В інтервʼю Бабелю Всеволод Князєв каже, що знайомі хотіли дати йому на зберігання 5 мільйонів доларів, бо він же голова Верховного Суду, тож має охорону та сейф. Пан Князєв на це сказав, ви що, це дуже великі гроші, можу узяти тільки 1 мільйон. Ну і якщо вже зайшла мова про гроші, то як вам ідея вчинити прямо зараз певну інвестиційну діяльність у межах #Збір_На_DLS?Зберімо 100 тищ для 77-ки?Паша Олійник -- радник Engarde і засновник благодійного фонду "Крила помсти" -- робить черговий збір. Усі зібрані кошти підуть на закупівлю дронів для 77 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України.Серед інвесторів, які вкладуть у це богоугодне починання 200 і більше відповідних гривень, Паша розіграє певну кількість призів: (1) ахуєвший поштовий випуск, присвячений СБУ;(2) пляшка червоного вина;(3) три патріотичні шкіряні брелоки для ключів бренду BeLP;(4) три сертифікати на в'їбати русаків, і (5) прапор з підписом єбійогомать Буданова!!!Фото усіх плюшок будуть у коменті під постіком. Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/8Zk4pFqpUj Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
Нагадування про те, що потрібно вчитися, аби не цей -- Онлайн курс "GDPR і захист персональних даних" від LabaЦе звичайних людей лютять кукі банери та бісячі згоди на обробку персональних даних, а нам -- вельми юридичним людям із перекачаним мускулом правосвідомості в області приватності -- вони звучать як романси раннього Степана Гіги!Якщо ви не чуєте музики у питаннях обробки ПД, то ходіть на Лабу -- це 12 занять на яких ви будете розбиратися із законністю та принципами обробки даних, ідентифікувати категорії ПД та з інструментами передачі даних за межі ЄС.Лекції читатимуть наші колеги, одного із яких можна доволі часто знайти у чяті в стані, близькому до інтелектуальної прокрастинації:-- Станіслав Коваленко — керівник практики захисту персональних даних Nova Poshta Global. 19 років досвідугреблі, із них аж шість із ПД, це вам не самі знаєте що!-- Ася Мініна — Head of Compliance у Clym. Вона має 6 років досвіду у сфері захисту персональних даних в ІТ-компаніях.Тож вчиняйте ходуна програму курсуі не соромте нас дизлайками; з рештою, нещирий лайк це теж дизлайк. Курс стартує 12 жовтня.Ну а з вами було надзвичайно корисне та у міру нативне #ВеликеРекламіщеНаМертвих.Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
"Що це -- червона лінія? Це мій клятий обов’язок, як адвоката, захищати будь-кого, особливо тих, проти кого висувають найсуворіші звинувачення. По-друге, я не можу ототожнювати себе з цими діями. Якби мій клієнт Клаус Барбі попросив би мене заявити про перевагу арійської раси у своїй заключній промові, я б сказав йому: пробач, я не можу цього зробити. Я метр Вержес, адвокат, який має право на практику у Парижі, а не оберштурмфюрер" --Інтервʼю зі справжнім "адвокатом диявола" Жаком Вержесом-- [%any_name] -- чорт!-- Ні, бо все не так однозначно-- Пішов нахуй, ти повторюєш риторику російської пропаганди.Колись ми будемо свідками суду над російськими злочинцями. Хтось візьметься бути їхніми захисниками і ми будемо тут оцінювати морально-етичні якості тих адвокатів. У відповідь вони, швидше за все, казатимуть щось накшталт "все не так однозначно". А активна громадськість у Фейсбуках, Твітерах і Ютубах у відповідь скаже, що усе з тобою ясно -- ти просто повторюєш росіську пропаганду.У цьому інтервʼю Жака Вержеса із далекого 2008 року я бачу величезну цінність. Саме тому десь пʼять років я намагався купити права на переклад. Не купив і, публікуючи це, підписуюся під 176. Чого блять не зробиш заради вас!