Source
DD shit and other | Я давно не пишу про економіку РФ. Мою мотивацію не можна похитнути, ал...
8 350 Views/Reach
2026-02-09 15:08
Message №8364
Я давно не пишу про економіку РФ. Мою мотивацію не можна похитнути, але люди, які над цим працюють, бачать, як ви знецінюєте їхню роботу, тож у всіх моїх комунікаціях про це дуже мало.Але зараз такий час, що навіть люди, далекі від цього, пишуть, спираючись на новини: там повна п***а. Тому контенту на цю тему в мережі вистачає. А я, як завжди, хочу звернути увагу на два тригери, про які майже не пишуть, але які дуже важливі.У двох регіонах ритейл списав багато курятини — і в неї не просто вийшов термін придатності (переклеїти етикетки в них дуже просто, а взимку продукти зазвичай можуть «жити» трохи довше терміну), а вона просто стала непридатною для споживання — навіть для людей, яким зазвичай байдуже. Лише в одному виданні в коментарях я побачив, що хтось звернув увагу на важливу деталь: курятина — єдине доступне джерело тваринного білка для більшості. Якщо її не купили, це дуже показовий маркер: у «середнього мінуса» перестало вистачати грошей на санітарний мінімум. Це, прямо скажемо, добре.Друге — на що почали звертати увагу: згори пішла негативна реакція на попередження про майбутню кризу. Людям прямо кажуть про репресії у відповідь на доповіді та аналітику. Є ознаки, що така політика йде з самої «гори», де кажуть, що все добре, а нижчих звинувачують у зрадофільстві.А так — усе, що читаєте, правда. А якщо додати, що на всіх рівнях намагаються «витягнути» цифри, то на 100% ситуація значно гірша, ніж можна собі уявити.Але не питаємо, коли вони впадуть, питаємо себе: «Що я щодня роблю, щоб це відбулося швидше».Прорвемось! (с) Супоровська