, навіть власними руками обвалити рейтинг та імідж Президента і тобі все одно нічого не буде. А значить, як тільки заголовки медіа переключаться на щось інше, люди покладуть картонки, а західні партнери щось скажуть комплементарне …..то все повернеться на стан ранку 22 липня….там де поступова будується диктатура. І всі хто думають інакше просто погано памʼятає, що кожен раз після таких криз ставало тільки гірше. Тож щира моя порада - не розслабляйтеся.