У першу чергу, воно ідеальне з точки зору драматургії. "Пане Вержес, вас приваблює зло?" -- цим питанням журналіст вистрелює на початку. У другу чергу воно показує, що журналіст має право брати інтервʼю у кого завгодно. Якщо журналіст, гість і зірки змечилися, то, як от у цьому випадку, текст закарбується у всесвіті та його будуть розбирати на цитати такі от обсоси, як я. У третю чергу, звісно, це інтервʼю про ототожнення адвоката із клієнтом. Так, у процесі притягнення до відповідальності терористів і диктаторів багато шарів і аспектів (="все не так однозначно") і захист таких клієнтів вимагає філігранного балансування між, законним захистом і виправдовуванням вчинків. Не всі відомі мені українські адвокати тримаються берега законності і етичних норм. І я відверто не можу поки що уявити собі адвоката, який би на умовному Бучанському чи Маріупольському процесі проти російських воєнних злочинців зміг втримати цей баланс і не перетворитися на пропагандиста.Це інтервʼю Вержеса є для мене свідченням того, що теперішній час соціальних мереж заборона ототожнювати адвоката із клієнтом є фікцією. Маестро Вержес, звісно, зі мною не погодився би. Ви, ясна річ, теж не мусите погоджуватися зі мною. Можна як завгодно ставитися до життєвого кредо Жака Вержеса, яке він формулює як "Один із моїх принципів -- не мати принципів". Та цей адвокат із добрим та трохи дитячим обличчям має стиль та дуже привабливий інтелект. Саме завдяки цьому стилю і цьому інтелекту він щоразу отримував у клієнти абсолютне зло, якого, за словами Вержеса, не існує.Така от недільна читанка. Насолоджуйтеся -- https://www.deadlawyers.org/ponyattya-absolyutne-zlo-ne-isnuye-intervyu-z-zhakom-verzhesom/@gadiuk(Текст переклала з англійської Оля Панченко. Ілюстрації зробила для нас Наталія Куліш).Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
Любителі конспірології знайдуть цей пост глибоко огидним, необґрунтованим, а може навіть і образливим -- Інтервʼю Олексія Гончара для Bihus.Info це хуйняЯкщо ви не плануєте дивитися, то фабула десь така:-- Олексій Гончар займався через Всеволода Князєва рішаловом, але поки пан Князєв був секретарем ВП, бо потім став павліном і припинив брати від Гончара трубку.-- Зокрема, через Князєва він вирішував справи по Іллічівському порту, по якимсь земельним ділянкам Клюєва, по спору Донбасенерго проти Укрзалізниці й по Готелю "Україна".-- по готелю пан Князєв вимагав собі за рішення пентхаус і особистий ліфт.-- Богдан Львов пообіцяв Князєву вирішити для Гончара якесь питання на користь Міноборони, але не поклав болт (не вирішив).Там у кожному твердженні потрібно додавати ALLEGEDLY саме жирним капслоком, бо у цього Олексія Гончара дуже стрьомна біографія. До прикладу, якщо вірити злитим російським базам, то він (або його повний тезка із таким самим днем народження) досі платить страховку кількох своїх тазиків у рашці. Не кажучи вже про те, що він тричі змінював імʼя, відсидів на болотах кілька років за шахрайство та наразі перебуває там же у розшуку. Але біографія лише ставить під сумнів слова Олексія, але не робить їх автоматично неправдивими. Біда лише у тому, що хуй зна, як перевірити, де там правда, де бажання сповідатися, та де за неточностями приховується злий намір, а де -- вибірковість людської памʼяті.Верховний Суд вчора написав у ФБ, що готовий надати правоохоронним органам усі необхідні дані: "достовірність наведених у згаданому інтервʼю тверджень жодним чином не підтверджена ані в самому відеоматеріалі, ані в установленому законом порядку в межах кримінального провадження". Всеволод Князєв ось так прокоментував для ДЛС це вʼю:"Він уміло втерся в довіру і виглядав, як порядна людина, інтелігента, поціновувач мистецтва, театру, історії. Він товаришував з рядом відомих політиків.Його заробіток був -- шахрайство на судових рішеннях. Він всюди розказував, що ледь не друг мені, і брав з людей гроші. Якщо вийшло, брав собі, як не вийшло, сказав, що я такий сякий і повертав. Він зі мною іноді намагався обговорювати справи, але дуже хитро. Бо БП ВС розглядає не справи, а дає позиції. Ось він і намагався з'ясувати, яку позицію ми займемо у тому чи іншому питанні, мотивуючи тим, що в його друзів, чи в нього особисто, така справа в іншому суді. Зізнаюся, що я іноді по просто міг емоційно сказати: "та я повністю не згоден із цією позицією, це фігня і я вважаю, що треба відступати". Але таке було 1-2-3 рази не більше. Він це використовував.Потім стало зрозуміло, що він перестав повертати гроші, якщо справа вирішувалася не так. І тепер кілька людей з ним судяться за гроші, а хтось навіть домігся реєстрації єрдр.(Ось, наприклад, справа, де Горецький намагається стягнути з Гончара 295к доларів позики -- примітка Гадомського).Після звернень знайомих з Миколаєва (там він "кинув" на гроші вдову свого бізнес-партнера -- забрав в неї її частку бізнесу) я з ним повністю перестав спілкуватися.Гончар, вже коли був заагентований НАБУ, був першим провокатором, що до мене намагався прийти по справі ГОК -- він просив Сальникова кілька разів організувати зустріч (бо я з ним не спілкувався вже). Коли я декілька разів відмовив, знайшли інших провокаторів, у т.ч. Горбурова. Про це каже сам Гончар в кінці інтервʼю: "нажаль, мені не вдалося виступити в процесуальній ролі в справі Князєва, хоча дуже хотілося, але не вийшло".Богдан Львов теж бачив інтервʼю, теж має що сказати, але наразі відмовився прокоментувати його для цієї публікації.Мій уявний співрозмовник, наближений до чакр і вайбів матінки природи, каже, що за цим інтервʼю Олексія Гончара для Bihus.іnfo стоїть особисто Портнов, який таким чином намагається відвернути нашу увагу від інтервʼю Ай Вейвея Жадану, яке, своєю чергою, відволікало вашу увагу від Кіноклуба у пʼятницю, на який сьогодні закрилася реєстрація.@gadiukКанал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
Вбивство українки Ірини Заруцької у міжміському потязі у Північній Кароліні викликав хвилю нездорового політичного піару республіканців. А ще потягнув критику "судді" --"Ганьбіть суддів, які сприяють убивствам""Хто така Тереза Стокс -- суддя, яка звільнила Декарлоса Брауна-молодшого?" із таким заголовком вийшла стаття на Newsweek і з подібними нарративами -- ще кілька десятків статей у різного рівня пресі. А кілька республіканців навіть звернулися до головного судді судового округу Північної Кароліни із вимогою звільнити Стокс.За що полощуть Стокс? Декарлос Браун за останні десять років був засуджений за крадіжку, розбій та погрози, у результаті чого у 2015 він отримав шестирічний тюремний строк. У 2020 він вийшов на волю, а через кілька місяців його звинуватили у нападі на власну сестру. За підрахунками Newsweek за останні десять років Декарлоса арештовували 14 разів, плюс зʼясувалося, що він мав діагноз шизофренія.Востаннє його заарештувала поліція у січні 2025 року за безпідставний виклик 911. Магістратський суддя (magistrate judge) Тереза Стокс тоді не застосувала до нього ні тримання під вартою, ні заставу, а відпустила під особисте зобовʼязання зʼявитися до суду.До того ж за даними соціальних мереж Стокс є власницею чи то громадської організації, чи то комерційної структури, що займається допомогою у сфері психічного здоров’я та боротьби із залежностями, що наче як ставить під сумнів її незаангажованість щодо Декарлоса, яки мав психічну хворобу.Також пишуть, що вона не має юридичної освіти. І ще лесбійка. Ху зе фак із магістратський суддя?Перша маніпуляція преси й республіканців полягає у тому, що Стокс це не зовсім суддя.У кількох штатах для посади магістратського судді дійсно не вимагається бути адвокатом, або хоча б мати юридичну освіту (на відміну від федеральних магістратських суддів). Північна Кароліна є одним із таких штатів.Магістратський суддя самостійно розглядає порушення правил дорожнього руху, кримінальні проступки, за які встановлено покарання, менше ніж 1 рік позбавлення волі, та малозначні цивільні позови (від $2к до $25к).Заздалегідь прошу вибачення у глибоких дослідників проблематики магістратських суддів, але для мене найближчий український аналог це помічник судді. Особливо з огляду на те, що частенько саме помічники "розглядають" справу і пишуть рішення, тоді як судді лише підписують.Чи могла Стокс застосувати інший запобіжний захід?Друга маніпуляція преси полягає у тому, що 14 арештів і діагноз не факт, що були беззаперечними підставами для взяття Декарлоса під варту.«Ми живемо у вільному суспільстві, де невинуватість презюмується, доки не буде доведено вину. Так, ексцеси трапляються. Але навіть якщо опис Брауна як “кар’єрного злочинця” відповідає дійсності, магістрат не може просто так залишати людину під вартою до суду “для забави" -- так прокоментував адвокат обʼєднання "Mark S. Zaid, PC" Бредлі П. Мосс ситуацію для Newsweek (він не є захисником Декарлоса, просто якийсь юрист).З адвокатом не згоден колишній окружний прокурор округу Лоренс у Пенсільванії Метью Манґіно: «це трагічний провал на кількох рівнях. Суддя Стокс відповідає за ухвалення рішень щодо застави. Стандарт такий: “чи з’явиться обвинувачений на майбутні засідання” і “чи становить він загрозу для суспільства”. Виглядає, що Декарлос Браун-молодший мав історію насильницьких злочинів".Ну і яка правова дискусія без цінного коментаря Ілона Маска:"Давайте змінимо закон. А поки що -- ганьбіть прокурорів та суддів, які сприяють убивствам, зґвалтуванням і розбоям. А особливо тих, хто фінансував їхні виборчі кампанії. Саме це дасть найбільший ефект».***Вбивство Ірини це страшна трагедія, відео з камери спостереження моторошне. І я неймовірно співчуваю друзям і родині Ірини. Я дуже сподіваюся на те, що ініціатори того піар божевілля, яке зараз відбувається навколо цієї теми у США, хоч якось врахують інтереси сімʼї Ірини.@gadiukКанал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
РозгадкаГамільтон, Медісон і Джей у рамках кампанії з підтримки Конституції випускали есеї, які зараз відомі як Federalist Papers. В есеї номер 78 судову владу вони назвали "найслабшою гілкою", бо вона не має засобів примусу та не розпоряджається ніякими ресурсами. Це перша підказка. Та, що навпаки. Бо подкаст називається «Найсильніша гілка». Друга підказка це лого і дирижаблі. Два обличчя утворюють третє. Пінк Флойди пояснювали, що це третє невидиме з першого погляду обличчя на альбомі The Division Bell — Сід БарБаррет, засновник гурту, який згодом зʼїхав з катушок і гурт його змушений був виключити. Ну а підказка це, власне, той альбом Пінків 1994 року.Перед виходом альбому в одній із Usenet груп, присвяченій Пінкам, зʼявився текст:«AS SOME OF YOU HAVE SUSPECTED, "The Division Bell" is not like itspredecessors. Although all great music is subject to multiple interpretations, in this case there is a central purpose and adesigned solution. For the ingenious person (or group of persons) who recognizes this - and where this information points to - aunique prize has been secreted.How and Where? The Division Bell Listen again Look again As your thoughts will steer you Leading the blind while I stared out the steel in your eyes. Lyrics, artwork and music will take you there»Автор загадкового тексту підписався як Публій (Publius). І ця загадка Публія увійшла на якийсь час в аннали тодішнього затишного інтернету девʼяностих. Якщо відверто, я суть цієї загадки Публія не дуже догнав. Напевно, вона була у тому, що не ясно було, хто то пише і чи повʼязана загадка власне із Пінками.Якщо загадка була у цьому, то розгадка зʼявилася на концерті у липні 1994, коли на сцені засвітилися слова Enigma Publius. Пінки у різних інтервʼю кажуть, що це лейбл придумав загадку, аби підігріти інтерес до альбому. Бо то був перший альбом без Вотерса і трохи сцикотно було за продажі.Чому саме Публій, я теж не знаю. Але автори Федераліста теж підписувалися Publius.Як ви понімаєте, пройти повз цю синхроністичність між конституційним правом і англійським психоделом було фізично неможливо. Особливо враховуючи, що про загадку Публія я дізнався вже після того, як художниця намалювала лого: у Пінків то був Баррет, а у нас третє обличчя символізує судову гілку влади.Тож розгадка: Publius.Відгадали троє людей. Чисту і беззаперечну перемогу отримує третьокурсниця Могилянки Анастасія Меньшикова.Вона каже, що думала десь два дні. Відгадала сьогодні майже одразу після того, як я запостив підказку. А ще 30 хвилин пішло на те, аби зрозуміти, що вводити слово треба латинкою (мій бок, визнаю).Анастасія виграла один рік підписки на кіноклуб. Це, звісно, не замок у Нормандії і не повна збірка праць Сергія Головатого, але і не хуй собачий! @vitalii_chemerys, теж відгадав, але він у борді, тому він не рахується: "здогадався через підказку Колі [напевно, Юрлова] про альбом ПФ. Так то обкладинку памʼятаю тільки двох найвідоміших альбомів. Далі почав гуглити про цей альбом і шукати щось спільне з Гамільтоном. Без Колі б не здогадався -- я почав розгадувати малюнок як матриці Равена".Ну і @into_the_haze, наш колега із Полтави, теж відгадав.Вибачте, якщо кого обідив. Не хотів. @CаllMeIshmael Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
Нечасто щастить стати свідком брутального юридичного маркетингу у режимі реального часу --Адвокат Костянтин Глоба захищає автомобіль від рейдерства колишньою дружиноюВсі обставини, звісно, складніші. Ось що відомо із публічних джерел:1) Вчора національна поліція опублікувала на ФБ тривожний пост про те, як киянка звернулася до них із повідомленням про те, що її колишній чоловік, який є адвокатом, не повертає належний їй на праві власності автомобіль та публікує у соцмережах провокативні дописи щодо дій поліцейських.2) Внаслідок невідкладних ОСІНТ дій було встановлено, що мова йде про Костянтина Глобу -- колишнього партнера АО "Баррістерс", а нині керуючого партнера АО "Глоба і Глоба". 3) Із ФБ стрічки Костянтина стало відомо, що він вже кілька днів стоїть (сидить, якщо буквально) на захисті свого автомобіля, який, за його словами, рейдерить його колишня дружина. 4) Станом на сьогоднішній ранок робота АО "Глоба і Глоба" була повністю заблокована і з мотивів безпеки, Костянтин був вимушений перемістити офіс в інше місце. 5) Ситуація стрімко розвивається. Дві години тому Костянтин повідомив у ФБ, що зняв костюм і вдягнув спортивний. Читає книгу.Ми слідкуватимемо за цими драматичними подіями і повідомлятимемо про появу нових цивільно-правових способів захисту права власності.Якщо хтось володіє оперативною інформацією про інцидент, або має мемчики про будь-яку хуйню, будь ласка, невідкладно повідомте це у чят.@gadiuk(Світлину взяв у ФБ Костянтина)Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
Якщо прямо зараз загуглите "2400 hours", то побачите, які усі кому не влом обговорюють, що -- King & Spalding вимагає від юристів логувати 2400 годин на рік"Щоб забезпечити професійний розвиток наших юристів і задоволення потреб клієнтів, від юристів відтепер очікується щонайменше 2400 продуктивних («all–in») годин, що зазвичай включає щонайменше 2 000 оплачуваних годин. Решта годин мають бути присвячені продуктивним неоплачуваним завданням, таким як розвиток практики та бізнесу, професійний розвиток, рекрутинг та інші ініціативи практики й фірми" -- таке от мемо отримали юристи фірми у середині серпня.Раніше у фірмі існувало правило про 1900 білінгованих годин на рік, аби юрист лишався у, так би мовити, good standing. А краще мати більше, бо тоді бонуси, підвищення, всі діла. 2400 годин це не білінговані, а продуктивні. Білінгованих, як ви бачите у тексті, стало усього на 100 годин більше.Якщо виходити із застарілого уявлення про 8 робочих годин на день, то виходить, що амбітний веслувальник King & Spalding має право їбланити усього 80 годин на рік = 11,5 хвилин на день; абсолютно уся решта часу мають бути реальними клієнтськими білінгованими годинами. Але у King & Spalding, та і взагалі в американських юрфірмах, ніколи особливо не культивувався 8 годинний робочий день. У середньому, американські галери вимагають від 1700 до 2300 ефективних годин на рік. Тож, вимога про 2400 годин просто дещо випадає із середніх значень. Можливо, мемо вилізло назовні та стало предметом гарячих обговорень через те, що фірма на початку літа у доволі різкій формі повідомила юристів про повернення в офіси. Хоча до того, все було як у всіх: кілька днів в офісі, кілька днів удома. На цю тему вчора на Блумберзі вийшов короткий подкаст із колишньою працівницею різних бігло -- послухайте, якщо раптом мрієте працювати десь там. Дізнаєтеся, наприклад, про те, чи можна відмовлятися від пропозиції партнера сходити на обід, якщо вже покушов. @gadiukКанал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
Цей. Ми запускаємо коротку серію подкастів під назвою "Найсильніша гілка" і маємо прохання та загадку -- Опитування про найсильнішу гілкуАрістотель виділяв деліберативну, магістратську та судову функції влади без поділу на окремі гілки. Лок обстоював саме поділ, але тільки на законодавчу та виконавчу. А Монтескʼє виправляв пацана по дружньому: “і судова, брат, ще судову забув”. Тоді втрутився Руссо з ідеєю таки не виділяти окремо судову. Умовну риску під сторіччями дискусій підвів Медісон своєю ідеєю стримувань та противаг між трьома гілками влади. І добре, що риску підвів саме Медісон, бо якби Бентам, то не факт, що влада б якось поділялася на гілки, і тим більше малоймовірно, що була б якась судова.Сучасні українські мислителі теж внесли кілька важливих думок у цей дискурс. Особливо цінною є ідея про те, що від влади необхідно усунути чортів, а на їх місце набрати світлих та ціннісних. Корисним також видається дискусія про участь міжнародних експертів у доборі суддів: одне інтелектуальне середовище каже, що така участь є проявом зовнішнього управління, а інше інтелектуальне середовище каже, що пропозиції усунути міжнародних експертів від добору повторюють риторику путіна.Ми, не питаючи ні в кого дозволу, з доволі серйозними обличчями і намірами втручаємось у цю світоглядного рівня дискусію. Як ви могли читати в анонсі, Спілка мертвих юристів за підтримки Проєктом ЄС «Право-Justice»* вирушає у подорож лабіринтами розуму людей, які вміють не лише пояснити, але й самі щось зрозуміли. Як мінімум зрозуміли те, що поділ на чортів та світлих і ціннісних; на міжнародних експертів і національних експертів, та і взагалі будь-яка поляризація на “ми” і “вони” не наближає нас до побудови сильної судової системи, а навпаки – віддаляє. Ми запросили глибоких і послідовних людей, які мислять не твітером, а довгими складними концепціями; людей, які бачили у житті інші системи, крім судової, та, зрештою, людей, які вміють вести полеміку із рівними по розуму замість висловлюватися полумʼяними гаслами. І з ними ми вже дуже скоро запишемо кілька подкастів.Метою цієї нашої пишномовно оголошеної подорожі судовою системою є не пошук простих та швидких відповідей, як хтось міг подумати, а є побудова спокійного та, не побоїмося цього слова, інтелектуального діалогу навколо непростих питань:-- Хто наші моральні авторитети? А чи є такі у судовій системі?-- Чи повинна (українська) судова система бути слабкою, як заповідали автори Федераліста?-- Якщо повинна бути сильною тощо що саме робить її сильною, а що -- послаблює?-- Чи є у судової реформи кінець, чи, можливо, саме перманентна судова реформа є відповіддю на виклики сучасного світу?-- Чи є доброчесність відповіддю на питання життя, Всесвіту, конкурсів?-- Чи є ще хтось окрім суддів в судовій системі і що це за люди?-- Якою буде судова система через 10 років?-- Чи буде хтось, крім нас, дивитись цей подкаст?Ні, ми не плануємо цементувати відповіді на ці питання, як Медісон і Гамільтон у Федералісті. Тим більше ми не маємо на меті давати комусь якісь поради чи формулювати візії. Ми взагалі не знаємо, що конкретно ми отримаємо в результаті цього невеличкого проєкту, і свідомо не намагаємося знати, аби бути готовими до неочікуваного у цих своїх світоглядних мандрах.Ми – Одіссей у пошуках рідного дому, тому наш корабель сміливо виходить у відкриті води бурхливої судової реформи, які омивають материк Найсильнішої гілки.…and after all, we’re only ordinary men!Але для того, щоб у кінці проєкту ми могли намацати, що ж із цього усього вийшло, нам без вас нікуди!Дуже нада десять хвилин вашого часу, сестри і браття. Пройдіть, будь ласка, наше мощне опитуванньо:https://ih24s5bir69.typeform.com/to/N6hYDHTM*Ця публікація підготовлена Спілкою мертвих юристів у межах гранту, наданого Проєктом ЄС «Право-Justice». Її зміст є виключною відповідальністю Спілки мертвих юристів і геть не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб
Знаємо, ви не чекали, але -- Вʼю із засновницею крейденковщиниЩо ж, заміс між ГРД і ДеЮре, схоже, увійшов у фазу закритих перемовин. Вирішувати конфлікти за зачиненими дверима це, звісно, доросло і достойно. З іншого кута зору, ДеЮре завжди пиздячило суддів та чиновників судової системи саме публічно, тому бажання раптом щось розрулити кулуарно дещо дисонує. Зрештою, громадянське суспільство у вигляді, вибачте не слові, нас із вами, хотіло б трохи публічності у цьому світоглядному конфлікті.Зі свого боку ми можемо запропонувати, наприклад, от що. Віталік Чемерис і трохи Діма Гадомський поговорили із Нікою Крейденковою. Ніка була доволі активною учасницею ГРД (і нашого чяту, до речі, теж), але у кінці березня раптово звільнилася із ГРД.Ніка протягом своєї нетривалої каденції встигла стати героїнею багатьох постів на улюблених усіма нами каналах -- Ростислава Кравця, анонімному каналі ОАСК "Под Мантией" і анонімному каналі Каріни Асланян "Окрема думка" -- із наративом про відсутність освіти, недоречний дресс-код і, що б це не означало, "крейденковщину.Тож ми розпитали її про бачення ролі ГРД, налагодження роботи із ВККС, меморандум із ДеЮре ну і, ясна річ, про конфлікт із Михайлом Жернаковим.Вйо читати вʼю -- https://www.deadlawyers.org/nika-krejdenkova-pro-grd-i-t-d/Канал | Чят | Вакансії | Події | Кіноклуб